výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň

Praha - Strahov (17. 2. 2019)

60 m překážek - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 17.2.2019 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub MyslivecJakub Myslivec 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 09.33
2 Daniel KopřivaDaniel Kopřiva 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 10.46
3 Benedikt SpálenkaBenedikt Spálenka 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 10.88
4 Adam SchejbalAdam Schejbal 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 11.45
Tomas JärvinenTomas Järvinen 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 DNS
Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 17.2.2019 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 412 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 08.79
2 Matyáš MarekMatyáš Marek 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 09.96
3 Jakub KolínskýJakub Kolínský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 11.09
4 643 Lukáš BabickýLukáš Babický 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 12.01
Martin KvapilMartin Kvapil 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (ne, 17.2.2019 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 08.75
2 419 Jan AuředníkJan Auředník 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 09.41
3 Kirill VinšKirill Vinš 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 10.06
4 626 Julián BoschatJulián Boschat 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 11.73
5 Tomáš UrbanTomáš Urban 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 12.77
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (ne, 17.2.2019 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Samuel GrulichSamuel Grulich 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 09.01
2 605 Martin ŠímaMartin Šíma 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 09.69
3 Jakub HollmannJakub Hollmann 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 10.37
4 Petr MouchaPetr Moucha 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 11.41
Norbert MarášekNorbert Marášek 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 08.75
2 412 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 08.79
3 Samuel GrulichSamuel Grulich 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 09.01
4 Jakub MyslivecJakub Myslivec 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 09.33
5 419 Jan AuředníkJan Auředník 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 09.41
6 605 Martin ŠímaMartin Šíma 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 09.69
7 Matyáš MarekMatyáš Marek 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 09.96
8 Kirill VinšKirill Vinš 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 10.06
9 Jakub HollmannJakub Hollmann 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 10.37
10 Daniel KopřivaDaniel Kopřiva 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 10.46
11 Benedikt SpálenkaBenedikt Spálenka 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 10.88
12 Jakub KolínskýJakub Kolínský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 11.09
13 Petr MouchaPetr Moucha 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 11.41
14 Adam SchejbalAdam Schejbal 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 11.45
15 626 Julián BoschatJulián Boschat 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 11.73
16 643 Lukáš BabickýLukáš Babický 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 12.01
17 Tomáš UrbanTomáš Urban 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 12.77
Tomas JärvinenTomas Järvinen 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 DNS
Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 DNS
Martin KvapilMartin Kvapil 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 DNS
Norbert MarášekNorbert Marášek 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 DNS

60 m překážek - Žáci (Finále)

Finále A (ne, 17.2.2019 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 412 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 08.78
2 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 08.86
3 Samuel GrulichSamuel Grulich 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 08.92
4 Jakub MyslivecJakub Myslivec 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 09.22
5 419 Jan AuředníkJan Auředník 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 09.24
6 605 Martin ŠímaMartin Šíma 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 09.65
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 17.2.2019 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš MarekMatyáš Marek 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 09.83
2 Kirill VinšKirill Vinš 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 10.06
3 Jakub HollmannJakub Hollmann 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 10.19
4 Daniel KopřivaDaniel Kopřiva 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 10.44
5 Jakub KolínskýJakub Kolínský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 10.91
6 Benedikt SpálenkaBenedikt Spálenka 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 11.01
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 17.2.2019 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 431 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 09.03
2 505 Tereza KauckáTereza Kaucká 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 09.61
3 Julie Anna ŠebkováJulie Anna Šebková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 10.53
4 Johana BurdováJohana Burdová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 10.62
5 Karolína LavičkováKarolína Lavičková 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 10.79
Tereza PristačováTereza Pristačová 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 17.2.2019 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alexandra PolákováAlexandra Poláková 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 09.50
2 581 Magdalena SucháMagdalena Suchá 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 09.63
3 Nela ŠloufováNela Šloufová 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 10.38
4 430 Karolína ŠtélováKarolína Štélová 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 10.68
5 Rozálie SaidlováRozálie Saidlová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 11.07
6 591 Magdaléna TepláMagdaléna Teplá 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 11.47
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (ne, 17.2.2019 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 09.32
2 616 Klára BrandejsováKlára Brandejsová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 10.09
Laura GrögerováLaura Grögerová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNS
Aneta PastuchováAneta Pastuchová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 DNS
Kateřina WolfováKateřina Wolfová 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 DNS
Amálie ŠteflováAmálie Šteflová 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 DNF
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (ne, 17.2.2019 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marina KollárováMarina Kollárová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 09.65
2 Eliška NěmečkováEliška Němečková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 10.24
3 622 Julie ŠorbanováJulie Šorbanová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 10.68
4 616 Ludmila VávrováLudmila Vávrová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 6 11.21
Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNS
Anastasija PanovaAnastasija Panova 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 DQ
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (ne, 17.2.2019 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stella ChaloupkováStella Chaloupková 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 09.39
2 Adriana NerudaAdriana Neruda 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 10.12
3 Adéla KubánkováAdéla Kubánková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 10.59
4 Petra BučányováPetra Bučányová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 10.99
5 Libuše PolívkováLibuše Polívková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 11.13
618 Natálie VyroubalováNatálie Vyroubalová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (ne, 17.2.2019 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofie JakabováSofie Jakabová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 09.35
2 622 Linda GrecmanováLinda Grecmanová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 10.30
3 Kristýna HruškováKristýna Hrušková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 11.69
Eliška StachováEliška Stachová 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 DNS
Eliška KrimlákováEliška Krimláková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 DNS
Tereza MoravcováTereza Moravcová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 DNF
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 431 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 09.03
2 Adéla NovotnáAdéla Novotná 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 09.32
3 Sofie JakabováSofie Jakabová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 09.35
4 Stella ChaloupkováStella Chaloupková 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 09.39
5 Alexandra PolákováAlexandra Poláková 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 09.50
6 505 Tereza KauckáTereza Kaucká 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 09.61
7 581 Magdalena SucháMagdalena Suchá 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 09.63
8 Marina KollárováMarina Kollárová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 09.65
9 616 Klára BrandejsováKlára Brandejsová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 10.09
10 Adriana NerudaAdriana Neruda 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 10.12
11 Eliška NěmečkováEliška Němečková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 10.24
12 622 Linda GrecmanováLinda Grecmanová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 10.30
13 Nela ŠloufováNela Šloufová 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 10.38
14 Julie Anna ŠebkováJulie Anna Šebková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 10.53
15 Adéla KubánkováAdéla Kubánková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 10.59
16 Johana BurdováJohana Burdová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 10.62
17 430 Karolína ŠtélováKarolína Štélová 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 10.68
17 622 Julie ŠorbanováJulie Šorbanová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 10.68
19 Karolína LavičkováKarolína Lavičková 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 10.79
20 Petra BučányováPetra Bučányová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 10.99
21 Rozálie SaidlováRozálie Saidlová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 11.07
22 Libuše PolívkováLibuše Polívková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 11.13
23 616 Ludmila VávrováLudmila Vávrová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 6 11.21
24 591 Magdaléna TepláMagdaléna Teplá 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 11.47
25 Kristýna HruškováKristýna Hrušková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 11.69
Tereza PristačováTereza Pristačová 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 DNS
Laura GrögerováLaura Grögerová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNS
Aneta PastuchováAneta Pastuchová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 DNS
Kateřina WolfováKateřina Wolfová 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 DNS
Amálie ŠteflováAmálie Šteflová 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 DNF
Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNS
Anastasija PanovaAnastasija Panova 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 DQ
618 Natálie VyroubalováNatálie Vyroubalová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 DNS
Eliška StachováEliška Stachová 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 DNS
Eliška KrimlákováEliška Krimláková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 DNS
Tereza MoravcováTereza Moravcová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 DNF

60 m překážek - Žákyně (Finále)

Finále A (ne, 17.2.2019 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 431 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.96
2 Sofie JakabováSofie Jakabová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 09.01
3 Alexandra PolákováAlexandra Poláková 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 09.26
4 Adéla NovotnáAdéla Novotná 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 09.30
5 Stella ChaloupkováStella Chaloupková 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 09.40
6 505 Tereza KauckáTereza Kaucká 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 09.53
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 17.2.2019 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marina KollárováMarina Kollárová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 09.44
2 581 Magdalena SucháMagdalena Suchá 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 09.72
3 616 Klára BrandejsováKlára Brandejsová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 09.84
4 Eliška NěmečkováEliška Němečková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 10.03
5 Adriana NerudaAdriana Neruda 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 10.10
6 622 Linda GrecmanováLinda Grecmanová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 13.49
Celkem 6 závodníků