výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

I. Veřejné závody PAS

Praha-Strahov (11. 1. 2019)

300 m - Muži (Běh)

Běh 1 (pá, 11.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít MüllerVít Müller 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 34.19
2 Jiří KubešJiří Kubeš 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 34.89
3 David ŠalandaDavid Šalanda 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 39.47
4 Jakub DobiášJakub Dobiáš 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 44.21
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (pá, 11.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal TlustýMichal Tlustý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 34.94
2 Michal BrožMichal Brož 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 35.02
3 Jaromír HlubinkaJaromír Hlubinka 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 41.70
4 Kristián Michal KáraKristián Michal Kára 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 42.90
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (pá, 11.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel BendaPavel Benda 92 AK MostAK Most 35.62
2 Jan ValášekJan Valášek 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 35.78
3 Tomáš ChrtTomáš Chrt 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 40.62
4 Patrik DytrychPatrik Dytrych 03 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 42.84
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (pá, 11.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukasz PotczykLukasz Potczyk 01 KS SMS Szklarska PorebaKS SMS Szklarska Poreba 35.85
2 Jan PetákJan Peták 98 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 36.66
3 Ondřej TomekOndřej Tomek 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 39.57
4 Karel ŠtoglKarel Štogl 73 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 42.24
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (pá, 11.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub KarlachJakub Karlach 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 36.44
2 Philip KrenekPhilip Krenek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 37.16
3 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 37.94
4 Kryštof SgalitzerKryštof Sgalitzer 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 41.92
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (pá, 11.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 35.67
2 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 36.64
3 Ondřej LenghartOndřej Lenghart 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 38.15
4 Antonín MaříkAntonín Mařík 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 40.04
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (pá, 11.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 36.42
2 Štěpán BosákŠtěpán Bosák 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 36.48
3 Maximilian MatolínMaximilian Matolín 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 38.97
4 Dan MinolDan Minol 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 40.01
Celkem 4 závodníků
Běh 8 (pá, 11.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 98 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 37.12
2 Quido ČečetkaQuido Čečetka 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 38.39
3 Vojtěch Vítězsl FilipVojtěch Vítězsl Filip 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 40.05
4 Adam ChristophAdam Christoph 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 41.46
Celkem 4 závodníků
Běh 9 (pá, 11.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 36.69
2 Ondřej MachOndřej Mach 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 36.85
3 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 39.78
4 Filip SeveraFilip Severa 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 40.21
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (pá, 11.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 36.37
2 Marek UzsakMarek Uzsak 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 40.15
3 Jáchym OulickýJáchym Oulický 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 42.04
Celkem 3 závodníků
Běh 11 (pá, 11.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 36.19
2 David NěmečekDavid Němeček 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 36.75
3 Adam KořínekAdam Kořínek 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 38.46
Celkem 3 závodníků
Běh 12 (pá, 11.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan UllmannJan Ullmann 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 36.50
2 Jakub HoftaJakub Hofta 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 37.45
3 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 38.06
Celkem 3 závodníků
Běh 13 (pá, 11.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik GnipDominik Gnip 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 37.31
2 Oliver SerafinOliver Serafin 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 39.02
3 Jan ZasadilJan Zasadil 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 39.56
Jiří KuntJiří Kunt 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNF
Celkem 4 závodníků
Běh 14 (pá, 11.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 37.21
2 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 37.84
3 Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 38.92
4 Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 39.02
Celkem 4 závodníků
Běh 15 (pá, 11.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 36.68
2 Vojtěch MichalVojtěch Michal 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 36.81
3 Jan KuklíkJan Kuklík 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 37.53
4 Michal BurešMichal Bureš 99 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 38.72
Celkem 4 závodníků
Běh 16 (pá, 11.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Arkadiusz PokczykArkadiusz Pokczyk 01 KS SMS Szklarska PorebaKS SMS Szklarska Poreba 36.42
2 Ondřej GrimOndřej Grim 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 38.56
3 Jakub KolínJakub Kolín 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 38.87
4 Pavel PoduškaPavel Poduška 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 39.39
Celkem 4 závodníků
Běh 17 (pá, 11.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš MottlLukáš Mottl 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 37.43
2 Michal MartinákMichal Martinák 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 38.65
3 Matěj MacháčekMatěj Macháček 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 38.91
4 Martin UlčMartin Ulč 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 39.63
Celkem 4 závodníků
Běh 18 (pá, 11.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hynek JurečkaHynek Jurečka 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 37.44
2 Václav MejstříkVáclav Mejstřík 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 38.17
3 František KraklFrantišek Krakl 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 38.62
4 Václav BrůhaVáclav Brůha 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 38.96
Celkem 4 závodníků
Běh 19 (pá, 11.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 36.91
2 Marek PeřichMarek Peřich 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 37.45
3 Petr PavlišenPetr Pavlišen 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 38.29
4 Filip MacháčekFilip Macháček 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 38.73
Celkem 4 závodníků

300 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (pá, 11.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 38.70
2 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 39.50
3 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 42.58
4 Štěpánka DolejšováŠtěpánka Dolejšová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 46.50
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (pá, 11.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 39.56
2 Michaela BičianováMichaela Bičianová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 40.23
3 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 45.47
4 Klára VětrovcováKlára Větrovcová 03 AK MostAK Most 48.20
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (pá, 11.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 39.20
2 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 41.65
3 Anna ŠimkováAnna Šimková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 41.84
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (pá, 11.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 41.35
2 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 41.87
3 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 42.27
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (pá, 11.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Iveta RaškováIveta Rašková 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 42.56
2 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 42.65
3 Ester ČervinkováEster Červinková 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 43.05
Celkem 3 závodníků
Běh 6 (pá, 11.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 42.96
2 Melissa VozábalováMelissa Vozábalová 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 44.54
3 Kateřina HusákováKateřina Husáková 98 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 45.63
Celkem 3 závodníků
Běh 7 (pá, 11.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 42.15
2 Jitka NečáskováJitka Nečásková 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 42.26
3 Martina MachátováMartina Machátová 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 46.11
Celkem 3 závodníků
Běh 8 (pá, 11.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 45.01
2 Sofie GaigrováSofie Gaigrová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 45.04
3 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 43.53
Celkem 3 závodníků
Běh 9 (pá, 11.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Edita VaculíkováEdita Vaculíková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 43.04
2 Alžběta ŠpádováAlžběta Špádová 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 43.95
3 Johana ŠímováJohana Šímová 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 43.96
4 Tereza HymplováTereza Hymplová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 46.68
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (pá, 11.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 40.01
2 Monika PaškováMonika Pašková 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 44.46
3 Eliška AndrlováEliška Andrlová 02 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 44.84
4 Barbora MěšťanováBarbora Měšťanová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 45.26
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (pá, 11.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Milada KočárkováMilada Kočárková 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 43.55
2 Anna FeitováAnna Feitová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 45.05
3 Michaela FantováMichaela Fantová 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 48.56
4 Denisa ZikmundováDenisa Zikmundová 01 AK Chotěšov z. s.AK Chotěšov z. s. 49.87
Celkem 4 závodníků
Běh 12 (pá, 11.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína FantováKarolína Fantová 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 46.55
2 Zuzana AugustováZuzana Augustová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 47.12
3 Anežka PexováAnežka Pexová 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 49.54
4 Ema KándlováEma Kándlová 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 51.91
Celkem 4 závodníků
Běh 13 (pá, 11.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika HrdličkováVeronika Hrdličková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 45.11
2 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 49.53
Celkem 2 závodníků