výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň

Praha - Stromovka (17. 2. 2019)

800 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 17.2.2019 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 47 Michal PerglerMichal Pergler 05 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 4 2:12.73
2 53 Radek HrubýRadek Hrubý 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 2:13.10
3 50 Jan ŠvíglerJan Švígler 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 2:16.93
4 49 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:19.21
MS 52 Jonáš VávraJonáš Vávra 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 2:20.00
MS 44 Matěj ŠolcMatěj Šolc 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 2:06.75
MS 27 Radek PetržálekRadek Petržálek 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 2:23.89
43 Jakub DudychaJakub Dudycha 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 17.2.2019 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 60 Josef MinaříkJosef Minařík 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:19.99
2 43 Tobiáš RoháčTobiáš Roháč 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 2:25.55
3 56 Jan HolubJan Holub 04 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 2:30.42
4 64 Marek RuttnerMarek Ruttner 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 2:37.88
5 66 Patrik JežekPatrik Ježek 04 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 6 2:51.92
6 55 Matěj RömanMatěj Röman 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 8 2:58.11
MS 9 Jindřich KubákJindřich Kubák 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 2:22.49
MS 59 Marek NedvědMarek Nedvěd 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 2:34.22
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 44 Matěj ŠolcMatěj Šolc 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 2:06.75
2 47 Michal PerglerMichal Pergler 05 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 4 2:12.73
3 53 Radek HrubýRadek Hrubý 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 2:13.10
4 50 Jan ŠvíglerJan Švígler 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 2:16.93
5 49 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:19.21
6 60 Josef MinaříkJosef Minařík 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:19.99
7 52 Jonáš VávraJonáš Vávra 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 2:20.00
8 9 Jindřich KubákJindřich Kubák 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 2:22.49
9 27 Radek PetržálekRadek Petržálek 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 2:23.89
10 43 Tobiáš RoháčTobiáš Roháč 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 2:25.55
11 56 Jan HolubJan Holub 04 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 2:30.42
12 59 Marek NedvědMarek Nedvěd 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 2:34.22
13 64 Marek RuttnerMarek Ruttner 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 2:37.88
14 66 Patrik JežekPatrik Ježek 04 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 6 2:51.92
15 55 Matěj RömanMatěj Röman 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 8 2:58.11
43 Jakub DudychaJakub Dudycha 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 DNS

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 17.2.2019 - 13:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 23 David BímanDavid Bíman 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 2:35.72
2 46 Tomáš KrausTomáš Kraus 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 2:36.23
3 19 Dominik KučeříkDominik Kučeřík 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 2:44.52
4 12 Štěpán HolomojŠtěpán Holomoj 06 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 10 2:49.14
5 9 Vojtěch WeberVojtěch Weber 07 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 7 3:00.50
6 16 Matyáš BriknerMatyáš Brikner 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9 3:05.31
MS 18 Ondřej MlíchOndřej Mlích 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 2:34.30
MS 20 Fabian SvobodaFabian Svoboda 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 2:54.25
MS 11 Lukáš MarhanLukáš Marhan 06 AK BílinaAK Bílina 6 2:45.86
MS 22 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 2:16.44
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (ne, 17.2.2019 - 13:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
MS 67 Václav VorálekVáclav Vorálek 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 2:28.16
2 66 Oliver SoukupOliver Soukup 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 2:28.29
3 55 Jiří RejzekJiří Rejzek 07 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 5 2:37.45
4 59 Vojtěch KaslVojtěch Kasl 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 2:40.10
5 57 Marek PoljakMarek Poljak 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:41.25
6 60 Stanislav RůžičkaStanislav Růžička 06 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 6 2:52.22
7 49 Sebastian MatoušekSebastian Matoušek 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 2:55.90
8 61 David ŽákDavid Žák 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9 3:10.80
9 56 Karel MarešKarel Mareš 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 3:20.38
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 22 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 2:16.44
2 67 Václav VorálekVáclav Vorálek 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 2:28.16
3 66 Oliver SoukupOliver Soukup 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 2:28.29
4 18 Ondřej MlíchOndřej Mlích 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 2:34.30
5 23 David BímanDavid Bíman 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 2:35.72
6 46 Tomáš KrausTomáš Kraus 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 2:36.23
7 55 Jiří RejzekJiří Rejzek 07 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 5 2:37.45
8 59 Vojtěch KaslVojtěch Kasl 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 2:40.10
9 57 Marek PoljakMarek Poljak 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:41.25
10 19 Dominik KučeříkDominik Kučeřík 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 2:44.52
11 11 Lukáš MarhanLukáš Marhan 06 AK BílinaAK Bílina 6 2:45.86
12 12 Štěpán HolomojŠtěpán Holomoj 06 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 10 2:49.14
13 60 Stanislav RůžičkaStanislav Růžička 06 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 6 2:52.22
14 20 Fabian SvobodaFabian Svoboda 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 2:54.25
15 49 Sebastian MatoušekSebastian Matoušek 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 2:55.90
16 9 Vojtěch WeberVojtěch Weber 07 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 7 3:00.50
17 16 Matyáš BriknerMatyáš Brikner 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9 3:05.31
18 61 David ŽákDavid Žák 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9 3:10.80
19 56 Karel MarešKarel Mareš 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 3:20.38

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 17.2.2019 - 14:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 31 Michaela FialováMichaela Fialová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 2:32.24
2 37 Lucie KubecováLucie Kubecová 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 2:33.33
3 39 Kateřina LafatováKateřina Lafatová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 2:38.94
4 33 Aneta SchwarczováAneta Schwarczová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:39.01
5 41 Aneta BeránkováAneta Beránková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 2:43.56
6 30 Lenka PosledníLenka Poslední 05 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 3 2:43.85
7 29 Denisa TyrováDenisa Tyrová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 2:44.79
8 34 Kateřina IvasienkováKateřina Ivasienková 04 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 10 2:54.02
9 38 Eva PorubčanováEva Porubčanová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:57.36
10 32 Martina ZáveskáMartina Záveská 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 9 2:57.40
11 40 Veronika JuhásováVeronika Juhásová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11 3:03.76
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (ne, 17.2.2019 - 14:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
MS 42 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 6 2:31.98
MS 46 Veronika ZrůstováVeronika Zrůstová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 2:27.98
MS 24 Thao Linh DangThao Linh Dang 04 AK BílinaAK Bílina 3 2:27.10
MS 71 Kristina MotejlováKristina Motejlová 04 AK BílinaAK Bílina 7 2:34.64
MS 51 Andrea NikodémováAndrea Nikodémová 04 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 11 2:33.63
MS 26 Barbora HejnováBarbora Hejnová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 2:28.16
MS 69 Zuzana MallátováZuzana Mallátová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10 2:36.88
MS 48 Šárka SomrováŠárka Somrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 2:21.77
MS 63 Julie MachovcováJulie Machovcová 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 2:27.47
MS 25 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 9 2:33.48
MS 45 Michaela SalayováMichaela Salayová 05 MalackyMalacky 1 2:24.47
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 48 Šárka SomrováŠárka Somrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 2:21.77
2 45 Michaela SalayováMichaela Salayová 05 MalackyMalacky 1 2:24.47
3 24 Thao Linh DangThao Linh Dang 04 AK BílinaAK Bílina 3 2:27.10
4 63 Julie MachovcováJulie Machovcová 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 2:27.47
5 46 Veronika ZrůstováVeronika Zrůstová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 2:27.98
6 26 Barbora HejnováBarbora Hejnová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 2:28.16
7 42 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 6 2:31.98
8 31 Michaela FialováMichaela Fialová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 2:32.24
9 37 Lucie KubecováLucie Kubecová 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 2:33.33
10 25 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 9 2:33.48
11 51 Andrea NikodémováAndrea Nikodémová 04 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 11 2:33.63
12 71 Kristina MotejlováKristina Motejlová 04 AK BílinaAK Bílina 7 2:34.64
13 69 Zuzana MallátováZuzana Mallátová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10 2:36.88
14 39 Kateřina LafatováKateřina Lafatová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 2:38.94
15 33 Aneta SchwarczováAneta Schwarczová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:39.01
16 41 Aneta BeránkováAneta Beránková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 2:43.56
17 30 Lenka PosledníLenka Poslední 05 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 3 2:43.85
18 29 Denisa TyrováDenisa Tyrová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 2:44.79
19 34 Kateřina IvasienkováKateřina Ivasienková 04 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 10 2:54.02
20 38 Eva PorubčanováEva Porubčanová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:57.36
21 32 Martina ZáveskáMartina Záveská 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 9 2:57.40
22 40 Veronika JuhásováVeronika Juhásová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11 3:03.76

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 17.2.2019 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 18 Tereza BurlováTereza Burlová 06 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 2 2:31.56
2 38 Zuzana KroupováZuzana Kroupová 06 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 8 2:47.58
3 34 Andrea ŠleisováAndrea Šleisová 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 6 2:47.62
4 39 Barbora NovákováBarbora Nováková 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 9 2:52.72
5 41 Tereza HůrkováTereza Hůrková 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 11 2:53.86
6 37 Aneta MatúškováAneta Matúšková 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 2:58.13
7 23 Adriana WürknerováAdriana Würknerová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 10 3:04.81
8 31 Štěpánka DoubkováŠtěpánka Doubková 06 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 3 3:04.90
MS 29 Barbora MíkováBarbora Míková 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 2:30.97
MS 33 Aneta BenešováAneta Benešová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 2:40.04
MS 32 Natálie KondrátováNatálie Kondrátová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 2:45.59
42 Adriana SvobodováAdriana Svobodová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 12 DNS
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (ne, 17.2.2019 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 46 Andrea BielikováAndrea Bieliková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:46.21
2 47 Aneta BittnerováAneta Bittnerová 06 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 5 2:46.69
3 45 Veronika BenešováVeronika Benešová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 2:50.32
4 48 Marcela ČadkováMarcela Čadková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 2:54.61
5 53 Štěpánka PeškováŠtěpánka Pešková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9 3:06.26
6 16 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 3:08.93
7 49 Anna IvasienkováAnna Ivasienková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 3:10.99
8 53 Justýna ŠtruncováJustýna Štruncová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11 3:15.45
9 44 Nina TjunikovováNina Tjunikovová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 3:15.92
10 52 Markéta ŠatrováMarkéta Šatrová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10 3:18.66
MS 43 Julie LeinweberováJulie Leinweberová 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 3:02.20
MS 27 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 12 2:41.09
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 29 Barbora MíkováBarbora Míková 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 2:30.97
2 18 Tereza BurlováTereza Burlová 06 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 2 2:31.56
3 33 Aneta BenešováAneta Benešová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 2:40.04
4 27 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 12 2:41.09
5 32 Natálie KondrátováNatálie Kondrátová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 2:45.59
6 46 Andrea BielikováAndrea Bieliková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:46.21
7 47 Aneta BittnerováAneta Bittnerová 06 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 5 2:46.69
8 38 Zuzana KroupováZuzana Kroupová 06 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 8 2:47.58
9 34 Andrea ŠleisováAndrea Šleisová 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 6 2:47.62
10 45 Veronika BenešováVeronika Benešová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 2:50.32
11 39 Barbora NovákováBarbora Nováková 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 9 2:52.72
12 41 Tereza HůrkováTereza Hůrková 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 11 2:53.86
13 48 Marcela ČadkováMarcela Čadková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 2:54.61
14 37 Aneta MatúškováAneta Matúšková 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 2:58.13
15 43 Julie LeinweberováJulie Leinweberová 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 3:02.20
16 23 Adriana WürknerováAdriana Würknerová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 10 3:04.81
17 31 Štěpánka DoubkováŠtěpánka Doubková 06 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 3 3:04.90
18 53 Štěpánka PeškováŠtěpánka Pešková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9 3:06.26
19 16 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 3:08.93
20 49 Anna IvasienkováAnna Ivasienková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 3:10.99
21 53 Justýna ŠtruncováJustýna Štruncová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11 3:15.45
22 44 Nina TjunikovováNina Tjunikovová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 3:15.92
23 52 Markéta ŠatrováMarkéta Šatrová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10 3:18.66
42 Adriana SvobodováAdriana Svobodová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 12 DNS