Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň
Praha - Strahov (27. - 28. 2. 2019)60 m - Ml. žáci (Rozběh)
Rozběh 01 (st, 27.2.2019 - 15:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr ZlesákPetr Zlesák | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 08.12 | ||||||||||||||
2 | Jáchym BurianJáchym Burian | 06 | SK Jeseniova | 4 | 09.08 | ||||||||||||||
3 | Adam JežekAdam Ježek | 07 | ASK Slavia Praha | 2 | 09.20 | ||||||||||||||
4 | Matěj JordanidisMatěj Jordanidis | 07 | SC Radotín Praha | 6 | 09.57 | ||||||||||||||
5 | 643 | Matěj BednářMatěj Bednář | 06 | ASK Slavia Praha | 5 | 09.59 | |||||||||||||
Petr FifkaPetr Fifka | 06 | Spartak Praha 4 | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 02 (st, 27.2.2019 - 15:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam OndriášAdam Ondriáš | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 3 | 08.23 | ||||||||||||||
2 | Ondřej RezekOndřej Rezek | 07 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2 | 09.00 | ||||||||||||||
3 | Jakub TopolJakub Topol | 06 | SK Jeseniova | 5 | 09.16 | ||||||||||||||
4 | 649 | Marek VáňaMarek Váňa | 07 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 09.21 | |||||||||||||
5 | Robert VolákRobert Volák | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. | 1 | 09.39 | ||||||||||||||
6 | Jan VačkářJan Vačkář | 07 | SC Radotín Praha | 6 | 09.99 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 03 (st, 27.2.2019 - 15:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš SalačLukáš Salač | 06 | ASK Slavia Praha | 3 | 08.37 | ||||||||||||||
2 | Matyáš CápalMatyáš Cápal | 07 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 09.04 | ||||||||||||||
3 | 648 | Jan MachalickýJan Machalický | 07 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 2 | 09.14 | |||||||||||||
4 | 587 | Prokop CihlářProkop Cihlář | 06 | ASK Slavia Praha | 1 | 09.55 | |||||||||||||
5 | Adam Ahsan MahmoodAdam Ahsan Mahmood | 07 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 09.63 | ||||||||||||||
6 | Vít LorencVít Lorenc | 06 | SK Jeseniova | 6 | 09.74 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 04 (st, 27.2.2019 - 15:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej TůmaOndřej Tůma | 06 | TJ Dukla Praha | 3 | 08.20 | ||||||||||||||
2 | Marek PetráňMarek Petráň | 07 | A. C. Sparta Praha | 4 | 09.00 | ||||||||||||||
3 | 621 | Alexandr PokornýAlexandr Pokorný | 06 | SK Jeseniova | 5 | 09.38 | |||||||||||||
4 | Matyáš TěšíkMatyáš Těšík | 07 | ASK Slavia Praha | 1 | 09.81 | ||||||||||||||
Michal PetýrekMichal Petýrek | 07 | ASK Slavia Praha | 6 | DNS | |||||||||||||||
Mikuláš AndresMikuláš Andres | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 05 (st, 27.2.2019 - 15:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán SchmidtŠtěpán Schmidt | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 4 | 08.85 | ||||||||||||||
2 | Lukáš KoptíkLukáš Koptík | 07 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 09.25 | ||||||||||||||
3 | Jakub ŽákJakub Žák | 06 | Spartak Praha 4 | 5 | 09.26 | ||||||||||||||
4 | Dan BaklíkDan Baklík | 06 | Spartak Praha 4 | 1 | 09.46 | ||||||||||||||
Florián SeveraFlorián Severa | 06 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 6 | DNS | |||||||||||||||
Jiří HabersbergerJiří Habersberger | 06 | TJ Dukla Praha | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 06 (st, 27.2.2019 - 15:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Maxmilián ŠafránekMaxmilián Šafránek | 07 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 09.01 | ||||||||||||||
2 | Jan KoverdynskýJan Koverdynský | 06 | Spartak Praha 4 | 5 | 09.20 | ||||||||||||||
3 | František PečenýFrantišek Pečený | 06 | Atletický školní klub Mazur... | 1 | 09.24 | ||||||||||||||
4 | Nikola MorozNikola Moroz | 06 | ASK Slavia Praha | 2 | 09.42 | ||||||||||||||
5 | Mikuláš FatkaMikuláš Fatka | 06 | Atletika Jižní Město z.s. | 6 | 09.60 | ||||||||||||||
Jakub RyndaJakub Rynda | 06 | TJ Dukla Praha | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 07 (st, 27.2.2019 - 15:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan PořízekJan Pořízek | 06 | SK Jeseniova | 3 | 08.80 | ||||||||||||||
2 | Ctirad AdamčíkCtirad Adamčík | 06 | Spartak Praha 4 | 2 | 09.32 | ||||||||||||||
3 | Oldřich SahajdákOldřich Sahajdák | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 09.43 | ||||||||||||||
4 | Jan DaněkJan Daněk | 07 | Univerzitní sportovní klub ... | 1 | 09.87 | ||||||||||||||
5 | Štěpán KottŠtěpán Kott | 07 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 6 | 10.05 | ||||||||||||||
Filip BradáčFilip Bradáč | 07 | AK VEGA z.s. | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 08 (st, 27.2.2019 - 15:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam GrabovskiAdam Grabovski | 06 | TJ Dukla Praha | 3 | 08.76 | ||||||||||||||
2 | Petr HegarPetr Hegar | 06 | SC Radotín Praha | 5 | 08.98 | ||||||||||||||
3 | Filip StarýFilip Starý | 06 | Spartak Praha 4 | 4 | 09.03 | ||||||||||||||
4 | Ondřej SikačOndřej Sikač | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 2 | 09.14 | ||||||||||||||
5 | 737 | David MoggDavid Mogg | 06 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 1 | 09.92 | |||||||||||||
6 | Michail BezrukovMichail Bezrukov | 07 | SK Míle, z.s. | 6 | 11.11 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr ZlesákPetr Zlesák | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 08.12 | |||
2 | Ondřej TůmaOndřej Tůma | 06 | TJ Dukla Praha | 3 | 08.20 | |||
3 | Adam OndriášAdam Ondriáš | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 3 | 08.23 | |||
4 | Lukáš SalačLukáš Salač | 06 | ASK Slavia Praha | 3 | 08.37 | |||
5 | Adam GrabovskiAdam Grabovski | 06 | TJ Dukla Praha | 3 | 08.76 | |||
6 | Jan PořízekJan Pořízek | 06 | SK Jeseniova | 3 | 08.80 | |||
7 | Štěpán SchmidtŠtěpán Schmidt | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 4 | 08.85 | |||
8 | Petr HegarPetr Hegar | 06 | SC Radotín Praha | 5 | 08.98 | |||
9 | Ondřej RezekOndřej Rezek | 07 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2 | 09.00 | |||
9 | Marek PetráňMarek Petráň | 07 | A. C. Sparta Praha | 4 | 09.00 | |||
11 | Maxmilián ŠafránekMaxmilián Šafránek | 07 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 09.01 | |||
12 | Filip StarýFilip Starý | 06 | Spartak Praha 4 | 4 | 09.03 | |||
13 | Matyáš CápalMatyáš Cápal | 07 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 09.04 | |||
14 | Jáchym BurianJáchym Burian | 06 | SK Jeseniova | 4 | 09.08 | |||
15 | 648 | Jan MachalickýJan Machalický | 07 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 2 | 09.14 | ||
15 | Ondřej SikačOndřej Sikač | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 2 | 09.14 | |||
17 | Jakub TopolJakub Topol | 06 | SK Jeseniova | 5 | 09.16 | |||
18 | Adam JežekAdam Ježek | 07 | ASK Slavia Praha | 2 | 09.20 | |||
18 | Jan KoverdynskýJan Koverdynský | 06 | Spartak Praha 4 | 5 | 09.20 | |||
20 | 649 | Marek VáňaMarek Váňa | 07 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 09.21 | ||
21 | František PečenýFrantišek Pečený | 06 | Atletický školní klub Mazur... | 1 | 09.24 | |||
22 | Lukáš KoptíkLukáš Koptík | 07 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 09.25 | |||
23 | Jakub ŽákJakub Žák | 06 | Spartak Praha 4 | 5 | 09.26 | |||
24 | Ctirad AdamčíkCtirad Adamčík | 06 | Spartak Praha 4 | 2 | 09.32 | |||
25 | 621 | Alexandr PokornýAlexandr Pokorný | 06 | SK Jeseniova | 5 | 09.38 | ||
26 | Robert VolákRobert Volák | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. | 1 | 09.39 | |||
27 | Nikola MorozNikola Moroz | 06 | ASK Slavia Praha | 2 | 09.42 | |||
28 | Oldřich SahajdákOldřich Sahajdák | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 09.43 | |||
29 | Dan BaklíkDan Baklík | 06 | Spartak Praha 4 | 1 | 09.46 | |||
30 | 587 | Prokop CihlářProkop Cihlář | 06 | ASK Slavia Praha | 1 | 09.55 | ||
31 | Matěj JordanidisMatěj Jordanidis | 07 | SC Radotín Praha | 6 | 09.57 | |||
32 | 643 | Matěj BednářMatěj Bednář | 06 | ASK Slavia Praha | 5 | 09.59 | ||
33 | Mikuláš FatkaMikuláš Fatka | 06 | Atletika Jižní Město z.s. | 6 | 09.60 | |||
34 | Adam Ahsan MahmoodAdam Ahsan Mahmood | 07 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 09.63 | |||
35 | Vít LorencVít Lorenc | 06 | SK Jeseniova | 6 | 09.74 | |||
36 | Matyáš TěšíkMatyáš Těšík | 07 | ASK Slavia Praha | 1 | 09.81 | |||
37 | Jan DaněkJan Daněk | 07 | Univerzitní sportovní klub ... | 1 | 09.87 | |||
38 | 737 | David MoggDavid Mogg | 06 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 1 | 09.92 | ||
39 | Jan VačkářJan Vačkář | 07 | SC Radotín Praha | 6 | 09.99 | |||
40 | Štěpán KottŠtěpán Kott | 07 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 6 | 10.05 | |||
41 | Michail BezrukovMichail Bezrukov | 07 | SK Míle, z.s. | 6 | 11.11 | |||
Petr FifkaPetr Fifka | 06 | Spartak Praha 4 | 1 | DNS | ||||
Michal PetýrekMichal Petýrek | 07 | ASK Slavia Praha | 6 | DNS | ||||
Mikuláš AndresMikuláš Andres | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2 | DNS | ||||
Florián SeveraFlorián Severa | 06 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 6 | DNS | ||||
Jiří HabersbergerJiří Habersberger | 06 | TJ Dukla Praha | 2 | DNS | ||||
Jakub RyndaJakub Rynda | 06 | TJ Dukla Praha | 4 | DNS | ||||
Filip BradáčFilip Bradáč | 07 | AK VEGA z.s. | 4 | DNS |
60 m - Ml. žáci (Finále)
Finále A (st, 27.2.2019 - 17:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr ZlesákPetr Zlesák | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 07.97 | ||||||||||||||
2 | Ondřej TůmaOndřej Tůma | 06 | TJ Dukla Praha | 6 | 08.07 | ||||||||||||||
3 | Adam OndriášAdam Ondriáš | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 3 | 08.15 | ||||||||||||||
4 | Lukáš SalačLukáš Salač | 06 | ASK Slavia Praha | 2 | 08.38 | ||||||||||||||
5 | Jan PořízekJan Pořízek | 06 | SK Jeseniova | 5 | 08.63 | ||||||||||||||
6 | Adam GrabovskiAdam Grabovski | 06 | TJ Dukla Praha | 1 | 08.71 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (st, 27.2.2019 - 17:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán SchmidtŠtěpán Schmidt | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 3 | 08.83 | ||||||||||||||
2 | Marek PetráňMarek Petráň | 07 | A. C. Sparta Praha | 5 | 08.93 | ||||||||||||||
3 | Ondřej RezekOndřej Rezek | 07 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2 | 08.93 | ||||||||||||||
4 | Maxmilián ŠafránekMaxmilián Šafránek | 07 | PSK Olymp Praha, z.s. | 1 | 08.93 | ||||||||||||||
5 | Petr HegarPetr Hegar | 06 | SC Radotín Praha | 4 | 08.95 | ||||||||||||||
6 | Filip StarýFilip Starý | 06 | Spartak Praha 4 | 6 | 08.95 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Rozběh)
Rozběh 01 (st, 27.2.2019 - 15:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Terezie TáborskáTerezie Táborská | 06 | SK Jeseniova | 3 | 08.14 | ||||||||||||||
2 | Nella Antonie MecerováNella Antonie Mecerová | 07 | ASK Slavia Praha | 4 | 08.86 | ||||||||||||||
3 | Dina RybkováDina Rybková | 07 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2 | 08.96 | ||||||||||||||
4 | Adéla BajtlováAdéla Bajtlová | 07 | Atletika Jižní Město z.s. | 1 | 09.37 | ||||||||||||||
5 | Alžběta CaskováAlžběta Casková | 06 | SK Jeseniova | 5 | 09.88 | ||||||||||||||
6 | Vendula JelínkováVendula Jelínková | 06 | ASK Slavia Praha | 6 | 10.26 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 02 (st, 27.2.2019 - 15:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nicole KrutilováNicole Krutilová | 07 | SK Jeseniova | 4 | 08.86 | ||||||||||||||
2 | Veronika HuclováVeronika Huclová | 07 | ASK Slavia Praha | 2 | 09.13 | ||||||||||||||
3 | Lucie EremiášováLucie Eremiášová | 07 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 1 | 09.23 | ||||||||||||||
4 | Dominika MatouškováDominika Matoušková | 06 | TJ Dukla Praha | 5 | 09.24 | ||||||||||||||
5 | Adéla LustigováAdéla Lustigová | 06 | SC Radotín Praha | 6 | 09.81 | ||||||||||||||
Amélie NevrláAmélie Nevrlá | 06 | AK Sokol Nehvizdy | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 03 (st, 27.2.2019 - 15:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela BlažkováMichaela Blažková | 06 | SK Jeseniova | 08.44 | |||||||||||||||
2 | Petra JelínkováPetra Jelínková | 06 | SK Jeseniova | 5 | 09.32 | ||||||||||||||
3 | Eva FulínováEva Fulínová | 06 | ASK Slavia Praha | 2 | 09.47 | ||||||||||||||
4 | Eliška UngerováEliška Ungerová | 07 | SC Radotín Praha | 1 | 09.49 | ||||||||||||||
5 | Tereza KettnerováTereza Kettnerová | 07 | SC Radotín Praha | 6 | 10.08 | ||||||||||||||
Emma PreislerováEmma Preislerová | 07 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 04 (st, 27.2.2019 - 15:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šárka RůžičkováŠárka Růžičková | 06 | A. C. Sparta Praha | 08.69 | |||||||||||||||
2 | Anna VítkovskáAnna Vítkovská | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 4 | 09.03 | ||||||||||||||
3 | Gaja RybkováGaja Rybková | 07 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2 | 09.09 | ||||||||||||||
4 | Natálie HronováNatálie Hronová | 07 | Univerzitní sportovní klub ... | 1 | 09.50 | ||||||||||||||
Barbora SedláčkováBarbora Sedláčková | 06 | SC Radotín Praha | 6 | DNS | |||||||||||||||
Viktorie MelišíkováViktorie Melišíková | 07 | TJ Dukla Praha | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 05 (st, 27.2.2019 - 15:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 641 | Eliška KramešováEliška Kramešová | 06 | Atletika Jižní Město z.s. | 08.64 | ||||||||||||||
2 | Klára MatouškováKlára Matoušková | 06 | ASK Slavia Praha | 4 | 09.00 | ||||||||||||||
3 | Lucie DoleželováLucie Doleželová | 07 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 09.26 | ||||||||||||||
4 | Lucie FilipováLucie Filipová | 06 | TJ Dukla Praha | 2 | 09.40 | ||||||||||||||
5 | Alice MatouškováAlice Matoušková | 06 | SK Jeseniova | 1 | 09.62 | ||||||||||||||
6 | Amálie BejšovcováAmálie Bejšovcová | 07 | SC Radotín Praha | 6 | 10.64 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 06 (st, 27.2.2019 - 15:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Teodora KalendováTeodora Kalendová | 06 | ASK Slavia Praha | 3 | 08.65 | ||||||||||||||
2 | Tereza ZemanováTereza Zemanová | 06 | TJ Dukla Praha | 4 | 09.00 | ||||||||||||||
3 | Veronika CísařováVeronika Císařová | 06 | SK Jeseniova | 5 | 09.70 | ||||||||||||||
4 | 626 | Klára ChaloupkováKlára Chaloupková | 06 | ASK Slavia Praha | 6 | 10.08 | |||||||||||||
Tereza PrůšováTereza Průšová | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 1 | DNS | |||||||||||||||
Tereza KobrlováTereza Kobrlová | 06 | TJ Dukla Praha | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 07 (st, 27.2.2019 - 15:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 620 | Zuzana KrumphanzlováZuzana Krumphanzlová | 06 | SK Aktis Praha z.s. | 3 | 08.83 | |||||||||||||
2 | Zuzana HliňákováZuzana Hliňáková | 06 | SK Jeseniova | 4 | 09.06 | ||||||||||||||
3 | Andrea KohoutkováAndrea Kohoutková | 06 | SK Jeseniova | 2 | 09.27 | ||||||||||||||
4 | Zuzana ČiberováZuzana Čiberová | 07 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 5 | 09.57 | ||||||||||||||
5 | Anna JenčkováAnna Jenčková | 06 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 6 | 10.04 | ||||||||||||||
Valentýna PšeničnáValentýna Pšeničná | 06 | ATLETIK RUDNÁ | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 08 (st, 27.2.2019 - 15:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 613 | Nela FrankováNela Franková | 06 | ASK Slavia Praha | 3 | 08.91 | |||||||||||||
2 | Alžběta MachováAlžběta Machová | 07 | TJ Dukla Praha | 4 | 09.08 | ||||||||||||||
3 | Veronika BrabcováVeronika Brabcová | 06 | SC Radotín Praha | 2 | 09.19 | ||||||||||||||
4 | Karolína KulhaváKarolína Kulhavá | 06 | ASK Slavia Praha | 1 | 09.70 | ||||||||||||||
Nela RejtharováNela Rejtharová | 07 | SK Míle, z.s. | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 09 (st, 27.2.2019 - 15:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 417 | Karolína JarošováKarolína Jarošová | 06 | ASK Slavia Praha | 3 | 08.90 | |||||||||||||
2 | 639 | Barbora KličkováBarbora Kličková | 07 | Spartak Praha 4 | 4 | 09.05 | |||||||||||||
3 | Kamila SojkováKamila Sojková | 06 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 09.14 | ||||||||||||||
4 | Anna SejkotováAnna Sejkotová | 06 | TJ Dukla Praha | 5 | 09.62 | ||||||||||||||
5 | Kristýna HollmannováKristýna Hollmannová | 07 | Univerzitní sportovní klub ... | 1 | 10.21 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 10 (st, 27.2.2019 - 15:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Valerie BenešováValerie Benešová | 07 | ATLETIK RUDNÁ | 4 | 08.93 | ||||||||||||||
2 | Alžběta WogurkováAlžběta Wogurková | 06 | SK Aktis Praha z.s. | 3 | 09.00 | ||||||||||||||
3 | Andrea BatalováAndrea Batalová | 06 | ASK Slavia Praha | 2 | 09.36 | ||||||||||||||
4 | 419 | Vendula ChvátalováVendula Chvátalová | 06 | ASK Slavia Praha | 5 | 09.37 | |||||||||||||
5 | 803 | Kristýna KvášováKristýna Kvášová | 06 | Univerzitní sportovní klub ... | 1 | 10.24 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Terezie TáborskáTerezie Táborská | 06 | SK Jeseniova | 3 | 08.14 | |||
2 | Michaela BlažkováMichaela Blažková | 06 | SK Jeseniova | 08.44 | ||||
3 | 641 | Eliška KramešováEliška Kramešová | 06 | Atletika Jižní Město z.s. | 08.64 | |||
4 | Teodora KalendováTeodora Kalendová | 06 | ASK Slavia Praha | 3 | 08.65 | |||
5 | Šárka RůžičkováŠárka Růžičková | 06 | A. C. Sparta Praha | 08.69 | ||||
6 | 620 | Zuzana KrumphanzlováZuzana Krumphanzlová | 06 | SK Aktis Praha z.s. | 3 | 08.83 | ||
7 | Nella Antonie MecerováNella Antonie Mecerová | 07 | ASK Slavia Praha | 4 | 08.86 | |||
7 | Nicole KrutilováNicole Krutilová | 07 | SK Jeseniova | 4 | 08.86 | |||
9 | 417 | Karolína JarošováKarolína Jarošová | 06 | ASK Slavia Praha | 3 | 08.90 | ||
10 | 613 | Nela FrankováNela Franková | 06 | ASK Slavia Praha | 3 | 08.91 | ||
11 | Valerie BenešováValerie Benešová | 07 | ATLETIK RUDNÁ | 4 | 08.93 | |||
12 | Dina RybkováDina Rybková | 07 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2 | 08.96 | |||
13 | Klára MatouškováKlára Matoušková | 06 | ASK Slavia Praha | 4 | 09.00 | |||
13 | Tereza ZemanováTereza Zemanová | 06 | TJ Dukla Praha | 4 | 09.00 | |||
13 | Alžběta WogurkováAlžběta Wogurková | 06 | SK Aktis Praha z.s. | 3 | 09.00 | |||
16 | Anna VítkovskáAnna Vítkovská | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 4 | 09.03 | |||
17 | 639 | Barbora KličkováBarbora Kličková | 07 | Spartak Praha 4 | 4 | 09.05 | ||
18 | Zuzana HliňákováZuzana Hliňáková | 06 | SK Jeseniova | 4 | 09.06 | |||
19 | Alžběta MachováAlžběta Machová | 07 | TJ Dukla Praha | 4 | 09.08 | |||
20 | Gaja RybkováGaja Rybková | 07 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2 | 09.09 | |||
21 | Veronika HuclováVeronika Huclová | 07 | ASK Slavia Praha | 2 | 09.13 | |||
22 | Kamila SojkováKamila Sojková | 06 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 09.14 | |||
23 | Veronika BrabcováVeronika Brabcová | 06 | SC Radotín Praha | 2 | 09.19 | |||
24 | Lucie EremiášováLucie Eremiášová | 07 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 1 | 09.23 | |||
25 | Dominika MatouškováDominika Matoušková | 06 | TJ Dukla Praha | 5 | 09.24 | |||
26 | Lucie DoleželováLucie Doleželová | 07 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 09.26 | |||
27 | Andrea KohoutkováAndrea Kohoutková | 06 | SK Jeseniova | 2 | 09.27 | |||
28 | Petra JelínkováPetra Jelínková | 06 | SK Jeseniova | 5 | 09.32 | |||
29 | Andrea BatalováAndrea Batalová | 06 | ASK Slavia Praha | 2 | 09.36 | |||
30 | Adéla BajtlováAdéla Bajtlová | 07 | Atletika Jižní Město z.s. | 1 | 09.37 | |||
30 | 419 | Vendula ChvátalováVendula Chvátalová | 06 | ASK Slavia Praha | 5 | 09.37 | ||
32 | Lucie FilipováLucie Filipová | 06 | TJ Dukla Praha | 2 | 09.40 | |||
33 | Eva FulínováEva Fulínová | 06 | ASK Slavia Praha | 2 | 09.47 | |||
34 | Eliška UngerováEliška Ungerová | 07 | SC Radotín Praha | 1 | 09.49 | |||
35 | Natálie HronováNatálie Hronová | 07 | Univerzitní sportovní klub ... | 1 | 09.50 | |||
36 | Zuzana ČiberováZuzana Čiberová | 07 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 5 | 09.57 | |||
37 | Alice MatouškováAlice Matoušková | 06 | SK Jeseniova | 1 | 09.62 | |||
37 | Anna SejkotováAnna Sejkotová | 06 | TJ Dukla Praha | 5 | 09.62 | |||
39 | Veronika CísařováVeronika Císařová | 06 | SK Jeseniova | 5 | 09.70 | |||
39 | Karolína KulhaváKarolína Kulhavá | 06 | ASK Slavia Praha | 1 | 09.70 | |||
41 | Adéla LustigováAdéla Lustigová | 06 | SC Radotín Praha | 6 | 09.81 | |||
42 | Alžběta CaskováAlžběta Casková | 06 | SK Jeseniova | 5 | 09.88 | |||
43 | Anna JenčkováAnna Jenčková | 06 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 6 | 10.04 | |||
44 | Tereza KettnerováTereza Kettnerová | 07 | SC Radotín Praha | 6 | 10.08 | |||
44 | 626 | Klára ChaloupkováKlára Chaloupková | 06 | ASK Slavia Praha | 6 | 10.08 | ||
46 | Kristýna HollmannováKristýna Hollmannová | 07 | Univerzitní sportovní klub ... | 1 | 10.21 | |||
47 | 803 | Kristýna KvášováKristýna Kvášová | 06 | Univerzitní sportovní klub ... | 1 | 10.24 | ||
48 | Vendula JelínkováVendula Jelínková | 06 | ASK Slavia Praha | 6 | 10.26 | |||
49 | Amálie BejšovcováAmálie Bejšovcová | 07 | SC Radotín Praha | 6 | 10.64 | |||
Amélie NevrláAmélie Nevrlá | 06 | AK Sokol Nehvizdy | 3 | DNS | ||||
Emma PreislerováEmma Preislerová | 07 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | DNS | ||||
Barbora SedláčkováBarbora Sedláčková | 06 | SC Radotín Praha | 6 | DNS | ||||
Viktorie MelišíkováViktorie Melišíková | 07 | TJ Dukla Praha | 5 | DNS | ||||
Tereza PrůšováTereza Průšová | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 1 | DNS | ||||
Tereza KobrlováTereza Kobrlová | 06 | TJ Dukla Praha | 2 | DNS | ||||
Valentýna PšeničnáValentýna Pšeničná | 06 | ATLETIK RUDNÁ | 1 | DNS | ||||
Nela RejtharováNela Rejtharová | 07 | SK Míle, z.s. | 5 | DNS |
60 m - Ml. žákyně (Finále)
Finále A (st, 27.2.2019 - 17:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Terezie TáborskáTerezie Táborská | 06 | SK Jeseniova | 4 | 08.08 | ||||||||||||||
2 | Michaela BlažkováMichaela Blažková | 06 | SK Jeseniova | 3 | 08.41 | ||||||||||||||
3 | 641 | Eliška KramešováEliška Kramešová | 06 | Atletika Jižní Město z.s. | 5 | 08.49 | |||||||||||||
4 | Šárka RůžičkováŠárka Růžičková | 06 | A. C. Sparta Praha | 2 | 08.61 | ||||||||||||||
5 | Teodora KalendováTeodora Kalendová | 06 | ASK Slavia Praha | 6 | 08.70 | ||||||||||||||
6 | Nicole KrutilováNicole Krutilová | 07 | SK Jeseniova | 1 | 08.95 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (st, 27.2.2019 - 17:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 620 | Zuzana KrumphanzlováZuzana Krumphanzlová | 06 | SK Aktis Praha z.s. | 4 | 08.73 | |||||||||||||
2 | 613 | Nela FrankováNela Franková | 06 | ASK Slavia Praha | 2 | 08.85 | |||||||||||||
3 | Nella Antonie MecerováNella Antonie Mecerová | 07 | ASK Slavia Praha | 3 | 08.85 | ||||||||||||||
4 | 417 | Karolína JarošováKarolína Jarošová | 06 | ASK Slavia Praha | 5 | 08.87 | |||||||||||||
5 | Dina RybkováDina Rybková | 07 | PSK Olymp Praha, z.s. | 6 | 08.90 | ||||||||||||||
6 | Valerie BenešováValerie Benešová | 07 | ATLETIK RUDNÁ | 1 | 08.92 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |