výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň

Praha - Strahov (2. 2. 2019)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 2.2.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří StrnadJiří Strnad 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.72
2 Matěj RosmarinMatěj Rosmarin 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 09.32
3 Adam HůlaAdam Hůla 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 09.46
4 Lukáš ZárubaLukáš Záruba 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 09.78
5 Ondřej UrbanOndřej Urban 07 ŠSK SlanýŠSK Slaný 5 09.79
6 Jan HertlJan Hertl 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 10.00
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 2.2.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr JordánPetr Jordán 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 08.51
2 Matěj BacílekMatěj Bacílek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.86
3 Vítek LoužeckýVítek Loužecký 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 09.10
4 Ondřej MusilOndřej Musil 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.37
5 Jáchym FrohlichJáchym Frohlich 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 09.41
6 Filip StrakaFilip Straka 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 09.43
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 2.2.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David NežernýDavid Nežerný 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 09.02
2 Šimon HalfarŠimon Halfar 07 ŠSK SlanýŠSK Slaný 4 09.20
3 Marek JeníkMarek Jeník 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.53
4 Ondra PacnerOndra Pacner 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 09.91
5 Martin StuchlíkMartin Stuchlík 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 10.19
Jaroslav MatoušekJaroslav Matoušek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (so, 2.2.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej VališOndřej Vališ 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 08.70
2 Matyáš KuklaMatyáš Kukla 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 09.52
3 Jakub StrakaJakub Straka 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 09.67
4 Šimon ŠmídŠimon Šmíd 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 09.70
5 Martin ŠtočekMartin Štoček 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 09.70
6 Vojtěch LerchVojtěch Lerch 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 10.31
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (so, 2.2.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukas CardosoLukas Cardoso 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 09.08
2 Adam HrubýAdam Hrubý 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 09.50
3 Denis HackerDenis Hacker 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 09.59
4 Jakub JindrákJakub Jindrák 06 TJ Kavalier SázavaTJ Kavalier Sázava 4 09.64
5 Daniel RůžičkaDaniel Růžička 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 10.07
6 Jakub HalfarJakub Halfar 06 ŠSK SlanýŠSK Slaný 5 10.42
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (so, 2.2.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliáš MotlEliáš Motl 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 08.64
2 David VýbornýDavid Výborný 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 09.12
3 Filip SlabýFilip Slabý 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.36
4 Adam PikaAdam Pika 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 09.58
5 Jakub JanoušekJakub Janoušek 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 10.20
6 Matouš SuchopárekMatouš Suchopárek 06 ŠSK SlanýŠSK Slaný 5 11.37
Celkem 6 závodníků
Rozběh 07 (so, 2.2.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam KomrskaAdam Komrska 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 09.06
2 Oto ŠubrOto Šubr 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.30
3 Michael UdovenkoMichael Udovenko 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 09.39
4 Jakub StrnadJakub Strnad 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 09.41
5 Michal BalounMichal Baloun 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 09.45
6 Adam VlčekAdam Vlček 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 09.79
Celkem 6 závodníků
Rozběh 08 (so, 2.2.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František KorbelFrantišek Korbel 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 09.04
2 Vojtěch FořtVojtěch Fořt 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 09.12
3 Filip ŠkubalFilip Škubal 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 09.47
4 Aleš MelicharAleš Melichar 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 09.71
5 Jakub VíšekJakub Víšek 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 10.20
Celkem 5 závodníků
Rozběh 09 (so, 2.2.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin DonynetsMartin Donynets 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.99
2 Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 09.18
3 Petr ŠidíkPetr Šidík 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 09.36
4 Radek HavlíčekRadek Havlíček 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 09.68
5 František LaštovičkaFrantišek Laštovička 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 10.34
6 Radek LužnýRadek Lužný 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 10.84
Celkem 6 závodníků
Rozběh 10 (so, 2.2.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam SomsedíkAdam Somsedík 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 08.90
2 Richard StředaRichard Středa 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 08.92
3 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 09.05
4 Adam FilipAdam Filip 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 09.63
5 Stanislav ProcházkaStanislav Procházka 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 10.05
6 Daniel ZemekDaniel Zemek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 10.10
Celkem 6 závodníků
Rozběh 11 (so, 2.2.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stanislav KřídaStanislav Křída 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 08.56
2 František ChytilFrantišek Chytil 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 09.30
3 Václav HavelkaVáclav Havelka 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 09.41
4 Jakub VelíšekJakub Velíšek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 09.49
5 Daniel ŠarvašDaniel Šarvaš 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 09.59
6 Marek NajmanMarek Najman 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 09.73
Celkem 6 závodníků
Rozběh 12 (so, 2.2.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán KárníkŠtěpán Kárník 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 08.89
2 Václav HerbsVáclav Herbs 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 09.14
3 Lukáš MišíkLukáš Mišík 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 09.27
4 Jakub SolomJakub Solom 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 09.42
5 Kryštof PokornýKryštof Pokorný 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 10.03
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr JordánPetr Jordán 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 08.51
2 Stanislav KřídaStanislav Křída 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 08.56
3 Eliáš MotlEliáš Motl 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 08.64
4 Ondřej VališOndřej Vališ 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 08.70
5 Jiří StrnadJiří Strnad 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.72
6 Matěj BacílekMatěj Bacílek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.86
7 Štěpán KárníkŠtěpán Kárník 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 08.89
8 Adam SomsedíkAdam Somsedík 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 08.90
9 Richard StředaRichard Středa 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 08.92
10 Martin DonynetsMartin Donynets 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.99
11 David NežernýDavid Nežerný 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 09.02
12 František KorbelFrantišek Korbel 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 09.04
13 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 09.05
14 Adam KomrskaAdam Komrska 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 09.06
15 Lukas CardosoLukas Cardoso 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 09.08
16 Vítek LoužeckýVítek Loužecký 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 09.10
17 David VýbornýDavid Výborný 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 09.12
17 Vojtěch FořtVojtěch Fořt 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 09.12
19 Václav HerbsVáclav Herbs 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 09.14
20 Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 09.18
21 Šimon HalfarŠimon Halfar 07 ŠSK SlanýŠSK Slaný 4 09.20
22 Lukáš MišíkLukáš Mišík 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 09.27
23 Oto ŠubrOto Šubr 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.30
23 František ChytilFrantišek Chytil 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 09.30
25 Matěj RosmarinMatěj Rosmarin 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 09.32
26 Filip SlabýFilip Slabý 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.36
26 Petr ŠidíkPetr Šidík 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 09.36
28 Ondřej MusilOndřej Musil 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.37
29 Michael UdovenkoMichael Udovenko 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 09.39
30 Jáchym FrohlichJáchym Frohlich 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 09.41
30 Jakub StrnadJakub Strnad 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 09.41
30 Václav HavelkaVáclav Havelka 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 09.41
33 Jakub SolomJakub Solom 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 09.42
34 Filip StrakaFilip Straka 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 09.43
35 Michal BalounMichal Baloun 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 09.45
36 Adam HůlaAdam Hůla 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 09.46
37 Filip ŠkubalFilip Škubal 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 09.47
38 Jakub VelíšekJakub Velíšek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 09.49
39 Adam HrubýAdam Hrubý 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 09.50
40 Matyáš KuklaMatyáš Kukla 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 09.52
41 Marek JeníkMarek Jeník 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.53
42 Adam PikaAdam Pika 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 09.58
43 Denis HackerDenis Hacker 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 09.59
43 Daniel ŠarvašDaniel Šarvaš 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 09.59
45 Adam FilipAdam Filip 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 09.63
46 Jakub JindrákJakub Jindrák 06 TJ Kavalier SázavaTJ Kavalier Sázava 4 09.64
47 Jakub StrakaJakub Straka 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 09.67
48 Radek HavlíčekRadek Havlíček 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 09.68
49 Šimon ŠmídŠimon Šmíd 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 09.70
49 Martin ŠtočekMartin Štoček 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 09.70
51 Aleš MelicharAleš Melichar 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 09.71
52 Marek NajmanMarek Najman 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 09.73
53 Lukáš ZárubaLukáš Záruba 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 09.78
54 Ondřej UrbanOndřej Urban 07 ŠSK SlanýŠSK Slaný 5 09.79
54 Adam VlčekAdam Vlček 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 09.79
56 Ondra PacnerOndra Pacner 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 09.91
57 Jan HertlJan Hertl 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 10.00
58 Kryštof PokornýKryštof Pokorný 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 10.03
59 Stanislav ProcházkaStanislav Procházka 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 10.05
60 Daniel RůžičkaDaniel Růžička 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 10.07
61 Daniel ZemekDaniel Zemek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 10.10
62 Martin StuchlíkMartin Stuchlík 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 10.19
63 Jakub JanoušekJakub Janoušek 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 10.20
63 Jakub VíšekJakub Víšek 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 10.20
65 Vojtěch LerchVojtěch Lerch 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 10.31
66 František LaštovičkaFrantišek Laštovička 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 10.34
67 Jakub HalfarJakub Halfar 06 ŠSK SlanýŠSK Slaný 5 10.42
68 Radek LužnýRadek Lužný 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 10.84
69 Matouš SuchopárekMatouš Suchopárek 06 ŠSK SlanýŠSK Slaný 5 11.37
Jaroslav MatoušekJaroslav Matoušek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 DNS

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (so, 2.2.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr JordánPetr Jordán 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 08.35
2 Stanislav KřídaStanislav Křída 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 08.37
3 Eliáš MotlEliáš Motl 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 08.44
4 Jiří StrnadJiří Strnad 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 08.46
5 Ondřej VališOndřej Vališ 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 08.72
6 Matěj BacílekMatěj Bacílek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.75
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 2.2.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Richard StředaRichard Středa 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 08.82
2 Adam SomsedíkAdam Somsedík 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 08.87
3 David NežernýDavid Nežerný 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.95
4 Martin DonynetsMartin Donynets 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.97
5 Štěpán KárníkŠtěpán Kárník 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 09.01
6 František KorbelFrantišek Korbel 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 09.23
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (so, 2.2.2019 - 11:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna BradováKristýna Bradová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 08.38
2 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 08.38
3 Tereza HassmannováTereza Hassmannová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.39
4 Adéla KopelentováAdéla Kopelentová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 08.65
5 Viktorie PretiViktorie Preti 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.66
Celkem 5 závodníků
Finále B (so, 2.2.2019 - 11:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KáňováBarbora Káňová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.69
2 Nikola VrbováNikola Vrbová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 08.75
3 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.77
4 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 08.80
5 Dominika NovákováDominika Nováková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 08.82
6 Nicole VilímováNicole Vilímová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 08.84
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 2.2.2019 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna BradováKristýna Bradová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 08.34
2 Šárka SedláčkováŠárka Sedláčková 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 09.40
3 Kristýna KubizňákováKristýna Kubizňáková 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 09.40
4 Aneta TesařováAneta Tesařová 07 ŠSK SlanýŠSK Slaný 2 09.64
5 Anna HruškováAnna Hrušková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 09.66
6 Nela NěmcováNela Němcová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 09.74
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 2.2.2019 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Agáta PrůšováAgáta Průšová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 08.84
2 Anna DuškováAnna Dušková 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 09.10
3 Natálie MatesováNatálie Matesová 06 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 4 09.10
4 Natálie ZvoníkováNatálie Zvoníková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 09.49
5 Klára PoláčkováKlára Poláčková 06 ŠSK SlanýŠSK Slaný 2 09.50
6 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 09.69
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 2.2.2019 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika NovákováDominika Nováková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 08.80
2 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 09.10
3 Amélie MaňurováAmélie Maňurová 06 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 4 09.57
4 Anna FišerováAnna Fišerová 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 09.88
5 Jana MajtaníkováJana Majtaníková 07 ŠSK SlanýŠSK Slaný 2 10.08
6 Eliška BergmanováEliška Bergmanová 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 10.52
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (so, 2.2.2019 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza HassmannováTereza Hassmannová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.47
2 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 09.12
3 Magdaléna VaškováMagdaléna Vašková 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 09.19
4 Nikol ŠpinkováNikol Špinková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 09.57
5 Anna VopičkováAnna Vopičková 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 10.02
6 Barbora ŠrámkováBarbora Šrámková 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 10.23
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (so, 2.2.2019 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela FučíkováNela Fučíková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.11
2 Jana NěmcováJana Němcová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 09.54
3 Lucie SlámováLucie Slámová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 09.68
4 Zuzana DavisováZuzana Davisová 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 09.71
5 Kristýna PoslušnáKristýna Poslušná 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 09.99
6 Valerie NěmcováValerie Němcová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 10.53
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (so, 2.2.2019 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.74
2 Marika PulkrabováMarika Pulkrabová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 08.86
3 Blanka DohnalováBlanka Dohnalová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.35
4 Šárka MokráŠárka Mokrá 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 09.40
5 Stela VojířováStela Vojířová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 09.94
Andrea BrejchováAndrea Brejchová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 07 (so, 2.2.2019 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 08.47
2 Dominika BauerováDominika Bauerová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.09
3 Ema HrabákováEma Hrabáková 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 09.10
4 Eliška DundychováEliška Dundychová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 09.25
5 Zita DalešickáZita Dalešická 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 09.90
6 Petra VocetkováPetra Vocetková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 10.30
Celkem 6 závodníků
Rozběh 08 (so, 2.2.2019 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla KopelentováAdéla Kopelentová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 08.65
2 Tereza ŠvarcováTereza Švarcová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 09.29
3 Markéta KocourkováMarkéta Kocourková 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 09.38
4 Rozálie LebduškováRozálie Lebdušková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 09.47
5 Michaela PazderováMichaela Pazderová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 09.82
6 Eliška JunáškováEliška Junášková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 09.99
Celkem 6 závodníků
Rozběh 09 (so, 2.2.2019 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 08.73
2 Linda KlabzubováLinda Klabzubová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 08.95
3 Kristýna KrososkováKristýna Krososková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 09.33
4 Eliška DubskáEliška Dubská 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 09.45
5 Ema KřížkováEma Křížková 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 09.76
Elen PlíškováElen Plíšková 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 DNF
Celkem 6 závodníků
Rozběh 10 (so, 2.2.2019 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina MacákováKateřina Macáková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.94
2 Josefína PrůšováJosefína Průšová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 08.95
3 Magda KalašováMagda Kalašová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 09.32
4 Lenka ČernáLenka Černá 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 09.78
5 Natálie NarguetNatálie Narguet 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 10.03
6 Noemi LexováNoemi Lexová 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 10.35
Celkem 6 závodníků
Rozběh 11 (so, 2.2.2019 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nicole VilímováNicole Vilímová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.73
2 Barbora KáňováBarbora Káňová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.78
3 Natálie BernardováNatálie Bernardová 07 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 2 08.93
4 Kateřina TůmováKateřina Tůmová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 09.67
5 Julie KarbulkováJulie Karbulková 07 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 3 09.97
6 Alena KordíkováAlena Kordíková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 10.94
Celkem 6 závodníků
Rozběh 12 (so, 2.2.2019 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie PretiViktorie Preti 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.65
2 Marie KozlováMarie Kozlová 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 08.90
3 Klára TulachováKlára Tulachová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 09.17
4 Gabriela UrikováGabriela Uriková 07 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 1 09.30
5 Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 09.87
6 Viola JandusováViola Jandusová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 09.98
Celkem 6 závodníků
Rozběh 13 (so, 2.2.2019 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza HojsákováTereza Hojsáková 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 09.37
2 Tereza TomaňováTereza Tomaňová 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 09.47
3 Anna GrigováAnna Grigová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 09.49
4 Viktorie ČeskáViktorie Česká 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 10.01
5 Anežka HolakovskáAnežka Holakovská 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 10.16
Celkem 5 závodníků
Rozběh 14 (so, 2.2.2019 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola VrbováNikola Vrbová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 08.77
2 Sofie BébrováSofie Bébrová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 08.90
3 Julie KotrbováJulie Kotrbová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 09.45
4 Vanesa ŽežulkováVanesa Žežulková 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 09.61
5 Anita EichlerováAnita Eichlerová 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 09.67
Celkem 5 závodníků
Rozběh 15 (so, 2.2.2019 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdalena LednickáMagdalena Lednická 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 09.04
2 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 09.33
3 Magdalena NedvědováMagdalena Nedvědová 06 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 09.56
4 Barbora LapuníkováBarbora Lapuníková 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 09.73
5 Gabriela PeleškováGabriela Pelešková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 10.42
Celkem 5 závodníků
Rozběh 16 (so, 2.2.2019 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika PokornáVeronika Pokorná 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.34
2 Karolína BaxováKarolína Baxová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 09.37
3 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 09.48
4 Barbora KonečnáBarbora Konečná 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 09.83
5 Alžběta ŠteflováAlžběta Šteflová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 10.00
Celkem 5 závodníků
Rozběh 17 (so, 2.2.2019 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika MaliňákováMonika Maliňáková 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 09.23
2 Tereza BoškováTereza Bošková 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 09.55
3 Karolína BělíčkováKarolína Bělíčková 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 09.57
4 Lucie KottováLucie Kottová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 09.96
5 Karolína SkalováKarolína Skalová 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 10.19
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna BradováKristýna Bradová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 08.34
2 Tereza HassmannováTereza Hassmannová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.47
2 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 08.47
4 Adéla KopelentováAdéla Kopelentová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 08.65
4 Viktorie PretiViktorie Preti 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.65
6 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 08.73
6 Nicole VilímováNicole Vilímová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.73
8 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.74
9 Nikola VrbováNikola Vrbová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 08.77
10 Barbora KáňováBarbora Káňová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.78
11 Dominika NovákováDominika Nováková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 08.80
12 Agáta PrůšováAgáta Průšová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 08.84
13 Marika PulkrabováMarika Pulkrabová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 08.86
14 Marie KozlováMarie Kozlová 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 08.90
14 Sofie BébrováSofie Bébrová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 08.90
16 Natálie BernardováNatálie Bernardová 07 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 2 08.93
17 Kateřina MacákováKateřina Macáková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.94
18 Linda KlabzubováLinda Klabzubová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 08.95
18 Josefína PrůšováJosefína Průšová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 08.95
20 Magdalena LednickáMagdalena Lednická 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 09.04
21 Dominika BauerováDominika Bauerová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.09
22 Anna DuškováAnna Dušková 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 09.10
22 Natálie MatesováNatálie Matesová 06 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 4 09.10
22 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 09.10
22 Ema HrabákováEma Hrabáková 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 09.10
26 Nela FučíkováNela Fučíková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.11
27 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 09.12
28 Klára TulachováKlára Tulachová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 09.17
29 Magdaléna VaškováMagdaléna Vašková 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 09.19
30 Monika MaliňákováMonika Maliňáková 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 09.23
31 Eliška DundychováEliška Dundychová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 09.25
32 Tereza ŠvarcováTereza Švarcová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 09.29
33 Gabriela UrikováGabriela Uriková 07 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 1 09.30
34 Magda KalašováMagda Kalašová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 09.32
35 Kristýna KrososkováKristýna Krososková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 09.33
35 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 09.33
37 Veronika PokornáVeronika Pokorná 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.34
38 Blanka DohnalováBlanka Dohnalová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.35
39 Tereza HojsákováTereza Hojsáková 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 09.37
39 Karolína BaxováKarolína Baxová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 09.37
41 Markéta KocourkováMarkéta Kocourková 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 09.38
42 Šárka SedláčkováŠárka Sedláčková 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 09.40
42 Kristýna KubizňákováKristýna Kubizňáková 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 09.40
42 Šárka MokráŠárka Mokrá 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 09.40
45 Eliška DubskáEliška Dubská 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 09.45
45 Julie KotrbováJulie Kotrbová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 09.45
47 Rozálie LebduškováRozálie Lebdušková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 09.47
47 Tereza TomaňováTereza Tomaňová 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 09.47
49 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 09.48
50 Natálie ZvoníkováNatálie Zvoníková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 09.49
50 Anna GrigováAnna Grigová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 09.49
52 Klára PoláčkováKlára Poláčková 06 ŠSK SlanýŠSK Slaný 2 09.50
53 Jana NěmcováJana Němcová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 09.54
54 Tereza BoškováTereza Bošková 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 09.55
55 Magdalena NedvědováMagdalena Nedvědová 06 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 09.56
56 Amélie MaňurováAmélie Maňurová 06 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 4 09.57
56 Nikol ŠpinkováNikol Špinková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 09.57
56 Karolína BělíčkováKarolína Bělíčková 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 09.57
59 Vanesa ŽežulkováVanesa Žežulková 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 09.61
60 Aneta TesařováAneta Tesařová 07 ŠSK SlanýŠSK Slaný 2 09.64
61 Anna HruškováAnna Hrušková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 09.66
62 Kateřina TůmováKateřina Tůmová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 09.67
62 Anita EichlerováAnita Eichlerová 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 09.67
64 Lucie SlámováLucie Slámová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 09.68
65 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 09.69
66 Zuzana DavisováZuzana Davisová 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 09.71
67 Barbora LapuníkováBarbora Lapuníková 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 09.73
68 Nela NěmcováNela Němcová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 09.74
69 Ema KřížkováEma Křížková 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 09.76
70 Lenka ČernáLenka Černá 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 09.78
71 Michaela PazderováMichaela Pazderová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 09.82
72 Barbora KonečnáBarbora Konečná 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 09.83
73 Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 09.87
74 Anna FišerováAnna Fišerová 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 09.88
75 Zita DalešickáZita Dalešická 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 09.90
76 Stela VojířováStela Vojířová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 09.94
77 Lucie KottováLucie Kottová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 09.96
78 Julie KarbulkováJulie Karbulková 07 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 3 09.97
79 Viola JandusováViola Jandusová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 09.98
80 Kristýna PoslušnáKristýna Poslušná 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 09.99
80 Eliška JunáškováEliška Junášková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 09.99
82 Alžběta ŠteflováAlžběta Šteflová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 10.00
83 Viktorie ČeskáViktorie Česká 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 10.01
84 Anna VopičkováAnna Vopičková 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 10.02
85 Natálie NarguetNatálie Narguet 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 10.03
86 Jana MajtaníkováJana Majtaníková 07 ŠSK SlanýŠSK Slaný 2 10.08
87 Anežka HolakovskáAnežka Holakovská 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 10.16
88 Karolína SkalováKarolína Skalová 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 10.19
89 Barbora ŠrámkováBarbora Šrámková 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 10.23
90 Petra VocetkováPetra Vocetková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 10.30
91 Noemi LexováNoemi Lexová 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 10.35
92 Gabriela PeleškováGabriela Pelešková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 10.42
93 Eliška BergmanováEliška Bergmanová 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 10.52
94 Valerie NěmcováValerie Němcová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 10.53
95 Alena KordíkováAlena Kordíková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 10.94
Andrea BrejchováAndrea Brejchová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 DNS
Elen PlíškováElen Plíšková 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 DNF

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 2.2.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliáš MotlEliáš Motl 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 20.78
2 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 21.06
3 David VýbornýDavid Výborný 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 22.00
Ondřej VališOndřej Vališ 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 2.2.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 20.89
2 Adam SomsedíkAdam Somsedík 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 21.35
3 Adam KomrskaAdam Komrska 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 21.81
4 Matěj LipertMatěj Lipert 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 22.85
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 2.2.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam PernicaAdam Pernica 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 21.69
2 Šimon HalfarŠimon Halfar 07 ŠSK SlanýŠSK Slaný 4 22.40
3 Ondřej MusilOndřej Musil 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 22.63
4 Matěj RosmarinMatěj Rosmarin 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 24.62
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 2.2.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip SlabýFilip Slabý 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 23.02
2 Matěj ŠimurdaMatěj Šimurda 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 23.30
3 Marek JeníkMarek Jeník 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 23.90
4 Jakub VíšekJakub Víšek 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 26.52
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 2.2.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel ŠarvašDaniel Šarvaš 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 23.72
2 Jan VeselýJan Veselý 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 24.91
3 Jáchym FrohlichJáchym Frohlich 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 25.64
4 Martin StuchlíkMartin Stuchlík 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 26.50
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (so, 2.2.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav HavelkaVáclav Havelka 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 23.72
2 David SajfrtDavid Sajfrt 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 24.04
3 Ondřej UrbanOndřej Urban 07 ŠSK SlanýŠSK Slaný 3 24.86
4 František LaštovičkaFrantišek Laštovička 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 25.67
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (so, 2.2.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukas CardosoLukas Cardoso 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 22.13
2 Martin KramolišMartin Kramoliš 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 22.82
3 Adam HrubýAdam Hrubý 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 23.21
4 Adam FilipAdam Filip 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 23.48
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (so, 2.2.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj HercikMatěj Hercik 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 22.82
2 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 23.05
3 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 23.16
4 Vojtěch LerchVojtěch Lerch 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 25.40
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (so, 2.2.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj BejčekMatěj Bejček 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 22.70
2 Filip ŠkubalFilip Škubal 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 23.36
3 Šimon ČernýŠimon Černý 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 24.21
4 Ondra PacnerOndra Pacner 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 25.19
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (so, 2.2.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš MišíkLukáš Mišík 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 21.88
2 Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 22.51
3 Petr ŠidíkPetr Šidík 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 24.11
4 Patrik MáchaPatrik Mácha 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 25.97
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (so, 2.2.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel SoukupDaniel Soukup 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 22.17
2 Matyáš KuklaMatyáš Kukla 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 23.42
3 Vojtěch FořtVojtěch Fořt 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 23.75
4 Radek LužnýRadek Lužný 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 26.83
Celkem 4 závodníků
Běh 12 (so, 2.2.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 22.12
2 Rudolf SelicharRudolf Selichar 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 23.01
3 Lukáš ZárubaLukáš Záruba 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 24.55
4 Kryštof KocúrekKryštof Kocúrek 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 25.98
Celkem 4 závodníků
Běh 13 (so, 2.2.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František ChytilFrantišek Chytil 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 22.96
2 David NežernýDavid Nežerný 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 22.97
3 Jan HertlJan Hertl 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 25.05
Celkem 3 závodníků
Běh 14 (so, 2.2.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek NajmanMarek Najman 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 23.89
2 Václav HartmanVáclav Hartman 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 25.04
3 Jakub JanoušekJakub Janoušek 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 25.44
Celkem 3 závodníků
Běh 15 (so, 2.2.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš DrobnýMatyáš Drobný 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 22.31
2 Šimon ČervenýŠimon Červený 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 25.43
Jaroslav MatoušekJaroslav Matoušek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 DNS
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliáš MotlEliáš Motl 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 20.78
2 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 20.89
3 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 21.06
4 Adam SomsedíkAdam Somsedík 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 21.35
5 Adam PernicaAdam Pernica 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 21.69
6 Adam KomrskaAdam Komrska 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 21.81
7 Lukáš MišíkLukáš Mišík 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 21.88
8 David VýbornýDavid Výborný 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 22.00
9 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 22.12
10 Lukas CardosoLukas Cardoso 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 22.13
11 Daniel SoukupDaniel Soukup 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 22.17
12 Matyáš DrobnýMatyáš Drobný 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 22.31
13 Šimon HalfarŠimon Halfar 07 ŠSK SlanýŠSK Slaný 4 22.40
14 Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 22.51
15 Ondřej MusilOndřej Musil 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 22.63
16 Matěj BejčekMatěj Bejček 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 22.70
17 Martin KramolišMartin Kramoliš 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 22.82
17 Matěj HercikMatěj Hercik 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 22.82
19 Matěj LipertMatěj Lipert 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 22.85
20 František ChytilFrantišek Chytil 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 22.96
21 David NežernýDavid Nežerný 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 22.97
22 Rudolf SelicharRudolf Selichar 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 23.01
23 Filip SlabýFilip Slabý 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 23.02
24 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 23.05
25 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 23.16
26 Adam HrubýAdam Hrubý 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 23.21
27 Matěj ŠimurdaMatěj Šimurda 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 23.30
28 Filip ŠkubalFilip Škubal 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 23.36
29 Matyáš KuklaMatyáš Kukla 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 23.42
30 Adam FilipAdam Filip 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 23.48
31 Daniel ŠarvašDaniel Šarvaš 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 23.72
31 Václav HavelkaVáclav Havelka 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 23.72
33 Vojtěch FořtVojtěch Fořt 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 23.75
34 Marek NajmanMarek Najman 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 23.89
35 Marek JeníkMarek Jeník 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 23.90
36 David SajfrtDavid Sajfrt 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 24.04
37 Petr ŠidíkPetr Šidík 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 24.11
38 Šimon ČernýŠimon Černý 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 24.21
39 Lukáš ZárubaLukáš Záruba 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 24.55
40 Matěj RosmarinMatěj Rosmarin 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 24.62
41 Ondřej UrbanOndřej Urban 07 ŠSK SlanýŠSK Slaný 3 24.86
42 Jan VeselýJan Veselý 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 24.91
43 Václav HartmanVáclav Hartman 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 25.04
44 Jan HertlJan Hertl 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 25.05
45 Ondra PacnerOndra Pacner 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 25.19
46 Vojtěch LerchVojtěch Lerch 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 25.40
47 Šimon ČervenýŠimon Červený 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 25.43
48 Jakub JanoušekJakub Janoušek 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 25.44
49 Jáchym FrohlichJáchym Frohlich 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 25.64
50 František LaštovičkaFrantišek Laštovička 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 25.67
51 Patrik MáchaPatrik Mácha 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 25.97
52 Kryštof KocúrekKryštof Kocúrek 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 25.98
53 Martin StuchlíkMartin Stuchlík 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 26.50
54 Jakub VíšekJakub Víšek 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 26.52
55 Radek LužnýRadek Lužný 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 26.83
Ondřej VališOndřej Vališ 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 DNS
Jaroslav MatoušekJaroslav Matoušek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 DNS

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 2.2.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 20.37
2 Kristýna BradováKristýna Bradová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 20.58
3 Tereza HassmannováTereza Hassmannová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 20.74
4 Zlata ZachařováZlata Zachařová 07 TJ Kavalier SázavaTJ Kavalier Sázava 3 25.83
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 2.2.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie PretiViktorie Preti 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 21.01
2 Nicole VilímováNicole Vilímová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 21.55
3 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 21.78
4 Magdalena LednickáMagdalena Lednická 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 21.99
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 2.2.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KáňováBarbora Káňová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 21.52
2 Anna DuškováAnna Dušková 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 22.90
3 Kateřina TůmováKateřina Tůmová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 23.95
4 Zuzana DavisováZuzana Davisová 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 23.98
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 2.2.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 21.90
2 Kateřina MacákováKateřina Macáková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 22.09
3 Josefína PrůšováJosefína Průšová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 22.77
4 Viktorie ČeskáViktorie Česká 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 24.09
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 2.2.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 22.09
2 Magdaléna VaškováMagdaléna Vašková 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 22.16
3 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 23.38
4 Nikola KocourkováNikola Kocourková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 24.13
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (so, 2.2.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda KlabzubováLinda Klabzubová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 21.70
2 Eliška DundychováEliška Dundychová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 22.67
3 Kristýna PeterkováKristýna Peterková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 22.87
4 Tereza MachováTereza Machová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 23.18
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (so, 2.2.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna BramborováAnna Bramborová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 22.32
2 Veronika BelzováVeronika Belzová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 23.16
3 Lenka BerkováLenka Berková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 24.83
Kateřina BečkováKateřina Bečková 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 DNF
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (so, 2.2.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola VrbováNikola Vrbová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 22.06
2 Nicole SnizekNicole Snizek 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 22.72
3 Stela VojířováStela Vojířová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 23.92
4 Klára PoláčkováKlára Poláčková 06 ŠSK SlanýŠSK Slaný 4 24.41
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (so, 2.2.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna FilipováAnna Filipová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 23.47
2 Zita DalešickáZita Dalešická 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 24.72
3 Františka AulickáFrantiška Aulická 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 25.82
Eliška DragounováEliška Dragounová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (so, 2.2.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie PastyříkováLucie Pastyříková 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 22.87
2 Nela NěmcováNela Němcová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 24.05
3 Vanda NyžnykováVanda Nyžnyková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 24.34
4 Kristýna PoslušnáKristýna Poslušná 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 24.89
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (so, 2.2.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška DubskáEliška Dubská 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 23.24
2 Lenka ČernáLenka Černá 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 24.08
3 Anna FišerováAnna Fišerová 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 24.61
Andrea BrejchováAndrea Brejchová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 12 (so, 2.2.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta KocourkováMarkéta Kocourková 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 23.35
2 Barbora KonečnáBarbora Konečná 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 23.81
3 Veronika HovorkováVeronika Hovorková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 24.49
Magda KalašováMagda Kalašová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 13 (so, 2.2.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina PavlišenováKateřina Pavlišenová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 22.57
2 Kateřina MenclováKateřina Menclová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 22.81
3 Magdalena NedvědováMagdalena Nedvědová 06 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 23.96
4 Barbora ŠrámkováBarbora Šrámková 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 27.88
Celkem 4 závodníků
Běh 14 (so, 2.2.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rozálie LebduškováRozálie Lebdušková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 23.84
2 Kateřina KubováKateřina Kubová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 24.23
3 Ema KřížkováEma Křížková 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 24.82
4 Tereza KrajánkováTereza Krajánková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 25.32
Celkem 4 závodníků
Běh 15 (so, 2.2.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna KrososkováKristýna Krososková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 23.36
2 Kristýna KubizňákováKristýna Kubizňáková 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 23.44
3 Vanesa ŽežulkováVanesa Žežulková 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 24.38
4 Noemi LexováNoemi Lexová 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 26.28
Celkem 4 závodníků
Běh 16 (so, 2.2.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 24.29
2 Valerie NěmcováValerie Němcová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 26.10
3 Jana MajtaníkováJana Majtaníková 07 ŠSK SlanýŠSK Slaný 2 26.48
4 Alena KordíkováAlena Kordíková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 27.46
Celkem 4 závodníků
Běh 17 (so, 2.2.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema HrabákováEma Hrabáková 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 22.53
2 Lucie KottováLucie Kottová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 25.60
3 Eliška BergmanováEliška Bergmanová 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 26.58
Magdaléna BernátováMagdaléna Bernátová 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 18 (so, 2.2.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza TomaňováTereza Tomaňová 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 23.34
2 Anna VopičkováAnna Vopičková 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 24.95
3 Petra VocetkováPetra Vocetková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 25.38
4 Amélie VolfováAmélie Volfová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 26.72
Celkem 4 závodníků
Běh 19 (so, 2.2.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniela HoďákováDaniela Hoďáková 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 23.98
2 Barbora HavlíčkováBarbora Havlíčková 07 ŠSK SlanýŠSK Slaný 4 24.32
Anita EichlerováAnita Eichlerová 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 DNS
Celkem 3 závodníků
Běh 20 (so, 2.2.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 23.47
2 Aneta TesařováAneta Tesařová 07 ŠSK SlanýŠSK Slaný 3 24.09
3 Alžběta ŠteflováAlžběta Šteflová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 25.08
Celkem 3 závodníků
Běh 21 (so, 2.2.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora MíkováBarbora Míková 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 22.92
2 Anna Marie HřivnováAnna Marie Hřivnová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 25.14
3 Anežka HolakovskáAnežka Holakovská 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 25.97
Celkem 3 závodníků
Běh 22 (so, 2.2.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana NěmcováJana Němcová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 23.78
2 Nikol ŠpinkováNikol Špinková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 23.90
3 Karolína SkalováKarolína Skalová 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 25.47
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 20.37
2 Kristýna BradováKristýna Bradová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 20.58
3 Tereza HassmannováTereza Hassmannová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 20.74
4 Viktorie PretiViktorie Preti 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 21.01
5 Barbora KáňováBarbora Káňová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 21.52
6 Nicole VilímováNicole Vilímová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 21.55
7 Linda KlabzubováLinda Klabzubová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 21.70
8 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 21.78
9 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 21.90
10 Magdalena LednickáMagdalena Lednická 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 21.99
11 Nikola VrbováNikola Vrbová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 22.06
12 Kateřina MacákováKateřina Macáková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 22.09
12 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 22.09
14 Magdaléna VaškováMagdaléna Vašková 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 22.16
15 Anna BramborováAnna Bramborová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 22.32
16 Ema HrabákováEma Hrabáková 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 22.53
17 Kateřina PavlišenováKateřina Pavlišenová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 22.57
18 Eliška DundychováEliška Dundychová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 22.67
19 Nicole SnizekNicole Snizek 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 22.72
20 Josefína PrůšováJosefína Průšová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 22.77
21 Kateřina MenclováKateřina Menclová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 22.81
22 Kristýna PeterkováKristýna Peterková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 22.87
22 Lucie PastyříkováLucie Pastyříková 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 22.87
24 Anna DuškováAnna Dušková 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 22.90
25 Barbora MíkováBarbora Míková 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 22.92
26 Veronika BelzováVeronika Belzová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 23.16
27 Tereza MachováTereza Machová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 23.18
28 Eliška DubskáEliška Dubská 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 23.24
29 Tereza TomaňováTereza Tomaňová 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 23.34
30 Markéta KocourkováMarkéta Kocourková 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 23.35
31 Kristýna KrososkováKristýna Krososková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 23.36
32 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 23.38
33 Kristýna KubizňákováKristýna Kubizňáková 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 23.44
34 Anna FilipováAnna Filipová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 23.47
34 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 23.47
36 Jana NěmcováJana Němcová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 23.78
37 Barbora KonečnáBarbora Konečná 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 23.81
38 Rozálie LebduškováRozálie Lebdušková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 23.84
39 Nikol ŠpinkováNikol Špinková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 23.90
40 Stela VojířováStela Vojířová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 23.92
41 Kateřina TůmováKateřina Tůmová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 23.95
42 Magdalena NedvědováMagdalena Nedvědová 06 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 23.96
43 Zuzana DavisováZuzana Davisová 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 23.98
43 Daniela HoďákováDaniela Hoďáková 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 23.98
45 Nela NěmcováNela Němcová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 24.05
46 Lenka ČernáLenka Černá 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 24.08
47 Viktorie ČeskáViktorie Česká 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 24.09
47 Aneta TesařováAneta Tesařová 07 ŠSK SlanýŠSK Slaný 3 24.09
49 Nikola KocourkováNikola Kocourková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 24.13
50 Kateřina KubováKateřina Kubová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 24.23
51 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 24.29
52 Barbora HavlíčkováBarbora Havlíčková 07 ŠSK SlanýŠSK Slaný 4 24.32
53 Vanda NyžnykováVanda Nyžnyková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 24.34
54 Vanesa ŽežulkováVanesa Žežulková 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 24.38
55 Klára PoláčkováKlára Poláčková 06 ŠSK SlanýŠSK Slaný 4 24.41
56 Veronika HovorkováVeronika Hovorková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 24.49
57 Anna FišerováAnna Fišerová 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 24.61
58 Zita DalešickáZita Dalešická 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 24.72
59 Ema KřížkováEma Křížková 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 24.82
60 Lenka BerkováLenka Berková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 24.83
61 Kristýna PoslušnáKristýna Poslušná 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 24.89
62 Anna VopičkováAnna Vopičková 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 24.95
63 Alžběta ŠteflováAlžběta Šteflová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 25.08
64 Anna Marie HřivnováAnna Marie Hřivnová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 25.14
65 Tereza KrajánkováTereza Krajánková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 25.32
66 Petra VocetkováPetra Vocetková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 25.38
67 Karolína SkalováKarolína Skalová 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 25.47
68 Lucie KottováLucie Kottová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 25.60
69 Františka AulickáFrantiška Aulická 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 25.82
70 Zlata ZachařováZlata Zachařová 07 TJ Kavalier SázavaTJ Kavalier Sázava 3 25.83
71 Anežka HolakovskáAnežka Holakovská 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 25.97
72 Valerie NěmcováValerie Němcová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 26.10
73 Noemi LexováNoemi Lexová 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 26.28
74 Jana MajtaníkováJana Majtaníková 07 ŠSK SlanýŠSK Slaný 2 26.48
75 Eliška BergmanováEliška Bergmanová 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 26.58
76 Amélie VolfováAmélie Volfová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 26.72
77 Alena KordíkováAlena Kordíková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 27.46
78 Barbora ŠrámkováBarbora Šrámková 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 27.88
Kateřina BečkováKateřina Bečková 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 DNF
Eliška DragounováEliška Dragounová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 DNS
Andrea BrejchováAndrea Brejchová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 DNS
Magda KalašováMagda Kalašová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 DNS
Magdaléna BernátováMagdaléna Bernátová 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 DNS
Anita EichlerováAnita Eichlerová 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 DNS

200 m - Muži (Finále)

Finále (so, 2.2.2019 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří ŠámalJiří Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 24.17
2 Josef ŠedivýJosef Šedivý 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 24.25
3 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 25.28
Celkem 3 závodníků

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 2.2.2019 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Šimon SlavíkŠimon Slavík 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 2:27.07
2 Daniel MarákDaniel Marák 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 2:32.44
3 Jiří StrnadJiří Strnad 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 2:34.38
4 Ondřej SadilOndřej Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 2:34.88
5 Matěj ŠimurdaMatěj Šimurda 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 2:35.32
6 Radek HavlíčekRadek Havlíček 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 2:37.72
7 Daniel RůžičkaDaniel Růžička 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 2:45.37
8 Radim AulickýRadim Aulický 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 10 2:48.25
9 Jakub VelíšekJakub Velíšek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 9 2:54.61
10 Michal BalounMichal Baloun 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 2:58.43
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (so, 2.2.2019 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michal ŠvarcMichal Švarc 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 9 2:39.55
2 Šimon ŠmídŠimon Šmíd 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 2:40.75
3 Martin ŠtočekMartin Štoček 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 2:42.24
4 Václav HerbsVáclav Herbs 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 2:42.44
5 Aleš MelicharAleš Melichar 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 2:50.46
6 Ondřej HrejsemnouOndřej Hrejsemnou 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 2:52.07
7 Filip ŠkubalFilip Škubal 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 2:52.20
8 Daniel ZemekDaniel Zemek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10 2:53.20
9 Kryštof KocúrekKryštof Kocúrek 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 3:05.30
Mikuláš SmetánkaMikuláš Smetánka 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 DNS
Celkem 10 závodníků
Běh 03 (so, 2.2.2019 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adam HůlaAdam Hůla 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 2:38.00
2 Šimon LuhanŠimon Luhan 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 2:38.37
3 Matěj BacílekMatěj Bacílek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 2:41.13
4 Adam KondrátAdam Kondrát 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 2:45.73
5 Josef VonšovskýJosef Vonšovský 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11 2:53.49
6 Matěj BejčekMatěj Bejček 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 2:57.65
7 Jáchym KubánekJáchym Kubánek 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 7 2:57.95
8 Václav HartmanVáclav Hartman 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 2:58.15
9 Kryštof PokornýKryštof Pokorný 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 10 2:59.53
10 Jakub HoráčekJakub Horáček 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 3:05.82
11 Patrik MáchaPatrik Mácha 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 9 3:07.13
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Šimon SlavíkŠimon Slavík 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 2:27.07
2 Daniel MarákDaniel Marák 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 2:32.44
3 Jiří StrnadJiří Strnad 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 2:34.38
4 Ondřej SadilOndřej Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 2:34.88
5 Matěj ŠimurdaMatěj Šimurda 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 2:35.32
6 Radek HavlíčekRadek Havlíček 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 2:37.72
7 Adam HůlaAdam Hůla 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 2:38.00
8 Šimon LuhanŠimon Luhan 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 2:38.37
9 Michal ŠvarcMichal Švarc 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 9 2:39.55
10 Šimon ŠmídŠimon Šmíd 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 2:40.75
11 Matěj BacílekMatěj Bacílek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 2:41.13
12 Martin ŠtočekMartin Štoček 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 2:42.24
13 Václav HerbsVáclav Herbs 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 2:42.44
14 Daniel RůžičkaDaniel Růžička 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 2:45.37
15 Adam KondrátAdam Kondrát 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 2:45.73
16 Radim AulickýRadim Aulický 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 10 2:48.25
17 Aleš MelicharAleš Melichar 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 2:50.46
18 Ondřej HrejsemnouOndřej Hrejsemnou 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 2:52.07
19 Filip ŠkubalFilip Škubal 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 2:52.20
20 Daniel ZemekDaniel Zemek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10 2:53.20
21 Josef VonšovskýJosef Vonšovský 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11 2:53.49
22 Jakub VelíšekJakub Velíšek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 9 2:54.61
23 Matěj BejčekMatěj Bejček 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 2:57.65
24 Jáchym KubánekJáchym Kubánek 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 7 2:57.95
25 Václav HartmanVáclav Hartman 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 2:58.15
26 Michal BalounMichal Baloun 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 2:58.43
27 Kryštof PokornýKryštof Pokorný 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 10 2:59.53
28 Kryštof KocúrekKryštof Kocúrek 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 3:05.30
29 Jakub HoráčekJakub Horáček 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 3:05.82
30 Patrik MáchaPatrik Mácha 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 9 3:07.13
Mikuláš SmetánkaMikuláš Smetánka 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 DNS

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 2.2.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Karolína KučerováKarolína Kučerová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 10 2:35.50
2 Marika PulkrabováMarika Pulkrabová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 11 2:39.92
3 Natálie KondrátováNatálie Kondrátová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 9 2:41.15
4 Klaudie ČernáKlaudie Černá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 2:44.40
5 Tereza ŠvarcováTereza Švarcová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 2:45.71
6 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 2:46.78
7 Lucie LetováLucie Letová 06 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 1 2:54.41
8 Barbora KuklíkováBarbora Kuklíková 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 3:00.70
Eliška DragounováEliška Dragounová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 DNF
Magda KalašováMagda Kalašová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 DNF
Eliška JunáškováEliška Junášková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 DNF
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (so, 2.2.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 2:46.99
2 Nicole SnizekNicole Snizek 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 2:50.12
3 Anežka MaršonováAnežka Maršonová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 2:53.25
4 Romana ŠandováRomana Šandová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 10 2:53.29
5 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 2:58.15
6 Anna Marie HřivnováAnna Marie Hřivnová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 3:00.35
7 Renáta ŠandováRenáta Šandová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 9 3:03.35
8 Gabriela PeleškováGabriela Pelešková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 3:04.27
9 Lucie LodrováLucie Lodrová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 8 3:07.18
10 Zlata ZachařováZlata Zachařová 07 TJ Kavalier SázavaTJ Kavalier Sázava 1 3:19.87
Celkem 10 závodníků
Běh 03 (so, 2.2.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Nela FučíkováNela Fučíková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 2:46.88
2 Dominika NovákováDominika Nováková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 9 2:52.14
3 Natálie PetrováNatálie Petrová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 10 2:52.16
4 Anna HruškováAnna Hrušková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 2:56.51
5 Viktorie FrankováViktorie Franková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 2:57.33
6 Anna BramborováAnna Bramborová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 3:01.72
7 Veronika HovorkováVeronika Hovorková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 3:02.49
8 Natálie NarguetNatálie Narguet 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 8 3:02.99
9 Šárka MokráŠárka Mokrá 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 3:07.75
Viola JandusováViola Jandusová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 DNF
Celkem 10 závodníků
Běh 04 (so, 2.2.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Barbora MíkováBarbora Míková 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 2:33.97
2 Klára KobkováKlára Kobková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 2:42.02
3 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 2:42.04
4 Karolína BaxováKarolína Baxová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 2:46.19
5 Lucie SlámováLucie Slámová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 9 2:53.38
6 Julie KotrbováJulie Kotrbová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 2:53.69
7 Alžběta KovaříkováAlžběta Kovaříková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 2:58.57
8 Valerie NěmcováValerie Němcová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 3:00.54
9 Zuzana VeseláZuzana Veselá 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 10 3:10.38
10 Kristýna KindováKristýna Kindová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 3:10.50
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Barbora MíkováBarbora Míková 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 2:33.97
2 Karolína KučerováKarolína Kučerová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 10 2:35.50
3 Marika PulkrabováMarika Pulkrabová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 11 2:39.92
4 Natálie KondrátováNatálie Kondrátová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 9 2:41.15
5 Klára KobkováKlára Kobková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 2:42.02
6 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 2:42.04
7 Klaudie ČernáKlaudie Černá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 2:44.40
8 Tereza ŠvarcováTereza Švarcová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 2:45.71
9 Karolína BaxováKarolína Baxová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 2:46.19
10 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 2:46.78
11 Nela FučíkováNela Fučíková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 2:46.88
12 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 2:46.99
13 Nicole SnizekNicole Snizek 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 2:50.12
14 Dominika NovákováDominika Nováková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 9 2:52.14
15 Natálie PetrováNatálie Petrová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 10 2:52.16
16 Anežka MaršonováAnežka Maršonová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 2:53.25
17 Romana ŠandováRomana Šandová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 10 2:53.29
18 Lucie SlámováLucie Slámová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 9 2:53.38
19 Julie KotrbováJulie Kotrbová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 2:53.69
20 Lucie LetováLucie Letová 06 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 1 2:54.41
21 Anna HruškováAnna Hrušková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 2:56.51
22 Viktorie FrankováViktorie Franková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 2:57.33
23 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 2:58.15
24 Alžběta KovaříkováAlžběta Kovaříková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 2:58.57
25 Anna Marie HřivnováAnna Marie Hřivnová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 3:00.35
26 Valerie NěmcováValerie Němcová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 3:00.54
27 Barbora KuklíkováBarbora Kuklíková 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 3:00.70
28 Anna BramborováAnna Bramborová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 3:01.72
29 Veronika HovorkováVeronika Hovorková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 3:02.49
30 Natálie NarguetNatálie Narguet 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 8 3:02.99
31 Renáta ŠandováRenáta Šandová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 9 3:03.35
32 Gabriela PeleškováGabriela Pelešková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 3:04.27
33 Lucie LodrováLucie Lodrová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 8 3:07.18
34 Šárka MokráŠárka Mokrá 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 3:07.75
35 Zuzana VeseláZuzana Veselá 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 10 3:10.38
36 Kristýna KindováKristýna Kindová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 3:10.50
37 Zlata ZachařováZlata Zachařová 07 TJ Kavalier SázavaTJ Kavalier Sázava 1 3:19.87
Eliška DragounováEliška Dragounová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 DNF
Magda KalašováMagda Kalašová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 DNF
Eliška JunáškováEliška Junášková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 DNF
Viola JandusováViola Jandusová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 DNF

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 2.2.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 10.10
2 Ondřej ŠmídOndřej Šmíd 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 10.12
3 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 10.67
4 Daniel KulhánekDaniel Kulhánek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 10.93
5 Matěj LipertMatěj Lipert 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 11.76
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 2.2.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stanislav KřídaStanislav Křída 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 10.61
2 Matyáš DrobnýMatyáš Drobný 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 10.87
3 Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 11.58
4 František KorbelFrantišek Korbel 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 11.81
5 Vítek LoužeckýVítek Loužecký 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 11.86
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 2.2.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 10.74
2 Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 11.92
3 Matěj KovářMatěj Kovář 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 12.25
4 Štěpán KárníkŠtěpán Kárník 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 12.64
5 Štěpán KusŠtěpán Kus 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 12.75
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 2.2.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel SoukupDaniel Soukup 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 11.52
2 Radim AulickýRadim Aulický 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 12.16
3 Rudolf SelicharRudolf Selichar 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 12.25
4 Martin DonynetsMartin Donynets 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 12.96
5 Andrej TretiníkAndrej Tretiník 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 13.78
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (so, 2.2.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin BuchtaMartin Buchta 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 10.17
2 Jonáš JaníkJonáš Janík 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 12.33
3 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 12.37
4 Michael UdovenkoMichael Udovenko 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 12.66
5 Richard StředaRichard Středa 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 13.33
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 10.10
2 Ondřej ŠmídOndřej Šmíd 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 10.12
3 Martin BuchtaMartin Buchta 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 10.17
4 Stanislav KřídaStanislav Křída 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 10.61
5 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 10.67
6 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 10.74
7 Matyáš DrobnýMatyáš Drobný 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 10.87
8 Daniel KulhánekDaniel Kulhánek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 10.93
9 Daniel SoukupDaniel Soukup 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 11.52
10 Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 11.58
11 Matěj LipertMatěj Lipert 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 11.76
12 František KorbelFrantišek Korbel 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 11.81
13 Vítek LoužeckýVítek Loužecký 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 11.86
14 Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 11.92
15 Radim AulickýRadim Aulický 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 12.16
16 Matěj KovářMatěj Kovář 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 12.25
16 Rudolf SelicharRudolf Selichar 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 12.25
18 Jonáš JaníkJonáš Janík 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 12.33
19 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 12.37
20 Štěpán KárníkŠtěpán Kárník 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 12.64
21 Michael UdovenkoMichael Udovenko 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 12.66
22 Štěpán KusŠtěpán Kus 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 12.75
23 Martin DonynetsMartin Donynets 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 12.96
24 Richard StředaRichard Středa 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 13.33
25 Andrej TretiníkAndrej Tretiník 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 13.78

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 2.2.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína LackováKarolína Lacková 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 10.00
2 Veronika ČermákováVeronika Čermáková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 10.79
3 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 11.35
4 Klaudie ČernáKlaudie Černá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 11.61
5 Klára PokornáKlára Pokorná 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 11.68
Elen PlíškováElen Plíšková 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 2.2.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna PeterkováKristýna Peterková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 11.78
2 Nikol ŠpinkováNikol Špinková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 11.94
3 Rozálie LebduškováRozálie Lebdušková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 12.16
4 Tereza ŠebestováTereza Šebestová 07 ŠSK SlanýŠSK Slaný 5 12.25
5 Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 14.08
6 Aneta BenešováAneta Benešová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 18.22
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 2.2.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 12.25
2 Lenka BerkováLenka Berková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 12.53
3 Lucie PastyříkováLucie Pastyříková 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 12.84
4 Daniela HoďákováDaniela Hoďáková 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 12.90
5 Tereza BoškováTereza Bošková 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 13.09
Kateřina ČernohorskáKateřina Černohorská 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 2.2.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alžběta NovotnáAlžběta Novotná 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 11.24
2 Kateřina KubováKateřina Kubová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 12.32
3 Anna DražanováAnna Dražanová 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 12.35
4 Kateřina TondlováKateřina Tondlová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 13.62
5 Barbora ŠrámkováBarbora Šrámková 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 14.06
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína LackováKarolína Lacková 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 10.00
2 Veronika ČermákováVeronika Čermáková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 10.79
3 Alžběta NovotnáAlžběta Novotná 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 11.24
4 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 11.35
5 Klaudie ČernáKlaudie Černá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 11.61
6 Klára PokornáKlára Pokorná 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 11.68
7 Kristýna PeterkováKristýna Peterková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 11.78
8 Nikol ŠpinkováNikol Špinková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 11.94
9 Rozálie LebduškováRozálie Lebdušková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 12.16
10 Tereza ŠebestováTereza Šebestová 07 ŠSK SlanýŠSK Slaný 5 12.25
10 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 12.25
12 Kateřina KubováKateřina Kubová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 12.32
13 Anna DražanováAnna Dražanová 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 12.35
14 Lenka BerkováLenka Berková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 12.53
15 Lucie PastyříkováLucie Pastyříková 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 12.84
16 Daniela HoďákováDaniela Hoďáková 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 12.90
17 Tereza BoškováTereza Bošková 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 13.09
18 Kateřina TondlováKateřina Tondlová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 13.62
19 Barbora ŠrámkováBarbora Šrámková 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 14.06
20 Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 14.08
21 Aneta BenešováAneta Benešová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 18.22
Elen PlíškováElen Plíšková 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 DNS
Kateřina ČernohorskáKateřina Černohorská 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 DNS

4 x 200 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 2.2.2019 - 14:00) official Excel