výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Vánoční hala žactva

Praha - Strahov (15. 12. 2018)

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (so, 15.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Šimon WeiserŠimon Weiser
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 1.76
2 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 1.73
3 František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 1.70
4 David FilipDavid Filip
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 1.67
5 Thai Bao TranThai Bao Tran
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 1.64
6 Jiří MatoušekJiří Matoušek
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
03 1.61
7 Matouš NopMatouš Nop
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 1.61
8 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 1.58
9 Mikuláš KubalaMikuláš Kubala
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 1.58
10 Nicolas NeumannNicolas Neumann
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 1.50
Tomáš DřevikovskýTomáš Dřevikovský
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 DNS
Celkem 11 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 15.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Kristýna PacltováKristýna Pacltová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 1.70
2 Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 1.67
3 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 1.52
4 Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
03 1.52
5 Aneta PazderováAneta Pazderová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 1.52
6 Alexandra PolákováAlexandra Poláková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 1.52
7 Kateřina KavanováKateřina Kavanová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 1.52
10 Daniela VejrostováDaniela Vejrostová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
03 1.49
11 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 1.49
12 Markéta DavídkováMarkéta Davídková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 1.49
13 Tereza LacinováTereza Lacinová
AK BílinaAK Bílina
04 1.46
16 Alena CejnarováAlena Cejnarová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 1.46
17 Anna StráneckáAnna Stránecká
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 1.46
18 Alena FridrichováAlena Fridrichová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 1.46
19 Amélie VoříškováAmélie Voříšková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 1.43
23 Eliška BrzobohatáEliška Brzobohatá
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
04 1.43
24 Jasna PeštováJasna Peštová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 1.40
14= Laura ČutkováLaura Čutková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 1.46
14= Lucie OlivováLucie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 1.46
20= Jitka MaršálkováJitka Maršálková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 1.43
20= Sofie HaráskováSofie Harásková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
03 1.43
20= Barbora KonečnáBarbora Konečná
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 1.43
25= Ema BeranováEma Beranová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 1.35
25= Nika KroupováNika Kroupová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 1.35
8= Tereza ProuzováTereza Prouzová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 1.49
8= Andrea ŽižkováAndrea Žižková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 1.49
Zuzana BaškováZuzana Bašková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 DNS
Cantu Miriam Eva GarzaCantu Miriam Eva Garza
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 DNS
Eliška VackováEliška Vacková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 NM
Celkem 29 závodníků