výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň

Jablonec nad Nisou (2. 2. 2019)

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 2.2.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin KrubertMartin Krubert 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 40.78
2 Jonáš MelicharJonáš Melichar 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 42.14
3 Matěj TrampotaMatěj Trampota 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 44.32
4 Jan BečvaříkJan Bečvařík 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 49.31
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 2.2.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David KrálDavid Král 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 40.74
2 Kryštof HousaKryštof Housa 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 43.71
3 Dominik RozkovecDominik Rozkovec 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 49.41
Kryštof HoralKryštof Horal 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 2.2.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal HamplMichal Hampl 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 45.08
2 Adam ElgherianiAdam Elgheriani 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 45.46
3 Tomáš CvrčekTomáš Cvrček 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 46.34
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (so, 2.2.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 42.18
2 Matěj KoravskýMatěj Koravský 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 45.88
3 Antonín KvapilAntonín Kvapil 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 48.98
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (so, 2.2.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš HofmannLukáš Hofmann 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 41.34
2 Marek DítěMarek Dítě 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 43.73
3 Petr MalýPetr Malý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 45.09
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David KrálDavid Král 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 40.74
2 Martin KrubertMartin Krubert 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 40.78
3 Lukáš HofmannLukáš Hofmann 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 41.34
4 Jonáš MelicharJonáš Melichar 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 42.14
5 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 42.18
6 Kryštof HousaKryštof Housa 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 43.71
7 Marek DítěMarek Dítě 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 43.73
8 Matěj TrampotaMatěj Trampota 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 44.32
9 Michal HamplMichal Hampl 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 45.08
10 Petr MalýPetr Malý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 45.09
11 Adam ElgherianiAdam Elgheriani 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 45.46
12 Matěj KoravskýMatěj Koravský 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 45.88
13 Tomáš CvrčekTomáš Cvrček 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 46.34
14 Antonín KvapilAntonín Kvapil 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 48.98
15 Jan BečvaříkJan Bečvařík 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 49.31
16 Dominik RozkovecDominik Rozkovec 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 49.41
Kryštof HoralKryštof Horal 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 DNS

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 2.2.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ŠáfrováAnna Šáfrová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 43.70
2 Veronika MilerováVeronika Milerová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 45.68
3 Veronika KozlerováVeronika Kozlerová 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 1 48.76
4 Markéta PetráskováMarkéta Petrásková 05 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 4 48.87
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 2.2.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 44.70
2 Anna DuboveckáAnna Dubovecká 04 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 3 48.13
3 Barbora PospíšilováBarbora Pospíšilová 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 49.30
4 Eliška PřerovskáEliška Přerovská 04 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 4 51.10
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 2.2.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 46.22
2 Veronika SuchardováVeronika Suchardová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 47.41
3 Eliška MendelováEliška Mendelová 04 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 2 47.70
4 Klára VymetalováKlára Vymetalová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 49.64
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 2.2.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema LandováEma Landová 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 44.56
2 Nicol NáhlovskáNicol Náhlovská 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 45.16
3 Nela VávrováNela Vávrová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 51.69
4 Vendula PavelkováVendula Pavelková 05 AO TJ Spartak VrchlabíAO TJ Spartak Vrchlabí 4 54.85
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 2.2.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza StrakováTereza Straková 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 48.76
2 Zara AlbrechtováZara Albrechtová 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 49.56
3 Zuzana KrevňákováZuzana Krevňáková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 51.26
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (so, 2.2.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana LoudováZuzana Loudová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 48.75
2 Barbora PlevováBarbora Plevová 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 49.25
3 Tereza PittnerováTereza Pittnerová 04 AO TJ Spartak VrchlabíAO TJ Spartak Vrchlabí 2 55.80
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ŠáfrováAnna Šáfrová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 43.70
2 Ema LandováEma Landová 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 44.56
3 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 44.70
4 Nicol NáhlovskáNicol Náhlovská 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 45.16
5 Veronika MilerováVeronika Milerová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 45.68
6 Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 46.22
7 Veronika SuchardováVeronika Suchardová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 47.41
8 Eliška MendelováEliška Mendelová 04 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 2 47.70
9 Anna DuboveckáAnna Dubovecká 04 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 3 48.13
10 Zuzana LoudováZuzana Loudová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 48.75
11 Veronika KozlerováVeronika Kozlerová 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 1 48.76
11 Tereza StrakováTereza Straková 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 48.76
13 Markéta PetráskováMarkéta Petrásková 05 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 4 48.87
14 Barbora PlevováBarbora Plevová 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 49.25
15 Barbora PospíšilováBarbora Pospíšilová 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 49.30
16 Zara AlbrechtováZara Albrechtová 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 49.56
17 Klára VymetalováKlára Vymetalová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 49.64
18 Eliška PřerovskáEliška Přerovská 04 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 4 51.10
19 Zuzana KrevňákováZuzana Krevňáková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 51.26
20 Nela VávrováNela Vávrová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 51.69
21 Vendula PavelkováVendula Pavelková 05 AO TJ Spartak VrchlabíAO TJ Spartak Vrchlabí 4 54.85
22 Tereza PittnerováTereza Pittnerová 04 AO TJ Spartak VrchlabíAO TJ Spartak Vrchlabí 2 55.80