Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Zahajovací závody staršího žactva

Olomouc (18. 1. 2019)

Skok daleký - Žáci

(pá, 18.1.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Karel BrychtaKarel Brychta
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
04 20 5.82 5.825.725.445.825.740.00.0
2 Roman TodorovRoman Todorov
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 5 5.29 xx5.295.294.940.00.0
3 Matěj VojáčekMatěj Vojáček
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 14 5.15 5.115.155.135.15x0.00.0
4 Adam PolanskýAdam Polanský
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
05 19 4.90 4.674.854.874.874.900.00.0
5 Ondřej FojtOndřej Fojt
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 16 4.77 4.774.58x4.774.570.00.0
6 Matěj KelnarMatěj Kelnar
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 1 4.75 4.003.70x4.004.750.00.0
7 Jan MikešJan Mikeš
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 17 4.70 4.594.704.454.70x0.00.0
8 Matyáš MoravecMatyáš Moravec
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 15 4.65 4.394.503.074.504.650.00.0
9 Jakub SlavíkJakub Slavík
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
04 12 4.62 4.624.484.414.624.550.00.0
10 Marek JežMarek Jež
BYAC BrnoBYAC Brno
05 13 4.57 4.354.404.354.404.570.00.0
11 Filip ŽitnýFilip Žitný
BYAC BrnoBYAC Brno
04 18 4.56 4.56xx4.56x0.00.0
12 Ondřej SvobodaOndřej Svoboda
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
04 10 4.55 4.534.36x4.534.550.00.0
13 Ondřej SlavíčekOndřej Slavíček
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
05 11 4.54 x4.544.434.544.470.00.0
14 Jáchym KoubaJáchym Kouba
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 3 4.50 4.502.784.184.504.260.00.0
15 Michal LutovskýMichal Lutovský
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 4 4.35 x4.35x4.354.250.00.0
16 Vojtěch KoblížekVojtěch Koblížek
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
05 8 4.29 4.204.024.294.294.010.00.0
17 Matyáš UrbánekMatyáš Urbánek
BYAC BrnoBYAC Brno
05 7 4.07 3.943.613.823.944.070.00.0
18 Ondřej GletOndřej Glet
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
05 9 4.02 3.793.924.024.023.930.00.0
19 David LenzDavid Lenz
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
04 6 3.94 3.943.462.473.943.460.00.0
20 Jan KhýrJan Khýr
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
05 2 3.83 3.753.833.803.833.550.00.0
Celkem 20 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále A (pá, 18.1.2019 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jana PoláškováJana Polášková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 13 5.10 4.804.965.105.105.080.00.0
2 Eliška ZelováEliška Zelová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 11 4.79 4.524.644.794.794.560.00.0
3 Julie ČíhalováJulie Číhalová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
04 10 4.73 4.524.584.634.634.730.00.0
4 Eliška ŠirokáEliška Široká
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
04 6 4.65 4.444.484.444.484.650.00.0
5 Karolína MitanováKarolína Mitanová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 12 4.58 4.134.314.014.314.580.00.0
6 Lucie KutalováLucie Kutalová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
04 7 4.54 4.214.504.414.504.540.00.0
7 Adéla AndrýskováAdéla Andrýsková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
04 4 4.53 4.534.434.114.534.300.00.0
8 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková
JAC BrnoJAC Brno
04 8 4.51 4.484.514.234.514.180.00.0
9 Helena BryšováHelena Bryšová
JAC BrnoJAC Brno
05 2 4.48 4.484.274.254.483.970.00.0
10 Adéla MüllerováAdéla Müllerová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 9 4.35 4.294.354.324.354.230.00.0
11 Amálie TandlerováAmálie Tandlerová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 3 4.12 4.123.883.984.124.040.00.0
12 Magdalena MarkováMagdalena Marková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
05 5 4.12 4.123.883.854.124.030.00.0
13 Eva KratochvílováEva Kratochvílová
JAC BrnoJAC Brno
05 1 3.39 2.633.263.393.393.330.00.0
Celkem 13 závodníků
Finále B (pá, 18.1.2019 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Zuzana DrápalováZuzana Drápalová
JAC BrnoJAC Brno
04 23 4.92 x4.924.334.92x0.00.0
2 Tereza MyškováTereza Myšková
JAC BrnoJAC Brno
05 27 4.87 x4.864.874.87x0.00.0
3 Gabriela BegováGabriela Begová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 26 4.80 x4.054.404.404.800.00.0
4 Anna StejskalováAnna Stejskalová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 25 4.80 4.363.504.804.803.800.00.0
5 Sofia DelpreteSofia Delprete
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 1 4.43 4.433.66-4.43-0.00.0
6 Natálie NovotnáNatálie Novotná
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 24 4.37 4.374.203.884.374.250.00.0
7 Alice KozákováAlice Kozáková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 3 4.34 4.34xx4.344.230.00.0
8 Eliška NeužilováEliška Neužilová
JAC BrnoJAC Brno
06 22 4.27 4.274.204.154.273.890.00.0
9 Nela HájkováNela Hájková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 14 4.25 4.25x3.924.254.240.00.0
10 Nikola LinhartováNikola Linhartová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
04 4 4.13 3.764.064.134.13-0.00.0
11 Barbora ŠtěpánováBarbora Štěpánová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 4.10 4.104.104.064.103.870.00.0
12 Michaela KubešováMichaela Kubešová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 21 4.06 4.063.904.054.064.050.00.0
13 Kateřina GottvaldováKateřina Gottvaldová
JAC BrnoJAC Brno
07 18 3.97 3.973.633.683.973.650.00.0
14 Pavlína MičudováPavlína Mičudová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 3.89 x3.533.813.813.890.00.0
15 Zuzana SlobodováZuzana Slobodová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
05 15 3.89 x3.893.543.89x0.00.0
16 Adéla DvořákováAdéla Dvořáková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
05 2 3.88 3.703.573.883.88x0.00.0
17 Kristina GottvaldováKristina Gottvaldová
JAC BrnoJAC Brno
07 19 3.86 xx3.863.863.460.00.0
18 Johana KorandováJohana Korandová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
05 20 3.70 3.703.623.273.702.980.00.0
19 Vanesa VincencováVanesa Vincencová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
05 16 3.67 3.673.103.133.67-0.00.0
20 Julie KřivánkováJulie Křivánková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
04 11 3.64 x3.643.363.643.460.00.0
21 Viktorie BočkováViktorie Bočková
JAC BrnoJAC Brno
07 12 3.55 x3.553.433.553.330.00.0
22 Valentína KlujováValentína Klujová
JAC BrnoJAC Brno
07 17 3.52 3.303.523.453.522.720.00.0
23 Dominika PospíšilováDominika Pospíšilová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
04 8 3.50 3.363.503.283.50-0.00.0
24 Adéla ZapletalováAdéla Zapletalová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
05 7 3.48 3.403.483.333.483.200.00.0
25 Tereza SvobodováTereza Svobodová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 5 3.44 3.44xx3.44-0.00.0
26 Adéla GrigelováAdéla Grigelová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
05 13 3.37 3.373.373.063.373.300.00.0
27 Veronika VeseláVeronika Veselá
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
05 9 3.02 3.022.82x3.02-0.00.0
28 Tereza PařilováTereza Pařilová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
04 10 2.82 xx2.822.822.810.00.0
Adéla VodičkováAdéla Vodičková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 6 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 29 závodníků