výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň

Jablonec nad Nisou (9. 2. 2019)

60 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (so, 9.2.2019 - 10:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo 04 AK MostAK Most 5 09.31
MS Martin KvapilMartin Kvapil 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 09.42
3 Matyas KoszegiMatyas Koszegi 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 7 09.68
4 Adam HruškaAdam Hruška 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 10.21
5 Jakub KuřilJakub Kuřil 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 11.22
MS Michael ŠteflMichael Štefl 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 09.48
Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 DNS
Celkem 7 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 9.2.2019 - 10:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam CísařAdam Císař 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 10.84
2 David PavlasDavid Pavlas 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 10.84
3 Jan BarátJan Barát 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 11.49
4 Max BatovecMax Batovec 06 AK BílinaAK Bílina 3 11.94
5 Jan ZajíčekJan Zajíček 06 ASK DěčínASK Děčín 8 12.17
6 Adam BažantAdam Bažant 07 AK BílinaAK Bílina 4 12.66
7 Filip MiškolciFilip Miškolci 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 14.15
8 Jan NovákJan Novák 07 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 7 14.42
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 9.2.2019 - 10:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza LacinováTereza Lacinová 04 AK BílinaAK Bílina 4 09.25
2 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 09.32
3 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 09.50
4 Ema SebránkováEma Sebránková 05 AK BílinaAK Bílina 2 09.75
MS Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 10.02
MS Aneta HloucalováAneta Hloucalová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 10.49
7 Elen PémováElen Pémová 04 ASK LovosiceASK Lovosice 1 10.82
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 9.2.2019 - 10:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mariana KokšalováMariana Kokšalová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 7 10.33
2 Vendula HrnčířováVendula Hrnčířová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 10.88
3 Adéla SmetkováAdéla Smetková 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 13.02
MS Simona PlosováSimona Plosová 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 10.14
MS Markéta KřivkováMarkéta Křivková 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 09.71
MS Barbora VomastkováBarbora Vomastková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 10.80
Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza LacinováTereza Lacinová 04 AK BílinaAK Bílina 4 09.25
2 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 09.32
3 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 09.50
4 Markéta KřivkováMarkéta Křivková 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 09.71
5 Ema SebránkováEma Sebránková 05 AK BílinaAK Bílina 2 09.75
6 Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 10.02
7 Simona PlosováSimona Plosová 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 10.14
8 Mariana KokšalováMariana Kokšalová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 7 10.33
9 Aneta HloucalováAneta Hloucalová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 10.49
10 Barbora VomastkováBarbora Vomastková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 10.80
11 Elen PémováElen Pémová 04 ASK LovosiceASK Lovosice 1 10.82
12 Vendula HrnčířováVendula Hrnčířová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 10.88
13 Adéla SmetkováAdéla Smetková 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 13.02
Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 DNS

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 9.2.2019 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora BalášováBarbora Balášová 06 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 10.29
2 Natálie FišerováNatálie Fišerová 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 10.57
3 Jolana SmržováJolana Smržová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 6 11.33
4 Tereza BendováTereza Bendová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 11.98
5 Michaela KáňováMichaela Káňová 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 12.37
6 Rozálie KlečkováRozálie Klečková 07 AK BílinaAK Bílina 7 12.38
7 Šárka TobolováŠárka Tobolová 07 AK BílinaAK Bílina 1 12.99
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 9.2.2019 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vilma KřížováVilma Křížová 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 11.43
2 Lucie HájkováLucie Hájková 06 AK BílinaAK Bílina 4 12.69
3 Linda NovotnáLinda Novotná 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 12.88
4 Kristýna SoukupováKristýna Soukupová 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 7 13.42
5 Karolína PaterováKarolína Paterová 07 AK MostAK Most 2 13.62
6 Michaela JeřábkováMichaela Jeřábková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 13.75
Karolína VeselskáKarolína Veselská 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora BalášováBarbora Balášová 06 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 10.29
2 Natálie FišerováNatálie Fišerová 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 10.57
3 Jolana SmržováJolana Smržová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 6 11.33
4 Vilma KřížováVilma Křížová 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 11.43
5 Tereza BendováTereza Bendová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 11.98
6 Michaela KáňováMichaela Káňová 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 12.37
7 Rozálie KlečkováRozálie Klečková 07 AK BílinaAK Bílina 7 12.38
8 Lucie HájkováLucie Hájková 06 AK BílinaAK Bílina 4 12.69
9 Linda NovotnáLinda Novotná 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 12.88
10 Šárka TobolováŠárka Tobolová 07 AK BílinaAK Bílina 1 12.99
11 Kristýna SoukupováKristýna Soukupová 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 7 13.42
12 Karolína PaterováKarolína Paterová 07 AK MostAK Most 2 13.62
13 Michaela JeřábkováMichaela Jeřábková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 13.75
Karolína VeselskáKarolína Veselská 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 DNS