Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. veřejné závody Olympu

Praha - Stromovka (13. 2. 2019)

vrh koulí 3kg - Dorostenky

(st, 13.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Agáta MikundováAgáta Mikundová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
02 11.89
Celkem 1 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(st, 13.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Nikol BalcarováNikol Balcarová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 11.39
2 Adéla PipkováAdéla Pipková
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
05 10.80
3 Eliška VeverováEliška Veverová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
04 09.87
4 Klára HonsůKlára Honsů
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 09.63
5 Monika FlorováMonika Florová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 09.60
6 Tereza KauckáTereza Kaucká
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 09.60
7 Julie ŽeníškováJulie Ženíšková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 09.47
8 Tereza JakoubkováTereza Jakoubková
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
04 09.03
9 Kristýna ŘezáčováKristýna Řezáčová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 08.99
10 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 08.80
11 Adriana NerudaAdriana Neruda
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
04 08.77
12 Laura BrodilováLaura Brodilová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 08.60
13 Kristýna ProkopováKristýna Prokopová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 08.45
14 Natálie KryštofováNatálie Kryštofová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
05 08.31
15 Hana SkočdopolováHana Skočdopolová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 08.13
16 Eliška JarošováEliška Jarošová
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 07.73
17 Kateřina BezováKateřina Bezová
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 07.66
18 Anna KymlováAnna Kymlová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
04 07.56
20 Lucie BöhmováLucie Böhmová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
05 07.56
19 Lucie JanouškováLucie Janoušková
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
04 07.37
21 Eliška DobešováEliška Dobešová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 07.36
22 Eliška DrábováEliška Drábová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
05 07.27
23 Eliška ŠárováEliška Šárová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
03 07.24
24 Veronika ŠejvlováVeronika Šejvlová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 07.10
25 Barbora HeinitzováBarbora Heinitzová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 07.05
26 Kamila BekováKamila Beková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 06.90
27 Eliška ZapletalováEliška Zapletalová
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 06.77
28 Karolína ParkanováKarolína Parkanová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 06.48
29 Agáta BrendlováAgáta Brendlová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
05 06.27
30 Eliška Libuše PalečkováEliška Libuše Palečková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
05 06.12
31 Julie VlachováJulie Vlachová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 05.87
Celkem 31 závodníků