I. Veřejné závody PAS
Praha - Strahov (11. 1. 2019)150 m - Muži (Běh)
Běh 1 (pá, 11.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam ZelinkaAdam Zelinka | 91 | PSK Olymp Praha, z.s. | 16.67 | |||||||||||||||
2 | Štěpán BosákŠtěpán Bosák | 98 | ASK Slavia Praha | 17.06 | |||||||||||||||
3 | Martin SellnerMartin Sellner | 03 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 18.19 | |||||||||||||||
4 | Adam HalbichAdam Halbich | 03 | SK Jeseniova | 19.16 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (pá, 11.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel BendaPavel Benda | 92 | AK Most | 16.79 | |||||||||||||||
2 | Jakub RežJakub Rež | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 16.89 | |||||||||||||||
Aleš MoravecAleš Moravec | 98 | TJ Sokol Kolín-atletika | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 3 (pá, 11.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jáchym ProcházkaJáchym Procházka | 97 | PSK Olymp Praha, z.s. | 16.72 | |||||||||||||||
2 | Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet | 91 | PSK Olymp Praha, z.s. | 16.97 | |||||||||||||||
3 | Maxim PolákMaxim Polák | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 20.90 | |||||||||||||||
4 | Erik EhrenbergerErik Ehrenberger | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 21.24 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 4 (pá, 11.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal TlustýMichal Tlustý | 94 | ASK Slavia Praha | 16.58 | |||||||||||||||
2 | Jan ValášekJan Valášek | 94 | ASK Slavia Praha | 16.92 | |||||||||||||||
3= | Tomáš MelicharTomáš Melichar | 01 | SK Jeseniova | 19.46 | |||||||||||||||
3= | Filip MsallamFilip Msallam | 03 | ASK Slavia Praha | 19.46 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 5 (pá, 11.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda | 95 | ASK Slavia Praha | 16.43 | |||||||||||||||
2 | Jan TrafinaJan Trafina | 99 | AC Slovan Liberec, z.s. | 16.92 | |||||||||||||||
3 | Samuel KonvalinaSamuel Konvalina | 02 | ASK Slavia Praha | 18.20 | |||||||||||||||
4 | Jan KolekJan Kolek | 03 | SK Jeseniova | 19.08 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 6 (pá, 11.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip KlvaňaFilip Klvaňa | 77 | AK Kroměříž | 16.78 | |||||||||||||||
2 | Lukasz PotczykLukasz Potczyk | 01 | KS SMS Szklarska Poreba | 16.97 | |||||||||||||||
3 | Marek PáníkMarek Páník | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 17.19 | |||||||||||||||
4 | Jaromír HlubinkaJaromír Hlubinka | 03 | SC Radotín Praha | 19.68 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 7 (pá, 11.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel PetříkPavel Petřík | 99 | ASK Slavia Praha | 16.96 | |||||||||||||||
2 | Tomáš SovaTomáš Sova | 95 | AK ŠKODA Plzeň | 17.00 | |||||||||||||||
3 | Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář | 03 | ASK Slavia Praha | 19.19 | |||||||||||||||
4 | Kryštof SgalitzerKryštof Sgalitzer | 02 | SC Radotín Praha | 19.51 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 8 (pá, 11.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominik MachotkaDominik Machotka | 00 | ASK Slavia Praha | 17.31 | |||||||||||||||
2 | Ondřej BendaOndřej Benda | 85 | Spartak Praha 4 | 17.34 | |||||||||||||||
3 | Patrik DytrychPatrik Dytrych | 03 | SC Start Karlovy Vary | 19.85 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 9 (pá, 11.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan KuklíkJan Kuklík | 96 | ASK Slavia Praha | 17.38 | |||||||||||||||
2 | Vojtěch VávraVojtěch Vávra | 98 | SK Hranice, z.s. | 17.49 | |||||||||||||||
3 | Pavel KordíkPavel Kordík | 03 | Spartak Praha 4 | 18.80 | |||||||||||||||
4 | Adam MakovecAdam Makovec | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 18.83 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 10 (pá, 11.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan ŠnajdrJan Šnajdr | 94 | ASK Slavia Praha | 17.34 | |||||||||||||||
2 | Martin BartošMartin Bartoš | 97 | Univerzitní sportovní klub ... | 17.65 | |||||||||||||||
3 | Ondřej TomekOndřej Tomek | 02 | SC Radotín Praha | 18.39 | |||||||||||||||
4 | Filip SeveraFilip Severa | 01 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 18.51 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 11 (pá, 11.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hynek JurečkaHynek Jurečka | 03 | AKM Viktoria Plzeň | 18.01 | |||||||||||||||
2 | Martin UlčMartin Ulč | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 18.15 | |||||||||||||||
3 | Ondřej BeňaOndřej Beňa | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 18.52 | |||||||||||||||
Daniel CífkaDaniel Cífka | 99 | ASK ELNA Počerady | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 12 (pá, 11.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch VrbaVojtěch Vrba | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 17.18 | |||||||||||||||
2 | Vojtěch MichalVojtěch Michal | 99 | Spartak Praha 4 | 17.46 | |||||||||||||||
3 | Jan FreiberkJan Freiberk | 01 | Hvězda Pardubice z.s. | 18.79 | |||||||||||||||
4 | Jakub Mikuláš MartinskýJakub Mikuláš Martinský | 01 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 19.37 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 13 (pá, 11.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Josef DrahotaJosef Drahota | 03 | ASK Slavia Praha | 17.30 | |||||||||||||||
2 | Jakub NovotnýJakub Novotný | 01 | ASK Slavia Praha | 17.37 | |||||||||||||||
3 | Sebastian HrstkaSebastian Hrstka | 01 | AK Most | 18.37 | |||||||||||||||
4 | Vojtěch Vítězslav FilipVojtěch Vítězslav Filip | 03 | TJ Dukla Praha | 18.69 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 14 (pá, 11.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1= | Quido ČečetkaQuido Čečetka | 99 | TJ Dukla Praha | 17.48 | |||||||||||||||
1= | Ondřej MacíkOndřej Macík | 01 | TJ Dukla Praha | 17.48 | |||||||||||||||
3 | Antonín MaříkAntonín Mařík | 03 | SC Radotín Praha | 18.72 | |||||||||||||||
4 | Jan TürkJan Türk | 03 | TJ Dukla Praha | 19.25 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 15 (pá, 11.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Arkadiusz PokczykArkadiusz Pokczyk | 01 | KS SMS Szklarska Poreba | 17.35 | |||||||||||||||
2 | Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz | 01 | SK Jeseniova | 17.52 | |||||||||||||||
3 | Jan VaněčekJan Vaněček | 02 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 18.66 | |||||||||||||||
Viktor KašákViktor Kašák | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 16 (pá, 11.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub RežJakub Rež | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 16.94 | |||||||||||||||
2 | Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet | 91 | PSK Olymp Praha, z.s. | 17.09 | |||||||||||||||
3 | Filip DavidFilip David | 03 | ASK Slavia Praha | 18.46 | |||||||||||||||
4 | Tomáš KnapTomáš Knap | 03 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 19.00 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 17 (pá, 11.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jáchym ProcházkaJáchym Procházka | 97 | PSK Olymp Praha, z.s. | 16.79 | |||||||||||||||
2 | Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh | 95 | ASK Slavia Praha | 18.07 | |||||||||||||||
Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda | 95 | ASK Slavia Praha | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 18 (pá, 11.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip KlvaňaFilip Klvaňa | 77 | AK Kroměříž | 16.83 | |||||||||||||||
2 | Marek PáníkMarek Páník | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 17.32 | |||||||||||||||
3 | David AyeniDavid Ayeni | 02 | TJ Dukla Praha | 17.33 | |||||||||||||||
4 | Samuel SlabýSamuel Slabý | 02 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 17.62 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 19 (pá, 11.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel MartínekPavel Martínek | 02 | ASK Slavia Praha | 17.66 | |||||||||||||||
2= | Michael AyebouaMichael Ayeboua | 84 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 17.88 | |||||||||||||||
2= | David NěmečekDavid Němeček | 01 | Hvězda Pardubice z.s. | 17.88 | |||||||||||||||
4 | Jakub Mikuláš MartinskýJakub Mikuláš Martinský | 01 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 19.49 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 20 (pá, 11.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip MacháčekFilip Macháček | 01 | Spartak Praha 4 | 17.56 | |||||||||||||||
2 | Matyáš VíchMatyáš Vích | 99 | ASK Slavia Praha | 17.79 | |||||||||||||||
3 | Jakub JahodaJakub Jahoda | 01 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 17.87 | |||||||||||||||
4 | Marek KrňanskýMarek Krňanský | 03 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 18.52 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 21 (pá, 11.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David ŠimekDavid Šimek | 97 | SK Jeseniova | 17.55 | |||||||||||||||
2 | Jan ZasadilJan Zasadil | 02 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 18.71 | |||||||||||||||
3 | David JislDavid Jisl | 03 | SK Jeseniova | 18.76 | |||||||||||||||
Marek PeřichMarek Peřich | 98 | Spartak Praha 4 | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 22 (pá, 11.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyáš KoškaMatyáš Koška | 00 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 17.09 | |||||||||||||||
2 | Jan UllmannJan Ullmann | 00 | SC Start Karlovy Vary | 17.12 | |||||||||||||||
3 | Marek UzsakMarek Uzsak | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 19.01 | |||||||||||||||
4 | Jakub JahodaJakub Jahoda | 01 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 19.02 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 23 (pá, 11.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří SvobodaJiří Svoboda | 96 | Univerzitní sportovní klub ... | 17.72 | |||||||||||||||
2 | Pavel PoduškaPavel Poduška | 99 | TJ VS Tábor, z. s. | 18.13 | |||||||||||||||
3 | Václav MejstříkVáclav Mejstřík | 98 | TJ Dukla Praha | 18.23 | |||||||||||||||
4 | Lukáš PřibylLukáš Přibyl | 00 | ASK Slavia Praha | 18.39 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 24 (pá, 11.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal SurjomartonoMichal Surjomartono | 03 | SK Jeseniova | 17.74 | |||||||||||||||
2 | Jan MarešJan Mareš | 01 | Spartak Praha 4 | 18.68 | |||||||||||||||
3 | Marek KrňanskýMarek Krňanský | 03 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 19.10 | |||||||||||||||
4 | David FiguraDavid Figura | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 19.39 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 25 (pá, 11.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej LenghartOndřej Lenghart | 03 | SC Radotín Praha | 17.74 | |||||||||||||||
2 | Dominik GnipDominik Gnip | 03 | Atletika Jižní Město z.s. | 18.06 | |||||||||||||||
3 | Ondřej MíkaOndřej Míka | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 18.10 | |||||||||||||||
4 | Filip NýčFilip Nýč | 03 | SK Jeseniova | 18.27 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 26 (pá, 11.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz | 01 | SK Jeseniova | 17.81 | |||||||||||||||
2 | David ŠalandaDavid Šalanda | 02 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 18.64 | |||||||||||||||
Philip KrenekPhilip Krenek | 02 | Atletika Jižní Město z.s. | DNF | ||||||||||||||||
Michael AyebouaMichael Ayeboua | 84 | SK Kotlářka Praha, z.s. | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 27 (pá, 11.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David ŠimekDavid Šimek | 97 | SK Jeseniova | 17.67 | |||||||||||||||
2 | Lukáš HoloubekLukáš Holoubek | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 18.08 | |||||||||||||||
3 | Adam ChristophAdam Christoph | 01 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 18.84 | |||||||||||||||
4 | Jan VaněčekJan Vaněček | 02 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 18.93 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 28 (pá, 11.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin OrnstMartin Ornst | 01 | ASK Slavia Praha | 17.35 | |||||||||||||||
2 | Ján Pavel DudraJán Pavel Dudra | 01 | ASK Slavia Praha | 17.62 | |||||||||||||||
3 | Štěpán RottenbornŠtěpán Rottenborn | 00 | AC Domažlice, z. s. | 17.83 | |||||||||||||||
4 | Václav BrůhaVáclav Brůha | 00 | Spartak Praha 4 | 18.13 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
150 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (pá, 11.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára SeidlováKlára Seidlová | 94 | Univerzitní sportovní klub ... | 17.85 | |||||||||||||||
2 | Barbora DvořákováBarbora Dvořáková | 97 | Univerzitní sportovní klub ... | 17.95 | |||||||||||||||
3 | Gabriela BalcarováGabriela Balcarová | 02 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 21.50 | |||||||||||||||
4 | Aneta AmbrožováAneta Ambrožová | 02 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 23.01 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (pá, 11.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucia VadlejchLucia Vadlejch | 88 | Univerzitní sportovní klub ... | 18.36 | |||||||||||||||
2 | Patricie BurajováPatricie Burajová | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 19.85 | |||||||||||||||
3 | Lucie KřenováLucie Křenová | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 22.43 | |||||||||||||||
4 | Ema KándlováEma Kándlová | 03 | SC Radotín Praha | 23.11 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (pá, 11.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková | 97 | Univerzitní sportovní klub ... | 18.55 | |||||||||||||||
2 | Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová | 97 | Univerzitní sportovní klub ... | 18.92 | |||||||||||||||
3 | Eliška KlučinováEliška Klučinová | 88 | Univerzitní sportovní klub ... | 19.05 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 4 (pá, 11.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Helena JiranováHelena Jiranová | 95 | Univerzitní sportovní klub ... | 18.30 | |||||||||||||||
2 | Ester BendováEster Bendová | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | 18.84 | |||||||||||||||
3 | Petra MuzikantováPetra Muzikantová | 95 | PSK Olymp Praha, z.s. | 18.93 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 5 (pá, 11.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová | 02 | PSK Olymp Praha, z.s. | 18.23 | |||||||||||||||
2 | Simona JungmannováSimona Jungmannová | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 19.60 | |||||||||||||||
3 | Simona ČeladníkováSimona Čeladníková | 03 | SC Start Karlovy Vary | 22.23 | |||||||||||||||
4 | Michaela ŠtěrbováMichaela Štěrbová | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 22.27 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 6 (pá, 11.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová | 00 | ASK Slavia Praha | 18.29 | |||||||||||||||
2 | Agáta KolingerováAgáta Kolingerová | 99 | ASK Slavia Praha | 18.52 | |||||||||||||||
3 | Emma MaštalířováEmma Maštalířová | 00 | SK Jeseniova | 18.93 | |||||||||||||||
4 | Anna PotěšilováAnna Potěšilová | 98 | ASK Slavia Praha | 20.29 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 7 (pá, 11.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 18.81 | |||||||||||||||
2 | Pavlína MinářováPavlína Minářová | 99 | AK Olymp Brno, spolek | 19.16 | |||||||||||||||
3 | Šárka VachataŠárka Vachata | 89 | TJ Sokol Kolín-atletika | 20.15 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 8 (pá, 11.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková | 97 | TJ Dukla Praha | 19.52 | |||||||||||||||
2 | Michaela KučerováMichaela Kučerová | 92 | Univerzitní sportovní klub ... | 19.53 | |||||||||||||||
3 | Anna MainatsevaAnna Mainatseva | 93 | Spartak Praha 4 | 19.91 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 9 (pá, 11.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola JežkováNikola Ježková | 01 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 19.77 | |||||||||||||||
2 | Michaela HořejšíMichaela Hořejší | 97 | AK Most | 20.22 | |||||||||||||||
3 | Jana MalánováJana Malánová | 02 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 20.59 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 10 (pá, 11.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina ŠimkováKateřina Šimková | 00 | ASK Slavia Praha | 19.61 | |||||||||||||||
2 | Vladimíra HolečkováVladimíra Holečková | 96 | AC Praha 1890 | 20.55 | |||||||||||||||
3 | Nikola KohoutováNikola Kohoutová | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 20.60 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 11 (pá, 11.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Katarína KiškováKatarína Kišková | 02 | PSK Olymp Praha, z.s. | 19.04 | |||||||||||||||
2 | Kateřina MachalcováKateřina Machalcová | 00 | SC Start Karlovy Vary | 19.23 | |||||||||||||||
3 | Lucie ŠrámováLucie Šrámová | 02 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 21.13 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 12 (pá, 11.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ester ČervinkováEster Červinková | 02 | TJ Dukla Praha | 19.83 | |||||||||||||||
2 | Eliška NoskováEliška Nosková | 02 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 21.13 | |||||||||||||||
3 | Simona HaasováSimona Haasová | 00 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 21.27 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 13 (pá, 11.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára SeidlováKlára Seidlová | 94 | Univerzitní sportovní klub ... | 17.99 | |||||||||||||||
2 | Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová | 01 | ASK Slavia Praha | 19.63 | |||||||||||||||
3 | Michaela ŠtěrbováMichaela Štěrbová | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 22.81 | |||||||||||||||
Adéla SlámováAdéla Slámová | 99 | SC Radotín Praha | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 14 (pá, 11.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucia VadlejchLucia Vadlejch | 88 | Univerzitní sportovní klub ... | 18.35 | |||||||||||||||
2 | Patricie BurajováPatricie Burajová | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 19.80 | |||||||||||||||
3 | Monika PaškováMonika Pašková | 02 | SK Aktis Praha z.s. | 20.21 | |||||||||||||||
4 | Nikola KohoutováNikola Kohoutová | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 22.02 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 15 (pá, 11.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška KlučinováEliška Klučinová | 88 | Univerzitní sportovní klub ... | 18.97 | |||||||||||||||
2 | Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová | 97 | Univerzitní sportovní klub ... | 18.98 | |||||||||||||||
3 | Jana MalánováJana Malánová | 02 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 20.73 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 16 (pá, 11.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Helena JiranováHelena Jiranová | 95 | Univerzitní sportovní klub ... | 18.33 | |||||||||||||||
2 | Agáta KolingerováAgáta Kolingerová | 99 | ASK Slavia Praha | 18.58 | |||||||||||||||
3 | Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 18.79 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 17 (pá, 11.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petra MuzikantováPetra Muzikantová | 95 | PSK Olymp Praha, z.s. | 18.97 | |||||||||||||||
2 | Simona JungmannováSimona Jungmannová | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 19.14 | |||||||||||||||
3 | Anna PotěšilováAnna Potěšilová | 98 | ASK Slavia Praha | 20.15 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 18 (pá, 11.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana MatějkováJana Matějková | 99 | ASK Slavia Praha | 20.25 | |||||||||||||||
2 | Alžběta ŠpádováAlžběta Špádová | 99 | AC Mladá Boleslav z.s. | 20.50 | |||||||||||||||
3 | Lucie ŠrámováLucie Šrámová | 02 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 21.16 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 19 (pá, 11.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Melissa VozábalováMelissa Vozábalová | 02 | Atletika Jižní Město z.s. | 20.26 | |||||||||||||||
2 | Kateřina ČapskáKateřina Čapská | 03 | AC Domažlice, z. s. | 20.68 | |||||||||||||||
3 | Lucie HliňákováLucie Hliňáková | 03 | SK Jeseniova | 20.89 | |||||||||||||||
4 | Barbora PivoňkováBarbora Pivoňková | 02 | AC Domažlice, z. s. | 21.08 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 20 (pá, 11.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika SkalickáVeronika Skalická | 02 | ASK Slavia Praha | 20.41 | |||||||||||||||
2 | Adéla DembowskiAdéla Dembowski | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 20.51 | |||||||||||||||
3 | Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová | 01 | ASK Slavia Praha | 20.80 | |||||||||||||||
4 | Eliška NoskováEliška Nosková | 02 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 20.99 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 21 (pá, 11.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika HrdličkováVeronika Hrdličková | 02 | Spartak Praha 4 | 20.50 | |||||||||||||||
2 | Štěpánka DolejšováŠtěpánka Dolejšová | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 21.14 | |||||||||||||||
3 | Karolína FantováKarolína Fantová | 02 | Univerzitní sportovní klub ... | 21.42 | |||||||||||||||
4 | Sára KročkováSára Kročková | 02 | SC Radotín Praha | 21.23 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 22 (pá, 11.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alicia JoklováAlicia Joklová | 02 | TJ Dukla Praha | 20.10 | |||||||||||||||
2 | Alena MichálkováAlena Michálková | 02 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 21.51 | |||||||||||||||
3 | Patricie ŽídkováPatricie Žídková | 03 | ASK Slavia Praha | 20.76 | |||||||||||||||
Natálie FridrichNatálie Fridrich | 02 | Univerzitní sportovní klub ... | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 23 (pá, 11.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna HobzováAnna Hobzová | 03 | SC Radotín Praha | 20.08 | |||||||||||||||
2 | Milada KočárkováMilada Kočárková | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 20.44 | |||||||||||||||
3 | Barbora MěšťanováBarbora Měšťanová | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 20.88 | |||||||||||||||
4 | Martina MachátováMartina Machátová | 03 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 21.78 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 24 (pá, 11.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška NovotnáEliška Novotná | 00 | TJ VS Tábor, z. s. | 20.09 | |||||||||||||||
2 | Jitka NečáskováJitka Nečásková | 00 | AC Mladá Boleslav z.s. | 20.64 | |||||||||||||||
3 | Kristýna CoufalováKristýna Coufalová | 00 | Spartak Praha 4 | 20.92 | |||||||||||||||
4 | Iveta ŠestákováIveta Šestáková | 01 | SK Jeseniova | 21.34 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 25 (pá, 11.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška AndrlováEliška Andrlová | 02 | SKOK J. Hradec, z.s. | 20.79 | |||||||||||||||
2 | Vendula DalibováVendula Dalibová | 01 | SK Jeseniova | 21.55 | |||||||||||||||
3 | Tereza HladíkováTereza Hladíková | 03 | ASK Slavia Praha | 22.43 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 26 (pá, 11.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alžběta PotůčkováAlžběta Potůčková | 95 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 22.47 | |||||||||||||||
2 | Adéla ŘežábkováAdéla Řežábková | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 24.31 | |||||||||||||||
3 | Aneta DvořákováAneta Dvořáková | 03 | SK Míle, z.s. | 25.06 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 27 (pá, 11.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavlína PážikováPavlína Pážiková | 02 | Spartak Praha 4 | 22.00 | |||||||||||||||
2 | Anna ŠrámkováAnna Šrámková | 01 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 22.20 | |||||||||||||||
3 | Klára ŠkorpilováKlára Škorpilová | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 23.55 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 28 (pá, 11.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola JežkováNikola Ježková | 01 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 19.88 | |||||||||||||||
2 | Kateřina TicháKateřina Tichá | 01 | SK Jeseniova | 20.29 | |||||||||||||||
3 | Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová | 00 | ASK Slavia Praha | 22.21 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |