Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Olomouc (9. 2. 2019)

Skok daleký - Muži

(so, 9.2.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matěj NamysloMatěj Namyslo
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 3 6.46 xx6.266.26x6.46x
2 Kamil LeštinaKamil Leština
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
99 2 5.67 5.565.675.545.67xxx
Adam KopecAdam Kopec
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
99 1 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Junioři

(so, 9.2.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub KuntJakub Kunt
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
01 5 6.87 6.496.595.646.59x6.706.87
2 Jan MautnerJan Mautner
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 4 6.40 xx5.255.256.405.44x
3 Jakub MrlíkJakub Mrlík
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
00 3 5.56 5.33x5.565.56x5.265.32
4 Martin BelfínMartin Belfín
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
00 2 5.30 5.265.22x5.265.305.124.81
5 Lukáš SojákLukáš Soják
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
00 1 5.17 5.175.045.095.17---
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Dorostenci

(so, 9.2.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej BuráňOndřej Buráň
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
03 9 6.51 6.516.38x6.516.40xx
2 David SkřečekDavid Skřeček
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
02 10 6.19 5.68xx5.686.166.19x
3 Ondřej BudíkOndřej Budík
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
03 8 5.99 5.715.715.995.995.725.59x
4 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 7 5.89 xx5.895.89xxx
5 Matěj ŠípekMatěj Šípek
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
02 6 5.49 x5.20x5.205.365.495.49
6 David StaněkDavid Staněk
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
02 1 5.46 5.025.355.355.355.465.215.36
7 Lukáš BudíkLukáš Budík
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 3 5.26 4.835.095.015.09x4.905.26
8 Lukáš NevečeřalLukáš Nevečeřal
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
03 5 5.11 5.01xx5.015.114.884.40
Adam HoušťavaAdam Houšťava
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 2 NM 0.00.00.00.00.00.00.0
Dominik VachlDominik Vachl
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
02 4 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 10 závodníků

Skok daleký - Ženy

(so, 9.2.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 5 5.36 5.085.32x5.325.36xx
2 Elena UrbáškováElena Urbášková
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
03 1 5.34 5.19x5.045.195.27-5.34
3 Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 4 5.08 4.34x5.085.084.934.854.99
4 Nela GoišováNela Goišová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 2 4.19 x4.00x4.004.13x4.19
Pavlína MinářováPavlína Minářová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
99 6 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Daniela JanatováDaniela Janatová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
97 3 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Juniorky

(so, 9.2.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pavlína VašinováPavlína Vašinová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
01 1 4.80 4.714.804.684.803.41--
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

(so, 9.2.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Elena UrbáškováElena Urbášková
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
03 9 5.34 5.085.34x5.345.14xx
2 Barbora JelínkováBarbora Jelínková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
02 10 5.15 5.004.805.085.084.674.895.15
3 Tereza ŠiškováTereza Šišková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 7 4.80 x4.774.774.774.65x4.80
4 Šárka PallováŠárka Pallová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 6 4.68 4.684.624.604.684.674.34x
5 Kateřina HájkováKateřina Hájková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
02 5 4.61 -4.434.284.434.243.894.61
6 Radka NiebauerováRadka Niebauerová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 4 4.58 3.36x4.584.584.524.584.43
7 Nela MikeskováNela Mikesková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
03 2 4.45 4.454.374.344.454.264.44x
8 Klára AdlerováKlára Adlerová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 3 4.43 x4.324.434.43x4.304.28
9 Anna HalasováAnna Halasová
Orel VyškovOrel Vyškov
03 1 4.27 4.034.204.274.270.00.00.0
Celkem 9 závodníků