výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích v hale

Praha - Strahov (16. 2. 2019)

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 16.2.2019 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 21 Matěj ŠívrMatěj Šívr 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 9 2:47.65 320.00
2 29 Adam KvasničkaAdam Kvasnička 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 1 2:48.94 309.00
3 20 Jan ŠustrJan Šustr 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 10 2:56.60 246.00
4 27 Bartoloměj AdamBartoloměj Adam 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 2:58.37 232.00
5 22 Tomáš KofroňTomáš Kofroň 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 8 3:03.00 198.00
6 24 Martin DušekMartin Dušek 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 3:05.26 182.00
7 28 Matěj FučíkMatěj Fučík 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2 3:06.00 177.00
8 25 Jan ČermákJan Čermák 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 5 3:09.40 155.00
9 26 František AdamFrantišek Adam 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 3:17.92 106.00
10 23 Jan HoloubekJan Holoubek 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 7 3:29.34 53.00
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (so, 16.2.2019 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 19 Jakub JandaJakub Janda 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 2:31.93 472.00
2 16 Jan BromJan Brom 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 2:46.25 332.00
3 18 Jan ČokaJan Čoka 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 2:47.45 322.00
4 15 David KrejčíDavid Krejčí 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 2:51.83 284.00
5 11 František NovotnýFrantišek Novotný 06 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 7 2:54.07 266.00
6 14 Miroslav MachMiroslav Mach 06 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 5 2:54.75 260.00
7 8 Jáchym ZagataJáchym Zagata 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 10 2:58.51 231.00
8 10 Martin ObornýMartin Oborný 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 8 3:01.05 212.00
9 6 René SteinkeRené Steinke 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 9 3:04.83 185.00
10 13 Matěj NovotnýMatěj Novotný 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 3:05.25 182.00
Celkem 10 závodníků
Běh 03 (so, 16.2.2019 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 1 Michal RadaMichal Rada 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 2:35.15 438.00
2 2 Marek KunaMarek Kuna 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 2:35.62 434.00
3 7 Radovan KrejčíRadovan Krejčí 06 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 7 2:41.10 380.00
4 10 František SochaFrantišek Socha 06 AC PardubiceAC Pardubice 10 2:43.34 359.00
5 9 Václav NěmečekVáclav Němeček 06 AC PardubiceAC Pardubice 9 2:44.21 351.00
6 4 Ondřej KroupaOndřej Kroupa 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 2:44.48 348.00
7 3 Jakub FlorekJakub Florek 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 2:44.82 345.00
8 6 Vojtěch StříbrnýVojtěch Stříbrný 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 2:50.70 294.00
9 8 Filip KortanFilip Kortan 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 8 2:50.79 293.00
10 5 Šimon KořánekŠimon Kořánek 06 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 5 2:52.66 277.00
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 19 Jakub JandaJakub Janda 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 2:31.93 472.00
2 1 Michal RadaMichal Rada 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 2:35.15 438.00
3 2 Marek KunaMarek Kuna 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 2:35.62 434.00
4 7 Radovan KrejčíRadovan Krejčí 06 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 7 2:41.10 380.00
5 10 František SochaFrantišek Socha 06 AC PardubiceAC Pardubice 10 2:43.34 359.00
6 9 Václav NěmečekVáclav Němeček 06 AC PardubiceAC Pardubice 9 2:44.21 351.00
7 4 Ondřej KroupaOndřej Kroupa 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 2:44.48 348.00
8 3 Jakub FlorekJakub Florek 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 2:44.82 345.00
9 16 Jan BromJan Brom 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 2:46.25 332.00
10 18 Jan ČokaJan Čoka 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 2:47.45 322.00
11 21 Matěj ŠívrMatěj Šívr 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 9 2:47.65 320.00
12 29 Adam KvasničkaAdam Kvasnička 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 1 2:48.94 309.00
13 6 Vojtěch StříbrnýVojtěch Stříbrný 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 2:50.70 294.00
14 8 Filip KortanFilip Kortan 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 8 2:50.79 293.00
15 15 David KrejčíDavid Krejčí 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 2:51.83 284.00
16 5 Šimon KořánekŠimon Kořánek 06 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 5 2:52.66 277.00
17 11 František NovotnýFrantišek Novotný 06 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 7 2:54.07 266.00
18 14 Miroslav MachMiroslav Mach 06 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 5 2:54.75 260.00
19 20 Jan ŠustrJan Šustr 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 10 2:56.60 246.00
20 27 Bartoloměj AdamBartoloměj Adam 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 2:58.37 232.00
21 8 Jáchym ZagataJáchym Zagata 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 10 2:58.51 231.00
22 10 Martin ObornýMartin Oborný 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 8 3:01.05 212.00
23 22 Tomáš KofroňTomáš Kofroň 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 8 3:03.00 198.00
24 6 René SteinkeRené Steinke 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 9 3:04.83 185.00
25 13 Matěj NovotnýMatěj Novotný 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 3:05.25 182.00
26 24 Martin DušekMartin Dušek 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 3:05.26 182.00
27 28 Matěj FučíkMatěj Fučík 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2 3:06.00 177.00
28 25 Jan ČermákJan Čermák 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 5 3:09.40 155.00
29 26 František AdamFrantišek Adam 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 3:17.92 106.00
30 23 Jan HoloubekJan Holoubek 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 7 3:29.34 53.00

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 16.2.2019 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 29 Eliška SlivkováEliška Slivková 07 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 1 2:58.24 382.00
2 20 Adéla MísařováAdéla Mísařová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 10 3:07.84 296.00
3 28 Silvie Julie FízikováSilvie Julie Fíziková 07 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 3:09.04 286.00
4 23 Nikola JinochováNikola Jinochová 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 7 3:16.29 229.00
5 22 Daniela KrálováDaniela Králová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 3:21.57 191.00
6 26 Adéla GregorováAdéla Gregorová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 3:23.39 179.00
7 18 Amálie ZelenkováAmálie Zelenková 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 12 3:24.11 174.00
8 27 Michaela MikulíkováMichaela Mikulíková 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 3:28.77 144.00
9 21 Viktorie MíkováViktorie Míková 06 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 9 3:38.07 94.00
10 19 Kristýna NovotnáKristýna Novotná 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 11 3:39.13 88.00
11 25 Veronika HorkáVeronika Horká 06 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 3:41.83 76.00
24 Aneta HrnečkováAneta Hrnečková 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 6 DNS
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (so, 16.2.2019 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 20 Nela ŠebestováNela Šebestová 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 1 2:51.03 453.00
2 19 Veronika ŘepováVeronika Řepová 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 2:56.76 396.00
3 5 Magdaléna ZdeňkováMagdaléna Zdeňková 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 12 3:05.00 320.00
4 6 Natálie TušlováNatálie Tušlová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11 3:07.16 302.00
5 15 Tereza ČápováTereza Čápová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 3:09.48 282.00
6 9 Claudie MikulíkováClaudie Mikulíková 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 9 3:11.01 270.00
7 18 Žaneta ŽákováŽaneta Žáková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 3:11.02 270.00
8 10 Jolana JanišováJolana Janišová 07 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 8 3:18.08 215.00
9 11 Ema ChramostováEma Chramostová 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 7 3:19.57 205.00
10 8 Natálie ŠtěpánováNatálie Štěpánová 06 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 10 3:19.67 204.00
11 14 Dita ForstováDita Forstová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 3:23.51 178.00
13 Sára FoučkováSára Foučková 06 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 6 DNS
Celkem 12 závodníků
Běh 03 (so, 16.2.2019 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 3 Adéla HolubováAdéla Holubová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 2:35.26 628.00
2 13 Klára KonfrštováKlára Konfrštová 06 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 7 2:48.64 478.00
3 5 Ema AlbrechtováEma Albrechtová 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 2:50.38 460.00
4 8 Veronika KutováVeronika Kutová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 2:53.08 432.00
5 10 Bára BorováBára Borová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 2:53.70 426.00
6 14 Barbora KubákováBarbora Kubáková 07 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 8 2:54.02 423.00
7 9 Karolína MičkováKarolína Mičková 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 3:01.86 348.00
8 17 Adéla StruskováAdéla Strusková 06 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 11 3:02.35 344.00
9 18 Nina TouškováNina Toušková 07 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 12 3:03.34 335.00
10 12 Markéta BuchlovskáMarkéta Buchlovská 06 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 6 3:04.93 321.00
11 15 Kateřina PeniaštekováKateřina Peniašteková 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 9 3:06.07 311.00
12 16 Tereza PospíchalováTereza Pospíchalová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 10 3:11.54 265.00
13 19 Veronika TylováVeronika Tylová 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 13 3:38.12 93.00
Celkem 13 závodníků
Běh 04 (so, 16.2.2019 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 1 Linda MarušováLinda Marušová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 10 2:48.07 484.00
2 9 Tína StejskalováTína Stejskalová 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 12 2:52.45 438.00
3 2 Magdalena FrydrychováMagdalena Frydrychová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 2:53.93 424.00
4 7 Nina RadováNina Radová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11 3:01.47 352.00
5 6 Lucie ChmátalováLucie Chmátalová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 3:04.73 322.00
6 12 Adéla ChválováAdéla Chválová 06 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 6 3:04.98 320.00
7 3 Sofia VoldřichováSofia Voldřichová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13 3:05.77 313.00
8 11 Tereza LorencováTereza Lorencová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 9 3:06.11 310.00
9 10 Kateřina KubačkováKateřina Kubačková 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 7 3:07.81 296.00
10 4 Barbora KubánkováBarbora Kubánková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 3:09.04 286.00
11 13 Aneta FišerováAneta Fišerová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 3:10.80 271.00
12 8 Adriana HolušováAdriana Holušová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 3:12.59 257.00
13 5 Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 3:16.08 230.00
Celkem 13 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 3 Adéla HolubováAdéla Holubová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 2:35.26 628.00
2 1 Linda MarušováLinda Marušová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 10 2:48.07 484.00
3 13 Klára KonfrštováKlára Konfrštová 06 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 7 2:48.64 478.00
4 5 Ema AlbrechtováEma Albrechtová 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 2:50.38 460.00
5 20 Nela ŠebestováNela Šebestová 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 1 2:51.03 453.00
6 9 Tína StejskalováTína Stejskalová 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 12 2:52.45 438.00
7 8 Veronika KutováVeronika Kutová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 2:53.08 432.00
8 10 Bára BorováBára Borová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 2:53.70 426.00
9 2 Magdalena FrydrychováMagdalena Frydrychová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 2:53.93 424.00
10 14 Barbora KubákováBarbora Kubáková 07 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 8 2:54.02 423.00
11 19 Veronika ŘepováVeronika Řepová 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 2:56.76 396.00
12 29 Eliška SlivkováEliška Slivková 07 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 1 2:58.24 382.00
13 7 Nina RadováNina Radová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11 3:01.47 352.00
14 9 Karolína MičkováKarolína Mičková 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 3:01.86 348.00
15 17 Adéla StruskováAdéla Strusková 06 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 11 3:02.35 344.00
16 18 Nina TouškováNina Toušková 07 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 12 3:03.34 335.00
17 6 Lucie ChmátalováLucie Chmátalová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 3:04.73 322.00
18 12 Markéta BuchlovskáMarkéta Buchlovská 06 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 6 3:04.93 321.00
19 12 Adéla ChválováAdéla Chválová 06 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 6 3:04.98 320.00
20 5 Magdaléna ZdeňkováMagdaléna Zdeňková 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 12 3:05.00 320.00
21 3 Sofia VoldřichováSofia Voldřichová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13 3:05.77 313.00
22 15 Kateřina PeniaštekováKateřina Peniašteková 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 9 3:06.07 311.00
23 11 Tereza LorencováTereza Lorencová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 9 3:06.11 310.00
24 6 Natálie TušlováNatálie Tušlová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11 3:07.16 302.00
25 10 Kateřina KubačkováKateřina Kubačková 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 7 3:07.81 296.00
26 20 Adéla MísařováAdéla Mísařová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 10 3:07.84 296.00
27 28 Silvie Julie FízikováSilvie Julie Fíziková 07 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 3:09.04 286.00
27 4 Barbora KubánkováBarbora Kubánková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 3:09.04 286.00
29 15 Tereza ČápováTereza Čápová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 3:09.48 282.00
30 13 Aneta FišerováAneta Fišerová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 3:10.80 271.00
31 9 Claudie MikulíkováClaudie Mikulíková 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 9 3:11.01 270.00
32 18 Žaneta ŽákováŽaneta Žáková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 3:11.02 270.00
33 16 Tereza PospíchalováTereza Pospíchalová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 10 3:11.54 265.00
34 8 Adriana HolušováAdriana Holušová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 3:12.59 257.00
35 5 Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 3:16.08 230.00
36 23 Nikola JinochováNikola Jinochová 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 7 3:16.29 229.00
37 10 Jolana JanišováJolana Janišová 07 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 8 3:18.08 215.00
38 11 Ema ChramostováEma Chramostová 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 7 3:19.57 205.00
39 8 Natálie ŠtěpánováNatálie Štěpánová 06 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 10 3:19.67 204.00
40 22 Daniela KrálováDaniela Králová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 3:21.57 191.00
41 26 Adéla GregorováAdéla Gregorová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 3:23.39 179.00
42 14 Dita ForstováDita Forstová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 3:23.51 178.00
43 18 Amálie ZelenkováAmálie Zelenková 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 12 3:24.11 174.00
44 27 Michaela MikulíkováMichaela Mikulíková 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 3:28.77 144.00
45 21 Viktorie MíkováViktorie Míková 06 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 9 3:38.07 94.00
46 19 Veronika TylováVeronika Tylová 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 13 3:38.12 93.00
47 19 Kristýna NovotnáKristýna Novotná 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 11 3:39.13 88.00
48 25 Veronika HorkáVeronika Horká 06 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 3:41.83 76.00
24 Aneta HrnečkováAneta Hrnečková 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 6 DNS
13 Sára FoučkováSára Foučková 06 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 6 DNS