výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

5. halová středa

Jablonec nad Nisou (6. 2. 2019)

60 m - Muži (Běh)

Běh 01 (st, 6.2.2019 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1= Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.01
1= Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.01
3 Damian SztejkowskiDamian Sztejkowski 99 PolskoPolsko 07.02
4 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 07.07
5 Jan ValášekJan Valášek 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.25
6 Jiří KubešJiří Kubeš 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.27
7 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.31
8 Viktor KašákViktor Kašák 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 07.35
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 6.2.2019 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef HavrdaJosef Havrda 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 07.27
2 Marek ŠebekMarek Šebek 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 07.36
3= Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 07.41
3= David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.41
5 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.47
6 Jiří ŠámalJiří Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.48
7 Jiří ŠípekJiří Šípek 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 07.54
8 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.61
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 6.2.2019 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal UhlířMichal Uhlíř 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 07.53
2 Jakub StraubeJakub Straube 02 PolskoPolsko 07.54
3 Tomáš PraskýTomáš Praský 99 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 07.55
4 Matěj VeselýMatěj Veselý 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.56
5 Tomáš FialaTomáš Fiala 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 07.62
6 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.63
7 Ljubomyr PelekhLjubomyr Pelekh 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.65
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (st, 6.2.2019 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam ZikmundAdam Zikmund 92 AC TJ JičínAC TJ Jičín 07.53
2 Aleksandr KurekAleksandr Kurek 03 PolskoPolsko 07.54
3 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.56
4 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.57
5 Josef ŠedivýJosef Šedivý 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.70
6 Roman PrincRoman Princ 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 07.76
7 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.79
Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DQ
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (st, 6.2.2019 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1= David KumstaDavid Kumsta 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 07.83
1= Michal RandaMichal Randa 75 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 07.83
3 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.95
4 Lukáš ŽampachLukáš Žampach 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 07.98
5 Tomáš OsobaTomáš Osoba 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.00
6 Miroslav KouckýMiroslav Koucký 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.13
7 Matyáš ČermákMatyáš Čermák 95 AC KameniceAC Kamenice 08.15
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (st, 6.2.2019 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip StudničnýFilip Studničný 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.08
2 Pavel HlaváčekPavel Hlaváček 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.24
3 Matyas KoszegiMatyas Koszegi 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 08.29
4 Matěj FraštiaMatěj Fraštia 03 AO TJ Spartak VrchlabíAO TJ Spartak Vrchlabí 08.35
5 Tomáš KautzkýTomáš Kautzký 76 AC Česká LípaAC Česká Lípa 08.51
6 Adam KmeckoAdam Kmecko 03 AO TJ Spartak VrchlabíAO TJ Spartak Vrchlabí 08.90
7 Oto ČechOto Čech 56 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.97
Celkem 7 závodníků
Běh 07 (st, 6.2.2019 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan FilipecJan Filipec 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 08.19
2 Tomáš VrbaTomáš Vrba 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 08.84
3 Mauro OdložilíkMauro Odložilík 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 09.29
4 Michal KoldovskýMichal Koldovský 07 AO TJ Spartak VrchlabíAO TJ Spartak Vrchlabí 09.75
5 Filip KlazarFilip Klazar 06 AO TJ Spartak VrchlabíAO TJ Spartak Vrchlabí 09.88
6 Ondřej BouchalOndřej Bouchal 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 09.92
7 Vít ŠléglVít Šlégl 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 10.28
Celkem 7 závodníků
Běh 08 (st, 6.2.2019 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 06.99
2 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 07.09
3 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.25
4 Jan ValášekJan Valášek 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.27
5 Viktor KašákViktor Kašák 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 07.37
6 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.41
7 Jiří ŠámalJiří Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.52
8 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 07.56
Celkem 8 závodníků
Běh 09 (st, 6.2.2019 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek ŠebekMarek Šebek 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 07.42
2 Ljubomyr PelekhLjubomyr Pelekh 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.58
3 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.59
4 Tomáš FialaTomáš Fiala 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 07.76
5 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.03
6 Matyáš ČermákMatyáš Čermák 95 AC KameniceAC Kamenice 08.16
Celkem 6 závodníků
Běh 10 (st, 6.2.2019 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.00
2 Tadeáš ZákoraTadeáš Zákora 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.48
3 Jiří ŠípekJiří Šípek 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 07.50
4 Michal UhlířMichal Uhlíř 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 07.63
5 Josef ŠedivýJosef Šedivý 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.64
6 Jakub KolínJakub Kolín 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 07.83
7 Michal RandaMichal Randa 75 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 07.87
Celkem 7 závodníků

60 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (st, 6.2.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 07.75
2 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.76
3 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.80
4 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 AK SokolovAK Sokolov 07.84
5 Karolina Samiel-TalarKarolina Samiel-Talar 04 PolskoPolsko 08.00
6 Pavlína MinářováPavlína Minářová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 08.06
7 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.09
8 Markéta MacháňováMarkéta Macháňová 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 08.17
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 6.2.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 08.25
2 Anna PotěšilováAnna Potěšilová 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.33
3 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 08.39
4 Eliška VébrováEliška Vébrová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 08.40
5 Eliška HýblováEliška Hýblová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.50
6 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 AK BílinaAK Bílina 08.59
7 Tereza LacinováTereza Lacinová 04 AK BílinaAK Bílina 08.70
8 Anna StrnadováAnna Strnadová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.80
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 6.2.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 AK MostAK Most 08.29
2 Tereza KrykorkováTereza Krykorková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.32
3 Kateřina BoháčkováKateřina Boháčková 03 AC PardubiceAC Pardubice 08.40
4 Rozálie PesslováRozálie Pesslová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.43
5 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.48
6 Rozárrie ZnamínkováRozárrie Znamínková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.54
7 Anna RadikovskáAnna Radikovská 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.69
8 Lenka BártováLenka Bártová 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 08.71
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (st, 6.2.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.67
2 Aneta KočováAneta Kočová 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 08.68
3 Barbora KoťátkováBarbora Koťátková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.71
4 Michaela KovandováMichaela Kovandová 99 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.78
5 Karolína RouskováKarolína Rousková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.82
6 Lucie ŠrůtováLucie Šrůtová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.03
7 Veronika ŠeflováVeronika Šeflová 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.11
Tereza MasarykováTereza Masaryková 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (st, 6.2.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla HorčičkováAdéla Horčičková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.39
2 Kristýna HendrichováKristýna Hendrichová 05 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 08.79
3 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 08.88
4 Tereza PlecháčováTereza Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.96
5 Anna RýdlováAnna Rýdlová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 08.99
6 Anna PergerováAnna Pergerová 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 09.15
7 Kristýna NováKristýna Nová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.16
8 Žofie ŠarapatkováŽofie Šarapatková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.50
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (st, 6.2.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta LindákováMarkéta Lindáková 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 09.04
2 Klaudie StankociováKlaudie Stankociová 06 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 09.19
3 Thea VošvrdováThea Vošvrdová 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 09.30
4 Barbora HanžlováBarbora Hanžlová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.46
5 Sára ŠírováSára Šírová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 09.58
6 Amélie DoubkováAmélie Doubková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.65
7 Ema ŠarköziEma Šarközi 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.88
8 Elen ŠléglováElen Šléglová 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 10.11
Celkem 8 závodníků
Běh 07 (st, 6.2.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alexandra KsandrováAlexandra Ksandrová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.62
2 Amelia SadowskaAmelia Sadowska 05 PolskoPolsko 08.90
3 Vendula PavelkováVendula Pavelková 05 AO TJ Spartak VrchlabíAO TJ Spartak Vrchlabí 09.04
4 Magdaléna LiskováMagdaléna Lisková 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 09.13
5 Ulrike HiltchelUlrike Hiltchel 52 PolskoPolsko 09.61
6 Markéta KomanickáMarkéta Komanická 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 09.67
7 Marie KubínováMarie Kubínová 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 10.07
8 Tereza GecseováTereza Gecseová 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 10.41
Celkem 8 závodníků
Běh 08 (st, 6.2.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.85
2 Karolina Samiel-TalarKarolina Samiel-Talar 04 PolskoPolsko 08.09
3 Anna PotěšilováAnna Potěšilová 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.26
4 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.39
5 Rozálie PesslováRozálie Pesslová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.55
6 Rozárrie ZnamínkováRozárrie Znamínková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.65
7 Anna RadikovskáAnna Radikovská 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.73
Aneta KočováAneta Kočová 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. DNS
Celkem 8 závodníků

300 m - Muži (Běh)

Běh 01 (st, 6.2.2019 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 39.39
2 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 43.02
3 Filip KlazarFilip Klazar 06 AO TJ Spartak VrchlabíAO TJ Spartak Vrchlabí 53.10
4 Michal KoldovskýMichal Koldovský 07 AO TJ Spartak VrchlabíAO TJ Spartak Vrchlabí 54.14
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (st, 6.2.2019 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub StraubeJakub Straube 02 PolskoPolsko 40.68
2 Aleksandr KurekAleksandr Kurek 03 PolskoPolsko 41.46
3 Michal RandaMichal Randa 75 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 41.80
4 Jan VodičkaJan Vodička 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 45.76
Celkem 4 závodníků

300 m - Ženy

(st, 6.2.2019 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 47.09
2 Tereza PlecháčováTereza Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 47.97
3 Ulrike HiltscherUlrike Hiltscher 52 Turbine ZittauTurbine Zittau 53.89
4 Tereza PittnerováTereza Pittnerová 04 AO TJ Spartak VrchlabíAO TJ Spartak Vrchlabí 56.07
Celkem 4 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (st, 6.2.2019 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal ŠístekMichal Šístek 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 51.23
2 Jan PetákJan Peták 98 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 51.54
3 Patryk JakubikPatryk Jakubik 01 PolskoPolsko 53.61
4 Jakub KolínJakub Kolín 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 53.74
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (st, 6.2.2019 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal HanykMichal Hanyk 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 54.23
2 Tadeáš ZákoraTadeáš Zákora 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 54.73
3 Ondřej ŠpringlOndřej Špringl 99 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 55.70
4 Adam PapoušekAdam Papoušek 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 57.21
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (st, 6.2.2019 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukasz CachLukasz Cach 02 PolskoPolsko 54.22
2 Konrad MajdzinskiKonrad Majdzinski 97 PolskoPolsko 56.64
3 Pawel WikorowiczPawel Wikorowicz 02 PolskoPolsko 57.62
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (st, 6.2.2019 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dawid KomodaDawid Komoda 02 PolskoPolsko 56.39
2 Matěj FraštiaMatěj Fraštia 03 AO TJ Spartak VrchlabíAO TJ Spartak Vrchlabí 66.71
3 Adam KmeckoAdam Kmecko 03 AO TJ Spartak VrchlabíAO TJ Spartak Vrchlabí 67.11
Celkem 3 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (st, 6.2.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 61.44
2 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 AK MostAK Most 63.56
3 Anita KelemenováAnita Kelemenová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 63.85
4 Marie DejmkováMarie Dejmková 03 AO TJ Spartak VrchlabíAO TJ Spartak Vrchlabí 74.52
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (st, 6.2.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Amelia SadowskaAmelia Sadowska 05 PolskoPolsko 68.03
2 Anna PergerováAnna Pergerová 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 68.12
3 Barbora PospíšilováBarbora Pospíšilová 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 70.89
4 Zuzana LoudováZuzana Loudová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 71.21
Celkem 4 závodníků

800 m - Muži (Finále)

Finále (st, 6.2.2019 - 18:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michal HanykMichal Hanyk 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2:04.65
2 Jan HříchJan Hřích 03 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 2:05.14
3 Vít VosáhloVít Vosáhlo 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2:07.57
4 Václav JanovskýVáclav Janovský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:23.89
5 Václav DlabačVáclav Dlabač 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:24.09
6 Jan FilipecJan Filipec 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2:35.56
7 Pavel DědekPavel Dědek 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:35.70
8 Vít ŠléglVít Šlégl 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2:44.30
9 Ondřej ValoušekOndřej Valoušek 06 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 2:44.44
10 Tomáš VrbaTomáš Vrba 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2:46.54
Celkem 10 závodníků

800 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (st, 6.2.2019 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Nikola VimmerováNikola Vimmerová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:28.12
2= Anna RychlíkováAnna Rychlíková 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:29.07
2= Karolína SmutnáKarolína Smutná 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:29.55
4 Barbora FicencováBarbora Ficencová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:34.95
5 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:36.56
6 Melanie CarpentierMelanie Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:39.85
7 Adéla BreitrováAdéla Breitrová 02 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:45.97
8 Tereza GecseováTereza Gecseová 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3:15.98
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 6.2.2019 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Žofie ŠarapatkováŽofie Šarapatková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:53.40
2 Nikola VenclováNikola Venclová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:57.34
3 Magdaléna LiskováMagdaléna Lisková 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3:00.60
4 Thea VošvrdováThea Vošvrdová 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3:04.28
5 Markéta KomanickáMarkéta Komanická 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3:04.47
6 Sára ŠírováSára Šírová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3:06.62
7 Elen ŠléglováElen Šléglová 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3:07.66
8 Veronika KučerováVeronika Kučerová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3:08.18
9 Marie KubínováMarie Kubínová 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3:08.84
Celkem 9 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (st, 6.2.2019 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan HockJan Hock 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4:17.30
2 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 99 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4:20.16
3 Dušan PodroužekDušan Podroužek 74 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4:36.85
4 Matěj HrdličkaMatěj Hrdlička 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 4:44.51
5 Jakub ČervenýJakub Červený 95 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4:51.83
6 Gabriel SadowskiGabriel Sadowski 05 PolskoPolsko 4:59.82
7 Mojmír PavlíkMojmír Pavlík 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5:00.10
8 Tomáš KautzkýTomáš Kautzký 76 Lauf Team KněžmostLauf Team Kněžmost 5:02.00
9 Tomáš JehličkaTomáš Jehlička 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5:03.03
Celkem 9 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (st, 6.2.2019 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Karolína KautzkáKarolína Kautzká 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5:51.46
2 Martina NetolickáMartina Netolická 82 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6:00.05
3 Zuzana KovářováZuzana Kovářová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6:24.20
4 Rozálie DrobníkováRozálie Drobníková 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6:38.92
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Muži

(st, 6.2.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David RybaDavid Ryba 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.09
2 Jiří KubešJiří Kubeš 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.31
3 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.65
4 David BenešDavid Beneš 91 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 08.85
5 Josef HorákJosef Horák 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 08.95
6 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.98
7 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.26
8 Tomáš PraskýTomáš Praský 99 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 09.39
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Dorostenci

(st, 6.2.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.95
2 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.16
3 Miroslav KouckýMiroslav Koucký 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.85
Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann 02 AK BílinaAK Bílina DNS
Josef ŠedivýJosef Šedivý 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DQ
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Žáci

(st, 6.2.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan AuředníkJan Auředník 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.49
2 Matyas KoszegiMatyas Koszegi 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 09.73
Celkem 2 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci

(st, 6.2.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VodičkaJan Vodička 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10.39
Celkem 1 závodníků

60 m překážek - Veteráni

(st, 6.2.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Oto ČechOto Čech 56 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.80
Celkem 1 závodníků

60 m překážek - Ženy

(st, 6.2.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavlína MinářováPavlína Minářová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 08.99
2 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.64
3 Anita KelemenováAnita Kelemenová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.70
4 Veronika JégrováVeronika Jégrová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.72
5 Michaela KovandováMichaela Kovandová 99 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 12.09
Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova DNF
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Dorostenky

(st, 6.2.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.28
2 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.46
3 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 AK BílinaAK Bílina 10.00
4 Alexandra KsandrováAlexandra Ksandrová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 10.32
5 Anna StrnadováAnna Strnadová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 10.69
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Žákyně

(st, 6.2.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza LacinováTereza Lacinová 04 AK BílinaAK Bílina 09.29
2 Zuzana KovářováZuzana Kovářová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.67
3 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.81
4 Marie KordováMarie Kordová 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.94
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně

(st, 6.2.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klaudie StankociováKlaudie Stankociová 06 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 10.67
Celkem 1 závodníků

Skok o tyči - Muži

(st, 6.2.2019 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1= Daniel PetrželkaDaniel Petrželka
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 4.20
1= Vojtěch KloudVojtěch Kloud
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 4.20
3 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
97 4.00
4= Jáchym ŠtanclJáchym Štancl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 3.80
4= Karel VeličkaKarel Velička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 3.80
6 Vladislav SadirovVladislav Sadirov
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 3.60
7= Dušan VodičkaDušan Vodička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 3.40
7= Václav KúřilVáclav Kúřil
ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N.
01 3.40
9 Petr Karel VobořilPetr Karel Vobořil
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 2.90
10 Miroslav KouckýMiroslav Koucký
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 2.70
11= Jonáš TurekJonáš Turek
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 2.30
11= Adam ČernýAdam Černý
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 2.30
11= Adam ElgherianiAdam Elgheriani
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 2.30
11= Roman KadavýRoman Kadavý
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 2.30
Sebastián HykšSebastián Hykš
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 NM
Celkem 15 závodníků

Skok o tyči - Ženy

(st, 6.2.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Anna RydvalováAnna Rydvalová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
02 3.10
2= Tereza MasarykováTereza Masaryková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
02 3.10
2= Anna PelcováAnna Pelcová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
99 3.10
4= Amélie VoříškováAmélie Voříšková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 2.70
4= Kateřina StuchlíkováKateřina Stuchlíková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 2.70
6= Klára FrancouzováKlára Francouzová
AK BílinaAK Bílina
01 2.50
6= Lucie OlivováLucie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 2.50
8 Markéta LindákováMarkéta Lindáková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
05 2.30
Anna RýdlováAnna Rýdlová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
05 NM
Celkem 9 závodníků

Trojskok - Muži

(st, 6.2.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan LechnerJan Lechner
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
91 14.56 0.0
2 David BenešDavid Beneš
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
91 14.36 0.0
3 Vojtěch TruhlářVojtěch Truhlář
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
92 13.82 0.0
4 Adam ZikmundAdam Zikmund
AC TJ JičínAC TJ Jičín
92 13.18 0.0
5 David HavelDavid Havel
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 12.96 0.0
6 Albert WeberAlbert Weber
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 12.50 0.0
7 Kryštof SgalitzerKryštof Sgalitzer
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
02 11.69 0.0
Tadeáš Vojtěch HacušTadeáš Vojtěch Hacuš
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
00 DNS 0.0
Celkem 8 závodníků

Trojskok - Ženy

(st, 6.2.2019 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
98 11.65 0.0
2 Leona VokálováLeona Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
01 11.56 0.0
3 Natálie MarkováNatálie Marková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 11.10 0.0
4 Klára StaňkováKlára Staňková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 10.82 0.0
5 Kateřina HollasováKateřina Hollasová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 10.34 0.0
6 Alžběta VeličkováAlžběta Veličková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
01 10.13 0.0
7 Tereza SupováTereza Supová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 10.11 0.0
8 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 10.03 0.0
Klára HercíkováKlára Hercíková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
02 NM 0.0
Veronika JégrováVeronika Jégrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
00 NM 0.0
Celkem 10 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(st, 6.2.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Johana CoufalováJohana Coufalová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 13.18 0.0
2 Roksana LepaRoksana Lepa
PolskoPolsko
03 12.97 0.0
3 Barbora MaláBarbora Malá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 12.58 0.0
4 Sára DočekalováSára Dočekalová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 12.32 0.0
5 Lucie ŠrůtováLucie Šrůtová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 11.07 0.0
6 Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 10.75 0.0
7 Nikola MajcherNikola Majcher
PolskoPolsko
04 10.30 0.0
8 Lucie VavrečkováLucie Vavrečková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 10.28 0.0
9 Simona TrnečkováSimona Trnečková
TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s.
04 10.10 0.0
10 Denisa JégrováDenisa Jégrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 09.88 0.0
11 Pavlína ŠedáPavlína Šedá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 09.52 0.0
12 Tereza ZmatlíkováTereza Zmatlíková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 09.48 0.0
13 Kateřina BoháčkováKateřina Boháčková
AC PardubiceAC Pardubice
03 08.80 0.0
14 Tereza PittnerováTereza Pittnerová
AO TJ Spartak VrchlabíAO TJ Spartak Vrchlabí
04 07.32 0.0
15 Karolína RouskováKarolína Rousková
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 07.05 0.0
16 Marie DejmkováMarie Dejmková
AO TJ Spartak VrchlabíAO TJ Spartak Vrchlabí
03 06.88 0.0
17 Vendula PavelkováVendula Pavelková
AO TJ Spartak VrchlabíAO TJ Spartak Vrchlabí
05 06.57 0.0
18 Veronika ŠeflováVeronika Šeflová
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 06.14 0.0
Celkem 18 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(st, 6.2.2019 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan AuředníkJan Auředník
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 10.73 0.0
2 Adam ZelenkaAdam Zelenka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 10.45 0.0
3 Filip StudničnýFilip Studničný
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 09.08 0.0
4 Pavel HlaváčekPavel Hlaváček
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 08.88 0.0
Celkem 4 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy

(st, 6.2.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michaela TrčováMichaela Trčová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
01 13.05 0.0
2 Karolina KrawczykKarolina Krawczyk
PolskoPolsko
01 11.66 0.0
3 Michaela KovandováMichaela Kovandová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
99 10.58 0.0
4 Kristýna OrlíčkováKristýna Orlíčková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 09.90 0.0
5 Linda ČechováLinda Čechová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
01 09.33 0.0
Celkem 5 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci

(st, 6.2.2019 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub DudášJakub Dudáš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 12.40 0.0
2 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 12.22 0.0
3 Šimon MarešŠimon Mareš
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 12.05 0.0
4 Kryštof HrazdiraKryštof Hrazdira
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 11.98 0.0
5 Jan KozárJan Kozár
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 10.34 0.0
6 Bohumil JanoušekBohumil Janoušek
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 10.28 0.0
Celkem 6 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři

(st, 6.2.2019 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš VětvičkaTomáš Větvička
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
00 13.89 0.0
2 Samuel CamaraSamuel Camara
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
00 12.87 0.0
3= Adam VidunaAdam Viduna
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 12.20 0.0
3= Martin DroščákMartin Droščák
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
01 12.20 0.0
Celkem 4 závodníků

Vrh koulí 6kg - Veteráni

(st, 6.2.2019 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří MaturaJiří Matura
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
67 11.70 0.0
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(st, 6.2.2019 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Zdeněk CejnarZdeněk Cejnar
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
82 15.24 0.0
2 Jakub VoplakalJakub Voplakal
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
92 14.94 0.0
3 Petr PlašilPetr Plašil
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 13.70 0.0
4 Bohuslav ŠimekBohuslav Šimek
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
79 13.09 0.0
5 Matěj VeselýMatěj Veselý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 12.39 0.0
Celkem 5 závodníků