Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň

Jablonec nad Nisou (9. 2. 2019)

vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(so, 9.2.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš FuchsigTomáš Fuchsig
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
06 12 09.82 0.0
2 Jakub KřehlaJakub Křehla
Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s.
06 5 09.45 0.0
3 Čeněk TesnerČeněk Tesner
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
06 9 09.35 0.0
4 Radek PetránekRadek Petránek
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
07 7 07.14 0.0
5 Matyáš KollárMatyáš Kollár
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
06 4 06.87 0.0
6 Miroslav SobotkaMiroslav Sobotka
AK BílinaAK Bílina
07 8 06.70 0.0
7 Dan KačurDan Kačur
ASK LovosiceASK Lovosice
07 3 06.57 0.0
8 Tomáš VrajTomáš Vraj
AK BílinaAK Bílina
07 10 06.19 0.0
9 Daniel ŽárskýDaniel Žárský
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
06 11 06.04 0.0
10 Ondřej JečnýOndřej Ječný
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
07 1 05.21 0.0
11 Jan NovákJan Novák
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
07 6 05.05 0.0
12 Jonáš JelínekJonáš Jelínek
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
07 2 04.45 0.0
Celkem 12 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(so, 9.2.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Karla MráčkováKarla Mráčková
AK MostAK Most
04 19 11.93 0.0
2 Viktorie ŠimonováViktorie Šimonová
ASK LovosiceASK Lovosice
04 18 09.78 0.0
3 Leontýna ZitkováLeontýna Zitková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
04 12 09.54 0.0
4 Katka PospíšilováKatka Pospíšilová
AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo...
04 16 09.20 0.0
5 Eva NovákováEva Nováková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
05 5 08.97 0.0
6 Valentina DvořákováValentina Dvořáková
ŠSK SlanýŠSK Slaný
04 1 08.70 0.0
7 Barbora StřížkováBarbora Střížková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
05 10 08.56 0.0
MS Valerie BrejchováValerie Brejchová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 13 08.26 0.0
9 Aneta LoudováAneta Loudová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
05 4 07.87 0.0
10 Šárka PospíšilováŠárka Pospíšilová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
05 6 07.70 0.0
11 Kateřina ReiserováKateřina Reiserová
AK BílinaAK Bílina
05 8 07.70 0.0
12 Lucie HorákováLucie Horáková
AK Chotěšov z. s.AK Chotěšov z. s.
05 2 07.25 0.0
13 Anna ProsickáAnna Prosická
TJ KVS Štětí, z.s.TJ KVS Štětí, z.s.
04 7 07.21 0.0
14 Lada MalinováLada Malinová
AK MostAK Most
04 14 07.06 0.0
15 Emma OlahováEmma Olahová
AK BílinaAK Bílina
04 15 07.03 0.0
16 Kateřina ŠmídováKateřina Šmídová
AK ŽatecAK Žatec
04 17 06.95 0.0
17 Markéta LancováMarkéta Lancová
AK BílinaAK Bílina
05 3 06.72 0.0
18 Barbora ZechovskáBarbora Zechovská
AK BílinaAK Bílina
05 11 06.66 0.0
19 Nikola SkálováNikola Skálová
ASK LovosiceASK Lovosice
05 9 06.48 0.0
Celkem 19 závodníků