výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň

Praha - Strahov (27. - 28. 2. 2019)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (st, 27.2.2019 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr ZlesákPetr Zlesák 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 08.12
2 Jáchym BurianJáchym Burian 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 09.08
3 Adam JežekAdam Ježek 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.20
4 Matěj JordanidisMatěj Jordanidis 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 09.57
5 643 Matěj BednářMatěj Bednář 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 09.59
Petr FifkaPetr Fifka 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (st, 27.2.2019 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam OndriášAdam Ondriáš 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 08.23
2 Ondřej RezekOndřej Rezek 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 09.00
3 Jakub TopolJakub Topol 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 09.16
4 649 Marek VáňaMarek Váňa 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 09.21
5 Robert VolákRobert Volák 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 09.39
6 Jan VačkářJan Vačkář 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 09.99
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (st, 27.2.2019 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš SalačLukáš Salač 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.37
2 Matyáš CápalMatyáš Cápal 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 09.04
3 648 Jan MachalickýJan Machalický 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 09.14
4 587 Prokop CihlářProkop Cihlář 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 09.55
5 Adam Ahsan MahmoodAdam Ahsan Mahmood 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 09.63
6 Vít LorencVít Lorenc 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 09.74
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (st, 27.2.2019 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej TůmaOndřej Tůma 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 08.20
2 Marek PetráňMarek Petráň 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 09.00
3 621 Alexandr PokornýAlexandr Pokorný 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 09.38
4 Matyáš TěšíkMatyáš Těšík 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 09.81
Michal PetýrekMichal Petýrek 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 DNS
Mikuláš AndresMikuláš Andres 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (st, 27.2.2019 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán SchmidtŠtěpán Schmidt 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 08.85
2 Lukáš KoptíkLukáš Koptík 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 09.25
3 Jakub ŽákJakub Žák 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 09.26
4 Dan BaklíkDan Baklík 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 09.46
Florián SeveraFlorián Severa 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 DNS
Jiří HabersbergerJiří Habersberger 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (st, 27.2.2019 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Maxmilián ŠafránekMaxmilián Šafránek 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 09.01
2 Jan KoverdynskýJan Koverdynský 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 09.20
3 František PečenýFrantišek Pečený 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 09.24
4 Nikola MorozNikola Moroz 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.42
5 Mikuláš FatkaMikuláš Fatka 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 09.60
Jakub RyndaJakub Rynda 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 07 (st, 27.2.2019 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan PořízekJan Pořízek 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 08.80
2 Ctirad AdamčíkCtirad Adamčík 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 09.32
3 Oldřich SahajdákOldřich Sahajdák 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 09.43
4 Jan DaněkJan Daněk 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 09.87
5 Štěpán KottŠtěpán Kott 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 10.05
Filip BradáčFilip Bradáč 07 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 08 (st, 27.2.2019 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam GrabovskiAdam Grabovski 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 08.76
2 Petr HegarPetr Hegar 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 08.98
3 Filip StarýFilip Starý 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 09.03
4 Ondřej SikačOndřej Sikač 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 09.14
5 737 David MoggDavid Mogg 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 09.92
6 Michail BezrukovMichail Bezrukov 07 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 6 11.11
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr ZlesákPetr Zlesák 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 08.12
2 Ondřej TůmaOndřej Tůma 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 08.20
3 Adam OndriášAdam Ondriáš 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 08.23
4 Lukáš SalačLukáš Salač 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.37
5 Adam GrabovskiAdam Grabovski 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 08.76
6 Jan PořízekJan Pořízek 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 08.80
7 Štěpán SchmidtŠtěpán Schmidt 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 08.85
8 Petr HegarPetr Hegar 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 08.98
9 Ondřej RezekOndřej Rezek 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 09.00
9 Marek PetráňMarek Petráň 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 09.00
11 Maxmilián ŠafránekMaxmilián Šafránek 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 09.01
12 Filip StarýFilip Starý 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 09.03
13 Matyáš CápalMatyáš Cápal 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 09.04
14 Jáchym BurianJáchym Burian 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 09.08
15 648 Jan MachalickýJan Machalický 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 09.14
15 Ondřej SikačOndřej Sikač 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 09.14
17 Jakub TopolJakub Topol 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 09.16
18 Adam JežekAdam Ježek 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.20
18 Jan KoverdynskýJan Koverdynský 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 09.20
20 649 Marek VáňaMarek Váňa 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 09.21
21 František PečenýFrantišek Pečený 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 09.24
22 Lukáš KoptíkLukáš Koptík 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 09.25
23 Jakub ŽákJakub Žák 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 09.26
24 Ctirad AdamčíkCtirad Adamčík 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 09.32
25 621 Alexandr PokornýAlexandr Pokorný 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 09.38
26 Robert VolákRobert Volák 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 09.39
27 Nikola MorozNikola Moroz 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.42
28 Oldřich SahajdákOldřich Sahajdák 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 09.43
29 Dan BaklíkDan Baklík 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 09.46
30 587 Prokop CihlářProkop Cihlář 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 09.55
31 Matěj JordanidisMatěj Jordanidis 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 09.57
32 643 Matěj BednářMatěj Bednář 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 09.59
33 Mikuláš FatkaMikuláš Fatka 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 09.60
34 Adam Ahsan MahmoodAdam Ahsan Mahmood 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 09.63
35 Vít LorencVít Lorenc 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 09.74
36 Matyáš TěšíkMatyáš Těšík 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 09.81
37 Jan DaněkJan Daněk 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 09.87
38 737 David MoggDavid Mogg 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 09.92
39 Jan VačkářJan Vačkář 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 09.99
40 Štěpán KottŠtěpán Kott 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 10.05
41 Michail BezrukovMichail Bezrukov 07 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 6 11.11
Petr FifkaPetr Fifka 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 DNS
Michal PetýrekMichal Petýrek 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 DNS
Mikuláš AndresMikuláš Andres 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 DNS
Florián SeveraFlorián Severa 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 DNS
Jiří HabersbergerJiří Habersberger 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 DNS
Jakub RyndaJakub Rynda 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 DNS
Filip BradáčFilip Bradáč 07 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 4 DNS

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (st, 27.2.2019 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr ZlesákPetr Zlesák 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 07.97
2 Ondřej TůmaOndřej Tůma 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 08.07
3 Adam OndriášAdam Ondriáš 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 08.15
4 Lukáš SalačLukáš Salač 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.38
5 Jan PořízekJan Pořízek 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 08.63
6 Adam GrabovskiAdam Grabovski 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 08.71
Celkem 6 závodníků
Finále B (st, 27.2.2019 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán SchmidtŠtěpán Schmidt 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 08.83
2 Marek PetráňMarek Petráň 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 08.93
3 Ondřej RezekOndřej Rezek 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 08.93
4 Maxmilián ŠafránekMaxmilián Šafránek 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 08.93
5 Petr HegarPetr Hegar 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 08.95
6 Filip StarýFilip Starý 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 08.95
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (st, 27.2.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 08.14
2 Nella Antonie MecerováNella Antonie Mecerová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.86
3 Dina RybkováDina Rybková 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 08.96
4 Adéla BajtlováAdéla Bajtlová 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 09.37
5 Alžběta CaskováAlžběta Casková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 09.88
6 Vendula JelínkováVendula Jelínková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 10.26
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (st, 27.2.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nicole KrutilováNicole Krutilová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 08.86
2 Veronika HuclováVeronika Huclová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.13
3 Lucie EremiášováLucie Eremiášová 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 09.23
4 Dominika MatouškováDominika Matoušková 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 09.24
5 Adéla LustigováAdéla Lustigová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 09.81
Amélie NevrláAmélie Nevrlá 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (st, 27.2.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela BlažkováMichaela Blažková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.44
2 Petra JelínkováPetra Jelínková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 09.32
3 Eva FulínováEva Fulínová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.47
4 Eliška UngerováEliška Ungerová 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 09.49
5 Tereza KettnerováTereza Kettnerová 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 10.08
Emma PreislerováEmma Preislerová 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (st, 27.2.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šárka RůžičkováŠárka Růžičková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.69
2 Anna VítkovskáAnna Vítkovská 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 09.03
3 Gaja RybkováGaja Rybková 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 09.09
4 Natálie HronováNatálie Hronová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 09.50
Barbora SedláčkováBarbora Sedláčková 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 DNS
Viktorie MelišíkováViktorie Melišíková 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (st, 27.2.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 641 Eliška KramešováEliška Kramešová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.64
2 Klára MatouškováKlára Matoušková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 09.00
3 Lucie DoleželováLucie Doleželová 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 09.26
4 Lucie FilipováLucie Filipová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 09.40
5 Alice MatouškováAlice Matoušková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 09.62
6 Amálie BejšovcováAmálie Bejšovcová 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 10.64
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (st, 27.2.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.65
2 Tereza ZemanováTereza Zemanová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 09.00
3 Veronika CísařováVeronika Císařová 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 09.70
4 626 Klára ChaloupkováKlára Chaloupková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 10.08
Tereza PrůšováTereza Průšová 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 DNS
Tereza KobrlováTereza Kobrlová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 07 (st, 27.2.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 620 Zuzana KrumphanzlováZuzana Krumphanzlová 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 08.83
2 Zuzana HliňákováZuzana Hliňáková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 09.06
3 Andrea KohoutkováAndrea Kohoutková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 09.27
4 Zuzana ČiberováZuzana Čiberová 07 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 09.57
5 Anna JenčkováAnna Jenčková 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 10.04
Valentýna PšeničnáValentýna Pšeničná 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 08 (st, 27.2.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 613 Nela FrankováNela Franková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.91
2 Alžběta MachováAlžběta Machová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 09.08
3 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 09.19
4 Karolína KulhaváKarolína Kulhavá 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 09.70
Nela RejtharováNela Rejtharová 07 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 09 (st, 27.2.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 417 Karolína JarošováKarolína Jarošová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.90
2 639 Barbora KličkováBarbora Kličková 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 09.05
3 Kamila SojkováKamila Sojková 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 09.14
4 Anna SejkotováAnna Sejkotová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 09.62
5 Kristýna HollmannováKristýna Hollmannová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 10.21
Celkem 5 závodníků
Rozběh 10 (st, 27.2.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valerie BenešováValerie Benešová 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 08.93
2 Alžběta WogurkováAlžběta Wogurková 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 09.00
3 Andrea BatalováAndrea Batalová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.36
4 419 Vendula ChvátalováVendula Chvátalová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 09.37
5 803 Kristýna KvášováKristýna Kvášová 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 10.24
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 08.14
2 Michaela BlažkováMichaela Blažková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.44
3 641 Eliška KramešováEliška Kramešová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.64
4 Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.65
5 Šárka RůžičkováŠárka Růžičková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.69
6 620 Zuzana KrumphanzlováZuzana Krumphanzlová 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 08.83
7 Nella Antonie MecerováNella Antonie Mecerová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.86
7 Nicole KrutilováNicole Krutilová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 08.86
9 417 Karolína JarošováKarolína Jarošová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.90
10 613 Nela FrankováNela Franková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.91
11 Valerie BenešováValerie Benešová 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 08.93
12 Dina RybkováDina Rybková 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 08.96
13 Klára MatouškováKlára Matoušková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 09.00
13 Tereza ZemanováTereza Zemanová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 09.00
13 Alžběta WogurkováAlžběta Wogurková 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 09.00
16 Anna VítkovskáAnna Vítkovská 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 09.03
17 639 Barbora KličkováBarbora Kličková 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 09.05
18 Zuzana HliňákováZuzana Hliňáková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 09.06
19 Alžběta MachováAlžběta Machová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 09.08
20 Gaja RybkováGaja Rybková 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 09.09
21 Veronika HuclováVeronika Huclová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.13
22 Kamila SojkováKamila Sojková 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 09.14
23 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 09.19
24 Lucie EremiášováLucie Eremiášová 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 09.23
25 Dominika MatouškováDominika Matoušková 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 09.24
26 Lucie DoleželováLucie Doleželová 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 09.26
27 Andrea KohoutkováAndrea Kohoutková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 09.27
28 Petra JelínkováPetra Jelínková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 09.32
29 Andrea BatalováAndrea Batalová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.36
30 Adéla BajtlováAdéla Bajtlová 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 09.37
30 419 Vendula ChvátalováVendula Chvátalová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 09.37
32 Lucie FilipováLucie Filipová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 09.40
33 Eva FulínováEva Fulínová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.47
34 Eliška UngerováEliška Ungerová 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 09.49
35 Natálie HronováNatálie Hronová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 09.50
36 Zuzana ČiberováZuzana Čiberová 07 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 09.57
37 Alice MatouškováAlice Matoušková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 09.62
37 Anna SejkotováAnna Sejkotová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 09.62
39 Veronika CísařováVeronika Císařová 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 09.70
39 Karolína KulhaváKarolína Kulhavá 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 09.70
41 Adéla LustigováAdéla Lustigová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 09.81
42 Alžběta CaskováAlžběta Casková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 09.88
43 Anna JenčkováAnna Jenčková 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 10.04
44 Tereza KettnerováTereza Kettnerová 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 10.08
44 626 Klára ChaloupkováKlára Chaloupková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 10.08
46 Kristýna HollmannováKristýna Hollmannová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 10.21
47 803 Kristýna KvášováKristýna Kvášová 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 10.24
48 Vendula JelínkováVendula Jelínková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 10.26
49 Amálie BejšovcováAmálie Bejšovcová 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 10.64
Amélie NevrláAmélie Nevrlá 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 DNS
Emma PreislerováEmma Preislerová 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 DNS
Barbora SedláčkováBarbora Sedláčková 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 DNS
Viktorie MelišíkováViktorie Melišíková 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 DNS
Tereza PrůšováTereza Průšová 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 DNS
Tereza KobrlováTereza Kobrlová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 DNS
Valentýna PšeničnáValentýna Pšeničná 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 DNS
Nela RejtharováNela Rejtharová 07 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 5 DNS

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (st, 27.2.2019 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 08.08
2 Michaela BlažkováMichaela Blažková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 08.41
3 641 Eliška KramešováEliška Kramešová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 08.49
4 Šárka RůžičkováŠárka Růžičková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 08.61
5 Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.70
6 Nicole KrutilováNicole Krutilová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 08.95
Celkem 6 závodníků
Finále B (st, 27.2.2019 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 620 Zuzana KrumphanzlováZuzana Krumphanzlová 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 08.73
2 613 Nela FrankováNela Franková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.85
3 Nella Antonie MecerováNella Antonie Mecerová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.85
4 417 Karolína JarošováKarolína Jarošová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.87
5 Dina RybkováDina Rybková 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 08.90
6 Valerie BenešováValerie Benešová 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 08.92
Celkem 6 závodníků