výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha - Stromovka (2. - 3. 2. 2019)

3000 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 3.2.2019 - 11:20) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 1 Jáchym KovářJáchym Kovář 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 08:27.27
2 6 Damián VíchDamián Vích 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 08:33.99
3 8 Aleš NovákAleš Novák 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 08:55.49
4 13 Štěpán KurišŠtěpán Kuriš 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13 08:56.16
5 12 Miloš AuersvaldMiloš Auersvald 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12 09:00.70
MS 5 Jan ŠmídJan Šmíd 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08:58.74
MS 7 Radek SedněvRadek Sedněv 92 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 08:51.70
MS 9 Borek PožárBorek Požár 00 Běžecký klub F-C KadaňBěžecký klub F-C Kadaň 9 08:58.67
MS 11 Pavel HladíkPavel Hladík 96 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 11 08:52.95
MS 2 Jakub SmetanaJakub Smetana 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 08:47.21
MS 4 Vojtěch PodjuklVojtěch Podjukl 98 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 08:44.74
MS 10 Vojtěch DryákVojtěch Dryák 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10 08:57.45
3 Jaroslav DoubekJaroslav Doubek 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNS
Celkem 13 závodníků
Běh 02 (ne, 3.2.2019 - 11:20) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 4 Martin OlšanskýMartin Olšanský 99 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 09:11.88
2 8 Jan PokornýJan Pokorný 88 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 8 09:19.96
3 7 Martin ŽežulkaMartin Žežulka 95 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 7 09:23.99
4 11 Štěpán KožinaŠtěpán Kožina 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 11 10:36.46
MS 3 Aleš FilingrAleš Filingr 92 AK MostAK Most 3 09:19.25
MS 6 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 99 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 09:25.57
MS 9 Jiří BrychtaJiří Brychta 00 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 9 09:20.22
MS 10 Aleš KociánAleš Kocián 82 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 10 10:00.52
MS 13 Radek KofroňRadek Kofroň 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13 10:12.06
MS 1 Zbyněk MalecZbyněk Malec 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 09:07.71
MS 2 Jindřich StříhavkaJindřich Stříhavka 00 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 2 09:45.74
12 David WollerDavid Woller 93 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 12 DNS
5 Ondřej VáchalOndřej Váchal 94 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5 DNF
Celkem 13 závodníků
Běh 03 (ne, 3.2.2019 - 11:20) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 6 Lukáš KozlíkLukáš Kozlík 89 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 09:05.61
2 8 Michal ProcházkaMichal Procházka 82 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 09:26.24
3 7 Jakub MoravecJakub Moravec 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 09:29.05
4 11 Kryštof VránaKryštof Vrána 01 AC Praha 1890AC Praha 1890 11 09:37.40
5 10 David ŠtrosDavid Štros 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 10 09:52.09
6 5 Lukáš ČermákLukáš Čermák 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 11:16.00
MS 1 Šimon KobližekŠimon Kobližek 99 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 09:31.04
MS 2 Luboš GaislLuboš Gaisl 85 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 08:58.40
MS 3 Marcel ZábojníkMarcel Zábojník 98 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 10:16.68
MS 4 Ondřej ChourOndřej Chour 87 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 08:31.51
MS 9 Lukáš HachLukáš Hach 84 Štefko Running TeamŠtefko Running Team 9 10:28.71
MS 13 Patrik BouškaPatrik Bouška 01 TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s. 13 10:29.96
MS 12 Ondřej KohoutOndřej Kohout 01 TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s. 12 09:41.05
Celkem 13 závodníků

3000 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 3.2.2019 - 11:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 5 Daniela HavránkováDaniela Havránková 82 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 10:18.22
2 6 Anita ZikmundováAnita Zikmundová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 10:32.83
3 8 Klára HubrováKlára Hubrová 88 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 10:46.06
4 11 Tereza SvobodováTereza Svobodová 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11 11:47.31
5 10 Štěpánka SyrovátkováŠtěpánka Syrovátková 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 10 12:02.16
6 12 Veronika BartošováVeronika Bartošová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 12 12:07.52
7 13 Gabriela HůlováGabriela Hůlová 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13 12:23.95
8 14 Šárka ValáškováŠárka Valášková 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 14 14:35.79
MS 4 Tereza HrochováTereza Hrochová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 10:04.43
MS 9 Kateřina SedláčkováKateřina Sedláčková 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9 11:50.65
MS 3 Anežka ŠevčíkováAnežka Ševčíková 01 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 10:35.18
MS 15 Michaela PoslušnáMichaela Poslušná 98 AC PardubiceAC Pardubice 15 12:36.88
1 Julia-Anna Lily BellJulia-Anna Lily Bell 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 DNS
7 Zdislava KučerováZdislava Kučerová 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 DNS
2 Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 97 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 DNF
Celkem 15 závodníků