výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň

Jablonec nad Nisou (2. 2. 2019)

60 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 2.2.2019 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ladislav TöpferLadislav Töpfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 06.91
2 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 07.28
3 Jiří ŠípekJiří Šípek 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 07.35
4 Gabriel TichýGabriel Tichý 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 07.60
5 Adam MilerAdam Miler 00 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 07.62
6 Lukáš JandákLukáš Jandák 01 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 2 07.65
7 Jan BergerJan Berger 01 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 1 08.04
Tomáš KlímaTomáš Klíma 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 2.2.2019 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Damian SZTEJKOWSKIDamian SZTEJKOWSKI 00 LKS PolkowiceLKS Polkowice 8 07.02
2 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 07.34
3 Jan BílýJan Bílý 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 07.39
4 Thach Nguyen NgocThach Nguyen Ngoc 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 07.41
5 Volodymyr VaynahiyVolodymyr Vaynahiy 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 07.56
6 Daniel KolářDaniel Kolář 01 AO TJ Spartak VrchlabíAO TJ Spartak Vrchlabí 2 07.69
Pavel MacháčekPavel Macháček 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 DNS
Jan EfflerJan Effler 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ladislav TöpferLadislav Töpfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 06.91
2 Damian SZTEJKOWSKIDamian SZTEJKOWSKI 00 LKS PolkowiceLKS Polkowice 8 07.02
3 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 07.28
4 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 07.34
5 Jiří ŠípekJiří Šípek 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 07.35
6 Jan BílýJan Bílý 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 07.39
7 Thach Nguyen NgocThach Nguyen Ngoc 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 07.41
8 Volodymyr VaynahiyVolodymyr Vaynahiy 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 07.56
9 Gabriel TichýGabriel Tichý 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 07.60
10 Adam MilerAdam Miler 00 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 07.62
11 Lukáš JandákLukáš Jandák 01 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 2 07.65
12 Daniel KolářDaniel Kolář 01 AO TJ Spartak VrchlabíAO TJ Spartak Vrchlabí 2 07.69
13 Jan BergerJan Berger 01 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 1 08.04
Tomáš KlímaTomáš Klíma 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 DNS
Pavel MacháčekPavel Macháček 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 DNS
Jan EfflerJan Effler 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 DNS

60 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 2.2.2019 - 15:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ladislav TöpferLadislav Töpfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 06.94
2 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 07.26
3 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 07.32
4 Jiří ŠípekJiří Šípek 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 07.42
5 Thach Nguyen NgocThach Nguyen Ngoc 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 07.43
6 Jan BílýJan Bílý 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 07.46
7 Volodymyr VaynahiyVolodymyr Vaynahiy 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 07.57
8 Gabriel TichýGabriel Tichý 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 07.62
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 2.2.2019 - 15:05) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 07.22
2 Patrik MedáčekPatrik Medáček 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 07.26
3 Marek ŠebekMarek Šebek 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 07.30
4 Michal ŠevčíkMichal Ševčík 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 07.40
5 Adam GalbavýAdam Galbavý 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 07.48
6 Tomáš FialaTomáš Fiala 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 07.56
7 Jakub VaníčekJakub Vaníček 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 07.56
8 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 07.61
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 2.2.2019 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 07.24
2 Adam GalbavýAdam Galbavý 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 07.50
3 David PšenkaDavid Pšenka 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 07.58
4 Jakub KušnírJakub Kušnír 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 07.89
5 Jiří BurešJiří Bureš 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 08.05
Tomáš OsobaTomáš Osoba 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 DNS
MS Petr BurešPetr Bureš 03 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2 07.85
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 2.2.2019 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik MedáčekPatrik Medáček 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 07.40
2 Vojtěch ŠtěpánekVojtěch Štěpánek 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 07.60
3 Filip OpočenskýFilip Opočenský 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 08.08
4 Tomáš MenclTomáš Mencl 03 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 08.20
5 Jakub PodhájskýJakub Podhájský 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 08.66
Daniel ČermákDaniel Čermák 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 DNS
Lukáš ŽampachLukáš Žampach 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 2.2.2019 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal ŠevčíkMichal Ševčík 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 07.31
2 Tomáš FialaTomáš Fiala 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 07.55
3 Jan ČernýJan Černý 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 08.06
4 Petr KučeraPetr Kučera 03 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 7 08.07
Vojtěch PůtaVojtěch Půta 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 DNS
MS Jakub ČervinkaJakub Červinka 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 07.60
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (so, 2.2.2019 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek ŠebekMarek Šebek 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 07.37
2 Jakub VaníčekJakub Vaníček 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 07.56
3 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 07.57
4 Jakub FaistauerJakub Faistauer 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 07.78
5 Jan BukovskýJan Bukovský 03 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 07.81
6 Matěj FraštiaMatěj Fraštia 03 AO TJ Spartak VrchlabíAO TJ Spartak Vrchlabí 7 08.32
7 Václav SvobodaVáclav Svoboda 03 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 2 08.53
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 07.24
2 Michal ŠevčíkMichal Ševčík 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 07.31
3 Marek ŠebekMarek Šebek 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 07.37
4 Patrik MedáčekPatrik Medáček 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 07.40
5 Adam GalbavýAdam Galbavý 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 07.50
6 Tomáš FialaTomáš Fiala 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 07.55
7 Jakub VaníčekJakub Vaníček 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 07.56
8 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 07.57
9 David PšenkaDavid Pšenka 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 07.58
10 Vojtěch ŠtěpánekVojtěch Štěpánek 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 07.60
10 Jakub ČervinkaJakub Červinka 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 07.60
12 Jakub FaistauerJakub Faistauer 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 07.78
13 Jan BukovskýJan Bukovský 03 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 07.81
14 Petr BurešPetr Bureš 03 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2 07.85
15 Jakub KušnírJakub Kušnír 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 07.89
16 Jiří BurešJiří Bureš 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 08.05
17 Jan ČernýJan Černý 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 08.06
18 Petr KučeraPetr Kučera 03 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 7 08.07
19 Filip OpočenskýFilip Opočenský 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 08.08
20 Tomáš MenclTomáš Mencl 03 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 08.20
21 Matěj FraštiaMatěj Fraštia 03 AO TJ Spartak VrchlabíAO TJ Spartak Vrchlabí 7 08.32
22 Václav SvobodaVáclav Svoboda 03 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 2 08.53
23 Jakub PodhájskýJakub Podhájský 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 08.66
Tomáš OsobaTomáš Osoba 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 DNS
Daniel ČermákDaniel Čermák 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 DNS
Lukáš ŽampachLukáš Žampach 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 DNS
Vojtěch PůtaVojtěch Půta 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 DNS

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 2.2.2019 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 07.44
2 Lukáš HofmannLukáš Hofmann 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 07.97
3 Kryštof HousaKryštof Housa 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 08.18
4 Ondřej BergerOndřej Berger 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 08.29
5 Jakub BřízaJakub Bříza 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 08.71
6 Filip BláhaFilip Bláha 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 09.09
7 Dominik RozkovecDominik Rozkovec 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 09.22
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 2.2.2019 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj KřováčekMatěj Křováček 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 07.58
2 Vojtěch VojtěchVojtěch Vojtěch 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 08.16
3 Adam ŠašekAdam Šašek 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 08.33
4 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 08.40
5 Adam ElgherianiAdam Elgheriani 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 08.52
6 Sam Ojo OmorodionSam Ojo Omorodion 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 08.65
7 Jan JarolímekJan Jarolímek 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 08.94
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 2.2.2019 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 08.30
2 Jan KazdaJan Kazda 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 08.35
3 Vojtěch FulkaVojtěch Fulka 04 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2 08.58
4 Štěpán PaulátŠtěpán Paulát 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 08.65
5 Ondřej ČechOndřej Čech 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 08.69
6 Tomáš NěmecTomáš Němec 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 09.00
MS Vít KverekVít Kverek 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 07.75
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (so, 2.2.2019 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Roman PrincRoman Princ 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 07.69
2 Adam HalířAdam Halíř 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 08.48
3 Matěj WolfMatěj Wolf 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 08.54
4 Tomáš CvrčekTomáš Cvrček 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 08.56
5 Jakub VorlíčekJakub Vorlíček 05 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 5 08.61
6 Petr MalýPetr Malý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 08.70
7 Benedikt RejsekBenedikt Rejsek 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 08.81
Adam ReslerAdam Resler 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (so, 2.2.2019 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek NezdaraMarek Nezdara 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 08.45
2 Štěpán HorákŠtěpán Horák 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 08.89
3 Radim KyselaRadim Kysela 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 08.91
4 Jan DrbolaJan Drbola 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 08.93
5 Jakub LhotaJakub Lhota 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 08.94
6 Leoš VálekLeoš Válek 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 09.54
MS Martin KvapilMartin Kvapil 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 07.98
Celkem 7 závodníků
Rozběh 06 (so, 2.2.2019 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub HorákJakub Horák 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 08.02
2 Matěj TrampotaMatěj Trampota 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 08.04
3 Matěj BradáčMatěj Bradáč 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 08.54
4 Matěj KoravskýMatěj Koravský 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 08.63
5 Daniel HavlíkDaniel Havlík 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 08.84
6 Matěj MaršíkMatěj Maršík 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 09.32
Adam PůtaAdam Půta 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 07.44
2 Matěj KřováčekMatěj Křováček 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 07.58
3 Roman PrincRoman Princ 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 07.69
4 Vít KverekVít Kverek 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 07.75
5 Lukáš HofmannLukáš Hofmann 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 07.97
6 Martin KvapilMartin Kvapil 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 07.98
7 Jakub HorákJakub Horák 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 08.02
8 Matěj TrampotaMatěj Trampota 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 08.04
9 Vojtěch VojtěchVojtěch Vojtěch 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 08.16
10 Kryštof HousaKryštof Housa 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 08.18
11 Ondřej BergerOndřej Berger 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 08.29
12 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 08.30
13 Adam ŠašekAdam Šašek 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 08.33
14 Jan KazdaJan Kazda 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 08.35
15 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 08.40
16 Marek NezdaraMarek Nezdara 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 08.45
17 Adam HalířAdam Halíř 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 08.48
18 Adam ElgherianiAdam Elgheriani 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 08.52
19 Matěj WolfMatěj Wolf 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 08.54
19 Matěj BradáčMatěj Bradáč 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 08.54
21 Tomáš CvrčekTomáš Cvrček 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 08.56
22 Vojtěch FulkaVojtěch Fulka 04 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2 08.58
23 Jakub VorlíčekJakub Vorlíček 05 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 5 08.61
24 Matěj KoravskýMatěj Koravský 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 08.63
25 Sam Ojo OmorodionSam Ojo Omorodion 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 08.65
25 Štěpán PaulátŠtěpán Paulát 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 08.65
27 Ondřej ČechOndřej Čech 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 08.69
28 Petr MalýPetr Malý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 08.70
29 Jakub BřízaJakub Bříza 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 08.71
30 Benedikt RejsekBenedikt Rejsek 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 08.81
31 Daniel HavlíkDaniel Havlík 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 08.84
32 Štěpán HorákŠtěpán Horák 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 08.89
33 Radim KyselaRadim Kysela 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 08.91
34 Jan DrbolaJan Drbola 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 08.93
35 Jan JarolímekJan Jarolímek 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 08.94
35 Jakub LhotaJakub Lhota 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 08.94
37 Tomáš NěmecTomáš Němec 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 09.00
38 Filip BláhaFilip Bláha 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 09.09
39 Dominik RozkovecDominik Rozkovec 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 09.22
40 Matěj MaršíkMatěj Maršík 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 09.32
41 Leoš VálekLeoš Válek 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 09.54
Adam ReslerAdam Resler 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 DNS
Adam PůtaAdam Půta 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 DNS

60 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 2.2.2019 - 14:55) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 07.33
2 Matěj KřováčekMatěj Křováček 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 07.60
3 Roman PrincRoman Princ 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 07.67
4 Lukáš HofmannLukáš Hofmann 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 07.85
5 Jakub HorákJakub Horák 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 08.06
6 Matěj TrampotaMatěj Trampota 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 08.07
7 Vojtěch VojtěchVojtěch Vojtěch 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 08.20
8 Kryštof HousaKryštof Housa 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 08.30
Celkem 8 závodníků

60 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 2.2.2019 - 12:35) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 08.16
2 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5 08.42
3 Vendula HubálkováVendula Hubálková 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 08.45
4 Lada HallmanováLada Hallmanová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 08.47
5 Aneta KočováAneta Kočová 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 08.55
6 Ema PolomskáEma Polomská 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 08.84
7 Eliška PetrováEliška Petrová 01 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 08.85
8 Kateřina KlimešováKateřina Klimešová 01 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 7 09.11
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 2.2.2019 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 07.89
2 Eliška DoubravováEliška Doubravová 03 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 5 08.30
3 Veronika NoskováVeronika Nosková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 08.43
4 Jolana JandurováJolana Jandurová 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 08.80
5 Bára FilipováBára Filipová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 08.87
6 Marcela NajmanováMarcela Najmanová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 08.89
7 Tereza KrálíčkováTereza Králíčková 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 09.10
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 2.2.2019 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.08
2 Markéta MacháňováMarkéta Macháňová 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 08.16
3 Adéla SzelkeováAdéla Szelkeová 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 08.43
4 Bára KotkováBára Kotková 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 08.84
5 Daniela KřelinováDaniela Křelinová 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 09.19
6 Anna StředováAnna Středová 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 09.38
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 2.2.2019 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lea JelínkováLea Jelínková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 08.06
2 Jana ValentováJana Valentová 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 08.83
3 Klára MatuškováKlára Matušková 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 08.91
4 Lucie ŠrůtováLucie Šrůtová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 09.04
5 Zuzana NácovskáZuzana Nácovská 03 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2 09.48
Barbora SofínováBarbora Sofínová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 DQ
Poznámky:
DQ: 162.6
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 07.89
2 Lea JelínkováLea Jelínková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 08.06
3 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.08
4 Markéta MacháňováMarkéta Macháňová 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 08.16
5 Eliška DoubravováEliška Doubravová 03 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 5 08.30
6 Veronika NoskováVeronika Nosková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 08.43
6 Adéla SzelkeováAdéla Szelkeová 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 08.43
8 Jolana JandurováJolana Jandurová 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 08.80
9 Jana ValentováJana Valentová 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 08.83
10 Bára KotkováBára Kotková 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 08.84
11 Bára FilipováBára Filipová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 08.87
12 Marcela NajmanováMarcela Najmanová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 08.89
13 Klára MatuškováKlára Matušková 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 08.91
14 Lucie ŠrůtováLucie Šrůtová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 09.04
15 Tereza KrálíčkováTereza Králíčková 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 09.10
16 Daniela KřelinováDaniela Křelinová 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 09.19
17 Anna StředováAnna Středová 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 09.38
18 Zuzana NácovskáZuzana Nácovská 03 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2 09.48
Barbora SofínováBarbora Sofínová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 DQ

60 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 2.2.2019 - 15:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 07.86
2 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 07.99
3 Lea JelínkováLea Jelínková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 08.05
4 Markéta MacháňováMarkéta Macháňová 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 08.11
5 Veronika NoskováVeronika Nosková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 08.32
6 Eliška DoubravováEliška Doubravová 03 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2 08.41
7 Adéla SzelkeováAdéla Szelkeová 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 08.46
8 Jolana JandurováJolana Jandurová 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 8 08.79
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 2.2.2019 - 11:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška HýblováEliška Hýblová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.21
2 Anna PetruželkováAnna Petruželková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 08.41
3 Eliška HýřováEliška Hýřová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 08.88
4 Aneta HanzalíkováAneta Hanzalíková 05 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 6 08.94
5 Adéla VáclavíkováAdéla Václavíková 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 09.65
6 Veronika PröllerováVeronika Pröllerová 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1 09.79
Kateřina SedlákováKateřina Sedláková 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 DNS
MS Zuzana ZumrováZuzana Zumrová 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 09.15
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 2.2.2019 - 11:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla MislerováAdéla Mislerová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 08.48
2 Bára StrnádkováBára Strnádková 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 08.61
3 Sára KřížkováSára Křížková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 08.84
4 Barbora SíbrováBarbora Síbrová 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 08.87
5 Michaela VašákováMichaela Vašáková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 09.02
6 Anna AmbrožováAnna Ambrožová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 09.46
7 Johana HellerováJohana Hellerová 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 09.81
MS Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 4 08.31
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 2.2.2019 - 11:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 08.26
2 Aranka LorencováAranka Lorencová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 08.58
3 Anna ČapkováAnna Čapková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 08.74
4 Barbora OndráškováBarbora Ondrášková 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 08.90
5 Marie KordováMarie Kordová 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 08.94
6 Anna ProcházkováAnna Procházková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 08.96
7 Adéla ČernovskáAdéla Černovská 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 09.24
8 Kateřina FraňkováKateřina Fraňková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 09.30
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (so, 2.2.2019 - 11:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina RichterováKateřina Richterová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.36
2 Barbora KracíkováBarbora Kracíková 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 08.59
3 Adéla BobkováAdéla Bobková 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 08.85
4 Kristýna HendrichováKristýna Hendrichová 05 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 6 08.94
5 Kristýna ČížkováKristýna Čížková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 08.98
6 Simona ŠilhánováSimona Šilhánová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 09.18
7 Tereza HejskováTereza Hejsková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 09.37
8 Sára ŠírováSára Šírová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 09.49
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (so, 2.2.2019 - 11:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška LatislavováEliška Latislavová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.28
2 Paulina CimbalistaPaulina Cimbalista 06 Krokus LesznoKrokus Leszno 7 08.91
3 Kateřina ProkšováKateřina Prokšová 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 8 09.08
4 Karla CikánkováKarla Cikánková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 09.13
5 Šárka HavlováŠárka Havlová 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 09.18
6 Barbora FléglováBarbora Fléglová 05 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 3 09.27
Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 DNS
Johanka NovotnáJohanka Novotná 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 06 (so, 2.2.2019 - 11:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea ČerychováAndrea Čerychová 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 08.85
2 Natálie KoškováNatálie Košková 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 08.86
3 Kristýna NováKristýna Nová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 09.06
4 Markéta PetráskováMarkéta Petrásková 05 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 6 09.08
5 Barbora HudouskováBarbora Hudousková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 09.26
6 Magdaléna VondroušováMagdaléna Vondroušová 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 7 09.32
7 Kristýna SolnickáKristýna Solnická 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 8 09.77
Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 07 (so, 2.2.2019 - 11:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniela VoženílkováDaniela Voženílková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 08.43
2 Tereza GaubmannováTereza Gaubmannová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 08.48
3 Eliška KarlováEliška Karlová 04 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 5 08.74
4 Barbora PitrováBarbora Pitrová 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 08.77
5 Barbora UhrováBarbora Uhrová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 09.14
6 Anna KráčmarováAnna Kráčmarová 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 09.62
MS Markéta MaierováMarkéta Maierová 04 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 09.20
Celkem 7 závodníků
Rozběh 08 (so, 2.2.2019 - 11:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda JanďurováLinda Janďurová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 08.37
2 Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 08.53
3 Barbora MařasováBarbora Mařasová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 08.87
4 Klára MatoušováKlára Matoušová 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 3 08.88
5 Aneta ČeřovskáAneta Čeřovská 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5 08.92
6 Anna LannenAnna Lannen 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 09.16
7 Anna ProkůpkováAnna Prokůpková 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 09.40
Celkem 7 závodníků
Rozběh 09 (so, 2.2.2019 - 11:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Amálie NávratováAmálie Návratová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 08.50
2 Veronika MilerováVeronika Milerová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 08.74
3 Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 08.91
4 Julie VaňkováJulie Vaňková 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 08.92
5 Alžběta HaškováAlžběta Hašková 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 09.20
6 Kristýna BachtíkováKristýna Bachtíková 04 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 2 09.23
7 Radka ŽidováRadka Židová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 09.60
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška HýblováEliška Hýblová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.21
2 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 08.26
3 Eliška LatislavováEliška Latislavová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.28
4 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 4 08.31
5 Kateřina RichterováKateřina Richterová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.36
6 Linda JanďurováLinda Janďurová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 08.37
7 Anna PetruželkováAnna Petruželková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 08.41
8 Daniela VoženílkováDaniela Voženílková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 08.43
9 Adéla MislerováAdéla Mislerová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 08.48
9 Tereza GaubmannováTereza Gaubmannová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 08.48
11 Amálie NávratováAmálie Návratová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 08.50
12 Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 08.53
13 Aranka LorencováAranka Lorencová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 08.58
14 Barbora KracíkováBarbora Kracíková 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 08.59
15 Bára StrnádkováBára Strnádková 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 08.61
16 Anna ČapkováAnna Čapková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 08.74
16 Eliška KarlováEliška Karlová 04 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 5 08.74
16 Veronika MilerováVeronika Milerová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 08.74
19 Barbora PitrováBarbora Pitrová 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 08.77
20 Sára KřížkováSára Křížková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 08.84
21 Adéla BobkováAdéla Bobková 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 08.85
21 Andrea ČerychováAndrea Čerychová 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 08.85
23 Natálie KoškováNatálie Košková 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 08.86
24 Barbora SíbrováBarbora Síbrová 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 08.87
24 Barbora MařasováBarbora Mařasová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 08.87
26 Eliška HýřováEliška Hýřová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 08.88
26 Klára MatoušováKlára Matoušová 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 3 08.88
28 Barbora OndráškováBarbora Ondrášková 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 08.90
29 Paulina CimbalistaPaulina Cimbalista 06 Krokus LesznoKrokus Leszno 7 08.91
29 Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 08.91
31 Aneta ČeřovskáAneta Čeřovská 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5 08.92
31 Julie VaňkováJulie Vaňková 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 08.92
33 Aneta HanzalíkováAneta Hanzalíková 05 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 6 08.94
33 Marie KordováMarie Kordová 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 08.94
33 Kristýna HendrichováKristýna Hendrichová 05 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 6 08.94
36 Anna ProcházkováAnna Procházková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 08.96
37 Kristýna ČížkováKristýna Čížková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 08.98
38 Michaela VašákováMichaela Vašáková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 09.02
39 Kristýna NováKristýna Nová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 09.06
40 Kateřina ProkšováKateřina Prokšová 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 8 09.08
40 Markéta PetráskováMarkéta Petrásková 05 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 6 09.08
42 Karla CikánkováKarla Cikánková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 09.13
43 Barbora UhrováBarbora Uhrová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 09.14
44 Zuzana ZumrováZuzana Zumrová 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 09.15
45 Anna LannenAnna Lannen 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 09.16
46 Simona ŠilhánováSimona Šilhánová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 09.18
46 Šárka HavlováŠárka Havlová 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 09.18
48 Markéta MaierováMarkéta Maierová 04 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 09.20
48 Alžběta HaškováAlžběta Hašková 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 09.20
50 Kristýna BachtíkováKristýna Bachtíková 04 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 2 09.23
51 Adéla ČernovskáAdéla Černovská 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 09.24
52 Barbora HudouskováBarbora Hudousková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 09.26
53 Barbora FléglováBarbora Fléglová 05 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 3 09.27
54 Kateřina FraňkováKateřina Fraňková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 09.30
55 Magdaléna VondroušováMagdaléna Vondroušová 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 7 09.32
56 Tereza HejskováTereza Hejsková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 09.37
57 Anna ProkůpkováAnna Prokůpková 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 09.40
58 Anna AmbrožováAnna Ambrožová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 09.46
59 Sára ŠírováSára Šírová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 09.49
60 Radka ŽidováRadka Židová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 09.60
61 Anna KráčmarováAnna Kráčmarová 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 09.62
62 Adéla VáclavíkováAdéla Václavíková 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 09.65
63 Kristýna SolnickáKristýna Solnická 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 8 09.77
64 Veronika PröllerováVeronika Pröllerová 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1 09.79
65 Johana HellerováJohana Hellerová 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 09.81
Kateřina SedlákováKateřina Sedláková 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 DNS
Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 DNS
Johanka NovotnáJohanka Novotná 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 DNS
Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 DNS

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 2.2.2019 - 14:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 08.18
2 Eliška LatislavováEliška Latislavová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 08.23
3= Eliška HýblováEliška Hýblová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.23
3= Kateřina RichterováKateřina Richterová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 08.23
5 Daniela VoženílkováDaniela Voženílková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 08.40
6= Anna PetruželkováAnna Petruželková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 08.45
6= Linda JanďurováLinda Janďurová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 08.45
8 Adéla MislerováAdéla Mislerová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 08.46
Poznámky:
Latislavová Eliška - 08,232 Hýblová Eliška - 08,235 Richterová Kateřina - 08,235
Celkem 8 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 2.2.2019 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 18.20
2 Roman PrincRoman Princ 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 18.69
3 Vojtěch VojtěchVojtěch Vojtěch 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 20.00
4 Jan JarolímekJan Jarolímek 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 22.69
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 2.2.2019 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin KrubertMartin Krubert 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 19.23
2 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 19.48
3 Jakub HorákJakub Horák 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 20.43
4 Matěj WolfMatěj Wolf 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 21.11
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 2.2.2019 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 20.40
2 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 20.74
3 Marek NezdaraMarek Nezdara 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 21.05
Jakub VorlíčekJakub Vorlíček 05 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 2.2.2019 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal PavlíkMichal Pavlík 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 20.40
2 Ondřej BergerOndřej Berger 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 21.07
3 Filip BláhaFilip Bláha 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 22.38
4 Tadeáš MüllerTadeáš Müller 05 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 1 24.07
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 2.2.2019 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David KrálDavid Král 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 19.63
2 Jonáš MelicharJonáš Melichar 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 20.23
3 Adam ŠašekAdam Šašek 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 20.27
4 Radim KyselaRadim Kysela 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 21.06
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (so, 2.2.2019 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš HofmannLukáš Hofmann 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 19.32
2 Sam Ojo OmorodionSam Ojo Omorodion 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 21.61
Michal HamplMichal Hampl 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 DNS
Kryštof HoralKryštof Horal 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (so, 2.2.2019 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj TrampotaMatěj Trampota 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 19.97
2 Kryštof HousaKryštof Housa 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 20.21
3 Jakub ŽačokJakub Žačok 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 20.45
Adam ReslerAdam Resler 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (so, 2.2.2019 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan JechJan Jech 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 21.85
2 Daniel HavlíkDaniel Havlík 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 22.02
3 Aleš MoravecAleš Moravec 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 22.11
Adam PůtaAdam Půta 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (so, 2.2.2019 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František KadlecFrantišek Kadlec 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 19.85
2 Tomáš NěmecTomáš Němec 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 22.21
3 Leoš VálekLeoš Válek 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 23.56
Jakub LhotaJakub Lhota 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 18.20
2 Roman PrincRoman Princ 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 18.69
3 Martin KrubertMartin Krubert 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 19.23
4 Lukáš HofmannLukáš Hofmann 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 19.32
5 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 19.48
6 David KrálDavid Král 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 19.63
7 František KadlecFrantišek Kadlec 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 19.85
8 Matěj TrampotaMatěj Trampota 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 19.97
9 Vojtěch VojtěchVojtěch Vojtěch 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 20.00
10 Kryštof HousaKryštof Housa 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 20.21
11 Jonáš MelicharJonáš Melichar 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 20.23
12 Adam ŠašekAdam Šašek 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 20.27
13 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 20.40
13 Michal PavlíkMichal Pavlík 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 20.40
15 Jakub HorákJakub Horák 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 20.43
16 Jakub ŽačokJakub Žačok 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 20.45
17 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 20.74
18 Marek NezdaraMarek Nezdara 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 21.05
19 Radim KyselaRadim Kysela 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 21.06
20 Ondřej BergerOndřej Berger 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 21.07
21 Matěj WolfMatěj Wolf 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 21.11
22 Sam Ojo OmorodionSam Ojo Omorodion 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 21.61
23 Jan JechJan Jech 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 21.85
24 Daniel HavlíkDaniel Havlík 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 22.02
25 Aleš MoravecAleš Moravec 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 22.11
26 Tomáš NěmecTomáš Němec 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 22.21
27 Filip BláhaFilip Bláha 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 22.38
28 Jan JarolímekJan Jarolímek 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 22.69
29 Leoš VálekLeoš Válek 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 23.56
30 Tadeáš MüllerTadeáš Müller 05 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 1 24.07
Jakub VorlíčekJakub Vorlíček 05 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2 DNS
Michal HamplMichal Hampl 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 DNS
Kryštof HoralKryštof Horal 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 DNS
Adam ReslerAdam Resler 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 DNS
Adam PůtaAdam Půta 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 DNS
Jakub LhotaJakub Lhota 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 DNS

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 2.2.2019 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina RichterováKateřina Richterová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 20.14
2 Anna PetruželkováAnna Petruželková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 21.39
3 Barbora PospíšilováBarbora Pospíšilová 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 22.50
MS Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2 20.08
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 2.2.2019 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška HýblováEliška Hýblová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 20.65
2 Anna ČapkováAnna Čapková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 21.42
3 Barbora KracíkováBarbora Kracíková 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 21.60
4 Adéla BobkováAdéla Bobková 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 22.62
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 2.2.2019 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora MařasováBarbora Mařasová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 22.06
2 Eliška KarlováEliška Karlová 04 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 3 22.27
3 Barbora FléglováBarbora Fléglová 05 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2 22.88
Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 2.2.2019 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza GaubmannováTereza Gaubmannová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 20.99
2 Nicol NáhlovskáNicol Náhlovská 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 21.25
3 Aneta HanzalíkováAneta Hanzalíková 05 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 3 22.91
4 Adéla VáclavíkováAdéla Václavíková 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 24.59
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 2.2.2019 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza PeckováTereza Pecková 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 23.52
2 Nela VávrováNela Vávrová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 23.55
3 Radka ŽidováRadka Židová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 24.18
4 Johana HellerováJohana Hellerová 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 24.25
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (so, 2.2.2019 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniela VoženílkováDaniela Voženílková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 20.92
2 Natálie KoškováNatálie Košková 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 21.76
3 Tereza HejskováTereza Hejsková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 23.31
Michaela VašákováMichaela Vašáková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (so, 2.2.2019 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Amálie NávratováAmálie Návratová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 21.46
2 Agáta MalichováAgáta Malichová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 21.74
3 Adéla ČernovskáAdéla Černovská 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 22.61
4 Anna ProkůpkováAnna Prokůpková 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 23.78
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (so, 2.2.2019 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bára StrnádkováBára Strnádková 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 21.44
2 Julie VaňkováJulie Vaňková 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 1 22.20
3 Andrea ČerychováAndrea Čerychová 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 22.42
4 Kristýna BachtíkováKristýna Bachtíková 04 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 3 23.27
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (so, 2.2.2019 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KoťátkováBarbora Koťátková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 20.88
2 Aneta DusilováAneta Dusilová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 21.04
3 Zuzana KovářováZuzana Kovářová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 21.10
4 Kristýna HendrichováKristýna Hendrichová 05 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 2 22.00
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (so, 2.2.2019 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 20.26
2 Klára HoráčkováKlára Horáčková 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 21.38
3 Eliška HýřováEliška Hýřová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 21.69
4 Anna ProcházkováAnna Procházková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 22.42
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (so, 2.2.2019 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ŠáfrováAnna Šáfrová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 21.00
2 Kateřina ProkšováKateřina Prokšová 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 22.69
3 Anna AmbrožováAnna Ambrožová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 24.08
4 Eliška VojtíškováEliška Vojtíšková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 25.11
Celkem 4 závodníků
Běh 12 (so, 2.2.2019 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aranka LorencováAranka Lorencová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 21.51
2 Eva Marie HujerováEva Marie Hujerová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 21.68
3 Barbora PitrováBarbora Pitrová 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 21.80
4 Kristýna NováKristýna Nová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 22.39
Celkem 4 závodníků
Běh 13 (so, 2.2.2019 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla MislerováAdéla Mislerová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 21.43
2 Linda JanďurováLinda Janďurová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 21.79
3 Anna LannenAnna Lannen 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 22.70
4 Zara AlbrechtováZara Albrechtová 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 22.72
Celkem 4 závodníků
Běh 14 (so, 2.2.2019 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta HochsteigerováAneta Hochsteigerová 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 21.32
2 Barbora JandejskováBarbora Jandejsková 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 21.89
3 Zuzana KrevňákováZuzana Krevňáková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 23.17
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2 20.08
2 Kateřina RichterováKateřina Richterová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 20.14
3 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 20.26
4 Eliška HýblováEliška Hýblová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 20.65
5 Barbora KoťátkováBarbora Koťátková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 20.88
6 Daniela VoženílkováDaniela Voženílková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 20.92
7 Tereza GaubmannováTereza Gaubmannová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 20.99
8 Anna ŠáfrováAnna Šáfrová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 21.00
9 Aneta DusilováAneta Dusilová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 21.04
10 Zuzana KovářováZuzana Kovářová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 21.10
11 Nicol NáhlovskáNicol Náhlovská 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 21.25
12 Aneta HochsteigerováAneta Hochsteigerová 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 21.32
13 Klára HoráčkováKlára Horáčková 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 21.38
14 Anna PetruželkováAnna Petruželková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 21.39
15 Anna ČapkováAnna Čapková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 21.42
16 Adéla MislerováAdéla Mislerová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 21.43
17 Bára StrnádkováBára Strnádková 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 21.44
18 Amálie NávratováAmálie Návratová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 21.46
19 Aranka LorencováAranka Lorencová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 21.51
20 Barbora KracíkováBarbora Kracíková 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 21.60
21 Eva Marie HujerováEva Marie Hujerová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 21.68
22 Eliška HýřováEliška Hýřová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 21.69
23 Agáta MalichováAgáta Malichová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 21.74
24 Natálie KoškováNatálie Košková 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 21.76
25 Linda JanďurováLinda Janďurová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 21.79
26 Barbora PitrováBarbora Pitrová 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 21.80
27 Barbora JandejskováBarbora Jandejsková 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 21.89
28 Kristýna HendrichováKristýna Hendrichová 05 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 2 22.00
29 Barbora MařasováBarbora Mařasová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 22.06
30 Julie VaňkováJulie Vaňková 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 1 22.20
31 Eliška KarlováEliška Karlová 04 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 3 22.27
32 Kristýna NováKristýna Nová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 22.39
33 Andrea ČerychováAndrea Čerychová 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 22.42
33 Anna ProcházkováAnna Procházková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 22.42
35 Barbora PospíšilováBarbora Pospíšilová 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 22.50
36 Adéla ČernovskáAdéla Černovská 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 22.61
37 Adéla BobkováAdéla Bobková 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 22.62
38 Kateřina ProkšováKateřina Prokšová 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 22.69
39 Anna LannenAnna Lannen 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 22.70
40 Zara AlbrechtováZara Albrechtová 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 22.72
41 Barbora FléglováBarbora Fléglová 05 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2 22.88
42 Aneta HanzalíkováAneta Hanzalíková 05 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 3 22.91
43 Zuzana KrevňákováZuzana Krevňáková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 23.17
44 Kristýna BachtíkováKristýna Bachtíková 04 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 3 23.27
45 Tereza HejskováTereza Hejsková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 23.31
46 Tereza PeckováTereza Pecková 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 23.52
47 Nela VávrováNela Vávrová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 23.55
48 Anna ProkůpkováAnna Prokůpková 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 23.78
49 Anna AmbrožováAnna Ambrožová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 24.08
50 Radka ŽidováRadka Židová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 24.18
51 Johana HellerováJohana Hellerová 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 24.25
52 Adéla VáclavíkováAdéla Václavíková 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 24.59
53 Eliška VojtíškováEliška Vojtíšková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 25.11
Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 DNS
Michaela VašákováMichaela Vašáková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 DNS

200 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 2.2.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 23.36
2 Dan KomlóDan Komló 00 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 2 23.68
3 Jan BergerJan Berger 01 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4 25.94
Tomáš KlímaTomáš Klíma 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 2.2.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 23.29
2 Jiří ŠípekJiří Šípek 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 24.48
3 Gabriel TichýGabriel Tichý 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 24.91
4 Ondřej PorubekOndřej Porubek 00 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 25.84
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 23.29
2 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 23.36
3 Dan KomlóDan Komló 00 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 2 23.68
4 Jiří ŠípekJiří Šípek 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 24.48
5 Gabriel TichýGabriel Tichý 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 24.91
6 Ondřej PorubekOndřej Porubek 00 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 25.84
7 Jan BergerJan Berger 01 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4 25.94
Tomáš KlímaTomáš Klíma 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 DNS

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 2.2.2019 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 23.19
2 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 23.55
3 Mikuláš LipnickýMikuláš Lipnický 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 24.42
4 Filip OpočenskýFilip Opočenský 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 26.93
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 2.2.2019 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek ŠebekMarek Šebek 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 24.75
2 Lukáš ŽampachLukáš Žampach 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 24.86
3 Jiří KováčJiří Kováč 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 1 25.62
4 Jiří KrejčíJiří Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 25.92
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 2.2.2019 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš FialaTomáš Fiala 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 24.71
2 Vojtěch PůtaVojtěch Půta 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 25.24
Tomáš OsobaTomáš Osoba 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 DNS
MS Petr BurešPetr Bureš 03 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 25.64
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 2.2.2019 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej BeníčekOndřej Beníček 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 24.63
2 Jan BukovskýJan Bukovský 03 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 25.55
3 Jan ČernýJan Černý 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 26.44
4 Dan JarolímekDan Jarolímek 03 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 3 27.40
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 2.2.2019 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš MenclTomáš Mencl 03 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3 26.75
2 Václav SvobodaVáclav Svoboda 03 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 4 29.11
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 23.19
2 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 23.55
3 Mikuláš LipnickýMikuláš Lipnický 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 24.42
4 Ondřej BeníčekOndřej Beníček 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 24.63
5 Tomáš FialaTomáš Fiala 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 24.71
6 Marek ŠebekMarek Šebek 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 24.75
7 Lukáš ŽampachLukáš Žampach 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 24.86
8 Vojtěch PůtaVojtěch Půta 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 25.24
9 Jan BukovskýJan Bukovský 03 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 25.55
10 Jiří KováčJiří Kováč 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 1 25.62
11 Petr BurešPetr Bureš 03 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 25.64
12 Jiří KrejčíJiří Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 25.92
13 Jan ČernýJan Černý 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 26.44
14 Tomáš MenclTomáš Mencl 03 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3 26.75
15 Filip OpočenskýFilip Opočenský 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 26.93
16 Dan JarolímekDan Jarolímek 03 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 3 27.40
17 Václav SvobodaVáclav Svoboda 03 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 4 29.11
Tomáš OsobaTomáš Osoba 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 DNS

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 2.2.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina PůhonáKateřina Půhoná 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 25.56
2 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 26.34
3 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 26.34
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 2.2.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vendula HubálkováVendula Hubálková 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 28.21
2 Lada HallmanováLada Hallmanová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 28.38
3 Barbora HaškováBarbora Hašková 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 29.75
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (so, 2.2.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KlímováKateřina Klímová 01 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 28.97
2 Aneta KočováAneta Kočová 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 29.37
3 Eliška PetrováEliška Petrová 01 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 30.09
4 Ema PolomskáEma Polomská 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 30.71
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina PůhonáKateřina Půhoná 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 25.56
2 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 26.34
2 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 26.34
4 Vendula HubálkováVendula Hubálková 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 28.21
5 Lada HallmanováLada Hallmanová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 28.38
6 Kateřina KlímováKateřina Klímová 01 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 28.97
7 Aneta KočováAneta Kočová 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 29.37
8 Barbora HaškováBarbora Hašková 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 29.75
9 Eliška PetrováEliška Petrová 01 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 30.09
10 Ema PolomskáEma Polomská 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 30.71

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 2.2.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 25.26
2 Daniela VolnáDaniela Volná 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 25.96
3 Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 26.82
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 2.2.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta MacháňováMarkéta Macháňová 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 27.26
2 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 27.62
3 Veronika NoskováVeronika Nosková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 28.51
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (so, 2.2.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora SofínováBarbora Sofínová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 28.21
2 Iveta BělohlávkováIveta Bělohlávková 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 28.63
3 Martina RozehnalováMartina Rozehnalová 03 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 30.94
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (so, 2.2.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema MikanováEma Mikanová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 28.92
2 Eliška DoubravováEliška Doubravová 03 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 3 29.55
3 Bára FilipováBára Filipová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 29.57
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (so, 2.2.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alena CejnarováAlena Cejnarová 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 29.18
2 Michaela KřovákováMichaela Křováková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 29.92
3 Denisa SmutnáDenisa Smutná 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 30.52
4 Zuzana NácovskáZuzana Nácovská 03 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 1 31.89
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (so, 2.2.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla SzelkeováAdéla Szelkeová 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 28.74
2 Jolana JandurováJolana Jandurová 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 29.49
3 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 29.85
4 Jana ValentováJana Valentová 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 30.86
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 25.26
2 Daniela VolnáDaniela Volná 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 25.96
3 Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 26.82
4 Markéta MacháňováMarkéta Macháňová 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 27.26
5 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 27.62
6 Barbora SofínováBarbora Sofínová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 28.21
7 Veronika NoskováVeronika Nosková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 28.51
8 Iveta BělohlávkováIveta Bělohlávková 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 28.63
9 Adéla SzelkeováAdéla Szelkeová 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 28.74
10 Ema MikanováEma Mikanová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 28.92
11 Alena CejnarováAlena Cejnarová 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 29.18
12 Jolana JandurováJolana Jandurová 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 29.49
13 Eliška DoubravováEliška Doubravová 03 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 3 29.55
14 Bára FilipováBára Filipová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 29.57
15 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 29.85
16 Michaela KřovákováMichaela Křováková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 29.92
17 Denisa SmutnáDenisa Smutná 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 30.52
18 Jana ValentováJana Valentová 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 30.86
19 Martina RozehnalováMartina Rozehnalová 03 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 30.94
20 Zuzana NácovskáZuzana Nácovská 03 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 1 31.89

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 2.2.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin KrubertMartin Krubert 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 40.78
2 Jonáš MelicharJonáš Melichar 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 42.14
3 Matěj TrampotaMatěj Trampota 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 44.32
4 Jan BečvaříkJan Bečvařík 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 49.31
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 2.2.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David KrálDavid Král 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 40.74
2 Kryštof HousaKryštof Housa 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 43.71
3 Dominik RozkovecDominik Rozkovec 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 49.41
Kryštof HoralKryštof Horal 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 2.2.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal HamplMichal Hampl 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 45.08
2 Adam ElgherianiAdam Elgheriani 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 45.46
3 Tomáš CvrčekTomáš Cvrček 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 46.34
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (so, 2.2.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 42.18
2 Matěj KoravskýMatěj Koravský 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 45.88
3 Antonín KvapilAntonín Kvapil 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 48.98
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (so, 2.2.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš HofmannLukáš Hofmann 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 41.34
2 Marek DítěMarek Dítě 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 43.73
3 Petr MalýPetr Malý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 45.09
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David KrálDavid Král 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 40.74
2 Martin KrubertMartin Krubert 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 40.78
3 Lukáš HofmannLukáš Hofmann 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 41.34
4 Jonáš MelicharJonáš Melichar 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 42.14
5 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 42.18
6 Kryštof HousaKryštof Housa 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 43.71
7 Marek DítěMarek Dítě 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 43.73
8 Matěj TrampotaMatěj Trampota 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 44.32
9 Michal HamplMichal Hampl 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 45.08
10 Petr MalýPetr Malý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 45.09
11 Adam ElgherianiAdam Elgheriani 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 45.46
12 Matěj KoravskýMatěj Koravský 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 45.88
13 Tomáš CvrčekTomáš Cvrček 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 46.34
14 Antonín KvapilAntonín Kvapil 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 48.98
15 Jan BečvaříkJan Bečvařík 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 49.31
16 Dominik RozkovecDominik Rozkovec 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 49.41
Kryštof HoralKryštof Horal 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 DNS

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 2.2.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ŠáfrováAnna Šáfrová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 43.70
2 Veronika MilerováVeronika Milerová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 45.68
3 Veronika KozlerováVeronika Kozlerová 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 1 48.76
4 Markéta PetráskováMarkéta Petrásková 05 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 4 48.87
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 2.2.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 44.70
2 Anna DuboveckáAnna Dubovecká 04 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 3 48.13
3 Barbora PospíšilováBarbora Pospíšilová 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 49.30
4 Eliška PřerovskáEliška Přerovská 04 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 4 51.10
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 2.2.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 46.22
2 Veronika SuchardováVeronika Suchardová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 47.41
3 Eliška MendelováEliška Mendelová 04 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 2 47.70
4 Klára VymetalováKlára Vymetalová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 49.64
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 2.2.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema LandováEma Landová 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 44.56
2 Nicol NáhlovskáNicol Náhlovská 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 45.16
3 Nela VávrováNela Vávrová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 51.69
4 Vendula PavelkováVendula Pavelková 05 AO TJ Spartak VrchlabíAO TJ Spartak Vrchlabí 4 54.85
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 2.2.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza StrakováTereza Straková 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 48.76
2 Zara AlbrechtováZara Albrechtová 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 49.56
3 Zuzana KrevňákováZuzana Krevňáková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 51.26
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (so, 2.2.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana LoudováZuzana Loudová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 48.75
2 Barbora PlevováBarbora Plevová 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 49.25
3 Tereza PittnerováTereza Pittnerová 04 AO TJ Spartak VrchlabíAO TJ Spartak Vrchlabí 2 55.80
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ŠáfrováAnna Šáfrová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 43.70
2 Ema LandováEma Landová 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 44.56
3 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 44.70
4 Nicol NáhlovskáNicol Náhlovská 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 45.16
5 Veronika MilerováVeronika Milerová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 45.68
6 Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 46.22
7 Veronika SuchardováVeronika Suchardová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 47.41
8 Eliška MendelováEliška Mendelová 04 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 2 47.70
9 Anna DuboveckáAnna Dubovecká 04 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 3 48.13
10 Zuzana LoudováZuzana Loudová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 48.75
11 Veronika KozlerováVeronika Kozlerová 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 1 48.76
11 Tereza StrakováTereza Straková 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 48.76
13 Markéta PetráskováMarkéta Petrásková 05 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 4 48.87
14 Barbora PlevováBarbora Plevová 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 49.25
15 Barbora PospíšilováBarbora Pospíšilová 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 49.30
16 Zara AlbrechtováZara Albrechtová 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 49.56
17 Klára VymetalováKlára Vymetalová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 49.64
18 Eliška PřerovskáEliška Přerovská 04 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 4 51.10
19 Zuzana KrevňákováZuzana Krevňáková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 51.26
20 Nela VávrováNela Vávrová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 51.69
21 Vendula PavelkováVendula Pavelková 05 AO TJ Spartak VrchlabíAO TJ Spartak Vrchlabí 4 54.85
22 Tereza PittnerováTereza Pittnerová 04 AO TJ Spartak VrchlabíAO TJ Spartak Vrchlabí 2 55.80

400 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 2.2.2019 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan BílýJan Bílý 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 52.85
2 Volodymyr VaynahiyVolodymyr Vaynahiy 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 52.86
3 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 53.04
4 Lukáš JandákLukáš Jandák 01 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 1 57.16
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 2.2.2019 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 53.69
2 Vít VosáhloVít Vosáhlo 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 55.38
3 Adam MilerAdam Miler 00 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 56.35
4 Petr ŠantrochPetr Šantroch 01 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 59.10
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan BílýJan Bílý 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 52.85
2 Volodymyr VaynahiyVolodymyr Vaynahiy 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 52.86
3 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 53.04
4 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 53.69
5 Vít VosáhloVít Vosáhlo 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 55.38
6 Adam MilerAdam Miler 00 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 56.35
7 Lukáš JandákLukáš Jandák 01 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 1 57.16
8 Petr ŠantrochPetr Šantroch 01 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 59.10

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 2.2.2019 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal ŠevčíkMichal Ševčík 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 53.23
MS Mikuláš LipnickýMikuláš Lipnický 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 54.56
3 Daniel ČermákDaniel Čermák 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 56.33
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 2.2.2019 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dušan VodičkaDušan Vodička 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 56.85
2 Jan BukovskýJan Bukovský 03 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 57.94
3 Jan ČernýJan Černý 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 60.54
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (so, 2.2.2019 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub FaistauerJakub Faistauer 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 55.96
2 Martin PrchalMartin Prchal 02 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 1 57.88
3 Jiří KováčJiří Kováč 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4 59.88
4 Matěj FraštiaMatěj Fraštia 03 AO TJ Spartak VrchlabíAO TJ Spartak Vrchlabí 2 65.08
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal ŠevčíkMichal Ševčík 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 53.23
2 Mikuláš LipnickýMikuláš Lipnický 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 54.56
3 Jakub FaistauerJakub Faistauer 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 55.96
4 Daniel ČermákDaniel Čermák 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 56.33
5 Dušan VodičkaDušan Vodička 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 56.85
6 Martin PrchalMartin Prchal 02 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 1 57.88
7 Jan BukovskýJan Bukovský 03 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 57.94
8 Jiří KováčJiří Kováč 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4 59.88
9 Jan ČernýJan Černý 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 60.54
10 Matěj FraštiaMatěj Fraštia 03 AO TJ Spartak VrchlabíAO TJ Spartak Vrchlabí 2 65.08

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 2.2.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alžběta PourováAlžběta Pourová 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 61.32
2 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová 02 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 67.88
3 Eliška MertlíkováEliška Mertlíková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 68.98
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 2.2.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška PřichystalováEliška Přichystalová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 66.21
2 Michaela KřovákováMichaela Křováková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 67.37
3 Martina RozehnalováMartina Rozehnalová 03 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 69.25
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (so, 2.2.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 65.33
2 Zuzana HorákováZuzana Horáková 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 73.45
3 Marie DejmkováMarie Dejmková 03 AO TJ Spartak VrchlabíAO TJ Spartak Vrchlabí 2 77.93
MS Kristina JánskáKristina Jánská 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 65.13
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alžběta PourováAlžběta Pourová 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 61.32
2 Kristina JánskáKristina Jánská 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 65.13
3 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 65.33
4 Eliška PřichystalováEliška Přichystalová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 66.21
5 Michaela KřovákováMichaela Křováková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 67.37
6 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová 02 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 67.88
7 Eliška MertlíkováEliška Mertlíková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 68.98
8 Martina RozehnalováMartina Rozehnalová 03 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 69.25
9 Zuzana HorákováZuzana Horáková 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 73.45
10 Marie DejmkováMarie Dejmková 03 AO TJ Spartak VrchlabíAO TJ Spartak Vrchlabí 2 77.93

800 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 2.2.2019 - 11:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 David JanouchDavid Janouch 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 2:02.43
2 Vít VosáhloVít Vosáhlo 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 2:07.97
3 Petr ŠantrochPetr Šantroch 01 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 2:14.22
4 Daniel HojnýDaniel Hojný 01 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 2:14.55
MS Matěj ŠťovíčekMatěj Šťovíček 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 2:03.46
Celkem 5 závodníků

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 2.2.2019 - 11:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Dušan VodičkaDušan Vodička 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 2:12.72
2 Luboš VavrdaLuboš Vavrda 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 2:16.38
3 Dominik DudaDominik Duda 03 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 2:25.07
4 Jakub PodhájskýJakub Podhájský 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 2:36.53
5 Dan JarolímekDan Jarolímek 03 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 5 2:49.27
MS Ondřej MikešOndřej Mikeš 02 AC PardubiceAC Pardubice 1 2:07.32
Celkem 6 závodníků

800 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 2.2.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 1 2:15.34
2 Jakub ŽačokJakub Žačok 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 2:15.54
3 Vojtěch PotočekVojtěch Potoček 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10 2:19.89
4 Jakub DusilJakub Dusil 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 2:25.57
5 Jáchym ČervinkaJáchym Červinka 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 2:27.28
6 Roman HanykRoman Hanyk 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 2:27.44
7 Jan DrbolaJan Drbola 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 2:30.91
8 Pavel DědekPavel Dědek 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 2:34.12
9 Tadeáš MüllerTadeáš Müller 05 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 7 2:40.41
10 Adam DubenAdam Duben 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 9 2:46.28
Celkem 10 závodníků

800 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 2.2.2019 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anna SlancováAnna Slancová 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 2:48.99
Celkem 1 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 2.2.2019 - 11:10) official