výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň

Jablonec nad Nisou (2. 2. 2019)

1500 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 2.2.2019 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ondřej PalečekOndřej Paleček 01 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 4:32.08
2 Jiří FialaJiří Fiala 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 4:33.01
Josef MrázekJosef Mrázek 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 DNS
Celkem 3 závodníků

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 2.2.2019 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michal HanykMichal Hanyk 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 4:11.76
2 David ŠlapákDavid Šlapák 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 4:15.64
3 Jiří ČermákJiří Čermák 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 4:41.30
4 Jakub SteinbergerJakub Steinberger 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 4:43.58
5 Martin FialaMartin Fiala 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 4:55.05
6 Martin MariniMartin Marini 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 8 4:57.05
7 Michal VotýpkaMichal Votýpka 03 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 5 5:00.06
8 Jakub StádníkJakub Stádník 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 9 5:10.36
9 Ondřej DvořákOndřej Dvořák 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 5:35.04
10 Lukáš TůmaLukáš Tůma 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 10 5:38.82
Celkem 10 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 2.2.2019 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš KnejzlíkTomáš Knejzlík 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 4:42.36
2 Jakub PitoňákJakub Pitoňák 04 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 1 4:48.14
3 Petr ČadaPetr Čada 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 4:58.13
4 Tomáš JehličkaTomáš Jehlička 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 5:12.42
5 Matouš HojnýMatouš Hojný 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 5:20.61
6 Adam PospíšilAdam Pospíšil 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 5:32.60
7 Radim KucRadim Kuc 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 5:36.06
8 Adam StředaAdam Středa 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 9 5:42.56
9 Benedikt RejsekBenedikt Rejsek 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 5:55.93
Celkem 9 závodníků

1500 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 2.2.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tereza HlaváčováTereza Hlaváčová 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 4:59.46
2 Emma HoráčkováEmma Horáčková 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 5:15.38
3 Anna KochováAnna Kochová 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 5:16.55
4 Adéla RýdlováAdéla Rýdlová 01 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 5 5:47.79
5 Veronika FürstováVeronika Fürstová 01 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2 6:23.14
Celkem 5 závodníků

1500 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 2.2.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jana PekařováJana Pekařová 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 5:02.41
2 Kristýna JaneckáKristýna Janecká 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 5:37.34
3 Karolína KautzkáKarolína Kautzká 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 5:38.70
4 Šárka DuškováŠárka Dušková 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4 6:04.75
5 Marie MitáčováMarie Mitáčová 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 6:27.27
Celkem 5 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 2.2.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Nela BohatáNela Bohatá 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 5:20.26
2 Hanna ChocanovskaHanna Chocanovska 04 Krokus LesznoKrokus Leszno 4 5:23.58
3 Anna PergerováAnna Pergerová 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 5:43.08
4 Julia KonureJulia Konure 05 Krokus LesznoKrokus Leszno 5 5:45.65
5 Anika Michelle MlčochováAnika Michelle Mlčochová 05 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 6 6:00.74
Rozálie DrobníkováRozálie Drobníková 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků