Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň

Praha - Strahov (2. 2. 2019)

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 2.2.2019 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Šimon SlavíkŠimon Slavík 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 2:27.07
2 Daniel MarákDaniel Marák 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 2:32.44
3 Jiří StrnadJiří Strnad 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 2:34.38
4 Ondřej SadilOndřej Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 2:34.88
5 Matěj ŠimurdaMatěj Šimurda 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 2:35.32
6 Radek HavlíčekRadek Havlíček 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 2:37.72
7 Daniel RůžičkaDaniel Růžička 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 2:45.37
8 Radim AulickýRadim Aulický 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 10 2:48.25
9 Jakub VelíšekJakub Velíšek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 9 2:54.61
10 Michal BalounMichal Baloun 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 2:58.43
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (so, 2.2.2019 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michal ŠvarcMichal Švarc 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 9 2:39.55
2 Šimon ŠmídŠimon Šmíd 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 2:40.75
3 Martin ŠtočekMartin Štoček 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 2:42.24
4 Václav HerbsVáclav Herbs 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 2:42.44
5 Aleš MelicharAleš Melichar 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 2:50.46
6 Ondřej HrejsemnouOndřej Hrejsemnou 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 2:52.07
7 Filip ŠkubalFilip Škubal 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 2:52.20
8 Daniel ZemekDaniel Zemek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10 2:53.20
9 Kryštof KocúrekKryštof Kocúrek 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 3:05.30
Mikuláš SmetánkaMikuláš Smetánka 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 DNS
Celkem 10 závodníků
Běh 03 (so, 2.2.2019 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adam HůlaAdam Hůla 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 2:38.00
2 Šimon LuhanŠimon Luhan 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 2:38.37
3 Matěj BacílekMatěj Bacílek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 2:41.13
4 Adam KondrátAdam Kondrát 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 2:45.73
5 Josef VonšovskýJosef Vonšovský 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11 2:53.49
6 Matěj BejčekMatěj Bejček 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 2:57.65
7 Jáchym KubánekJáchym Kubánek 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 7 2:57.95
8 Václav HartmanVáclav Hartman 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 2:58.15
9 Kryštof PokornýKryštof Pokorný 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 10 2:59.53
10 Jakub HoráčekJakub Horáček 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 3:05.82
11 Patrik MáchaPatrik Mácha 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 9 3:07.13
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Šimon SlavíkŠimon Slavík 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 2:27.07
2 Daniel MarákDaniel Marák 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 2:32.44
3 Jiří StrnadJiří Strnad 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 2:34.38
4 Ondřej SadilOndřej Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 2:34.88
5 Matěj ŠimurdaMatěj Šimurda 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 2:35.32
6 Radek HavlíčekRadek Havlíček 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 2:37.72
7 Adam HůlaAdam Hůla 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 2:38.00
8 Šimon LuhanŠimon Luhan 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 2:38.37
9 Michal ŠvarcMichal Švarc 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 9 2:39.55
10 Šimon ŠmídŠimon Šmíd 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 2:40.75
11 Matěj BacílekMatěj Bacílek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 2:41.13
12 Martin ŠtočekMartin Štoček 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 2:42.24
13 Václav HerbsVáclav Herbs 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 2:42.44
14 Daniel RůžičkaDaniel Růžička 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 2:45.37
15 Adam KondrátAdam Kondrát 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 2:45.73
16 Radim AulickýRadim Aulický 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 10 2:48.25
17 Aleš MelicharAleš Melichar 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 2:50.46
18 Ondřej HrejsemnouOndřej Hrejsemnou 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 2:52.07
19 Filip ŠkubalFilip Škubal 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 2:52.20
20 Daniel ZemekDaniel Zemek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10 2:53.20
21 Josef VonšovskýJosef Vonšovský 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11 2:53.49
22 Jakub VelíšekJakub Velíšek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 9 2:54.61
23 Matěj BejčekMatěj Bejček 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 2:57.65
24 Jáchym KubánekJáchym Kubánek 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 7 2:57.95
25 Václav HartmanVáclav Hartman 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 2:58.15
26 Michal BalounMichal Baloun 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 2:58.43
27 Kryštof PokornýKryštof Pokorný 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 10 2:59.53
28 Kryštof KocúrekKryštof Kocúrek 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 3:05.30
29 Jakub HoráčekJakub Horáček 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 3:05.82
30 Patrik MáchaPatrik Mácha 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 9 3:07.13
Mikuláš SmetánkaMikuláš Smetánka 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 DNS

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 2.2.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Karolína KučerováKarolína Kučerová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 10 2:35.50
2 Marika PulkrabováMarika Pulkrabová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 11 2:39.92
3 Natálie KondrátováNatálie Kondrátová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 9 2:41.15
4 Klaudie ČernáKlaudie Černá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 2:44.40
5 Tereza ŠvarcováTereza Švarcová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 2:45.71
6 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 2:46.78
7 Lucie LetováLucie Letová 06 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 1 2:54.41
8 Barbora KuklíkováBarbora Kuklíková 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 3:00.70
Eliška DragounováEliška Dragounová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 DNF
Magda KalašováMagda Kalašová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 DNF
Eliška JunáškováEliška Junášková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 DNF
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (so, 2.2.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 2:46.99
2 Nicole SnizekNicole Snizek 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 2:50.12
3 Anežka MaršonováAnežka Maršonová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 2:53.25
4 Romana ŠandováRomana Šandová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 10 2:53.29
5 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 2:58.15
6 Anna Marie HřivnováAnna Marie Hřivnová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 3:00.35
7 Renáta ŠandováRenáta Šandová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 9 3:03.35
8 Gabriela PeleškováGabriela Pelešková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 3:04.27
9 Lucie LodrováLucie Lodrová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 8 3:07.18
10 Zlata ZachařováZlata Zachařová 07 TJ Kavalier SázavaTJ Kavalier Sázava 1 3:19.87
Celkem 10 závodníků
Běh 03 (so, 2.2.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Nela FučíkováNela Fučíková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 2:46.88
2 Dominika NovákováDominika Nováková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 9 2:52.14
3 Natálie PetrováNatálie Petrová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 10 2:52.16
4 Anna HruškováAnna Hrušková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 2:56.51
5 Viktorie FrankováViktorie Franková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 2:57.33
6 Anna BramborováAnna Bramborová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 3:01.72
7 Veronika HovorkováVeronika Hovorková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 3:02.49
8 Natálie NarguetNatálie Narguet 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 8 3:02.99
9 Šárka MokráŠárka Mokrá 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 3:07.75
Viola JandusováViola Jandusová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 DNF
Celkem 10 závodníků
Běh 04 (so, 2.2.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Barbora MíkováBarbora Míková 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 2:33.97
2 Klára KobkováKlára Kobková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 2:42.02
3 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 2:42.04
4 Karolína BaxováKarolína Baxová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 2:46.19
5 Lucie SlámováLucie Slámová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 9 2:53.38
6 Julie KotrbováJulie Kotrbová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 2:53.69
7 Alžběta KovaříkováAlžběta Kovaříková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 2:58.57
8 Valerie NěmcováValerie Němcová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 3:00.54
9 Zuzana VeseláZuzana Veselá 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 10 3:10.38
10 Kristýna KindováKristýna Kindová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 3:10.50
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Barbora MíkováBarbora Míková 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 2:33.97
2 Karolína KučerováKarolína Kučerová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 10 2:35.50
3 Marika PulkrabováMarika Pulkrabová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 11 2:39.92
4 Natálie KondrátováNatálie Kondrátová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 9 2:41.15
5 Klára KobkováKlára Kobková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 2:42.02
6 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 2:42.04
7 Klaudie ČernáKlaudie Černá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 2:44.40
8 Tereza ŠvarcováTereza Švarcová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 2:45.71
9 Karolína BaxováKarolína Baxová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 2:46.19
10 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 2:46.78
11 Nela FučíkováNela Fučíková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 2:46.88
12 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 2:46.99
13 Nicole SnizekNicole Snizek 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 2:50.12
14 Dominika NovákováDominika Nováková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 9 2:52.14
15 Natálie PetrováNatálie Petrová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 10 2:52.16
16 Anežka MaršonováAnežka Maršonová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 2:53.25
17 Romana ŠandováRomana Šandová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 10 2:53.29
18 Lucie SlámováLucie Slámová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 9 2:53.38
19 Julie KotrbováJulie Kotrbová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 2:53.69
20 Lucie LetováLucie Letová 06 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 1 2:54.41
21 Anna HruškováAnna Hrušková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 2:56.51
22 Viktorie FrankováViktorie Franková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 2:57.33
23 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 2:58.15
24 Alžběta KovaříkováAlžběta Kovaříková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 2:58.57
25 Anna Marie HřivnováAnna Marie Hřivnová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 3:00.35
26 Valerie NěmcováValerie Němcová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 3:00.54
27 Barbora KuklíkováBarbora Kuklíková 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 3:00.70
28 Anna BramborováAnna Bramborová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 3:01.72
29 Veronika HovorkováVeronika Hovorková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 3:02.49
30 Natálie NarguetNatálie Narguet 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 8 3:02.99
31 Renáta ŠandováRenáta Šandová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 9 3:03.35
32 Gabriela PeleškováGabriela Pelešková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 3:04.27
33 Lucie LodrováLucie Lodrová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 8 3:07.18
34 Šárka MokráŠárka Mokrá 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 3:07.75
35 Zuzana VeseláZuzana Veselá 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 10 3:10.38
36 Kristýna KindováKristýna Kindová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 3:10.50
37 Zlata ZachařováZlata Zachařová 07 TJ Kavalier SázavaTJ Kavalier Sázava 1 3:19.87
Eliška DragounováEliška Dragounová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 DNF
Magda KalašováMagda Kalašová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 DNF
Eliška JunáškováEliška Junášková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 DNF
Viola JandusováViola Jandusová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 DNF