výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

6. halová středa

Jablonec nad Nisou (13. 2. 2019)

800 m - Muži (Běh)

Běh 01 (st, 13.2.2019 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:00.49
2 Šimon ProcházkaŠimon Procházka 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:00.52
3 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:00.60
4 Michal HanykMichal Hanyk 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2:01.59
5 Jakub KolínJakub Kolín 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2:02.45
6 David ŠvihálekDavid Švihálek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:03.02
7 David JanouchDavid Janouch 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:04.26
8 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:06.48
9 Miroslav KouckýMiroslav Koucký 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:11.02
Martin ChybaMartin Chyba 86 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. DQ
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (st, 13.2.2019 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Petr KučeraPetr Kučera 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:12.74
2 Kryštof AlexaKryštof Alexa 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:15.34
3 Jiří ČermákJiří Čermák 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2:19.17
4 Michal PreislerMichal Preisler 71 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:22.70
5 Václav JanovskýVáclav Janovský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:24.33
6 Filip ŠenkFilip Šenk 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:45.98
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:00.49
2 Šimon ProcházkaŠimon Procházka 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:00.52
3 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:00.60
4 Michal HanykMichal Hanyk 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2:01.59
5 Jakub KolínJakub Kolín 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2:02.45
6 David ŠvihálekDavid Švihálek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:03.02
7 David JanouchDavid Janouch 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:04.26
8 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:06.48
9 Miroslav KouckýMiroslav Koucký 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:11.02
10 Petr KučeraPetr Kučera 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:12.74
11 Kryštof AlexaKryštof Alexa 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:15.34
12 Jiří ČermákJiří Čermák 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2:19.17
13 Michal PreislerMichal Preisler 71 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:22.70
14 Václav JanovskýVáclav Janovský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:24.33
15 Filip ŠenkFilip Šenk 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:45.98
Martin ChybaMartin Chyba 86 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. DQ

800 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (st, 13.2.2019 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Edita VaculíkováEdita Vaculíková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:25.96
2 Markéta LakomáMarkéta Lakomá 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:33.48
3 Eliška BraumováEliška Braumová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:33.54
4 Barbora SucháBarbora Suchá 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:34.72
5 Hana BodnarováHana Bodnarová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:36.60
6 Kateřina SedláčkováKateřina Sedláčková 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:38.55
7 Nicole PřibylováNicole Přibylová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:45.56
Ester ČervinkováEster Červinková 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 13.2.2019 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lucie KovářováLucie Kovářová 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:44.36
2 Nikola BadinováNikola Badinová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:44.50
3 Eliška DrncováEliška Drncová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:53.96
4 Veronika ValentováVeronika Valentová 03 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 3:00.59
5 Karolína HorkáKarolína Horká 06 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 3:01.54
6 Klára ValentováKlára Valentová 05 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 3:16.87
Leona FišerováLeona Fišerová 04 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. DNF
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Edita VaculíkováEdita Vaculíková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:25.96
2 Markéta LakomáMarkéta Lakomá 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:33.48
3 Eliška BraumováEliška Braumová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:33.54
4 Barbora SucháBarbora Suchá 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:34.72
5 Hana BodnarováHana Bodnarová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:36.60
6 Kateřina SedláčkováKateřina Sedláčková 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:38.55
7 Lucie KovářováLucie Kovářová 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:44.36
8 Nikola BadinováNikola Badinová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:44.50
9 Nicole PřibylováNicole Přibylová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:45.56
10 Eliška DrncováEliška Drncová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:53.96
11 Veronika ValentováVeronika Valentová 03 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 3:00.59
12 Karolína HorkáKarolína Horká 06 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 3:01.54
13 Klára ValentováKlára Valentová 05 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 3:16.87
Ester ČervinkováEster Červinková 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNF
Leona FišerováLeona Fišerová 04 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. DNF