Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň
Praha - Strahov (2. 2. 2019)4 x 200 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 01 (so, 2.2.2019 - 14:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šmíd, Musil, Marák, Šubr Šmíd, Musil, Marák, Šubr | SKP Nymburk, z.s. | 2 | 2:01.71 | |||||||||||||||
2 | Bacílek, Herbs, Soukup, Donynets Bacílek, Herbs, Soukup, Donynets | A. C. TEPO Kladno | 3 | 2:02.38 | |||||||||||||||
3 | Strnad, Hartman, Pokorný, Komrska Strnad, Hartman, Pokorný, Komrska | TJ Neratovice | 1 | 2:06.24 | |||||||||||||||
4 | Slavík, Kondrát, Solom, Vlček Slavík, Kondrát, Solom, Vlček | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 2:12.43 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (so, 2.2.2019 - 14:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Buchta, Štoček, Slavík, Vaňkát Buchta, Štoček, Slavík, Vaňkát | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | 2:01.66 | |||||||||||||||
2 | Pernica, Straka, Straka, Vejrosta Pernica, Straka, Straka, Vejrosta | AC Čáslav z.s. | 3 | 2:05.36 | |||||||||||||||
3 | Hacker, Pika, Aulický, Kramoliš Hacker, Pika, Aulický, Kramoliš | Sokol Roztoky u Prahy | 1 | 2:06.21 | |||||||||||||||
4 | Havelka, Švarc, Bejček, Janík Havelka, Švarc, Bejček, Janík | SK Sporting Příbram, Z.S. | 2 | 2:07.94 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 03 (so, 2.2.2019 - 14:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Velíšek, Lipert, Štěpánek, Mišík Velíšek, Lipert, Štěpánek, Mišík | A. C. TEPO Kladno | 3 | 2:04.60 | |||||||||||||||
2 | Sadil, Baloun, Lerch, Čížek Sadil, Baloun, Lerch, Čížek | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 2 | 2:07.58 | |||||||||||||||
3 | Švach, Vonšovský, Melichar, Filip Švach, Vonšovský, Melichar, Filip | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 2:07.91 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 04 (so, 2.2.2019 - 14:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hercik, Kus, Kovář, Drobný Hercik, Kus, Kovář, Drobný | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 2 | 2:04.74 | |||||||||||||||
2 | Najman, Hůla, Selichar, Cardoso Najman, Hůla, Selichar, Cardoso | A. C. TEPO Kladno | 3 | 2:05.89 | |||||||||||||||
3 | Kubánek, Tretiník, Jelínek, Veselý Kubánek, Tretiník, Jelínek, Veselý | Sokol Roztoky u Prahy | 4 | 2:21.60 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Buchta, Štoček, Slavík, Vaňkát Buchta, Štoček, Slavík, Vaňkát | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | 2:01.66 | ||||
2 | Šmíd, Musil, Marák, Šubr Šmíd, Musil, Marák, Šubr | SKP Nymburk, z.s. | 2 | 2:01.71 | ||||
3 | Bacílek, Herbs, Soukup, Donynets Bacílek, Herbs, Soukup, Donynets | A. C. TEPO Kladno | 3 | 2:02.38 | ||||
4 | Velíšek, Lipert, Štěpánek, Mišík Velíšek, Lipert, Štěpánek, Mišík | A. C. TEPO Kladno | 3 | 2:04.60 | ||||
5 | Hercik, Kus, Kovář, Drobný Hercik, Kus, Kovář, Drobný | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 2 | 2:04.74 | ||||
6 | Pernica, Straka, Straka, Vejrosta Pernica, Straka, Straka, Vejrosta | AC Čáslav z.s. | 3 | 2:05.36 | ||||
7 | Najman, Hůla, Selichar, Cardoso Najman, Hůla, Selichar, Cardoso | A. C. TEPO Kladno | 3 | 2:05.89 | ||||
8 | Hacker, Pika, Aulický, Kramoliš Hacker, Pika, Aulický, Kramoliš | Sokol Roztoky u Prahy | 1 | 2:06.21 | ||||
9 | Strnad, Hartman, Pokorný, Komrska Strnad, Hartman, Pokorný, Komrska | TJ Neratovice | 1 | 2:06.24 | ||||
10 | Sadil, Baloun, Lerch, Čížek Sadil, Baloun, Lerch, Čížek | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 2 | 2:07.58 | ||||
11 | Švach, Vonšovský, Melichar, Filip Švach, Vonšovský, Melichar, Filip | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 2:07.91 | ||||
12 | Havelka, Švarc, Bejček, Janík Havelka, Švarc, Bejček, Janík | SK Sporting Příbram, Z.S. | 2 | 2:07.94 | ||||
13 | Slavík, Kondrát, Solom, Vlček Slavík, Kondrát, Solom, Vlček | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 2:12.43 | ||||
14 | Kubánek, Tretiník, Jelínek, Veselý Kubánek, Tretiník, Jelínek, Veselý | Sokol Roztoky u Prahy | 4 | 2:21.60 |
4 x 200 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (so, 2.2.2019 - 14:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hassmannová, Macáková, Čermáková, Káňová Hassmannová, Macáková, Čermáková, Káňová | A. C. TEPO Kladno | 3 | 1:58.16 | |||||||||||||||
2 | Kindová, Tlamichová, Černá, Klabzubová Kindová, Tlamichová, Černá, Klabzubová | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 2 | 2:00.43 | |||||||||||||||
3 | Bébrová, Benešová, Kondrátová, Kopelentová Bébrová, Benešová, Kondrátová, Kopelentová | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 2:01.73 | |||||||||||||||
4 | Slámová, Pulkrabová, Kocourková, Vašková Slámová, Pulkrabová, Kocourková, Vašková | SK Sporting Příbram, Z.S. | 1 | 2:03.39 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (so, 2.2.2019 - 14:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lednická, Bramborová, Konečná, Vrbová Lednická, Bramborová, Konečná, Vrbová | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 4 | 2:03.92 | |||||||||||||||
2 | Petrová, Bauerová, Maršonová, Hojsáková Petrová, Bauerová, Maršonová, Hojsáková | SKP Nymburk, z.s. | 1 | 2:04.03 | |||||||||||||||
3 | Vaňková, Sedláčková, Snizek, Kozlová Vaňková, Sedláčková, Snizek, Kozlová | AC Čáslav z.s. | 3 | 2:04.05 | |||||||||||||||
4 | Kohoutová, Tulachová, Zídková, Průšová Kohoutová, Tulachová, Zídková, Průšová | TJ Spartak Vlašim | 2 | 2:06.08 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 03 (so, 2.2.2019 - 14:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hrabáková, Belzová, Filipová, Olivová Hrabáková, Belzová, Filipová, Olivová | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 2:03.38 | |||||||||||||||
2 | Ottlová, Dundychová, Němcová, Kučerová Ottlová, Dundychová, Němcová, Kučerová | Atletika Benešov | 1 | 2:04.50 | |||||||||||||||
3 | Machová, Jandusová, Hřivnová, Nyžnyková Machová, Jandusová, Hřivnová, Nyžnyková | TJ Neratovice | 2 | 2:07.38 | |||||||||||||||
4 | Dubská, Grigová, Baxová, Hovorková Dubská, Grigová, Baxová, Hovorková | A. C. TEPO Kladno | 4 | 2:11.51 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 04 (so, 2.2.2019 - 14:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Maliňáková, Tomaňová, Fišerová, Krososková Maliňáková, Tomaňová, Fišerová, Krososková | AC Čáslav z.s. | 4 | 2:08.38 | |||||||||||||||
2 | Kubová, Dražanová, Pavlišenová, Vojířová Kubová, Dražanová, Pavlišenová, Vojířová | SK Sporting Příbram, Z.S. | 3 | 2:09.62 | |||||||||||||||
Aulická, Bečková, Bernátová, Narguet Aulická, Bečková, Bernátová, Narguet | Sokol Roztoky u Prahy | 2 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 05 (so, 2.2.2019 - 14:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matesová, Uriková, Bernardová, Letová Matesová, Uriková, Bernardová, Letová | TJ Lokomotiva Rakovník | 2 | 2:03.99 | |||||||||||||||
2 | Pokorná, Kovaříková, Franková, Fučíková Pokorná, Kovaříková, Franková, Fučíková | SKP Nymburk, z.s. | 3 | 2:05.36 | |||||||||||||||
3 | Kottová, Kubizňáková, Šteflová, Chaloupecká Kottová, Kubizňáková, Šteflová, Chaloupecká | A. C. TEPO Kladno | 4 | 2:15.98 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hassmannová, Macáková, Čermáková, Káňová Hassmannová, Macáková, Čermáková, Káňová | A. C. TEPO Kladno | 3 | 1:58.16 | ||||
2 | Kindová, Tlamichová, Černá, Klabzubová Kindová, Tlamichová, Černá, Klabzubová | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 2 | 2:00.43 | ||||
3 | Bébrová, Benešová, Kondrátová, Kopelentová Bébrová, Benešová, Kondrátová, Kopelentová | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 2:01.73 | ||||
4 | Hrabáková, Belzová, Filipová, Olivová Hrabáková, Belzová, Filipová, Olivová | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 2:03.38 | ||||
5 | Slámová, Pulkrabová, Kocourková, Vašková Slámová, Pulkrabová, Kocourková, Vašková | SK Sporting Příbram, Z.S. | 1 | 2:03.39 | ||||
6 | Lednická, Bramborová, Konečná, Vrbová Lednická, Bramborová, Konečná, Vrbová | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 4 | 2:03.92 | ||||
7 | Matesová, Uriková, Bernardová, Letová Matesová, Uriková, Bernardová, Letová | TJ Lokomotiva Rakovník | 2 | 2:03.99 | ||||
8 | Petrová, Bauerová, Maršonová, Hojsáková Petrová, Bauerová, Maršonová, Hojsáková | SKP Nymburk, z.s. | 1 | 2:04.03 | ||||
9 | Vaňková, Sedláčková, Snizek, Kozlová Vaňková, Sedláčková, Snizek, Kozlová | AC Čáslav z.s. | 3 | 2:04.05 | ||||
10 | Ottlová, Dundychová, Němcová, Kučerová Ottlová, Dundychová, Němcová, Kučerová | Atletika Benešov | 1 | 2:04.50 | ||||
11 | Pokorná, Kovaříková, Franková, Fučíková Pokorná, Kovaříková, Franková, Fučíková | SKP Nymburk, z.s. | 3 | 2:05.36 | ||||
12 | Kohoutová, Tulachová, Zídková, Průšová Kohoutová, Tulachová, Zídková, Průšová | TJ Spartak Vlašim | 2 | 2:06.08 | ||||
13 | Machová, Jandusová, Hřivnová, Nyžnyková Machová, Jandusová, Hřivnová, Nyžnyková | TJ Neratovice | 2 | 2:07.38 | ||||
14 | Maliňáková, Tomaňová, Fišerová, Krososková Maliňáková, Tomaňová, Fišerová, Krososková | AC Čáslav z.s. | 4 | 2:08.38 | ||||
15 | Kubová, Dražanová, Pavlišenová, Vojířová Kubová, Dražanová, Pavlišenová, Vojířová | SK Sporting Příbram, Z.S. | 3 | 2:09.62 | ||||
16 | Dubská, Grigová, Baxová, Hovorková Dubská, Grigová, Baxová, Hovorková | A. C. TEPO Kladno | 4 | 2:11.51 | ||||
17 | Kottová, Kubizňáková, Šteflová, Chaloupecká Kottová, Kubizňáková, Šteflová, Chaloupecká | A. C. TEPO Kladno | 4 | 2:15.98 | ||||
Aulická, Bečková, Bernátová, Narguet Aulická, Bečková, Bernátová, Narguet | Sokol Roztoky u Prahy | 2 | DNS |