výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha - Stromovka (2. - 3. 2. 2019)

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále A (so, 2.2.2019 - 15:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Jan KudličkaJan Kudlička
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
88 10 5.40
2 Michal BalnerMichal Balner
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
82 8 5.40
3 Dan BártaDan Bárta
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 7 4.80
4 Marek LukášMarek Lukáš
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
91 3 4.80
5 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
91 2 4.80
6 Jiří SýkoraJiří Sýkora
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
95 4 4.55
MS Jakub VítekJakub Vítek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 6 4.90
MS Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
98 9 5.10
MS Jan ŠvecJan Švec
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
99 5 4.70
Filip BartoněkFilip Bartoněk
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
00 1 NM
Celkem 10 závodníků
Finále B (so, 2.2.2019 - 12:40) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 3.053.253.453.603.753.904.004.104.204.304.40
1 Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 8 4.20 ------xxooo-xxx
2 Radek BártlRadek Bártl
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
74 7 4.00 ----oxooxx
3 Mikuláš ValoMikuláš Valo
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
00 4 4.00 ---oooxoxxx
4 Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 7 4.00 -oxoxxooxoxoxxx
5= Jakub FiřtJakub Fiřt
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 1 3.75 ----o-xxx
5= 3 Martin RůžičkaMartin Růžička
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 1 3.75 -ooooxxx
7 Jan TürkJan Türk
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 3 3.60 -oooxxx
8 Adam HavlíkAdam Havlík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 5 3.60 --xooxxx
9= Matěj BěhounekMatěj Běhounek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 5 3.45 ooxoxxx
9= 5 Vladislav SadirovVladislav Sadirov
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 2 3.45 -oxoxxx
11 6 Jakub ValoJakub Valo
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 6 3.25 ooxxx
12 Viktor VološinViktor Vološin
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 2 3.05 xoxxx
MS Marek PáníkMarek Páník
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 6 3.60 --xooxxx
Sebastián HykšSebastián Hykš
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 3 NM xxx
4 Miroslav KouckýMiroslav Koucký
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 4 NM xx
Celkem 15 závodníků

Skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále A (so, 2.2.2019 - 10:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Nikol JiroutováNikol Jiroutová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
92 9 4.15
2 Veronika ŠebákováVeronika Šebáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 4 3.85
3 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 3 3.45
MS Barbora RůžičkováBarbora Růžičková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 1 3.30
MS Nikola PöschlováNikola Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 7 3.95
MS Rebeka ŠilhanováRebeka Šilhanová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
95 8 4.15
MS Adéla RozehnalováAdéla Rozehnalová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 2 3.30
MS Tereza SchejbalováTereza Schejbalová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 5 3.85
Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 10 NM
Celkem 9 závodníků
Finále B (so, 2.2.2019 - 10:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Barbora KordíkováBarbora Kordíková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
01 12 3.05
2 Johana KřepelkováJohana Křepelková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
02 10 2.95
3= Yasmina ZaddemYasmina Zaddem
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
03 14 2.80
3= Tereza HájkováTereza Hájková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
96 11 2.80
3= 11 Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 13 2.80
6= Michaela ZajíčkováMichaela Zajíčková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 9 2.65
6= Eliška NovákováEliška Nováková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 7 2.65
8= Justýna KönigsmarkováJustýna Königsmarková
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 6 2.45
8= Kristina CachováKristina Cachová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 1 2.45
10 Tereza TóthováTereza Tóthová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 2 2.25
MS Lucie DvořákováLucie Dvořáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 4 2.45
MS Eva KubešováEva Kubešová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 5 2.80
MS Lucie OlivováLucie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 8 2.45
Natálie JakabováNatálie Jakabová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 3 NM
Celkem 14 závodníků