Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň
Jablonec nad Nisou (9. 2. 2019)300 m - Žáci (Běh)
Běh 01 (so, 9.2.2019 - 12:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří RadaJiří Rada | 04 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 3 | 40.03 | ||||||||||||||
2 | Tomáš MajerTomáš Majer | 04 | USK PROVOD Ústí n/L. | 1 | 40.78 | ||||||||||||||
3 | Matěj LněníčekMatěj Lněníček | 04 | AK Žatec | 2 | 43.40 | ||||||||||||||
4 | Albert HönigAlbert Hönig | 05 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 4 | 44.02 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (so, 9.2.2019 - 12:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David Jaroslav AntošDavid Jaroslav Antoš | 04 | ASK ELNA Počerady | 3 | 42.16 | ||||||||||||||
2 | Kryštof PrincKryštof Princ | 04 | USK PROVOD Ústí n/L. | 4 | 43.28 | ||||||||||||||
3 | Timothy WangleTimothy Wangle | 05 | ASK Lovosice | 1 | 46.91 | ||||||||||||||
4 | Jan KoštířJan Koštíř | 05 | USK PROVOD Ústí n/L. | 2 | 52.24 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří RadaJiří Rada | 04 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 3 | 40.03 | |||
2 | Tomáš MajerTomáš Majer | 04 | USK PROVOD Ústí n/L. | 1 | 40.78 | |||
3 | David Jaroslav AntošDavid Jaroslav Antoš | 04 | ASK ELNA Počerady | 3 | 42.16 | |||
4 | Kryštof PrincKryštof Princ | 04 | USK PROVOD Ústí n/L. | 4 | 43.28 | |||
5 | Matěj LněníčekMatěj Lněníček | 04 | AK Žatec | 2 | 43.40 | |||
6 | Albert HönigAlbert Hönig | 05 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 4 | 44.02 | |||
7 | Timothy WangleTimothy Wangle | 05 | ASK Lovosice | 1 | 46.91 | |||
8 | Jan KoštířJan Koštíř | 05 | USK PROVOD Ústí n/L. | 2 | 52.24 |
300 m - Žákyně (Běh)
Běh 01 (so, 9.2.2019 - 13:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína BěloubkováKarolína Běloubková | 05 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 3 | 43.67 | ||||||||||||||
2 | Veronika BrabcováVeronika Brabcová | 05 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 2 | 45.63 | ||||||||||||||
3 | Nikola SkálováNikola Skálová | 05 | ASK Lovosice | 1 | 48.04 | ||||||||||||||
4 | Nela SchornáNela Schorná | 05 | ATLETIKA Kadaň z.s. | 4 | 52.96 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (so, 9.2.2019 - 13:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana HoláZuzana Holá | 04 | AK Most | 3 | 44.97 | ||||||||||||||
2 | Magdaléna DzivjakováMagdaléna Dzivjaková | 05 | ASK Lovosice | 4 | 46.73 | ||||||||||||||
3 | Natálie KnorováNatálie Knorová | 04 | AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... | 2 | 48.16 | ||||||||||||||
4 | Veronika PeškováVeronika Pešková | 04 | AK Bílina | 1 | 49.30 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 03 (so, 9.2.2019 - 13:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sára StrapkováSára Strapková | 04 | AK Bílina | 1 | 47.41 | ||||||||||||||
2 | Anna SlámováAnna Slámová | 04 | ASK Lovosice | 4 | 48.30 | ||||||||||||||
3 | Valentina DvořákováValentina Dvořáková | 04 | ŠSK Slaný | 2 | 49.17 | ||||||||||||||
4 | Tereza SajdlováTereza Sajdlová | 04 | AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... | 3 | 49.72 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 04 (so, 9.2.2019 - 13:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Kateřina VilímováKateřina Vilímová | 04 | SK Aritma Praha | 1 | 43.20 | ||||||||||||||
MS | Markéta KřivkováMarkéta Křivková | 04 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 3 | 43.73 | ||||||||||||||
MS | Barbora VomastkováBarbora Vomastková | 05 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | 48.32 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina VilímováKateřina Vilímová | 04 | SK Aritma Praha | 1 | 43.20 | |||
2 | Karolína BěloubkováKarolína Běloubková | 05 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 3 | 43.67 | |||
3 | Markéta KřivkováMarkéta Křivková | 04 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 3 | 43.73 | |||
4 | Zuzana HoláZuzana Holá | 04 | AK Most | 3 | 44.97 | |||
5 | Veronika BrabcováVeronika Brabcová | 05 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 2 | 45.63 | |||
6 | Magdaléna DzivjakováMagdaléna Dzivjaková | 05 | ASK Lovosice | 4 | 46.73 | |||
7 | Sára StrapkováSára Strapková | 04 | AK Bílina | 1 | 47.41 | |||
8 | Nikola SkálováNikola Skálová | 05 | ASK Lovosice | 1 | 48.04 | |||
9 | Natálie KnorováNatálie Knorová | 04 | AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... | 2 | 48.16 | |||
10 | Anna SlámováAnna Slámová | 04 | ASK Lovosice | 4 | 48.30 | |||
11 | Barbora VomastkováBarbora Vomastková | 05 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | 48.32 | |||
12 | Valentina DvořákováValentina Dvořáková | 04 | ŠSK Slaný | 2 | 49.17 | |||
13 | Veronika PeškováVeronika Pešková | 04 | AK Bílina | 1 | 49.30 | |||
14 | Tereza SajdlováTereza Sajdlová | 04 | AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... | 3 | 49.72 | |||
15 | Nela SchornáNela Schorná | 05 | ATLETIKA Kadaň z.s. | 4 | 52.96 |