Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň

Praha - Strahov (2. 2. 2019)

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 2.2.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliáš MotlEliáš Motl 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 20.78
2 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 21.06
3 David VýbornýDavid Výborný 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 22.00
Ondřej VališOndřej Vališ 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 2.2.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 20.89
2 Adam SomsedíkAdam Somsedík 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 21.35
3 Adam KomrskaAdam Komrska 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 21.81
4 Matěj LipertMatěj Lipert 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 22.85
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 2.2.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam PernicaAdam Pernica 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 21.69
2 Šimon HalfarŠimon Halfar 07 ŠSK SlanýŠSK Slaný 4 22.40
3 Ondřej MusilOndřej Musil 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 22.63
4 Matěj RosmarinMatěj Rosmarin 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 24.62
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 2.2.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip SlabýFilip Slabý 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 23.02
2 Matěj ŠimurdaMatěj Šimurda 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 23.30
3 Marek JeníkMarek Jeník 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 23.90
4 Jakub VíšekJakub Víšek 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 26.52
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 2.2.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel ŠarvašDaniel Šarvaš 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 23.72
2 Jan VeselýJan Veselý 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 24.91
3 Jáchym FrohlichJáchym Frohlich 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 25.64
4 Martin StuchlíkMartin Stuchlík 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 26.50
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (so, 2.2.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav HavelkaVáclav Havelka 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 23.72
2 David SajfrtDavid Sajfrt 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 24.04
3 Ondřej UrbanOndřej Urban 07 ŠSK SlanýŠSK Slaný 3 24.86
4 František LaštovičkaFrantišek Laštovička 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 25.67
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (so, 2.2.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukas CardosoLukas Cardoso 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 22.13
2 Martin KramolišMartin Kramoliš 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 22.82
3 Adam HrubýAdam Hrubý 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 23.21
4 Adam FilipAdam Filip 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 23.48
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (so, 2.2.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj HercikMatěj Hercik 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 22.82
2 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 23.05
3 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 23.16
4 Vojtěch LerchVojtěch Lerch 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 25.40
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (so, 2.2.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj BejčekMatěj Bejček 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 22.70
2 Filip ŠkubalFilip Škubal 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 23.36
3 Šimon ČernýŠimon Černý 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 24.21
4 Ondra PacnerOndra Pacner 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 25.19
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (so, 2.2.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš MišíkLukáš Mišík 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 21.88
2 Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 22.51
3 Petr ŠidíkPetr Šidík 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 24.11
4 Patrik MáchaPatrik Mácha 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 25.97
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (so, 2.2.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel SoukupDaniel Soukup 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 22.17
2 Matyáš KuklaMatyáš Kukla 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 23.42
3 Vojtěch FořtVojtěch Fořt 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 23.75
4 Radek LužnýRadek Lužný 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 26.83
Celkem 4 závodníků
Běh 12 (so, 2.2.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 22.12
2 Rudolf SelicharRudolf Selichar 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 23.01
3 Lukáš ZárubaLukáš Záruba 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 24.55
4 Kryštof KocúrekKryštof Kocúrek 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 25.98
Celkem 4 závodníků
Běh 13 (so, 2.2.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František ChytilFrantišek Chytil 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 22.96
2 David NežernýDavid Nežerný 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 22.97
3 Jan HertlJan Hertl 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 25.05
Celkem 3 závodníků
Běh 14 (so, 2.2.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek NajmanMarek Najman 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 23.89
2 Václav HartmanVáclav Hartman 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 25.04
3 Jakub JanoušekJakub Janoušek 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 25.44
Celkem 3 závodníků
Běh 15 (so, 2.2.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš DrobnýMatyáš Drobný 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 22.31
2 Šimon ČervenýŠimon Červený 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 25.43
Jaroslav MatoušekJaroslav Matoušek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 DNS
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliáš MotlEliáš Motl 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 20.78
2 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 20.89
3 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 21.06
4 Adam SomsedíkAdam Somsedík 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 21.35
5 Adam PernicaAdam Pernica 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 21.69
6 Adam KomrskaAdam Komrska 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 21.81
7 Lukáš MišíkLukáš Mišík 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 21.88
8 David VýbornýDavid Výborný 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 22.00
9 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 22.12
10 Lukas CardosoLukas Cardoso 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 22.13
11 Daniel SoukupDaniel Soukup 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 22.17
12 Matyáš DrobnýMatyáš Drobný 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 22.31
13 Šimon HalfarŠimon Halfar 07 ŠSK SlanýŠSK Slaný 4 22.40
14 Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 22.51
15 Ondřej MusilOndřej Musil 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 22.63
16 Matěj BejčekMatěj Bejček 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 22.70
17 Martin KramolišMartin Kramoliš 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 22.82
17 Matěj HercikMatěj Hercik 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 22.82
19 Matěj LipertMatěj Lipert 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 22.85
20 František ChytilFrantišek Chytil 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 22.96
21 David NežernýDavid Nežerný 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 22.97
22 Rudolf SelicharRudolf Selichar 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 23.01
23 Filip SlabýFilip Slabý 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 23.02
24 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 23.05
25 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 23.16
26 Adam HrubýAdam Hrubý 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 23.21
27 Matěj ŠimurdaMatěj Šimurda 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 23.30
28 Filip ŠkubalFilip Škubal 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 23.36
29 Matyáš KuklaMatyáš Kukla 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 23.42
30 Adam FilipAdam Filip 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 23.48
31 Daniel ŠarvašDaniel Šarvaš 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 23.72
31 Václav HavelkaVáclav Havelka 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 23.72
33 Vojtěch FořtVojtěch Fořt 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 23.75
34 Marek NajmanMarek Najman 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 23.89
35 Marek JeníkMarek Jeník 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 23.90
36 David SajfrtDavid Sajfrt 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 24.04
37 Petr ŠidíkPetr Šidík 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 24.11
38 Šimon ČernýŠimon Černý 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 24.21
39 Lukáš ZárubaLukáš Záruba 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 24.55
40 Matěj RosmarinMatěj Rosmarin 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 24.62
41 Ondřej UrbanOndřej Urban 07 ŠSK SlanýŠSK Slaný 3 24.86
42 Jan VeselýJan Veselý 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 24.91
43 Václav HartmanVáclav Hartman 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 25.04
44 Jan HertlJan Hertl 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 25.05
45 Ondra PacnerOndra Pacner 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 25.19
46 Vojtěch LerchVojtěch Lerch 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 25.40
47 Šimon ČervenýŠimon Červený 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 25.43
48 Jakub JanoušekJakub Janoušek 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 25.44
49 Jáchym FrohlichJáchym Frohlich 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 25.64
50 František LaštovičkaFrantišek Laštovička 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 25.67
51 Patrik MáchaPatrik Mácha 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 25.97
52 Kryštof KocúrekKryštof Kocúrek 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 25.98
53 Martin StuchlíkMartin Stuchlík 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 26.50
54 Jakub VíšekJakub Víšek 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 26.52
55 Radek LužnýRadek Lužný 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 26.83
Ondřej VališOndřej Vališ 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 DNS
Jaroslav MatoušekJaroslav Matoušek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 DNS

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 2.2.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 20.37
2 Kristýna BradováKristýna Bradová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 20.58
3 Tereza HassmannováTereza Hassmannová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 20.74
4 Zlata ZachařováZlata Zachařová 07 TJ Kavalier SázavaTJ Kavalier Sázava 3 25.83
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 2.2.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie PretiViktorie Preti 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 21.01
2 Nicole VilímováNicole Vilímová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 21.55
3 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 21.78
4 Magdalena LednickáMagdalena Lednická 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 21.99
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 2.2.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KáňováBarbora Káňová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 21.52
2 Anna DuškováAnna Dušková 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 22.90
3 Kateřina TůmováKateřina Tůmová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 23.95
4 Zuzana DavisováZuzana Davisová 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 23.98
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 2.2.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 21.90
2 Kateřina MacákováKateřina Macáková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 22.09
3 Josefína PrůšováJosefína Průšová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 22.77
4 Viktorie ČeskáViktorie Česká 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 24.09
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 2.2.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 22.09
2 Magdaléna VaškováMagdaléna Vašková 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 22.16
3 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 23.38
4 Nikola KocourkováNikola Kocourková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 24.13
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (so, 2.2.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda KlabzubováLinda Klabzubová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 21.70
2 Eliška DundychováEliška Dundychová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 22.67
3 Kristýna PeterkováKristýna Peterková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 22.87
4 Tereza MachováTereza Machová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 23.18
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (so, 2.2.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna BramborováAnna Bramborová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 22.32
2 Veronika BelzováVeronika Belzová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 23.16
3 Lenka BerkováLenka Berková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 24.83
Kateřina BečkováKateřina Bečková 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 DNF
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (so, 2.2.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola VrbováNikola Vrbová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 22.06
2 Nicole SnizekNicole Snizek 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 22.72
3 Stela VojířováStela Vojířová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 23.92
4 Klára PoláčkováKlára Poláčková 06 ŠSK SlanýŠSK Slaný 4 24.41
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (so, 2.2.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna FilipováAnna Filipová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 23.47
2 Zita DalešickáZita Dalešická 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 24.72
3 Františka AulickáFrantiška Aulická 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 25.82
Eliška DragounováEliška Dragounová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (so, 2.2.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie PastyříkováLucie Pastyříková 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 22.87
2 Nela NěmcováNela Němcová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 24.05
3 Vanda NyžnykováVanda Nyžnyková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 24.34
4 Kristýna PoslušnáKristýna Poslušná 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 24.89
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (so, 2.2.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška DubskáEliška Dubská 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 23.24
2 Lenka ČernáLenka Černá 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 24.08
3 Anna FišerováAnna Fišerová 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 24.61
Andrea BrejchováAndrea Brejchová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 12 (so, 2.2.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta KocourkováMarkéta Kocourková 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 23.35
2 Barbora KonečnáBarbora Konečná 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 23.81
3 Veronika HovorkováVeronika Hovorková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 24.49
Magda KalašováMagda Kalašová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 13 (so, 2.2.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina PavlišenováKateřina Pavlišenová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 22.57
2 Kateřina MenclováKateřina Menclová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 22.81
3 Magdalena NedvědováMagdalena Nedvědová 06 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 23.96
4 Barbora ŠrámkováBarbora Šrámková 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 27.88
Celkem 4 závodníků
Běh 14 (so, 2.2.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rozálie LebduškováRozálie Lebdušková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 23.84
2 Kateřina KubováKateřina Kubová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 24.23
3 Ema KřížkováEma Křížková 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 24.82
4 Tereza KrajánkováTereza Krajánková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 25.32
Celkem 4 závodníků
Běh 15 (so, 2.2.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna KrososkováKristýna Krososková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 23.36
2 Kristýna KubizňákováKristýna Kubizňáková 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 23.44
3 Vanesa ŽežulkováVanesa Žežulková 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 24.38
4 Noemi LexováNoemi Lexová 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 26.28
Celkem 4 závodníků
Běh 16 (so, 2.2.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 24.29
2 Valerie NěmcováValerie Němcová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 26.10
3 Jana MajtaníkováJana Majtaníková 07 ŠSK SlanýŠSK Slaný 2 26.48
4 Alena KordíkováAlena Kordíková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 27.46
Celkem 4 závodníků
Běh 17 (so, 2.2.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema HrabákováEma Hrabáková 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 22.53
2 Lucie KottováLucie Kottová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 25.60
3 Eliška BergmanováEliška Bergmanová 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 26.58
Magdaléna BernátováMagdaléna Bernátová 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 18 (so, 2.2.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza TomaňováTereza Tomaňová 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 23.34
2 Anna VopičkováAnna Vopičková 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 24.95
3 Petra VocetkováPetra Vocetková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 25.38
4 Amélie VolfováAmélie Volfová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 26.72
Celkem 4 závodníků
Běh 19 (so, 2.2.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniela HoďákováDaniela Hoďáková 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 23.98
2 Barbora HavlíčkováBarbora Havlíčková 07 ŠSK SlanýŠSK Slaný 4 24.32
Anita EichlerováAnita Eichlerová 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 DNS
Celkem 3 závodníků
Běh 20 (so, 2.2.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 23.47
2 Aneta TesařováAneta Tesařová 07 ŠSK SlanýŠSK Slaný 3 24.09
3 Alžběta ŠteflováAlžběta Šteflová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 25.08
Celkem 3 závodníků
Běh 21 (so, 2.2.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora MíkováBarbora Míková 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 22.92
2 Anna Marie HřivnováAnna Marie Hřivnová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 25.14
3 Anežka HolakovskáAnežka Holakovská 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 25.97
Celkem 3 závodníků
Běh 22 (so, 2.2.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana NěmcováJana Němcová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 23.78
2 Nikol ŠpinkováNikol Špinková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 23.90
3 Karolína SkalováKarolína Skalová 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 25.47
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 20.37
2 Kristýna BradováKristýna Bradová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 20.58
3 Tereza HassmannováTereza Hassmannová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 20.74
4 Viktorie PretiViktorie Preti 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 21.01
5 Barbora KáňováBarbora Káňová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 21.52
6 Nicole VilímováNicole Vilímová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 21.55
7 Linda KlabzubováLinda Klabzubová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 21.70
8 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 21.78
9 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 21.90
10 Magdalena LednickáMagdalena Lednická 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 21.99
11 Nikola VrbováNikola Vrbová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 22.06
12 Kateřina MacákováKateřina Macáková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 22.09
12 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 22.09
14 Magdaléna VaškováMagdaléna Vašková 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 22.16
15 Anna BramborováAnna Bramborová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 22.32
16 Ema HrabákováEma Hrabáková 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 22.53
17 Kateřina PavlišenováKateřina Pavlišenová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 22.57
18 Eliška DundychováEliška Dundychová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 22.67
19 Nicole SnizekNicole Snizek 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 22.72
20 Josefína PrůšováJosefína Průšová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 22.77
21 Kateřina MenclováKateřina Menclová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 22.81
22 Kristýna PeterkováKristýna Peterková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 22.87
22 Lucie PastyříkováLucie Pastyříková 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 22.87
24 Anna DuškováAnna Dušková 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 22.90
25 Barbora MíkováBarbora Míková 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 22.92
26 Veronika BelzováVeronika Belzová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 23.16
27 Tereza MachováTereza Machová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 23.18
28 Eliška DubskáEliška Dubská 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 23.24
29 Tereza TomaňováTereza Tomaňová 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 23.34
30 Markéta KocourkováMarkéta Kocourková 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 23.35
31 Kristýna KrososkováKristýna Krososková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 23.36
32 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 23.38
33 Kristýna KubizňákováKristýna Kubizňáková 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 23.44
34 Anna FilipováAnna Filipová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 23.47
34 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 23.47
36 Jana NěmcováJana Němcová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 23.78
37 Barbora KonečnáBarbora Konečná 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 23.81
38 Rozálie LebduškováRozálie Lebdušková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 23.84
39 Nikol ŠpinkováNikol Špinková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 23.90
40 Stela VojířováStela Vojířová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 23.92
41 Kateřina TůmováKateřina Tůmová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 23.95
42 Magdalena NedvědováMagdalena Nedvědová 06 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 23.96
43 Zuzana DavisováZuzana Davisová 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 23.98
43 Daniela HoďákováDaniela Hoďáková 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 23.98
45 Nela NěmcováNela Němcová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 24.05
46 Lenka ČernáLenka Černá 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 24.08
47 Viktorie ČeskáViktorie Česká 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 24.09
47 Aneta TesařováAneta Tesařová 07 ŠSK SlanýŠSK Slaný 3 24.09
49 Nikola KocourkováNikola Kocourková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 24.13
50 Kateřina KubováKateřina Kubová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 24.23
51 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 24.29
52 Barbora HavlíčkováBarbora Havlíčková 07 ŠSK SlanýŠSK Slaný 4 24.32
53 Vanda NyžnykováVanda Nyžnyková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 24.34
54 Vanesa ŽežulkováVanesa Žežulková 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 24.38
55 Klára PoláčkováKlára Poláčková 06 ŠSK SlanýŠSK Slaný 4 24.41
56 Veronika HovorkováVeronika Hovorková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 24.49
57 Anna FišerováAnna Fišerová 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 24.61
58 Zita DalešickáZita Dalešická 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 24.72
59 Ema KřížkováEma Křížková 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 24.82
60 Lenka BerkováLenka Berková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 24.83
61 Kristýna PoslušnáKristýna Poslušná 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 24.89
62 Anna VopičkováAnna Vopičková 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 24.95
63 Alžběta ŠteflováAlžběta Šteflová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 25.08
64 Anna Marie HřivnováAnna Marie Hřivnová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 25.14
65 Tereza KrajánkováTereza Krajánková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 25.32
66 Petra VocetkováPetra Vocetková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 25.38
67 Karolína SkalováKarolína Skalová 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 25.47
68 Lucie KottováLucie Kottová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 25.60
69 Františka AulickáFrantiška Aulická 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 25.82
70 Zlata ZachařováZlata Zachařová 07 TJ Kavalier SázavaTJ Kavalier Sázava 3 25.83
71 Anežka HolakovskáAnežka Holakovská 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 25.97
72 Valerie NěmcováValerie Němcová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 26.10
73 Noemi LexováNoemi Lexová 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 26.28
74 Jana MajtaníkováJana Majtaníková 07 ŠSK SlanýŠSK Slaný 2 26.48
75 Eliška BergmanováEliška Bergmanová 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 26.58
76 Amélie VolfováAmélie Volfová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 26.72
77 Alena KordíkováAlena Kordíková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 27.46
78 Barbora ŠrámkováBarbora Šrámková 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 27.88
Kateřina BečkováKateřina Bečková 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 DNF
Eliška DragounováEliška Dragounová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 DNS
Andrea BrejchováAndrea Brejchová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 DNS
Magda KalašováMagda Kalašová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 DNS
Magdaléna BernátováMagdaléna Bernátová 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 DNS
Anita EichlerováAnita Eichlerová 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 DNS