výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

6. halová středa

Jablonec nad Nisou (13. 2. 2019)

60 m - Muži (Běh)

Běh 01 (st, 13.2.2019 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 07.10
2 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.16
3 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 07.19
4 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.27
5 Patrik MedáčekPatrik Medáček 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 07.32
6 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.35
7 Josef HavrdaJosef Havrda 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 07.37
8 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.44
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 13.2.2019 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David ČechtickýDavid Čechtický 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 07.25
2 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 07.30
3 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 07.34
4 Jakub ŘezníčekJakub Řezníček 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 07.36
5 Michal ŠevčíkMichal Ševčík 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 07.38
6 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.39
7 Vojtěch RudaVojtěch Ruda 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.43
8 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 07.45
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 13.2.2019 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.22
2 Radek BekrRadek Bekr 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 07.44
3 Thach Nguyen NgocThach Nguyen Ngoc 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 07.46
4 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.52
5 Adam ZikmundAdam Zikmund 92 AC TJ JičínAC TJ Jičín 07.54
6 Matěj VeselýMatěj Veselý 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.55
7 Václav WertheimVáclav Wertheim 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.56
8 Tomáš FialaTomáš Fiala 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 07.69
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (st, 13.2.2019 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan MachačJan Machač 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 07.68
2 Ondřej BeňaOndřej Beňa 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.86
3 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.87
4 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.90
5 Robert HájekRobert Hájek 01 ASK DěčínASK Děčín 07.91
6 Michal RandaMichal Randa 75 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 07.93
7 Vojtěch Vítězsl FilipVojtěch Vítězsl Filip 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.02
8 Miroslav KouckýMiroslav Koucký 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.15
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (st, 13.2.2019 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.86
2 Šimon VenclŠimon Vencl 03 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 08.04
3 Oto ČechOto Čech 56 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.85
4 Vojtěch PůtaVojtěch Půta 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.89
5 Josef TomašovJosef Tomašov 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 08.90
Jakub ArnistaJakub Arnista 04 PolskoPolsko DQ
Dawid PagelsDawid Pagels 05 PolskoPolsko DQ
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (st, 13.2.2019 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ŘezníčekJakub Řezníček 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 07.24
2 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 07.34
3 Vojtěch RudaVojtěch Ruda 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.39
4 Tomáš FialaTomáš Fiala 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 07.60
5 Vojtěch Vítězsl FilipVojtěch Vítězsl Filip 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.96
6 Josef BurkoňJosef Burkoň 03 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 08.47
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (st, 13.2.2019 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 07.06
2 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 07.17
3 David ČechtickýDavid Čechtický 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 07.24
4 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.31
5 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 07.34
6 Michal ŠevčíkMichal Ševčík 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 07.40
7 Josef HavrdaJosef Havrda 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 07.49
8 Michal RandaMichal Randa 75 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 07.90
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 07.06
2 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 07.10
3 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.16
4 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 07.17
5 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 07.19
6 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.22
7 Jakub ŘezníčekJakub Řezníček 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 07.24
7 David ČechtickýDavid Čechtický 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 07.24
9 David ČechtickýDavid Čechtický 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 07.25
10 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.27
11 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 07.30
12 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.31
13 Patrik MedáčekPatrik Medáček 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 07.32
14 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 07.34
14 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 07.34
14 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 07.34
17 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.35
18 Jakub ŘezníčekJakub Řezníček 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 07.36
19 Josef HavrdaJosef Havrda 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 07.37
20 Michal ŠevčíkMichal Ševčík 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 07.38
21 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.39
21 Vojtěch RudaVojtěch Ruda 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.39
23 Michal ŠevčíkMichal Ševčík 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 07.40
24 Vojtěch RudaVojtěch Ruda 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.43
25 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.44
25 Radek BekrRadek Bekr 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 07.44
27 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 07.45
28 Thach Nguyen NgocThach Nguyen Ngoc 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 07.46
29 Josef HavrdaJosef Havrda 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 07.49
30 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.52
31 Adam ZikmundAdam Zikmund 92 AC TJ JičínAC TJ Jičín 07.54
32 Matěj VeselýMatěj Veselý 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.55
33 Václav WertheimVáclav Wertheim 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.56
34 Tomáš FialaTomáš Fiala 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 07.60
35 Jan MachačJan Machač 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 07.68
36 Tomáš FialaTomáš Fiala 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 07.69
37 Ondřej BeňaOndřej Beňa 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.86
37 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.86
39 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.87
40 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.90
40 Michal RandaMichal Randa 75 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 07.90
42 Robert HájekRobert Hájek 01 ASK DěčínASK Děčín 07.91
43 Michal RandaMichal Randa 75 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 07.93
44 Vojtěch Vítězsl FilipVojtěch Vítězsl Filip 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.96
45 Vojtěch Vítězsl FilipVojtěch Vítězsl Filip 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.02
46 Šimon VenclŠimon Vencl 03 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 08.04
47 Miroslav KouckýMiroslav Koucký 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.15
48 Josef BurkoňJosef Burkoň 03 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 08.47
49 Oto ČechOto Čech 56 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.85
50 Vojtěch PůtaVojtěch Půta 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.89
51 Josef TomašovJosef Tomašov 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 08.90
Jakub ArnistaJakub Arnista 04 PolskoPolsko DQ
Dawid PagelsDawid Pagels 05 PolskoPolsko DQ

60 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (st, 13.2.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška SemeckáEliška Semecká 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.78
2 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.03
3 Lucie LedvinováLucie Ledvinová 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 08.05
4 Lea JelínkováLea Jelínková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 08.06
5 Veronika ZedníkováVeronika Zedníková 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.09
6 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 08.13
7 Anna TouskováAnna Tousková 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 08.17
Kateřina DondováKateřina Dondová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. DQ
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 13.2.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška HýblováEliška Hýblová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.21
2 Adéla DembowskiAdéla Dembowski 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.23
3 Anna PotěšilováAnna Potěšilová 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.24
4= Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 08.26
4= Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.26
6 Nikola KohoutováNikola Kohoutová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.27
7 Eliška LatislavováEliška Latislavová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.38
8 Barbora KracíkováBarbora Kracíková 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 08.55
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 13.2.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.30
2 Adéla MislerováAdéla Mislerová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 08.31
3 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.38
4 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.39
5 Eliška DoubravováEliška Doubravová 03 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.44
6 Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.60
7 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.70
8 Zuzana HorákováZuzana Horáková 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 08.98
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (st, 13.2.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KrykorkováTereza Krykorková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.47
2 Jana KovandováJana Kovandová 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.53
3 Barbora HerdováBarbora Herdová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 08.73
4 Barbora KoťátkováBarbora Koťátková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.74
5 Gabriela JakielGabriela Jakiel 05 PolskoPolsko 08.77
6 Michaela KovandováMichaela Kovandová 99 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.78
7 Kaja SpichKaja Spich 06 PolskoPolsko 09.02
8 Leona FišerováLeona Fišerová 04 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 09.56
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (st, 13.2.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vendula HněvkovskáVendula Hněvkovská 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.62
2 Eliška VizingrováEliška Vizingrová 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 08.70
3 Barbora JandejskováBarbora Jandejsková 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 08.78
4 Kateřina KubíkováKateřina Kubíková 03 AK BílinaAK Bílina 08.81
5 Klára MatoušováKlára Matoušová 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 08.88
6 Kristýna HendrichováKristýna Hendrichová 05 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 08.90
7 Eliška HýřováEliška Hýřová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.98
8 Martina PíšováMartina Píšová 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.03
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (st, 13.2.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla HorčičkováAdéla Horčičková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.47
2 Sára ČihulováSára Čihulová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.77
3 Karolína LatislavováKarolína Latislavová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.79
4 Tereza ProcházkováTereza Procházková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.94
5 Tereza PlecháčováTereza Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.99
6 Karla CikánkováKarla Cikánková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.10
7 Laura MenclováLaura Menclová 06 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 09.52
8 Karolína HorkáKarolína Horká 06 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 10.11
Celkem 8 závodníků
Běh 07 (st, 13.2.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina DondováKateřina Dondová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 07.95
2 Lucie LedvinováLucie Ledvinová 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 08.06
3 Veronika ZedníkováVeronika Zedníková 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.09
4 Nikola KohoutováNikola Kohoutová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.36
5 Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.38
6 Tereza LevinskáTereza Levinská 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.62
7 Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.68
8 Zuzana HorákováZuzana Horáková 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 08.96
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška SemeckáEliška Semecká 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.78
2 Kateřina DondováKateřina Dondová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 07.95
3 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.03
4 Lucie LedvinováLucie Ledvinová 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 08.05
5 Lea JelínkováLea Jelínková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 08.06
5 Lucie LedvinováLucie Ledvinová 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 08.06
7 Veronika ZedníkováVeronika Zedníková 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.09
7 Veronika ZedníkováVeronika Zedníková 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.09
9 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 08.13
10 Anna TouskováAnna Tousková 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 08.17
11 Eliška HýblováEliška Hýblová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.21
12 Adéla DembowskiAdéla Dembowski 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.23
13 Anna PotěšilováAnna Potěšilová 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.24
14 Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 08.26
14 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.26
16 Nikola KohoutováNikola Kohoutová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.27
17 Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.30
18 Adéla MislerováAdéla Mislerová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 08.31
19 Nikola KohoutováNikola Kohoutová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.36
20 Eliška LatislavováEliška Latislavová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.38
20 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.38
20 Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.38
23 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.39
24 Eliška DoubravováEliška Doubravová 03 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.44
25 Tereza KrykorkováTereza Krykorková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.47
25 Adéla HorčičkováAdéla Horčičková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.47
27 Jana KovandováJana Kovandová 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.53
28 Barbora KracíkováBarbora Kracíková 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 08.55
29 Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.60
30 Vendula HněvkovskáVendula Hněvkovská 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.62
30 Tereza LevinskáTereza Levinská 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.62
32 Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.68
33 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.70
33 Eliška VizingrováEliška Vizingrová 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 08.70
35 Barbora HerdováBarbora Herdová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 08.73
36 Barbora KoťátkováBarbora Koťátková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.74
37 Gabriela JakielGabriela Jakiel 05 PolskoPolsko 08.77
37 Sára ČihulováSára Čihulová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.77
39 Michaela KovandováMichaela Kovandová 99 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.78
39 Barbora JandejskováBarbora Jandejsková 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 08.78
41 Karolína LatislavováKarolína Latislavová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.79
42 Kateřina KubíkováKateřina Kubíková 03 AK BílinaAK Bílina 08.81
43 Klára MatoušováKlára Matoušová 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 08.88
44 Kristýna HendrichováKristýna Hendrichová 05 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 08.90
45 Tereza ProcházkováTereza Procházková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.94
46 Zuzana HorákováZuzana Horáková 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 08.96
47 Zuzana HorákováZuzana Horáková 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 08.98
47 Eliška HýřováEliška Hýřová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.98
49 Tereza PlecháčováTereza Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.99
50 Kaja SpichKaja Spich 06 PolskoPolsko 09.02
51 Martina PíšováMartina Píšová 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.03
52 Karla CikánkováKarla Cikánková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.10
53 Laura MenclováLaura Menclová 06 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 09.52
54 Leona FišerováLeona Fišerová 04 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 09.56
55 Karolína HorkáKarolína Horká 06 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 10.11
Kateřina DondováKateřina Dondová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. DQ