výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. halová středa

Jablonec nad Nisou (30. 1. 2019)

60 m - Muži (Běh)

Běh 01 (st, 30.1.2019 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1= Dominik ZáleskýDominik Záleský 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 06.78
1= Jan VelebaJan Veleba 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 06.78
3 Damian SztejkowskiDamian Sztejkowski 99 PolskoPolsko 07.04
4 Dawid SwobodaDawid Swoboda 04 PolskoPolsko 07.37
5 Radek BekrRadek Bekr 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 07.41
6 Thach Nguyen NgocThach Nguyen Ngoc 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 07.46
7 rATAR lOSINrATAR lOSIN 02 PolskoPolsko 07.47
8 Tomáš PraskýTomáš Praský 99 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 07.60
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 30.1.2019 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin FlorianMartin Florian 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 07.42
2 Jan GonkiewiczJan Gonkiewicz 05 PolskoPolsko 07.51
3 Aleksandr KurekAleksandr Kurek 03 PolskoPolsko 07.58
4 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 07.65
5 Daniel KolářDaniel Kolář 01 AO TJ Spartak VrchlabíAO TJ Spartak Vrchlabí 07.68
6 Martin SitaMartin Sita 94 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 07.72
7 Tomáš OsobaTomáš Osoba 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 07.89
8 Mariusz SokolowskiMariusz Sokolowski 01 PolskoPolsko 07.93
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 30.1.2019 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karol KawinskiKarol Kawinski 03 PolskoPolsko 07.80
2 Petr BurešPetr Bureš 03 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 07.85
3 Petr VondraPetr Vondra 99 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 07.88
4 Mateusz Wocis-KryckiMateusz Wocis-Krycki 03 PolskoPolsko 08.34
5 Franciczek BabijFranciczek Babij 06 PolskoPolsko 08.54
6 Jan RichtrJan Richtr 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 08.68
7 Ondřej VeličkaOndřej Velička 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.78
8 Oto ČechOto Čech 56 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.97
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (st, 30.1.2019 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub HorákJakub Horák 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 08.07
2 Adam ElgherianiAdam Elgheriani 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.64
3 Marek FoltýnMarek Foltýn 06 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 09.33
4 Jan SzumacherJan Szumacher 05 PolskoPolsko 09.55
5 Bager FilizBager Filiz 06 AO TJ Spartak VrchlabíAO TJ Spartak Vrchlabí 09.74
6 Milan HozdaMilan Hozda 45 NeregistrovaníNeregistrovaní 10.34
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (st, 30.1.2019 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Szymon SzachniewiczSzymon Szachniewicz 01 PolskoPolsko 07.08
2 Pawek BugajskiPawek Bugajski 01 PolskoPolsko 07.12
3 Adam MakowskiAdam Makowski 00 PolskoPolsko 07.18
4 Mateusz WiszniowskiMateusz Wiszniowski 02 PolskoPolsko 07.28
5 Wiktor GruzdWiktor Gruzd 02 PolskoPolsko 07.29
6 Andrezej TaborskiAndrezej Taborski 03 PolskoPolsko 07.35
7 Kacper SobczakKacper Sobczak 00 PolskoPolsko 07.45
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik ZáleskýDominik Záleský 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 06.78
1 Jan VelebaJan Veleba 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 06.78
3 Damian SztejkowskiDamian Sztejkowski 99 PolskoPolsko 07.04
4 Szymon SzachniewiczSzymon Szachniewicz 01 PolskoPolsko 07.08
5 Pawek BugajskiPawek Bugajski 01 PolskoPolsko 07.12
6 Adam MakowskiAdam Makowski 00 PolskoPolsko 07.18
7 Mateusz WiszniowskiMateusz Wiszniowski 02 PolskoPolsko 07.28
8 Wiktor GruzdWiktor Gruzd 02 PolskoPolsko 07.29
9 Andrezej TaborskiAndrezej Taborski 03 PolskoPolsko 07.35
10 Dawid SwobodaDawid Swoboda 04 PolskoPolsko 07.37
11 Radek BekrRadek Bekr 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 07.41
12 Martin FlorianMartin Florian 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 07.42
13 Kacper SobczakKacper Sobczak 00 PolskoPolsko 07.45
14 Thach Nguyen NgocThach Nguyen Ngoc 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 07.46
15 rATAR lOSINrATAR lOSIN 02 PolskoPolsko 07.47
16 Jan GonkiewiczJan Gonkiewicz 05 PolskoPolsko 07.51
17 Aleksandr KurekAleksandr Kurek 03 PolskoPolsko 07.58
18 Tomáš PraskýTomáš Praský 99 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 07.60
19 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 07.65
20 Daniel KolářDaniel Kolář 01 AO TJ Spartak VrchlabíAO TJ Spartak Vrchlabí 07.68
21 Martin SitaMartin Sita 94 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 07.72
22 Karol KawinskiKarol Kawinski 03 PolskoPolsko 07.80
23 Petr BurešPetr Bureš 03 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 07.85
24 Petr VondraPetr Vondra 99 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 07.88
25 Tomáš OsobaTomáš Osoba 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 07.89
26 Mariusz SokolowskiMariusz Sokolowski 01 PolskoPolsko 07.93
27 Jakub HorákJakub Horák 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 08.07
28 Mateusz Wocis-KryckiMateusz Wocis-Krycki 03 PolskoPolsko 08.34
29 Franciczek BabijFranciczek Babij 06 PolskoPolsko 08.54
30 Adam ElgherianiAdam Elgheriani 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.64
31 Jan RichtrJan Richtr 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 08.68
32 Ondřej VeličkaOndřej Velička 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.78
33 Oto ČechOto Čech 56 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.97
34 Marek FoltýnMarek Foltýn 06 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 09.33
35 Jan SzumacherJan Szumacher 05 PolskoPolsko 09.55
36 Bager FilizBager Filiz 06 AO TJ Spartak VrchlabíAO TJ Spartak Vrchlabí 09.74
37 Milan HozdaMilan Hozda 45 NeregistrovaníNeregistrovaní 10.34

60 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (st, 30.1.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.84
2 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 AK SokolovAK Sokolov 07.87
3 Dorota PuzioDorota Puzio 03 PolskoPolsko 07.92
4 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 AK SokolovAK Sokolov 08.03
5 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.21
6 Ester MerunkováEster Merunková 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 08.30
7 Veronika NoskováVeronika Nosková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 08.47
8 Kateřina SajdlováKateřina Sajdlová 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 09.30
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 30.1.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natalia KorczukNatalia Korczuk 98 PolskoPolsko 07.97
2 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.25
3 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 08.31
4 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 08.33
5 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 08.39
6 Eliška VébrováEliška Vébrová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 08.44
7 Klára HoffmannováKlára Hoffmannová 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 08.52
8 Simona HaasováSimona Haasová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.65
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 30.1.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nina ZabizrikNina Zabizrik 03 PolskoPolsko 08.40
2 Klára HercíkováKlára Hercíková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.53
3 Emilia ZabskaEmilia Zabska 04 PolskoPolsko 08.54
4 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.57
5 Izabela HanrxlakIzabela Hanrxlak 02 PolskoPolsko 08.66
6 Hanna BenkonskaHanna Benkonska 02 PolskoPolsko 08.68
7= Hanna ChocianowskaHanna Chocianowska 04 PolskoPolsko 08.86
7= Klára MatoušováKlára Matoušová 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 08.86
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (st, 30.1.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Amélie HobelantováAmélie Hobelantová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 08.45
2 Tereza KrykorkováTereza Krykorková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.48
3 Tamara KunczwitzTamara Kunczwitz 04 PolskoPolsko 08.63
4 Barbora KoťátkováBarbora Koťátková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.76
5 Natalia LokietkoNatalia Lokietko 04 PolskoPolsko 08.89
6 Pavlina CymbalistaPavlina Cymbalista 06 PolskoPolsko 08.92
7 Maja WichulaMaja Wichula 04 PolskoPolsko 09.04
8 Julia CymbalistaJulia Cymbalista 06 PolskoPolsko 09.05
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (st, 30.1.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kamila BolukKamila Boluk 03 PolskoPolsko 08.64
2 Agata GutAgata Gut 04 PolskoPolsko 08.67
3 Oliwia BiskupOliwia Biskup 05 PolskoPolsko 09.00
4 Maria AleksandrowiczMaria Aleksandrowicz 04 PolskoPolsko 09.09
5 Julia PinkoszJulia Pinkosz 04 PolskoPolsko 09.15
6 Valentýna DvořákováValentýna Dvořáková 04 ŠSK SlanýŠSK Slaný 09.37
7 Julia KrezlikJulia Krezlik 05 PolskoPolsko 09.93
Klára MatuškováKlára Matušková 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. DQ
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (st, 30.1.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Weronika OzgaWeronika Ozga 03 PolskoPolsko 08.17
2 Adéla HorčičkováAdéla Horčičková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.48
3 Anna PelcováAnna Pelcová 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 09.09
4 Tereza PlecháčováTereza Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.17
5 Apolonia SzumacherApolonia Szumacher 05 PolskoPolsko 09.46
6 Klára ValentováKlára Valentová 05 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 09.71
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (st, 30.1.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jagoda MierzýnskaJagoda Mierzýnska 98 PolskoPolsko 07.74
2 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.94
3 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 AK SokolovAK Sokolov 08.01
4 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 AK SokolovAK Sokolov 08.03
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (st, 30.1.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolina Samiel-TalarKarolina Samiel-Talar 04 PolskoPolsko 08.04
2 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.17
3 Ester MerunkováEster Merunková 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 08.29
4 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 08.44
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jagoda MierzýnskaJagoda Mierzýnska 98 PolskoPolsko 07.74
2 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.84
3 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 AK SokolovAK Sokolov 07.87
4 Dorota PuzioDorota Puzio 03 PolskoPolsko 07.92
5 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.94
6 Natalia KorczukNatalia Korczuk 98 PolskoPolsko 07.97
7 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 AK SokolovAK Sokolov 08.01
8 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 AK SokolovAK Sokolov 08.03
8 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 AK SokolovAK Sokolov 08.03
10 Karolina Samiel-TalarKarolina Samiel-Talar 04 PolskoPolsko 08.04
11 Weronika OzgaWeronika Ozga 03 PolskoPolsko 08.17
11 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.17
13 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.21
14 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.25
15 Ester MerunkováEster Merunková 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 08.29
16 Ester MerunkováEster Merunková 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 08.30
17 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 08.31
18 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 08.33
19 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 08.39
20 Nina ZabizrikNina Zabizrik 03 PolskoPolsko 08.40
21 Eliška VébrováEliška Vébrová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 08.44
21 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 08.44
23 Amélie HobelantováAmélie Hobelantová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 08.45
24 Veronika NoskováVeronika Nosková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 08.47
25 Tereza KrykorkováTereza Krykorková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.48
25 Adéla HorčičkováAdéla Horčičková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.48
27 Klára HoffmannováKlára Hoffmannová 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 08.52
28 Klára HercíkováKlára Hercíková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.53
29 Emilia ZabskaEmilia Zabska 04 PolskoPolsko 08.54
30 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.57
31 Tamara KunczwitzTamara Kunczwitz 04 PolskoPolsko 08.63
32 Kamila BolukKamila Boluk 03 PolskoPolsko 08.64
33 Simona HaasováSimona Haasová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.65
34 Izabela HanrxlakIzabela Hanrxlak 02 PolskoPolsko 08.66
35 Agata GutAgata Gut 04 PolskoPolsko 08.67
36 Hanna BenkonskaHanna Benkonska 02 PolskoPolsko 08.68
37 Barbora KoťátkováBarbora Koťátková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.76
38 Hanna ChocianowskaHanna Chocianowska 04 PolskoPolsko 08.86
38 Klára MatoušováKlára Matoušová 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 08.86
40 Natalia LokietkoNatalia Lokietko 04 PolskoPolsko 08.89
41 Pavlina CymbalistaPavlina Cymbalista 06 PolskoPolsko 08.92
42 Oliwia BiskupOliwia Biskup 05 PolskoPolsko 09.00
43 Maja WichulaMaja Wichula 04 PolskoPolsko 09.04
44 Julia CymbalistaJulia Cymbalista 06 PolskoPolsko 09.05
45 Maria AleksandrowiczMaria Aleksandrowicz 04 PolskoPolsko 09.09
45 Anna PelcováAnna Pelcová 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 09.09
47 Julia PinkoszJulia Pinkosz 04 PolskoPolsko 09.15
48 Tereza PlecháčováTereza Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.17
49 Kateřina SajdlováKateřina Sajdlová 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 09.30
50 Valentýna DvořákováValentýna Dvořáková 04 ŠSK SlanýŠSK Slaný 09.37
51 Apolonia SzumacherApolonia Szumacher 05 PolskoPolsko 09.46
52 Klára ValentováKlára Valentová 05 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 09.71
53 Julia KrezlikJulia Krezlik 05 PolskoPolsko 09.93
Klára MatuškováKlára Matušková 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. DQ