II. Veřejné závody PAS
Praha - Strahov (18. 1. 2019)150 m - Muži (Běh)
Běh 1 (pá, 18.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel MaslákPavel Maslák | 91 | TJ Dukla Praha | 15.91 | |||||||||||||||
2 | Jan TrafinaJan Trafina | 99 | AC Slovan Liberec, z.s. | 16.82 | |||||||||||||||
3 | Sebastian SchneiderSebastian Schneider | 02 | ASK Slavia Praha | 17.55 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 2 (pá, 18.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří PolákJiří Polák | 98 | T. J. Sokol České Budějovice | 16.32 | |||||||||||||||
2 | Michal TlustýMichal Tlustý | 94 | ASK Slavia Praha | 16.38 | |||||||||||||||
3 | Vojtěch KomárekVojtěch Komárek | 00 | ASK Slavia Praha | 17.40 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 3 (pá, 18.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Patrik ŠormPatrik Šorm | 93 | TJ Dukla Praha | 16.32 | |||||||||||||||
2 | Jan ValášekJan Valášek | 94 | ASK Slavia Praha | 16.86 | |||||||||||||||
3 | Jan ŠnajdrJan Šnajdr | 94 | ASK Slavia Praha | 17.23 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 4 (pá, 18.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub VeselýJakub Veselý | 98 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 17.08 | |||||||||||||||
2 | Vojtěch VávraVojtěch Vávra | 98 | SK Hranice, z.s. | 17.51 | |||||||||||||||
Filip KlvaňaFilip Klvaňa | 77 | AK Kroměříž | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 5 (pá, 18.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vladislav SadirovVladislav Sadirov | 99 | ASK Slavia Praha | 16.94 | |||||||||||||||
2 | Sebastian MertaSebastian Merta | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 17.03 | |||||||||||||||
3 | Vladimír VelíšekVladimír Velíšek | 99 | AC Mladá Boleslav z.s. | 17.23 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 6 (pá, 18.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal DesenskýMichal Desenský | 93 | TJ Sokol Hradec Králové | 16.24 | |||||||||||||||
2 | Jáchym ProcházkaJáchym Procházka | 97 | PSK Olymp Praha, z.s. | 16.69 | |||||||||||||||
3 | Michael AyebouaMichael Ayeboua | 84 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 17.75 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 7 (pá, 18.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj BěhounekMatěj Běhounek | 99 | ASK Slavia Praha | 17.18 | |||||||||||||||
2 | Dominik MachotkaDominik Machotka | 00 | ASK Slavia Praha | 17.26 | |||||||||||||||
3 | David NěmečekDavid Němeček | 01 | Hvězda Pardubice z.s. | 17.80 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 8 (pá, 18.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš ŠebíkLukáš Šebík | 00 | ASK Slavia Praha | 17.33 | |||||||||||||||
2 | Vojtěch MichalVojtěch Michal | 99 | Spartak Praha 4 | 17.33 | |||||||||||||||
3 | Martin MacháčekMartin Macháček | 01 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 19.33 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 9 (pá, 18.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin BartošMartin Bartoš | 97 | Univerzitní sportovní klub ... | 17.66 | |||||||||||||||
2 | Jan ŠulcJan Šulc | 02 | Hvězda Pardubice z.s. | 18.41 | |||||||||||||||
3 | Jaromír HlubinkaJaromír Hlubinka | 03 | SC Radotín Praha | 19.43 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 10 (pá, 18.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří SvobodaJiří Svoboda | 96 | Univerzitní sportovní klub ... | 17.65 | |||||||||||||||
2 | Tomáš WoollerTomáš Wooller | 02 | Spartak Praha 4 | 17.77 | |||||||||||||||
3 | Robin AdamecRobin Adamec | 02 | ASK Slavia Praha | 19.45 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 11 (pá, 18.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1= | Daniel SekyraDaniel Sekyra | 96 | ASK Slavia Praha | 17.53 | |||||||||||||||
1= | David ŠimekDavid Šimek | 97 | SK Jeseniova | 17.53 | |||||||||||||||
3 | Lukáš FrkLukáš Frk | 02 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 20.48 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 12 (pá, 18.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz | 01 | SK Jeseniova | 17.49 | |||||||||||||||
2 | Lukáš PřibylLukáš Přibyl | 00 | ASK Slavia Praha | 18.20 | |||||||||||||||
3 | Matyáš ČermákMatyáš Čermák | 95 | neregistrovaný | 19.45 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 13 (pá, 18.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin OrnstMartin Ornst | 01 | ASK Slavia Praha | 17.39 | |||||||||||||||
2 | Adam VaryšAdam Varyš | 02 | ASK Slavia Praha | 18.79 | |||||||||||||||
Matyáš VíchMatyáš Vích | 99 | ASK Slavia Praha | DQ | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 14 (pá, 18.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal SurjomartonoMichal Surjomartono | 03 | SK Jeseniova | 17.58 | |||||||||||||||
2 | Ján Pavel DurdaJán Pavel Durda | 01 | ASK Slavia Praha | 17.61 | |||||||||||||||
3 | Filip JarolímekFilip Jarolímek | 03 | SK Jeseniova | 18.79 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 15 (pá, 18.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej LenghartOndřej Lenghart | 03 | SC Radotín Praha | 17.79 | |||||||||||||||
2 | Martin ŠulcMartin Šulc | 00 | Hvězda Pardubice z.s. | 18.16 | |||||||||||||||
3 | Matěj ProcházkaMatěj Procházka | 03 | ASK Slavia Praha | 19.67 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 16 (pá, 18.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sebastian MertaSebastian Merta | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 17.17 | |||||||||||||||
2 | Robert HlaváčekRobert Hlaváček | 01 | AC Mladá Boleslav z.s. | 17.56 | |||||||||||||||
3 | Martin MacháčekMartin Macháček | 01 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 19.48 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 17 (pá, 18.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šimon BohmanŠimon Bohman | 03 | Spartak Praha 4 | 17.68 | |||||||||||||||
2 | Samuel SlabýSamuel Slabý | 02 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 17.81 | |||||||||||||||
3 | Tomáš UmlaufTomáš Umlauf | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 17.90 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 18 (pá, 18.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří ŠípekJiří Šípek | 00 | AC Mladá Boleslav z.s. | 17.81 | |||||||||||||||
2 | Michal UhlířMichal Uhlíř | 01 | AC Mladá Boleslav z.s. | 18.07 | |||||||||||||||
3 | Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh | 95 | ASK Slavia Praha | 18.09 | |||||||||||||||
4 | Marek ChvátalMarek Chvátal | 03 | SC Radotín Praha | 18.27 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 19 (pá, 18.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radek VítůRadek Vítů | 02 | PSK Olymp Praha, z.s. | 17.85 | |||||||||||||||
2 | Jakub JahodaJakub Jahoda | 01 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 17.89 | |||||||||||||||
3 | Adam HavlíkAdam Havlík | 01 | ASK Slavia Praha | 18.31 | |||||||||||||||
4 | Ondřej FišarOndřej Fišar | 02 | TJ Dukla Praha | 18.59 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 20 (pá, 18.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch PatákVojtěch Paták | 02 | ASK Slavia Praha | 18.32 | |||||||||||||||
2 | Martin SellnerMartin Sellner | 03 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 18.85 | |||||||||||||||
3 | Marek TobiášMarek Tobiáš | 02 | TJ Dukla Praha | 18.89 | |||||||||||||||
4 | Jakub Mikuláš MartinskýJakub Mikuláš Martinský | 01 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 19.45 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 21 (pá, 18.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sebastián HykšSebastián Hykš | 02 | ASK Slavia Praha | 18.44 | |||||||||||||||
2 | Antonín MaříkAntonín Mařík | 03 | SC Radotín Praha | 18.57 | |||||||||||||||
3 | Jan FreiberkJan Freiberk | 01 | Hvězda Pardubice z.s. | 18.87 | |||||||||||||||
4 | Jáchym OulickýJáchym Oulický | 02 | SC Radotín Praha | 19.15 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 22 (pá, 18.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michael AyebouaMichael Ayeboua | 84 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 17.83 | |||||||||||||||
2 | Andrej TobiášAndrej Tobiáš | 02 | TJ Dukla Praha | 18.17 | |||||||||||||||
3 | David FilipDavid Filip | 03 | SK Jeseniova | 18.19 | |||||||||||||||
4 | Adam HalbichAdam Halbich | 03 | SK Jeseniova | 18.99 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 23 (pá, 18.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David NěmečekDavid Němeček | 01 | Hvězda Pardubice z.s. | 17.86 | |||||||||||||||
2 | Tomáš DvorčukTomáš Dvorčuk | 03 | Sokol Roztoky u Prahy | 18.31 | |||||||||||||||
3 | Jan VaněčekJan Vaněček | 02 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 18.41 | |||||||||||||||
4 | Miroslav KouckýMiroslav Koucký | 02 | ASK Slavia Praha | 18.86 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 24 (pá, 18.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel MartínekPavel Martínek | 02 | ASK Slavia Praha | 17.65 | |||||||||||||||
2 | Kryštof SgalitzerKryštof Sgalitzer | 02 | SC Radotín Praha | 19.41 | |||||||||||||||
3 | David FilipDavid Filip | 02 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 21.46 | |||||||||||||||
Pavel MarekPavel Marek | 68 | ASK Slavia Praha | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 25 (pá, 18.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šimon WeiserŠimon Weiser | 03 | SK Jeseniova | 18.00 | |||||||||||||||
2 | Filip SeveraFilip Severa | 01 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 18.54 | |||||||||||||||
3 | Matěj DolejšíMatěj Dolejší | 96 | SK Jeseniova | 18.61 | |||||||||||||||
4 | Ondřej BeňaOndřej Beňa | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 18.65 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 26 (pá, 18.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal KulhánekMichal Kulhánek | 01 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 17.79 | |||||||||||||||
2 | David ŠalandaDavid Šalanda | 02 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 18.46 | |||||||||||||||
3 | Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář | 03 | ASK Slavia Praha | 18.92 | |||||||||||||||
4 | Marian RobouskýMarian Robouský | 02 | Univerzitní sportovní klub ... | 20.86 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 27 (pá, 18.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub Mikuláš MartinskýJakub Mikuláš Martinský | 01 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 19.53 | |||||||||||||||
2 | Vít FröhlichVít Fröhlich | 03 | Spartak Praha 4 | 19.58 | |||||||||||||||
Samuel KonvalinaSamuel Konvalina | 02 | ASK Slavia Praha | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
150 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (pá, 18.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub ReicheltJakub Reichelt | 06 | Univerzitní sportovní klub ... | 23.14 | |||||||||||||||
2 | Filip NovákFilip Novák | 06 | Univerzitní sportovní klub ... | 24.04 | |||||||||||||||
3 | Filip TurekFilip Turek | 06 | Univerzitní sportovní klub ... | 24.04 | |||||||||||||||
4 | Jakub ŠpínaJakub Špína | 06 | Univerzitní sportovní klub ... | 25.96 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (pá, 18.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip VojáčekFilip Vojáček | 07 | Univerzitní sportovní klub ... | 21.00 | |||||||||||||||
2 | Adam SolarAdam Solar | 06 | Univerzitní sportovní klub ... | 24.04 | |||||||||||||||
3 | Maximilian PlintovičMaximilian Plintovič | 07 | Univerzitní sportovní klub ... | 25.37 | |||||||||||||||
4 | Lukáš KrausLukáš Kraus | 06 | Univerzitní sportovní klub ... | 26.14 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (pá, 18.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip HodačFilip Hodač | 07 | Univerzitní sportovní klub ... | 24.21 | |||||||||||||||
2 | Jan DaněkJan Daněk | 07 | Univerzitní sportovní klub ... | 27.73 | |||||||||||||||
3 | Jan JohnJan John | 07 | Univerzitní sportovní klub ... | 28.28 | |||||||||||||||
4 | Patrik OtáhalPatrik Otáhal | 06 | Univerzitní sportovní klub ... | 29.27 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 4 (pá, 18.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karel JarešKarel Jareš | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 18.66 | |||||||||||||||
2 | Miroslav PavlyukMiroslav Pavlyuk | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 18.80 | |||||||||||||||
3 | Jakub LouckýJakub Loucký | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 19.63 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 5 (pá, 18.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dan JánskýDan Jánský | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 19.63 | |||||||||||||||
2 | Štefan HošekŠtefan Hošek | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 20.75 | |||||||||||||||
3 | Václav ZelenkaVáclav Zelenka | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 21.80 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 6 (pá, 18.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bruno JakešBruno Jakeš | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 20.30 | |||||||||||||||
2 | Tadeáš TichýTadeáš Tichý | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 21.02 | |||||||||||||||
3 | Jan BedrníkJan Bedrník | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 21.63 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 7 (pá, 18.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan HendrychJan Hendrych | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 20.19 | |||||||||||||||
2 | Jan BenešJan Beneš | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 21.65 | |||||||||||||||
3 | Jakub HollmannJakub Hollmann | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 21.91 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 8 (pá, 18.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šimon InnemanŠimon Inneman | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 21.01 | |||||||||||||||
2 | Josef LebedaJosef Lebeda | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 21.58 | |||||||||||||||
3 | Vojtěch VyskočilVojtěch Vyskočil | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 22.14 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 9 (pá, 18.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej FrühaufOndřej Frühauf | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 20.68 | |||||||||||||||
2 | Marek MěchuraMarek Měchura | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 21.66 | |||||||||||||||
3 | Alessandro VaccinoAlessandro Vaccino | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 22.78 | |||||||||||||||
4 | Morse Mathias ChataraMorse Mathias Chatara | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 23.79 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
150 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (pá, 18.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martina HofmanováMartina Hofmanová | 95 | Univerzitní sportovní klub ... | 18.36 | |||||||||||||||
2 | Lada VondrováLada Vondrová | 99 | Hvězda Pardubice z.s. | 18.45 | |||||||||||||||
3 | Klára BartoškováKlára Bartošková | 02 | AC Vysoké Mýto z.s. | 19.10 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 2 (pá, 18.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová | 02 | PSK Olymp Praha, z.s. | 18.21 | |||||||||||||||
2 | Natálie TiplicováNatálie Tiplicová | 00 | SK Jeseniova | 18.82 | |||||||||||||||
3 | Petra MuzikantováPetra Muzikantová | 95 | PSK Olymp Praha, z.s. | 19.10 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 3 (pá, 18.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Emma MaštalířováEmma Maštalířová | 00 | SK Jeseniova | 18.91 | |||||||||||||||
2 | Katarína KiškováKatarína Kišková | 02 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | 18.97 | |||||||||||||||
3 | Tereza MarkováTereza Marková | 01 | ASK Slavia Praha | 18.99 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 4 (pá, 18.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ester BendováEster Bendová | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | 18.78 | |||||||||||||||
2 | Klára HolečkováKlára Holečková | 98 | ASK Slavia Praha | 20.12 | |||||||||||||||
3 | Maria Anna CukerováMaria Anna Cukerová | 01 | ASK Slavia Praha | 20.35 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 5 (pá, 18.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Julie HlaváčováJulie Hlaváčová | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 19.42 | |||||||||||||||
2 | Tereza DvořákováTereza Dvořáková | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 19.46 | |||||||||||||||
3 | Veronika UlmanováVeronika Ulmanová | 02 | SK Jeseniova | 20.45 | |||||||||||||||
4 | Emma BarnokyEmma Barnoky | 01 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 21.39 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 6 (pá, 18.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eva KunováEva Kunová | 99 | T. J. Sokol České Budějovice | 19.51 | |||||||||||||||
2 | Sofie ŠámalováSofie Šámalová | 01 | ASK Slavia Praha | 19.72 | |||||||||||||||
3 | Tereza HusákováTereza Husáková | 01 | SK Jeseniova | 19.93 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 7 (pá, 18.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová | 01 | ASK Slavia Praha | 19.79 | |||||||||||||||
2 | Carbajal Gómez EnyaCarbajal Gómez Enya | 97 | Španělsko | 19.82 | |||||||||||||||
3 | Barbora VotinskáBarbora Votinská | 96 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 20.05 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 8 (pá, 18.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška EibichováEliška Eibichová | 02 | SK Jeseniova | 19.67 | |||||||||||||||
2 | Markéta VeverkováMarkéta Veverková | 89 | ASK Slavia Praha | 19.74 | |||||||||||||||
3 | Tereza HymplováTereza Hymplová | 02 | Spartak Praha 4 | 20.63 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 9 (pá, 18.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lada VondrováLada Vondrová | 99 | Hvězda Pardubice z.s. | 18.68 | |||||||||||||||
2 | Tereza MarkováTereza Marková | 01 | ASK Slavia Praha | 19.48 | |||||||||||||||
3 | Lucie KalátováLucie Kalátová | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | 20.86 | |||||||||||||||
4 | Kristýna HonsůKristýna Honsů | 02 | SK Jeseniova | 21.11 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 10 (pá, 18.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna PotěšilováAnna Potěšilová | 98 | ASK Slavia Praha | 20.15 | |||||||||||||||
2 | Kateřina HollasováKateřina Hollasová | 01 | ASK Slavia Praha | 20.23 | |||||||||||||||
3 | Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová | 01 | ASK Slavia Praha | 20.94 | |||||||||||||||
4 | Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová | 00 | ASK Slavia Praha | 22.53 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 11 (pá, 18.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára StaňkováKlára Staňková | 00 | ASK Slavia Praha | 19.59 | |||||||||||||||
2 | Jana MatějkováJana Matějková | 99 | ASK Slavia Praha | 20.00 | |||||||||||||||
3 | Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková | 01 | ASK Slavia Praha | 20.40 | |||||||||||||||
4 | Michaela TreglerováMichaela Treglerová | 99 | ASK Slavia Praha | 21.44 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 12 (pá, 18.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína MatouškováKarolína Matoušková | 00 | ASK Slavia Praha | 19.82 | |||||||||||||||
2 | Klára HolečkováKlára Holečková | 98 | ASK Slavia Praha | 20.40 | |||||||||||||||
3 | Maria Anna CukerováMaria Anna Cukerová | 01 | ASK Slavia Praha | 21.08 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 13 (pá, 18.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna HobzováAnna Hobzová | 03 | SC Radotín Praha | 20.16 | |||||||||||||||
3 | Tereza SoukalováTereza Soukalová | 98 | Spartak Praha 4 | 21.43 | |||||||||||||||
Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová | 99 | ASK Slavia Praha | DQ | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 14 (pá, 18.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martina HofmanováMartina Hofmanová | 95 | Univerzitní sportovní klub ... | 18.32 | |||||||||||||||
2 | Kateřina TicháKateřina Tichá | 01 | SK Jeseniova | 20.18 | |||||||||||||||
3 | Emma BarnokyEmma Barnoky | 01 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 21.55 | |||||||||||||||
Veronika SkalickáVeronika Skalická | 02 | ASK Slavia Praha | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 15 (pá, 18.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aneta PalaštukováAneta Palaštuková | 00 | ASK Slavia Praha | 20.16 | |||||||||||||||
2 | Sofie GaigrováSofie Gaigrová | 03 | Spartak Praha 4 | 20.46 | |||||||||||||||
3 | Alžběta ŠpádováAlžběta Špádová | 99 | AC Mladá Boleslav z.s. | 20.46 | |||||||||||||||
4 | Lucie HliňákováLucie Hliňáková | 03 | SK Jeseniova | 20.69 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 16 (pá, 18.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola DyrynkováNikola Dyrynková | 99 | ASK Slavia Praha | 20.08 | |||||||||||||||
2 | Jitka NečáskováJitka Nečásková | 00 | AC Mladá Boleslav z.s. | 20.44 | |||||||||||||||
3 | Eliška KrejčíEliška Krejčí | 02 | Univerzitní sportovní klub ... | 20.96 | |||||||||||||||
4 | Aneta KočováAneta Kočová | 01 | AC Mladá Boleslav z.s. | 21.62 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 17 (pá, 18.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie JakabováNatálie Jakabová | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 20.19 | |||||||||||||||
2 | Milada KočárkováMilada Kočárková | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 20.33 | |||||||||||||||
3 | Antonie TesařováAntonie Tesařová | 03 | ASK Slavia Praha | 21.02 | |||||||||||||||
4 | Eliška HavlováEliška Havlová | 01 | ASK Slavia Praha | 21.06 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 18 (pá, 18.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza BaliamisováTereza Baliamisová | 03 | ASK Slavia Praha | 20.32 | |||||||||||||||
2 | Adéla DembowskiAdéla Dembowski | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 20.43 | |||||||||||||||
3 | Anna StrnadováAnna Strnadová | 03 | SK Jeseniova | 20.86 | |||||||||||||||
4 | Kateřina KavanováKateřina Kavanová | 03 | ASK Slavia Praha | 21.16 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 19 (pá, 18.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sára KročkováSára Kročková | 02 | SC Radotín Praha | 21.36 | |||||||||||||||
2 | Iveta ŠestákováIveta Šestáková | 01 | SK Jeseniova | 21.44 | |||||||||||||||
3 | Rebecca SzaboRebecca Szabo | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | 21.81 | |||||||||||||||
4 | Eliška ŠárováEliška Šárová | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | 22.05 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 20 (pá, 18.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna MálkováAnna Málková | 01 | SK Jeseniova | 21.46 | |||||||||||||||
2 | Helena AntoňováHelena Antoňová | 03 | TJ Dukla Praha | 21.89 | |||||||||||||||
3 | Eliška OnderkováEliška Onderková | 02 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 22.41 | |||||||||||||||
4 | Aneta ŘehořováAneta Řehořová | 03 | ASK Slavia Praha | 23.09 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 21 (pá, 18.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana MoravcováZuzana Moravcová | 98 | Spartak Praha 4 | 21.64 | |||||||||||||||
2 | Anežka PexováAnežka Pexová | 02 | SC Radotín Praha | 21.79 | |||||||||||||||
3 | Markéta LorencováMarkéta Lorencová | 03 | Spartak Praha 4 | 21.85 | |||||||||||||||
Vendula DalibováVendula Dalibová | 01 | SK Jeseniova | DQ | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 22 (pá, 18.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Thalia PandelidesThalia Pandelides | 02 | SK Jeseniova | 21.09 | |||||||||||||||
2 | Julie FerdinandováJulie Ferdinandová | 03 | Spartak Praha 4 | 21.98 | |||||||||||||||
3 | Lucie KřenováLucie Křenová | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 22.25 | |||||||||||||||
4 | Aneta AmbrožováAneta Ambrožová | 02 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 22.91 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 23 (pá, 18.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alžběta PotůčkováAlžběta Potůčková | 95 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 22.23 | |||||||||||||||
2 | Lucie ŠmolíkováLucie Šmolíková | 03 | Spartak Praha 4 | 22.55 | |||||||||||||||
3 | Martina BeránkováMartina Beránková | 71 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 22.56 | |||||||||||||||
4 | Monica FoottitMonica Foottit | 02 | Univerzitní sportovní klub ... | 23.18 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 24 (pá, 18.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza ObuškevičováTereza Obuškevičová | 02 | ASK Slavia Praha | 22.58 | |||||||||||||||
2 | Magdaléna ŤupováMagdaléna Ťupová | 01 | Atletický školní klub Mazur... | 22.63 | |||||||||||||||
3 | Magdaléna MravčíkováMagdaléna Mravčíková | 01 | Atletický školní klub Mazur... | 22.78 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 25 (pá, 18.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vendula DalibováVendula Dalibová | 01 | SK Jeseniova | 21.57 | |||||||||||||||
2 | Markéta LexováMarkéta Lexová | 02 | ASK Slavia Praha | 23.17 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
150 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (pá, 18.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie HronováNatálie Hronová | 07 | Univerzitní sportovní klub ... | 24.10 | |||||||||||||||
2 | Anna Julie MoreiraAnna Julie Moreira | 07 | Univerzitní sportovní klub ... | 24.32 | |||||||||||||||
3 | Anastázie ŠťastnáAnastázie Šťastná | 07 | Univerzitní sportovní klub ... | 25.92 | |||||||||||||||
4 | Alice VokrouhlíkováAlice Vokrouhlíková | 07 | Univerzitní sportovní klub ... | 26.38 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (pá, 18.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína PeckováKarolína Pecková | 04 | SC Radotín Praha | 20.24 | |||||||||||||||
2 | Michaela RadouškováMichaela Radoušková | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 20.93 | |||||||||||||||
3 | Julie Anna ŠebkováJulie Anna Šebková | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 21.58 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 3 (pá, 18.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora JelínkováBarbora Jelínková | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 20.69 | |||||||||||||||
2 | Lucie LasíkováLucie Lasíková | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 20.73 | |||||||||||||||
3 | Hana SkočdopolováHana Skočdopolová | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 21.46 | |||||||||||||||
4 | Anna BednářováAnna Bednářová | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 21.58 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 4 (pá, 18.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jitka ŠtěpánkováJitka Štěpánková | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 22.12 | |||||||||||||||
2 | Karolína KuthanováKarolína Kuthanová | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 22.17 | |||||||||||||||
3 | Markéta ProkelováMarkéta Prokelová | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 22.26 | |||||||||||||||
Magdalena HoškováMagdalena Hošková | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 5 (pá, 18.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška VackováEliška Vacková | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 23.15 | |||||||||||||||
2 | Nikol BalcarováNikol Balcarová | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 23.17 | |||||||||||||||
3 | Anastázie OplištilováAnastázie Oplištilová | 06 | Univerzitní sportovní klub ... | 24.05 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 6 (pá, 18.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina SolničkováKateřina Solničková | 05 | SC Radotín Praha | 20.66 | |||||||||||||||
2 | Natalie DvořákováNatalie Dvořáková | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 21.23 | |||||||||||||||
3 | Františka GötzováFrantiška Götzová | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 21.36 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 7 (pá, 18.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Silvie DaněčkováSilvie Daněčková | 07 | Univerzitní sportovní klub ... | 22.14 | |||||||||||||||
2 | Elen HoffmannováElen Hoffmannová | 06 | Univerzitní sportovní klub ... | 22.24 | |||||||||||||||
3 | Ema ValentováEma Valentová | 06 | Univerzitní sportovní klub ... | 22.35 | |||||||||||||||
4 | Josefína VeselkováJosefína Veselková | 07 | Univerzitní sportovní klub ... | 23.11 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 8 (pá, 18.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna PetschováKristýna Petschová | 06 | Univerzitní sportovní klub ... | 23.99 | |||||||||||||||
2 | Julie PolákováJulie Poláková | 06 | Univerzitní sportovní klub ... | 24.68 | |||||||||||||||
3 | Klára AntuškováKlára Antušková | 07 | Univerzitní sportovní klub ... | 25.73 | |||||||||||||||
4 | Anna Maria HlaváčováAnna Maria Hlaváčová | 06 | Univerzitní sportovní klub ... | 25.79 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 9 (pá, 18.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna HollmannováKristýna Hollmannová | 07 | Univerzitní sportovní klub ... | 24.70 | |||||||||||||||
2 | Kristýna KvášováKristýna Kvášová | 06 | Univerzitní sportovní klub ... | 24.99 | |||||||||||||||
3 | Lucie NeuvirtováLucie Neuvirtová | 07 | Univerzitní sportovní klub ... | 25.30 | |||||||||||||||
4 | Ketevan Chatara-MorseKetevan Chatara-Morse | 07 | Univerzitní sportovní klub ... | 25.58 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 10 (pá, 18.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aneta ŠtrosováAneta Štrosová | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 20.78 | |||||||||||||||
2 | Kateřina KaňákováKateřina Kaňáková | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 20.93 | |||||||||||||||
3 | Natálie MillerováNatálie Millerová | 04 | SC Radotín Praha | 21.98 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |