Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

7. halová středa

Jablonec nad Nisou (20. 2. 2019)
1500 m - Muži (středa, 20.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Dušan PodroužekDušan Podroužek 74 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4:36.38
2 Petr ČadaPetr Čada 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4:53.89
3 Michal PreislerMichal Preisler 71 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4:59.29
1500 m - Ženy (středa, 20.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza MartincováTereza Martincová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5:33.77
2 Veronika ValentováVeronika Valentová 03 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 6:17.28
3 Natálie KosařováNatálie Kosařová 04 AO TJ Spartak VrchlabíAO TJ Spartak Vrchlabí 6:41.67
60 m překážek [106,7 cm] - Veteráni (středa, 20.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Oto ČechOto Čech 56 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.92
2 Peter ScholzePeter Scholze 66 TBH DüsseldorfTBH Düsseldorf 11.78
60 m překážek [106,7 cm] - Veteránky (středa, 20.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Ulrike HiltscherUlrike Hiltscher 52 HSG Turbine ZittauHSG Turbine Zittau 11.87
60 m překážek [99,1 cm] - Junioři (středa, 20.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Šimon DutýŠimon Dutý 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 08.94
2 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 09.07
60 m překážek [83,8 cm] - Žáci (středa, 20.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo 04 AK MostAK Most 09.11
2 Matyáš MüllerMatyáš Müller 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.23
3 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 12.82
60 m překážek [83,8 cm] - Ženy (středa, 20.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Helena JiranováHelena Jiranová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.46
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (středa, 20.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Jan VodičkaJan Vodička 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10.50
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (středa, 20.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Klaudie StankociováKlaudie Stankociová 06 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 10.94
60 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (středa, 20.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Tereza LacinováTereza Lacinová 04 AK BílinaAK Bílina 09.29
2= Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.60
2= Tereza GaubmannováTereza Gaubmannová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 09.60
chůze dráha 3000 m - Muži (středa, 20.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vojtěch LibnarVojtěch Libnar 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 12:58.04
2 Filip HejkrlíkFilip Hejkrlík 79 AC PardubiceAC Pardubice 13:51.46
3 Luděk ŠolcLuděk Šolc 61 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 15:49.81
chůze dráha 3000 m - Ženy (středa, 20.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lenka BorovičkováLenka Borovičková 73 SMOLA CHŮZE PrahaSMOLA CHŮZE Praha 16:01.49
2 Martina NetolickáMartina Netolická 82 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 17:09.32
3 Kristýna VejšickáKristýna Vejšická 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 17:45.52