výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha - Stromovka (2. - 3. 2. 2019)

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (ne, 3.2.2019 - 15:30) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Zdeněk KubátZdeněk Kubát
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 7 15.23 0.0
2 Matyáš VrtiškaMatyáš Vrtiška
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
94 5 14.48 0.0
3 David HavelDavid Havel
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 3 13.64 0.0
MS Michal SeberaMichal Sebera
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
96 4 14.16 0.0
MS Jiří VondráčekJiří Vondráček
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
88 8 15.16 0.0
Jiří PražanJiří Pražan
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
93 2 DNS 0.0
Vít MolvaVít Molva
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
95 1 DNS 0.0
Adam PekárekAdam Pekárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 6 DNS 0.0
Celkem 8 závodníků

Trojskok - Junioři (Finále)

Finále (ne, 3.2.2019 - 14:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan JirásekJan Jirásek
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
00 9 14.00 0.0
2 Michal KulhánekMichal Kulhánek
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
01 7 13.67 0.0
3 Alessandro PuleseAlessandro Pulese
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
01 6 13.26 0.0
4 Matyáš VacekMatyáš Vacek
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 1 13.00 0.0
5 3 Václav BrůhaVáclav Brůha
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
00 3 12.61 0.0
MS David HerákDavid Herák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 8 13.12 0.0
MS Pavel JindraPavel Jindra
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
02 2 12.39 0.0
MS Mikuláš StřelecMikuláš Střelec
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
01 5 12.91 0.0
Jindřich SemotamJindřich Semotam
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 4 DNS 0.0
Celkem 9 závodníků

Trojskok - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 3.2.2019 - 14:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 3 12.68 0.0
2 Martin SellnerMartin Sellner
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
03 1 11.77 0.0
3 Kryštof SgalitzerKryštof Sgalitzer
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
02 2 11.31 0.0
MS Vojtěch TeplýVojtěch Teplý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 5 12.54 0.0
MS Matyáš AmmerMatyáš Ammer
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
02 4 12.16 0.0
Ĺubomír BujnaĹubomír Bujna
Naša atletikaNaša atletika
00 6 DNS 0.0
Celkem 6 závodníků

Trojskok - Ženy (Finále)

Finále A (ne, 3.2.2019 - 12:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Emma MaštalířováEmma Maštalířová
SK JeseniovaSK Jeseniova
00 8 12.91 0.0
2 Karolína ČernáKarolína Černá
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
95 4 12.24 0.0
3 Ivana ReicheltováIvana Reicheltová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
98 5 11.72 0.0
4 Rebeka SlanařováRebeka Slanařová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
00 3 11.55 0.0
MS Linda PrůšováLinda Průšová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 1 11.95 0.0
MS Šárka VachataŠárka Vachata
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
89 6 12.54 0.0
MS Zuzana ĎurkechováZuzana Ďurkechová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 7 12.22 0.0
Denisa ChocholováDenisa Chocholová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 2 NM 0.0
Celkem 8 závodníků
Finále B (ne, 3.2.2019 - 12:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 23 12.09 0.0
2 Petra HarasimováPetra Harasimová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
97 25 11.76 0.0
3 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 22 11.47 0.0
4 Veronika SkalickáVeronika Skalická
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 24 11.30 0.0
5 Tina KititiTina Kititi
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
99 20 11.27 0.0
6 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 18 11.25 0.0
7 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 16 11.14 0.0
8 Tereza EdlováTereza Edlová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
97 17 11.13 0.0
9 Klára StaňkováKlára Staňková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 3 11.10 0.0
10 Natálie MarkováNatálie Marková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 14 10.96 0.0
11 Michaela KovandováMichaela Kovandová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
99 11 10.45 0.0
12 Barbora HložkováBarbora Hložková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 10 10.39 0.0
13 Tereza SupováTereza Supová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 7 10.38 0.0
14 Kateřina HollasováKateřina Hollasová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 1 10.31 0.0
15 Andrea ŽižkováAndrea Žižková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 5 10.28 0.0
16 Barbora LánskáBarbora Lánská
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
02 2 10.00 0.0
17 Karolína FantováKarolína Fantová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
02 6 09.66 0.0
MS Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 8 10.45 0.0
MS Linda SucháLinda Suchá
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 21 11.72 0.0
MS Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 15 10.84 0.0
MS Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
97 19 11.31 0.0
MS Tereza KratochvílováTereza Kratochvílová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 12 10.51 0.0
Eliška HodkováEliška Hodková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
00 9 DNS 0.0
Aneta BaštářováAneta Baštářová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 13 DNS 0.0
Pavlína ŠedáPavlína Šedá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 4 NM 0.0
Celkem 25 závodníků