výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. veřejné závody Olympu

Praha - Stromovka (16. 1. 2019)

60 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 16.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.99
2 Vojtěch ŠvajnerVojtěch Švajner 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 09.22
3 Vítězslav MärzVítězslav März 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 09.31
4 Michal SupMichal Sup 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.54
5 Jakub MyslivecJakub Myslivec 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.56
6 Jan RajmonJan Rajmon 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.98
7 Šimon PajdarŠimon Pajdar 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 10.41
8 Matěj HošekMatěj Hošek 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 10.90
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 16.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sebastian SudlíkSebastian Sudlík 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 09.81
2 Matěj RadzoMatěj Radzo 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.81
3 Petr LabuťPetr Labuť 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 10.15
4 Daniel KopřivaDaniel Kopřiva 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 10.38
5 Jan MozgaJan Mozga 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 10.40
6 Jonáš LupačJonáš Lupač 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 10.56
7 Petr MouchaPetr Moucha 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 10.89
8 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.31
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (st, 16.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš WalterTomáš Walter 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10.24
2 Jan ČápJan Čáp 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.40
3 Albert BakusAlbert Bakus 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.56
4 Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.15
5 Martin GajdaMartin Gajda 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.20
6 Julián BoschatJulián Boschat 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 11.22
7 Martin KopenecMartin Kopenec 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.44
8 Adam SchejbalAdam Schejbal 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.74
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (st, 16.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub KolínskýJakub Kolínský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 11.00
2 Josef BělohlávekJosef Bělohlávek 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 11.85
3 Oren HolišOren Holiš 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 11.88
4 Jakub GregerJakub Greger 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11.90
5 Ondřej KosOndřej Kos 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.08
6 Michael DušekMichael Dušek 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 12.35
7 Ondřej ŠpoutilOndřej Špoutil 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 12.52
8 Štěpán ŠtronerŠtěpán Štroner 04 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 13.47
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (st, 16.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sebastian SudlíkSebastian Sudlík 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 09.99
2 Filip SolskýFilip Solský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 10.92
3 Kryštof PudilKryštof Pudil 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 11.43
4 Ondřej AdamíkOndřej Adamík 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 11.92
5 Lukáš BabickýLukáš Babický 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11.98
6 Albert KuklaAlbert Kukla 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 12.05
7 Matěj TřeštíkMatěj Třeštík 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.25
Celkem 7 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (st, 16.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr ZlesákPetr Zlesák 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 09.70
2 Roman KubelkaRoman Kubelka 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.72
3 Vavřinec PospíšilVavřinec Pospíšil 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.00
4 Jakub PavingerJakub Pavinger 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 11.10
5 Filip VojáčekFilip Vojáček 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 11.11
6 Martin OvčiakMartin Ovčiak 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 11.40
7 Vojtěch PeroutkaVojtěch Peroutka 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 11.59
8 Prokop SládekProkop Sládek 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.81
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 16.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Maxmilián ŠafránekMaxmilián Šafránek 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 10.91
2 Filip StarýFilip Starý 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.82
3 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 12.03
4 Jan TomášekJan Tomášek 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 12.25
5 Ondřej MašekOndřej Mašek 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.35
6 Vojtěch LacykVojtěch Lacyk 07 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 12.56
7 Adam KotíkAdam Kotík 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.91
8 Adam ŠtronerAdam Štroner 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 13.05
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (st, 16.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ctirad AdamčíkCtirad Adamčík 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.71
2 Vojtěch HyťhaVojtěch Hyťha 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.32
3 David FilloDavid Fillo 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13.68
4 Miroslav PogorelskýMiroslav Pogorelský 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 14.17
5 Alex ČasarAlex Časar 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 14.32
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (st, 16.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik Gasiúnas-DemčenkoDominik Gasiúnas-Demčenko 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 11.20
1 Petr ZlesákPetr Zlesák 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 09.67
2 Matyáš TěšíkMatyáš Těšík 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.76
2 Maxmilián ŠafránekMaxmilián Šafránek 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 10.74
3 Adam Joshua WillsAdam Joshua Wills 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 12.88
3 Ondřej MiláčekOndřej Miláček 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.96
4 Albert BogušovskýAlbert Bogušovský 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 13.55
4 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 12.07
5 Adam PavlovskýAdam Pavlovský 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13.58
5 Jakub SinaJakub Sina 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.43
6 Jonáš DoležalJonáš Doležal 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14.16
6 Jakub VlčekJakub Vlček 06 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 13.80
7 Tobiáš UrbánekTobiáš Urbánek 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 14.16
8 Ondřej DonátOndřej Donát 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 14.26
Celkem 14 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 16.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.03
2 Adéla HusákováAdéla Husáková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.28
3 Marina KollárováMarina Kollárová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 09.39
4 Adéla NovotnáAdéla Novotná 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.40
5 Stella ChaloupkováStella Chaloupková 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 09.47
6 Eliška ZimmermannováEliška Zimmermannová 05 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 10.18
7 Adriana NerudaAdriana Neruda 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 10.32
8 Anežka HolkováAnežka Holková 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 10.85
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 16.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška NěmečkováEliška Němečková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.17
2 Veronika ProcházkováVeronika Procházková 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 10.22
3 Eliška DobešováEliška Dobešová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10.40
4 Julie Anna ŠebkováJulie Anna Šebková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 10.42
5 Veronika KouckáVeronika Koucká 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.78
6 Anna KrálováAnna Králová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.22
7 Hana PavlováHana Pavlová 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 11.38
8 Eliška JarošováEliška Jarošová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 11.90
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (st, 16.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.60
2 Tereza MoravcováTereza Moravcová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 10.78
3 Adéla KubánkováAdéla Kubánková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.88
4 Sára NoasováSára Noasová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.97
5 Rozálie SaidlováRozálie Saidlová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.98
6 Laura BrodilováLaura Brodilová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.21
7 Kristýna HruškováKristýna Hrušková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.28
8 Valérie VáclavíkováValérie Václavíková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.67
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (st, 16.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Johana BurdováJohana Burdová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.69
2 Petra BučányováPetra Bučányová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.09
3 Anastasija PanovaAnastasija Panova 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.13
4 Andrea GrabovskáAndrea Grabovská 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11.21
5 Rozálie KrejčovesováRozálie Krejčovesová 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 11.62
6 Julie KracíkováJulie Kracíková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 11.73
7 Agáta BrendlováAgáta Brendlová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 11.86
8 Lucie VítkováLucie Vítková 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 12.20
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (st, 16.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina BrdičkováKateřina Brdičková 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10.89
2 Julie ŠorbanováJulie Šorbanová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.99
3 Karolína ŠtélováKarolína Štélová 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11.15
4 Alžběta OlšovskáAlžběta Olšovská 04 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 11.50
5 Anežka JelínkováAnežka Jelínková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.64
6 Lucie HorákováLucie Horáková 05 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 11.69
7 Hana PavlíčkováHana Pavlíčková 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 12.34
Adéla MarkováAdéla Marková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (st, 16.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.49
2 Magdalena SucháMagdalena Suchá 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 09.85
3 Adéla BrichtováAdéla Brichtová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.78
4 Eva CaldrováEva Caldrová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.13
5 Tereza Anežka ČechováTereza Anežka Čechová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 11.48
6 Natálie TrávníčkováNatálie Trávníčková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 12.07
7 Eliška DrábováEliška Drábová 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 12.79
8 Kateřina WolfováKateřina Wolfová 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 12.91
Celkem 8 závodníků
Běh 7 (st, 16.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda GrecmanováLinda Grecmanová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.38
2 Tereza PavelkováTereza Pavelková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.77
3 Sabina DerkováSabina Derková 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 11.02
4 Eliška BűrgelováEliška Bűrgelová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 11.13
5 Natálie VyroubalováNatálie Vyroubalová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.37
6 Brigatte Lunyol ČoriBrigatte Lunyol Čori 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.67
7 Žaneta MrázováŽaneta Mrázová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.75
Celkem 7 závodníků
Běh 8 (st, 16.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola AzariNikola Azari 05 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 09.98
2 Anežka HolkováAnežka Holková 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 10.92
3 Tereza PristačováTereza Pristačová 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 11.61
4 Kristýna PaterováKristýna Paterová 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 11.69
5 Amálie ŠteflováAmálie Šteflová 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 11.74
Eliška JarošováEliška Jarošová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova DNS
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 16.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová 06 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 09.79
2 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 10.05
3 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 10.33
4 Magda VáchováMagda Váchová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 10.38
5 Karolína LackováKarolína Lacková 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 10.41
6 Agáta HofmanováAgáta Hofmanová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.00
7 Elen HoffmannováElen Hoffmannová 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 11.62
8 Lucie JakoubkováLucie Jakoubková 06 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 12.03
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 16.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta ZítkováMarkéta Zítková 06 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 10.75
2 Zuzana HliňákováZuzana Hliňáková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 11.23
3 Stella KollárováStella Kollárová 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 11.46
4 Justýna FílováJustýna Fílová 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 11.88
5 Zuzana KrumphanzlováZuzana Krumphanzlová 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 11.97
6 Leontýna NuskováLeontýna Nusková 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 12.33
7 Eliška UngerováEliška Ungerová 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 12.40
8 Helena JanákováHelena Janáková 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 13.64
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (st, 16.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka KárníkováAnežka Kárníková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.01
2 Karolína MachováKarolína Machová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 12.25
3 Veronika VeseláVeronika Veselá 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 12.81
4 Emma DorňákováEmma Dorňáková 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.88
5 Eva FulínováEva Fulínová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.93
6 Helena VaňkováHelena Vaňková 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 13.09
7 Kristýna VopařilováKristýna Vopařilová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 13.11
8 Denisa CabalováDenisa Cabalová 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 14.30
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (st, 16.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Juliana FrimlováJuliana Frimlová 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 11.68
2 Veronika CísařováVeronika Císařová 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 12.39
3 Nikoleta LarNikoleta Lar 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 12.60
4 Alžběta CaskováAlžběta Casková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 12.72
5 Nela RejtharováNela Rejtharová 07 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 12.79
6 Lenka NovákováLenka Nováková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.85
7 Karolína ChadimováKarolína Chadimová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 13.61
8 Claudia AldrovandiClaudia Aldrovandi 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 13.80
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (st, 16.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela BlažkováMichaela Blažková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 11.32
2 Ella RoseckáElla Rosecká 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 13.02
3 Berta KrejbichováBerta Krejbichová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 13.44
4 Anežka MaříkováAnežka Maříková 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 13.89
5 Tereza KadlecováTereza Kadlecová 07 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 14.13
6 Karolína PončákováKarolína Pončáková 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 14.18
7 Sofie NidrováSofie Nidrová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14.35
8 Emma JanečkováEmma Janečková 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14.78
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (st, 16.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela FrankováNela Franková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.62
2 Karolína KošťákováKarolína Košťáková 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 12.78
3 Anna FulínováAnna Fulínová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.86
4 Olívie FojtíkováOlívie Fojtíková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.12
5 Kateřina ČápováKateřina Čápová 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 13.13
6 Ludmila VránováLudmila Vránová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.58
7 Vendula JelínkováVendula Jelínková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.33
Celkem 7 závodníků
Běh 7 (st, 16.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Agáta HofmanováAgáta Hofmanová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.91
2 Eliška HríbováEliška Hríbová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.45
3 Anna ŠtěpánkováAnna Štěpánková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.27
4 Eliška HrbkováEliška Hrbková 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 13.58
5 Ella KuníkováElla Kuníková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.71
Celkem 5 závodníků
Běh 8 (st, 16.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza HassmannováTereza Hassmannová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.74
2 Carolina KofroňováCarolina Kofroňová 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 13.34
3 Tereza KettnerováTereza Kettnerová 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 13.48
4 Daniela HoďákováDaniela Hoďáková 07 LS KladnoLS Kladno 14.79
5 Anna Maria HlaváčováAnna Maria Hlaváčová 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 14.89
6 Anna BudíkováAnna Budíková 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 15.02
Celkem 6 závodníků