výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň

Jablonec nad Nisou (9. 2. 2019)

1500 m - Žáci

(so, 9.2.2019 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan MüllerJan Müller 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 5:04.96
2 Daniel HovorkaDaniel Hovorka 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 7 5:12.65
3 Vítek OuzkýVítek Ouzký 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 9 5:14.19
4 Petr KelnerPetr Kelner 05 AK ŽatecAK Žatec 3 5:28.06
5 Jakub KolářJakub Kolář 05 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 1 5:38.02
6 David VlkDavid Vlk 05 AK MostAK Most 4 5:40.55
7 Daniel NovotnýDaniel Novotný 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 8 5:48.67
8 Lukáš VondráčekLukáš Vondráček 05 ASK DěčínASK Děčín 12 5:52.97
9 Michal VlasákMichal Vlasák 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 11 5:55.48
10 Jindřich SmutnýJindřich Smutný 04 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 10 5:57.76
11 Vratislav BaudlerVratislav Baudler 04 ASK LovosiceASK Lovosice 5 5:58.25
12 Jan GergelJan Gergel 05 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6 6:37.04
Celkem 12 závodníků

1500 m - Ml. žáci

(so, 9.2.2019 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adam BažantAdam Bažant 07 AK BílinaAK Bílina 1 5:42.05
2 Dan KačurDan Kačur 07 ASK LovosiceASK Lovosice 5 5:49.02
3 Jan SigmundJan Sigmund 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6 5:51.57
4 Jan SoukupJan Soukup 07 ASK LovosiceASK Lovosice 8 5:54.68
5 Matěj SigmundMatěj Sigmund 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 7 5:55.27
6 Martin BalejMartin Balej 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 6:10.34
7 Jakub JelínekJakub Jelínek 07 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 6:28.41
8 Jonáš JelínekJonáš Jelínek 07 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 6:32.08
Celkem 8 závodníků

1500 m - Žákyně

(so, 9.2.2019 - 14:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
MS Šárka SomrováŠárka Somrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 5:11.44
2 Libuše KřížováLibuše Křížová 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 5:37.67
3 Anežka ProškováAnežka Prošková 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 5:53.12
4 Ema ŠimůnkováEma Šimůnková 04 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 5:59.06
Hana KozmováHana Kozmová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 DNF
Celkem 5 závodníků

1500 m - Ml. žákyně

(so, 9.2.2019 - 14:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michaela CeéMichaela Ceé 06 ASK LovosiceASK Lovosice 7 5:59.75
2 Tereza JungwirthováTereza Jungwirthová 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 7:02.02
Celkem 2 závodníků