výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

7. halová středa

Jablonec nad Nisou (20. 2. 2019)

Skok daleký - Muži

(st, 20.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Radek JuškaRadek Juška
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
93 6.80
2 Jan LechnerJan Lechner
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
91 6.77
3= Ngoc Thach NguyenNgoc Thach Nguyen
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 5.89
3= Dušan VodičkaDušan Vodička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 5.89
5 Roman PrincRoman Princ
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 5.69
6 Jakub HorákJakub Horák
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
04 5.23
7 Petr MalýPetr Malý
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 4.83
8 Matěj FraštiaMatěj Fraštia
AO TJ Spartak VrchlabíAO TJ Spartak Vrchlabí
03 4.60
9 Pavel ŠimonekPavel Šimonek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
66 3.82
Michal SchmidtMichal Schmidt
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
04 NM
Celkem 10 závodníků

Skok daleký - Ženy

(st, 20.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Amélie HobelantováAmélie Hobelantová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 5.20
2 Veronika JégrováVeronika Jégrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
00 5.08
3 Lucie VšetečkováLucie Všetečková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 4.98
4 Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 4.91
5 Tereza LacinováTereza Lacinová
AK BílinaAK Bílina
04 4.87
6 Linda JanďurováLinda Janďurová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
04 4.80
7= Monika FlorováMonika Florová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 4.77
7= Pavla KumstátováPavla Kumstátová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 4.77
9 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
02 4.65
10 Aneta DusilováAneta Dusilová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 4.58
11 Denisa JégrováDenisa Jégrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 4.52
12 Barbora KutováBarbora Kutová
AK MostAK Most
05 4.39
13 Sára KřížkováSára Křížková
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
04 4.38
14 Vendula PavelkováVendula Pavelková
AO TJ Spartak VrchlabíAO TJ Spartak Vrchlabí
05 4.33
15 Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 4.26
16 Tereza PlecháčováTereza Plecháčová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 4.23
17 Ulrike HiltscherUlrike Hiltscher
HSG Turbine ZittauHSG Turbine Zittau
52 3.72
Celkem 17 závodníků