výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha - Stromovka (2. - 3. 2. 2019)

4 x 200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 3.2.2019 - 18:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5 Šebík, Beneš, Janský, Havlas Šebík, Beneš, Janský, Havlas PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 1:29.31
2 3 Šístek, Šimek, Vokrouhlický, Blachowicz Šístek, Šimek, Vokrouhlický, Blachowicz SK JeseniovaSK Jeseniova 1 1:31.44
3 Ayeni, Čečetka, Faměra, Macík Ayeni, Čečetka, Faměra, Macík TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 1:32.59
4 Macháček, Pešta, Brůha, Michal Macháček, Pešta, Brůha, Michal Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 1:33.04
5 Ornst, Machotka, Havlík, Dudra Ornst, Machotka, Havlík, Dudra ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 1:33.22
6 Oulický, Culliver, Sgalitzer, Lenghart Oulický, Culliver, Sgalitzer, Lenghart SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 1:37.65
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 3.2.2019 - 18:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4 Mejstřík, Faměra, Hock, Mikula Mejstřík, Faměra, Hock, Mikula TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 1:34.23
2 Surjomartono, Weiser, Filip, Kratochvíl Surjomartono, Weiser, Filip, Kratochvíl SK JeseniovaSK Jeseniova 2 1:34.67
3 Moucha, Koška, Sellner, Kulhánek Moucha, Koška, Sellner, Kulhánek TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 1:34.68
4 Argaláč, Bolardt, Randus, Vítů Argaláč, Bolardt, Randus, Vítů PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 1:37.37
5 Janoušek, Rybák, Kalný, Kudrnovský Janoušek, Rybák, Kalný, Kudrnovský TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 3.2.2019 - 18:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip, Procházka, Matolín, Kořínek Filip, Procházka, Matolín, Kořínek TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 1:37.43
2 Adam, Tobiáš, Tobiáš, Pittermann Adam, Tobiáš, Tobiáš, Pittermann TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 1:37.85
Celkem 2 závodníků

4 x 200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 3.2.2019 - 17:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Maštalířová, Eibichová, Krbcová, Tiplicová Maštalířová, Eibichová, Krbcová, Tiplicová SK JeseniovaSK Jeseniova 5 1:41.88
2 Marková, Šámalová, Cymbálová, Staňková Marková, Šámalová, Cymbálová, Staňková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 1:44.98
3 Ljunggren, Červinková, Joklová, Semecká Ljunggren, Červinková, Joklová, Semecká TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 1:46.17
4 Jakabová, Kočárková, Měšťanová, Dembowski Jakabová, Kočárková, Měšťanová, Dembowski Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 1:48.61
5 2 Pašková, Hájková, Tóthová, Suchomelová Pašková, Hájková, Tóthová, Suchomelová SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 1:49.38
6 Balcarová, Husáková, Žáková, Michálková Balcarová, Husáková, Žáková, Michálková TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 1:53.84
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 3.2.2019 - 17:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5 Šimková, Matoušková, Cukerová, Dorňáková Šimková, Matoušková, Cukerová, Dorňáková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 1:46.18
2 Tichá, Málková, Strnadová, Husáková Tichá, Málková, Strnadová, Husáková SK JeseniovaSK Jeseniova 6 1:48.11
3 Jakschová, Draslarová, Anderlová, Kotroušová Jakschová, Draslarová, Anderlová, Kotroušová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 1:48.22
4 Vydrová, Šimlová, Jedličková, Viplerová Vydrová, Šimlová, Jedličková, Viplerová SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 1:58.83
MS Beránková, Votinská, Dvořáková, Jíchová Beránková, Votinská, Dvořáková, Jíchová SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 2:04.65
Celkem 5 závodníků