Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Zahajovací závody staršího žactva

Olomouc (18. 1. 2019)

60 m překážek (0.84) - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 18.1.2019 - 10:20) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David KovářDavid Kovář 05 BYAC BrnoBYAC Brno 2 09.26
2 Ondřej KomárekOndřej Komárek 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 09.91
3 Jakub SlavíkJakub Slavík 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 09.92
4 Ondřej KlocOndřej Kloc 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 11.03
Celkem 4 závodníků
Rozběh 02 (pá, 18.1.2019 - 10:20) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaroslav JelínekJaroslav Jelínek 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 11.07
2 Jakub ČermákJakub Čermák 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 11.27
3 Daniel SlavíkDaniel Slavík 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 11.45
4 David LenzDavid Lenz 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 12.51
Celkem 4 závodníků
Rozběh 03 (pá, 18.1.2019 - 10:20) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal NekoksaMichal Nekoksa 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 11.74
2 Jan KhýrJan Khýr 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 12.28
Adam NečasAdam Nečas 04 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 3 DNS
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David KovářDavid Kovář 05 BYAC BrnoBYAC Brno 2 09.26
2 Ondřej KomárekOndřej Komárek 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 09.91
3 Jakub SlavíkJakub Slavík 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 09.92
4 Ondřej KlocOndřej Kloc 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 11.03
5 Jaroslav JelínekJaroslav Jelínek 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 11.07
6 Jakub ČermákJakub Čermák 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 11.27
7 Daniel SlavíkDaniel Slavík 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 11.45
8 Michal NekoksaMichal Nekoksa 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 11.74
9 Jan KhýrJan Khýr 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 12.28
10 David LenzDavid Lenz 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 12.51
Adam NečasAdam Nečas 04 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 3 DNS

60 m překážek (0.84) - Žáci (Finále)

Finále A (pá, 18.1.2019 - 11:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David KovářDavid Kovář 05 BYAC BrnoBYAC Brno 2 09.24
2 Jakub SlavíkJakub Slavík 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 10.08
3 Ondřej KomárekOndřej Komárek 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 10.21
4 Ondřej KlocOndřej Kloc 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 11.15
Celkem 4 závodníků
Finále B (pá, 18.1.2019 - 11:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ČermákJakub Čermák 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 10.91
2 Jaroslav JelínekJaroslav Jelínek 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 11.02
3 Daniel SlavíkDaniel Slavík 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 11.70
4 Michal NekoksaMichal Nekoksa 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 11.86
Celkem 4 závodníků

60 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 18.1.2019 - 10:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana PoláškováJana Polášková 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 09.23
2 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 09.66
3 Šárka PavelkováŠárka Pavelková 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 09.82
4 Alena LevkováAlena Levková 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 10.20
Celkem 4 závodníků
Rozběh 02 (pá, 18.1.2019 - 10:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška ZelováEliška Zelová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 09.65
2 Anděla ZahradníkováAnděla Zahradníková 04 JAC BrnoJAC Brno 3 10.87
3 Adéla KopeckáAdéla Kopecká 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 11.51
4 Dominika PospíšilováDominika Pospíšilová 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 12.15
Celkem 4 závodníků
Rozběh 03 (pá, 18.1.2019 - 10:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna StejskalováAnna Stejskalová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 10.16
2 Julie NekoksováJulie Nekoksová 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 11.95
3 Darina NerušilováDarina Nerušilová 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 12.37
4 Natálie HoráčkováNatálie Horáčková 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 12.81
Celkem 4 závodníků
Rozběh 04 (pá, 18.1.2019 - 10:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára VrbickáSára Vrbická 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 12.15
2 Adéla GrigelováAdéla Grigelová 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 12.22
3 Eliška ŠirokáEliška Široká 04 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 3 12.91
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana PoláškováJana Polášková 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 09.23
2 Eliška ZelováEliška Zelová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 09.65
3 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 09.66
4 Šárka PavelkováŠárka Pavelková 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 09.82
5 Anna StejskalováAnna Stejskalová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 10.16
6 Alena LevkováAlena Levková 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 10.20
7 Anděla ZahradníkováAnděla Zahradníková 04 JAC BrnoJAC Brno 3 10.87
8 Adéla KopeckáAdéla Kopecká 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 11.51
9 Julie NekoksováJulie Nekoksová 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 11.95
10 Dominika PospíšilováDominika Pospíšilová 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 12.15
10 Sára VrbickáSára Vrbická 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 12.15
12 Adéla GrigelováAdéla Grigelová 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 12.22
13 Darina NerušilováDarina Nerušilová 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 12.37
14 Natálie HoráčkováNatálie Horáčková 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 12.81
15 Eliška ŠirokáEliška Široká 04 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 3 12.91

60 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Finále)

Finále A (pá, 18.1.2019 - 10:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana PoláškováJana Polášková 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 09.24
2 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 09.79
3 Šárka PavelkováŠárka Pavelková 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 10.16
Eliška ZelováEliška Zelová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Finále B (pá, 18.1.2019 - 10:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alena LevkováAlena Levková 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 10.16
2 Anna StejskalováAnna Stejskalová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 10.66
3 Anděla ZahradníkováAnděla Zahradníková 04 JAC BrnoJAC Brno 1 10.94
4 Adéla KopeckáAdéla Kopecká 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 11.37
Celkem 4 závodníků
Finále C (pá, 18.1.2019 - 10:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie NekoksováJulie Nekoksová 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 11.59
2 Dominika PospíšilováDominika Pospíšilová 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 12.10
3 Sára VrbickáSára Vrbická 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 12.13
4 Adéla GrigelováAdéla Grigelová 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 12.45
Celkem 4 závodníků