Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Olomouckého kraje starších žáků a starších žákyň

Olomouc (22. 2. 2019)
skok vysoký - Žáci (pátek, 22.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matěj HápMatěj Háp 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1.74
2 Ladislav Jakub JančaLadislav Jakub Janča 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1.71
3 Marek DrásalMarek Drásal 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1.60
skok vysoký - Žákyně (pátek, 22.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Alena LevkováAlena Levková 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1.60
2 Natálie NavrátilováNatálie Navrátilová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1.45
3= Štěpánka PupíkováŠtěpánka Pupíková 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1.45
3= Natálie NovotnáNatálie Novotná 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1.45
skok daleký - Žáci (pátek, 22.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ladislav Jakub JančaLadislav Jakub Janča 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5.88
2 Karel BrychtaKarel Brychta 04 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5.84
3 Roman TodorovRoman Todorov 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5.47
skok daleký - Žákyně (pátek, 22.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jana PoláškováJana Polášková 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5.08
2 Anna StejskalováAnna Stejskalová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4.99
3 Gabriela BegováGabriela Begová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4.97
vrh koulí 3kg - Žákyně (pátek, 22.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martina MazurováMartina Mazurová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 12.12
2 Natálie NagyováNatálie Nagyová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 10.29
3 Klára KlonováKlára Klonová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 10.22
vrh koulí 4kg - Žáci (pátek, 22.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matěj KelnarMatěj Kelnar 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 11.18
2 Miroslav DvořáčekMiroslav Dvořáček 04 Orel VyškovOrel Vyškov 09.78
3 Ondřej PražákOndřej Pražák 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 09.67
vrh koulí 7,26kg - Muži (pátek, 22.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Roman WeiterRoman Weiter 75 Orel VyškovOrel Vyškov 09.40