4. veřejné závody Olympu
Praha - Stromovka (13. 2. 2019)150 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (st, 13.2.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub ŠafářJakub Šafář | 04 | AC Turnov, z. s. | 17.38 | |||||||||||||||
2 | Vít VinduškaVít Vinduška | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 18.45 | |||||||||||||||
3 | Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 19.27 | |||||||||||||||
4 | Jakub PavingerJakub Pavinger | 06 | SK Jeseniova | 21.93 | |||||||||||||||
5 | Vojtěch KovaříkVojtěch Kovařík | 07 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 23.35 | |||||||||||||||
6 | Jan JohnJan John | 07 | Univerzitní sportovní klub ... | 27.29 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (st, 13.2.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 17.69 | |||||||||||||||
2 | Lukáš KvapilLukáš Kvapil | 04 | TJ Sokol Jaroměř | 17.83 | |||||||||||||||
3 | Miroslav PavlyukMiroslav Pavlyuk | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 18.47 | |||||||||||||||
4 | Ondřej PaletaOndřej Paleta | 05 | Atletický školní klub Mazur... | 20.34 | |||||||||||||||
5 | Ondřej SikačOndřej Sikač | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 23.28 | |||||||||||||||
6 | Tobias ZbrojTobias Zbroj | 07 | SK Jeseniova | 23.54 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (st, 13.2.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán GregorŠtěpán Gregor | 04 | AK Most | 18.40 | |||||||||||||||
2 | David KurfürstDavid Kurfürst | 04 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 18.45 | |||||||||||||||
3 | Pavel PoslušnýPavel Poslušný | 05 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 19.04 | |||||||||||||||
4 | Ondřej RezekOndřej Rezek | 07 | PSK Olymp Praha, z.s. | 22.14 | |||||||||||||||
5 | Lukáš DěvěrLukáš Děvěr | 05 | Atletický školní klub Mazur... | 23.18 | |||||||||||||||
Richard RozkydálekRichard Rozkydálek | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (st, 13.2.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj JarušekMatěj Jarušek | 04 | SK Sporting Příbram, Z.S. | 18.17 | |||||||||||||||
2 | Lukáš VeselýLukáš Veselý | 04 | A. C. Sparta Praha | 18.23 | |||||||||||||||
3 | Petr LabuťPetr Labuť | 05 | Atletický školní klub Mazur... | 18.49 | |||||||||||||||
4 | Lukáš NovákLukáš Novák | 05 | TJ Dukla Praha | 23.73 | |||||||||||||||
5 | Matyáš StejskalMatyáš Stejskal | 06 | Spartak Praha 4 | 25.71 | |||||||||||||||
6 | Michail BezrukovMichail Bezrukov | 07 | SK Míle, z.s. | 27.59 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 5 (st, 13.2.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Damjan ToljDamjan Tolj | 04 | A. C. Sparta Praha | 17.26 | |||||||||||||||
2 | Štěpán PavlasŠtěpán Pavlas | 04 | TJ Dukla Praha | 18.66 | |||||||||||||||
3 | Filip GottwaldFilip Gottwald | 07 | ASK Slavia Praha | 23.53 | |||||||||||||||
4 | Jakub HošekJakub Hošek | 07 | Spartak Praha 4 | 24.64 | |||||||||||||||
Ondřej MašekOndřej Mašek | 06 | Spartak Praha 4 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 6 (st, 13.2.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ivan HolečekIvan Holeček | 04 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 18.49 | |||||||||||||||
2 | Jakub JechJakub Jech | 04 | PSK Olymp Praha, z.s. | 19.05 | |||||||||||||||
3 | Adam JelínekAdam Jelínek | 04 | TJ Dukla Praha | 20.68 | |||||||||||||||
4 | Jiří FlegrJiří Flegr | 07 | Spartak Praha 4 | 24.59 | |||||||||||||||
5 | Lukáš VacekLukáš Vacek | 07 | Spartak Praha 4 | 24.67 | |||||||||||||||
Jakub KreysaJakub Kreysa | 04 | AK ŠKODA Plzeň | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 7 (st, 13.2.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří SynekJiří Synek | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 18.62 | |||||||||||||||
2 | Vítězslav MärzVítězslav März | 04 | MÍLAŘI Domažlice | 18.76 | |||||||||||||||
3 | Michal SupMichal Sup | 04 | TJ Dukla Praha | 18.83 | |||||||||||||||
4 | Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček | 06 | ASK Slavia Praha | 20.63 | |||||||||||||||
5 | Maxmilián ŠafránekMaxmilián Šafránek | 07 | PSK Olymp Praha, z.s. | 22.12 | |||||||||||||||
6 | Dan BaklíkDan Baklík | 06 | Spartak Praha 4 | 24.04 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 8 (st, 13.2.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tobiáš HrubýTobiáš Hrubý | 05 | TJ Dukla Praha | 18.98 | |||||||||||||||
2 | Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 19.06 | |||||||||||||||
3 | Kevin ŠkardaKevin Škarda | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 19.64 | |||||||||||||||
4 | Martin KopenecMartin Kopenec | 05 | ASK Slavia Praha | 20.92 | |||||||||||||||
5 | Daniel ŠarvašDaniel Šarvaš | 07 | Atletika Líbeznice | 23.11 | |||||||||||||||
6 | Michal PetýrekMichal Petýrek | 07 | ASK Slavia Praha | 24.79 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 9 (st, 13.2.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej HelebrantOndřej Helebrant | 05 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 19.37 | |||||||||||||||
2 | Jonáš LupačJonáš Lupač | 05 | A. C. Sparta Praha | 19.93 | |||||||||||||||
3 | Benedikt SpálenkaBenedikt Spálenka | 05 | ASK Slavia Praha | 21.76 | |||||||||||||||
4 | David SniegoňDavid Sniegoň | 07 | SK Jeseniova | 22.32 | |||||||||||||||
5 | Jakub StrnadJakub Strnad | 07 | Atletika Líbeznice | 23.36 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 10 (st, 13.2.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub MyslivecJakub Myslivec | 04 | ASK Slavia Praha | 19.33 | |||||||||||||||
2 | Jan ŠulcJan Šulc | 05 | ASK Slavia Praha | 19.77 | |||||||||||||||
3 | Matěj RadzoMatěj Radzo | 05 | TJ Dukla Praha | 19.84 | |||||||||||||||
4 | David DuroňDavid Duroň | 05 | SK Jeseniova | 21.96 | |||||||||||||||
5 | Jan MachalickýJan Machalický | 07 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 22.51 | |||||||||||||||
6 | Joseph LitsterJoseph Litster | 07 | Spartak Praha 4 | 24.32 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 11 (st, 13.2.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka | 04 | Spartak Praha 4 | 18.86 | |||||||||||||||
2 | Jan MozgaJan Mozga | 05 | TJ Neratovice | 19.06 | |||||||||||||||
3 | Ondřej BesedaOndřej Beseda | 05 | ASK Slavia Praha | 19.88 | |||||||||||||||
4 | Adam Ahsan MahmoodAdam Ahsan Mahmood | 07 | PSK Olymp Praha, z.s. | 22.57 | |||||||||||||||
5 | Oliver ČervinkaOliver Červinka | 06 | TJ Dukla Praha | 24.12 | |||||||||||||||
6 | Ondřej HlaváčOndřej Hlaváč | 07 | SC Radotín Praha | 25.00 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 12 (st, 13.2.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš KalašTomáš Kalaš | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 19.33 | |||||||||||||||
2 | Martin HoudekMartin Houdek | 05 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 20.12 | |||||||||||||||
3 | Kryštof HousaKryštof Housa | 05 | AC Turnov, z. s. | 20.18 | |||||||||||||||
4 | Jan ŠkardaJan Škarda | 05 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 22.42 | |||||||||||||||
5 | Jozef KrištofJozef Krištof | 04 | SC Radotín Praha | 24.49 | |||||||||||||||
6 | Patrik ŠtefkaPatrik Štefka | 06 | Spartak Praha 4 | 26.81 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 13 (st, 13.2.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip VojáčekFilip Vojáček | 07 | Univerzitní sportovní klub ... | 20.62 | |||||||||||||||
2 | Jakub HollmannJakub Hollmann | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 21.15 | |||||||||||||||
3 | Jakub HálaJakub Hála | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 21.53 | |||||||||||||||
4 | Ondřej AdamíkOndřej Adamík | 05 | Atletický školní klub Mazur... | 23.86 | |||||||||||||||
5 | Fabian SvobodaFabian Svoboda | 07 | SC Radotín Praha | 25.59 | |||||||||||||||
6 | Roman KorolRoman Korol | 06 | ASK Slavia Praha | 25.73 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 14 (st, 13.2.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kryštof BaxaKryštof Baxa | 04 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 19.66 | |||||||||||||||
2 | Filip ŠtětkaFilip Štětka | 04 | Spartak Praha 4 | 19.81 | |||||||||||||||
3 | Matěj KárníkMatěj Kárník | 04 | ASK Slavia Praha | 21.04 | |||||||||||||||
4 | Jáchym BurianJáchym Burian | 06 | SK Jeseniova | 21.72 | |||||||||||||||
5 | Filip HodačFilip Hodač | 07 | Univerzitní sportovní klub ... | 23.45 | |||||||||||||||
6 | Florian TeufelFlorian Teufel | 06 | Spartak Praha 4 | 27.65 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 15 (st, 13.2.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 19.98 | |||||||||||||||
2 | Ondřej ŠátekOndřej Šátek | 05 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 20.32 | |||||||||||||||
3 | Adam JežekAdam Ježek | 07 | ASK Slavia Praha | 22.89 | |||||||||||||||
4 | Adam Joshua WillsAdam Joshua Wills | 06 | Atletika Jižní Město z.s. | 23.98 | |||||||||||||||
5 | Ondřej DonátOndřej Donát | 07 | Spartak Praha 4 | 25.13 | |||||||||||||||
Tomáš WalterTomáš Walter | 05 | TJ Dukla Praha | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 16 (st, 13.2.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyas KoszegiMatyas Koszegi | 05 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 19.77 | |||||||||||||||
2 | Lukáš SalačLukáš Salač | 06 | ASK Slavia Praha | 20.57 | |||||||||||||||
3 | Albert BakusAlbert Bakus | 05 | ASK Slavia Praha | 20.79 | |||||||||||||||
4 | Matyáš RejtharMatyáš Rejthar | 05 | SK Míle, z.s. | 22.34 | |||||||||||||||
5 | Václav VondřejcVáclav Vondřejc | 07 | A. C. Sparta Praha | 23.73 | |||||||||||||||
6 | Jan VačkářJan Vačkář | 07 | SC Radotín Praha | 24.12 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 17 (st, 13.2.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan PomahačJan Pomahač | 04 | SK Míle, z.s. | 20.43 | |||||||||||||||
2 | Maximilian ŠpačekMaximilian Špaček | 05 | SC Radotín Praha | 21.01 | |||||||||||||||
3 | Jan BenešJan Beneš | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 21.21 | |||||||||||||||
4 | Oldřich DaněkOldřich Daněk | 06 | A. C. Sparta Praha | 22.73 | |||||||||||||||
5 | Filip HanzlíkFilip Hanzlík | 05 | SK Aritma Praha | 23.15 | |||||||||||||||
6 | Tobias ParikhTobias Parikh | 06 | A. C. Sparta Praha | 23.66 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 18 (st, 13.2.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš ČáhaTomáš Čáha | 06 | TJ Dukla Praha | 21.40 | |||||||||||||||
2 | Lukáš OrtLukáš Ort | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 22.15 | |||||||||||||||
3 | Jonáš VondraJonáš Vondra | 06 | A. C. Sparta Praha | 22.25 | |||||||||||||||
4 | Matyáš FišerMatyáš Fišer | 07 | A. C. Sparta Praha | 22.26 | |||||||||||||||
5 | Filip HanzalFilip Hanzal | 06 | A. C. Sparta Praha | 23.03 | |||||||||||||||
6 | Jakub WeberJakub Weber | 06 | ŠAK Novoborská Praha | 23.52 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 19 (st, 13.2.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tadeáš TichýTadeáš Tichý | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 20.35 | |||||||||||||||
2 | Kirill VinšKirill Vinš | 04 | ASK Slavia Praha | 20.92 | |||||||||||||||
3 | Josef LebedaJosef Lebeda | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 21.62 | |||||||||||||||
4 | Adam DoležalAdam Doležal | 06 | TJ Dukla Praha | 21.75 | |||||||||||||||
5 | Ondřej AugustaOndřej Augusta | 05 | ASK Slavia Praha | 21.88 | |||||||||||||||
6 | Michal ŠvorcMichal Švorc | 07 | TJ Dukla Praha | 23.96 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 20 (st, 13.2.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Patrik MarinovPatrik Marinov | 05 | SC Radotín Praha | 19.31 | |||||||||||||||
2 | Šimon MatoušekŠimon Matoušek | 06 | SC Radotín Praha | 20.67 | |||||||||||||||
3 | Jakub GregerJakub Greger | 05 | TJ Dukla Praha | 21.00 | |||||||||||||||
4 | Marek PetráňMarek Petráň | 07 | A. C. Sparta Praha | 21.30 | |||||||||||||||
5 | Alessandro VaccinoAlessandro Vaccino | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 22.18 | |||||||||||||||
6 | Martin OvčiakMartin Ovčiak | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. | 22.32 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 21 (st, 13.2.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj HruškaMatěj Hruška | 04 | ASK Slavia Praha | 19.46 | |||||||||||||||
2 | Benjamin SvobodaBenjamin Svoboda | 05 | TJ Dukla Praha | 20.85 | |||||||||||||||
3 | Filip MrštnýFilip Mrštný | 06 | SC Radotín Praha | 22.90 | |||||||||||||||
4 | Marek SedláčekMarek Sedláček | 07 | A. C. Sparta Praha | 23.79 | |||||||||||||||
5 | Jonáš DoležalJonáš Doležal | 07 | TJ Dukla Praha | 27.95 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 22 (st, 13.2.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zdeněk TouškaZdeněk Touška | 04 | AK Bílina | 20.11 | |||||||||||||||
2 | Vojtěch SkálaVojtěch Skála | 04 | AK Bílina | 20.49 | |||||||||||||||
3 | Matyáš HarantaMatyáš Haranta | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 20.66 | |||||||||||||||
4 | Samuel OndášSamuel Ondáš | 07 | TJ Dukla Praha | 22.77 | |||||||||||||||
5 | Ondřej KrejčíOndřej Krejčí | 07 | PSK Olymp Praha, z.s. | 22.87 | |||||||||||||||
6 | Josef SvobodaJosef Svoboda | 06 | ASK Slavia Praha | 23.80 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 23 (st, 13.2.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan ČápJan Čáp | 05 | ASK Slavia Praha | 20.47 | |||||||||||||||
2 | Marek ŠtorekMarek Štorek | 04 | SK Aritma Praha | 21.11 | |||||||||||||||
3 | Jiří MarekJiří Marek | 05 | ASK Slavia Praha | 21.40 | |||||||||||||||
4 | Michal FriedlMichal Friedl | 07 | A. C. Sparta Praha | 22.17 | |||||||||||||||
5 | Adam HruškaAdam Hruška | 07 | ASK Slavia Praha | 23.59 | |||||||||||||||
6 | Štepán HobzaŠtepán Hobza | 07 | SK Aritma Praha | 25.39 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
150 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (st, 13.2.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna PetrušováKristýna Petrušová | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 19.93 | |||||||||||||||
2 | Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková | 04 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 19.99 | |||||||||||||||
3 | Nicol MelounováNicol Melounová | 04 | A. C. Sparta Praha | 20.06 | |||||||||||||||
4 | Zuzana TomáškováZuzana Tomášková | 05 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 22.55 | |||||||||||||||
5 | Adéla SvobodováAdéla Svobodová | 04 | A. C. Sparta Praha | 22.72 | |||||||||||||||
6 | Tereza RozsypalováTereza Rozsypalová | 07 | A. C. Sparta Praha | 24.73 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (st, 13.2.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora VaňkováBarbora Vaňková | 04 | ASK Slavia Praha | 19.41 | |||||||||||||||
2 | Terezie TáborskáTerezie Táborská | 06 | SK Jeseniova | 19.45 | |||||||||||||||
3 | Sofie JakabováSofie Jakabová | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 20.05 | |||||||||||||||
4 | Eliška PopelováEliška Popelová | 04 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 22.05 | |||||||||||||||
5 | Kateřina ŠtíchováKateřina Štíchová | 04 | SK Aritma Praha | 22.97 | |||||||||||||||
6 | Nela RejtharováNela Rejtharová | 07 | SK Míle, z.s. | 23.73 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (st, 13.2.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora KřížováBarbora Křížová | 05 | A. C. Sparta Praha | 19.21 | |||||||||||||||
2 | Nela VaníčkováNela Vaníčková | 04 | AC Turnov, z. s. | 19.68 | |||||||||||||||
3 | Valerie DzurováValerie Dzurová | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 19.97 | |||||||||||||||
4 | Alžběta PavezováAlžběta Pavezová | 04 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 20.27 | |||||||||||||||
5 | Klára ZbožínkováKlára Zbožínková | 06 | SC Radotín Praha | 21.45 | |||||||||||||||
6 | Barbora PetržilkováBarbora Petržilková | 04 | TJ Dukla Praha | 23.27 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (st, 13.2.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andrea GrabovskáAndrea Grabovská | 05 | TJ Dukla Praha | 19.82 | |||||||||||||||
2 | Adriana MatouškováAdriana Matoušková | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 21.02 | |||||||||||||||
3 | Lenka PisarčíkováLenka Pisarčíková | 04 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 21.95 | |||||||||||||||
4 | Agáta ProcházkováAgáta Procházková | 06 | A. C. Sparta Praha | 23.19 | |||||||||||||||
5 | Aneta MotešickáAneta Motešická | 05 | Atletický školní klub Mazur... | 23.83 | |||||||||||||||
6 | Barbora SommerováBarbora Sommerová | 07 | SK Míle, z.s. | 25.30 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 5 (st, 13.2.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela LopuškováMichaela Lopušková | 04 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 19.46 | |||||||||||||||
2 | Amálie HobelantováAmálie Hobelantová | 04 | AC Turnov, z. s. | 19.81 | |||||||||||||||
3 | Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 20.04 | |||||||||||||||
4 | Lucie LasíkováLucie Lasíková | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 20.32 | |||||||||||||||
5 | Aneta PastuchováAneta Pastuchová | 04 | A. C. Sparta Praha | 22.01 | |||||||||||||||
6 | Lucie Kateřina ČinkováLucie Kateřina Činková | 07 | TJ Dukla Praha | 27.29 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 6 (st, 13.2.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza GaubmannováTereza Gaubmannová | 04 | AC Turnov, z. s. | 21.21 | |||||||||||||||
2 | Eliška KrimlákováEliška Krimláková | 05 | A. C. Sparta Praha | 21.23 | |||||||||||||||
3 | Anna SvobodováAnna Svobodová | 04 | TJ Dukla Praha | 21.49 | |||||||||||||||
4 | Alžběta WogurkováAlžběta Wogurková | 06 | SK Aktis Praha z.s. | 22.17 | |||||||||||||||
5 | Nicole KrutilováNicole Krutilová | 07 | SK Jeseniova | 22.36 | |||||||||||||||
6 | Adéla PejcharováAdéla Pejcharová | 04 | Atletický školní klub Mazur... | 22.64 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 7 (st, 13.2.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nela ŠteierováNela Šteierová | 05 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 20.19 | |||||||||||||||
2 | Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová | 04 | Spartak Praha 4 | 20.38 | |||||||||||||||
3 | Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 20.51 | |||||||||||||||
4 | Christina PittChristina Pitt | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 21.34 | |||||||||||||||
5 | Nella Antonie MecerováNella Antonie Mecerová | 07 | ASK Slavia Praha | 21.47 | |||||||||||||||
6 | Karolína DoležalováKarolína Doležalová | 05 | Atletický školní klub Mazur... | 21.78 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 8 (st, 13.2.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markéta DavídkováMarkéta Davídková | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 20.17 | |||||||||||||||
2 | Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová | 06 | SK Aritma Praha | 20.34 | |||||||||||||||
3 | Eliška MagnováEliška Magnová | 05 | AK Bílina | 20.44 | |||||||||||||||
4 | Martina PrimasováMartina Primasová | 04 | ASK Slavia Praha | 20.62 | |||||||||||||||
5 | Tereza TomanováTereza Tomanová | 05 | Atletika Jižní Město z.s. | 20.98 | |||||||||||||||
6 | Natálie HronováNatálie Hronová | 07 | Univerzitní sportovní klub ... | 23.54 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 9 (st, 13.2.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková | 06 | ASK Blansko | 20.01 | |||||||||||||||
2 | Kateřina SolničkováKateřina Solničková | 05 | SC Radotín Praha | 20.05 | |||||||||||||||
3 | Blanka JursováBlanka Jursová | 04 | ASK Slavia Praha | 21.26 | |||||||||||||||
4 | Ema ValentováEma Valentová | 06 | Univerzitní sportovní klub ... | 21.76 | |||||||||||||||
5 | Stella SklenaříkováStella Sklenaříková | 06 | A. C. Sparta Praha | 22.81 | |||||||||||||||
6 | Karolína VyšnáKarolína Vyšná | 07 | SC Radotín Praha | 24.00 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 10 (st, 13.2.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktorie JánskáViktorie Jánská | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 19.59 | |||||||||||||||
2 | Veronika VrbováVeronika Vrbová | 05 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 20.25 | |||||||||||||||
3 | Anežka FořtováAnežka Fořtová | 04 | AK VEGA z.s. | 20.32 | |||||||||||||||
4 | Aneta ŠtrosováAneta Štrosová | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 20.41 | |||||||||||||||
5 | Josefína VeselkováJosefína Veselková | 07 | Univerzitní sportovní klub ... | 22.36 | |||||||||||||||
Adéla PejcharováAdéla Pejcharová | 04 | Atletický školní klub Mazur... | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 11 (st, 13.2.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michelle FajfrováMichelle Fajfrová | 04 | AK Slovan Duchcov | 19.90 | |||||||||||||||
2 | Tereza KauckáTereza Kaucká | 05 | SK Jeseniova | 20.05 | |||||||||||||||
3 | Karolína TužilováKarolína Tužilová | 07 | ASK Slavia Praha | 21.39 | |||||||||||||||
4 | Teodora KalendováTeodora Kalendová | 06 | ASK Slavia Praha | 21.39 | |||||||||||||||
5 | Michaela HolečkováMichaela Holečková | 05 | TJ Sušice | 22.10 | |||||||||||||||
Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 12 (st, 13.2.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina VilímováKateřina Vilímová | 04 | SK Aritma Praha | 19.27 | |||||||||||||||
2 | Adéla NemejtováAdéla Nemejtová | 05 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 19.79 | |||||||||||||||
3 | Lia VilhelmováLia Vilhelmová | 04 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 20.18 | |||||||||||||||
4 | karolína Peckovákarolína Pecková | 04 | SC Radotín Praha | 20.26 | |||||||||||||||
5 | Zuzana NekvasilováZuzana Nekvasilová | 07 | Atletický školní klub Mazur... | 23.00 | |||||||||||||||
6 | Barbora ŠetlíkováBarbora Šetlíková | 06 | AC Domažlice, z. s. | 23.22 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 13 (st, 13.2.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina KaňákováKateřina Kaňáková | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 20.27 | |||||||||||||||
2 | Ema SebránkováEma Sebránková | 05 | AK Bílina | 20.29 | |||||||||||||||
3 | Kristýna PacltováKristýna Pacltová | 04 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 20.76 | |||||||||||||||
4 | Thao Linh DangThao Linh Dang | 04 | AK Bílina | 20.85 | |||||||||||||||
5 | Kristina MotejlováKristina Motejlová | 04 | AK Bílina | 21.69 | |||||||||||||||
6 | Nathalie WeberováNathalie Weberová | 07 | A. C. Sparta Praha | 21.75 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 14 (st, 13.2.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stella BohmováStella Bohmová | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 20.50 | |||||||||||||||
2 | Sára StrapkováSára Strapková | 04 | AK Bílina | 21.19 | |||||||||||||||
3 | Aneta HavlováAneta Havlová | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 21.91 | |||||||||||||||
4 | Anežka HorákováAnežka Horáková | 05 | TJ Dukla Praha | 22.43 | |||||||||||||||
5 | Nela ČeškováNela Češková | 07 | A. C. Sparta Praha | 25.25 | |||||||||||||||
Juliana FrimlováJuliana Frimlová | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 15 (st, 13.2.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza VodováTereza Vodová | 05 | ASK Slavia Praha | 21.27 | |||||||||||||||
2 | Aneta MertlováAneta Mertlová | 07 | AK ŠKODA Plzeň | 21.34 | |||||||||||||||
3 | Petra BučányováPetra Bučányová | 04 | ASK Slavia Praha | 21.45 | |||||||||||||||
4 | Polina HavrylovskáPolina Havrylovská | 05 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 21.49 | |||||||||||||||
5 | Kateřina ValíčkováKateřina Valíčková | 07 | A. C. Sparta Praha | 23.87 | |||||||||||||||
6 | Kateřina ReiserováKateřina Reiserová | 05 | AK Bílina | 25.33 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 16 (st, 13.2.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Agatha LautnerováAgatha Lautnerová | 04 | SK Aritma Praha | 20.76 | |||||||||||||||
2 | Hana SkočdopolováHana Skočdopolová | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 21.04 | |||||||||||||||
3 | Lenka KollarováLenka Kollarová | 05 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 21.14 | |||||||||||||||
4 | Kristýna JochováKristýna Jochová | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 24.06 | |||||||||||||||
Clara D´AmbroscaClara D´Ambrosca | 06 | SK Kotlářka Praha, z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 17 (st, 13.2.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Laura KněžkováLaura Kněžková | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 20.78 | |||||||||||||||
2 | Stella ChaloupkováStella Chaloupková | 04 | PSK Olymp Praha, z.s. | 20.93 | |||||||||||||||
3 | Anna ČapkováAnna Čapková | 04 | AC Turnov, z. s. | 21.06 | |||||||||||||||
4 | Ellen BartákováEllen Bartáková | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 21.83 | |||||||||||||||
5 | Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová | 06 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 22.01 | |||||||||||||||
6 | Eliška KlimtováEliška Klimtová | 05 | A. C. Sparta Praha | 22.73 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 18 (st, 13.2.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla HezinováAdéla Hezinová | 05 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 21.35 | |||||||||||||||
2 | Eliška LandováEliška Landová | 04 | PSK Olymp Praha, z.s. | 21.69 | |||||||||||||||
3 | Tereza DvořákováTereza Dvořáková | 06 | SK Míle, z.s. | 23.04 | |||||||||||||||
4 | Ema ČermákováEma Čermáková | 04 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 23.12 | |||||||||||||||
5 | Elizabet SmitkováElizabet Smitková | 06 | TJ Dukla Praha | 24.14 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 19 (st, 13.2.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Magdaléna PokornáMagdaléna Pokorná | 05 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 21.94 | |||||||||||||||
2 | Lucie HorákováLucie Horáková | 05 | ŠAK Novoborská Praha | 22.16 | |||||||||||||||
3 | Karolína NeufusováKarolína Neufusová | 05 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 22.29 | |||||||||||||||
4 | Zuzana RůžičkováZuzana Růžičková | 05 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 22.75 | |||||||||||||||
5 | Dominika PolákováDominika Poláková | 05 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 22.92 | |||||||||||||||
6 | Kateřina RandováKateřina Randová | 07 | Atletický školní klub Mazur... | 24.59 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 20 (st, 13.2.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lenka BurešováLenka Burešová | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 20.16 | |||||||||||||||
2 | Klára NovákováKlára Nováková | 05 | A. C. Sparta Praha | 20.69 | |||||||||||||||
3 | Emma Marlene OstráEmma Marlene Ostrá | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 21.02 | |||||||||||||||
4 | Sára NoasováSára Noasová | 05 | Spartak Praha 4 | 21.73 | |||||||||||||||
5 | Julie VlachováJulie Vlachová | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 23.10 | |||||||||||||||
6 | Michaela KaňkovskáMichaela Kaňkovská | 07 | Spartak Praha 4 | 25.42 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 21 (st, 13.2.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 20.84 | |||||||||||||||
2 | Šárka RůžičkováŠárka Růžičková | 06 | A. C. Sparta Praha | 20.87 | |||||||||||||||
3 | Anna SvobodováAnna Svobodová | 04 | PSK Olymp Praha, z.s. | 21.28 | |||||||||||||||
4 | Karolína Anna KonířováKarolína Anna Konířová | 04 | A. C. Sparta Praha | 21.81 | |||||||||||||||
5 | Karolína KošťákováKarolína Košťáková | 07 | PSK Olymp Praha, z.s. | 22.91 | |||||||||||||||
6 | Natálie KloudováNatálie Kloudová | 06 | A. C. Sparta Praha | 24.14 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 22 (st, 13.2.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sofie GucfováSofie Gucfová | 04 | Spartak Praha 4 | 20.57 | |||||||||||||||
2 | Veronika BrabcováVeronika Brabcová | 05 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 20.81 | |||||||||||||||
3 | Kristýna KoutníkováKristýna Koutníková | 04 | Atletický školní klub Mazur... | 21.55 | |||||||||||||||
4 | Františka ČernáFrantiška Černá | 05 | ASK Slavia Praha | 22.02 | |||||||||||||||
5 | Adéla GregerováAdéla Gregerová | 06 | TJ Dukla Praha | 22.71 | |||||||||||||||
Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková | 04 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 23 (st, 13.2.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Valerie SteindlováValerie Steindlová | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. | 20.74 | |||||||||||||||
2 | Anna VítkovskáAnna Vítkovská | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 21.98 | |||||||||||||||
3 | Laura BrodilováLaura Brodilová | 05 | ASK Slavia Praha | 22.01 | |||||||||||||||
4 | Silvie DaněčkováSilvie Daněčková | 07 | Univerzitní sportovní klub ... | 22.57 | |||||||||||||||
5 | Veronika DanišováVeronika Danišová | 05 | A. C. Sparta Praha | 23.13 | |||||||||||||||
6 | Alice DvořákováAlice Dvořáková | 04 | SK Aritma Praha | 23.21 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 24 (st, 13.2.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika DobrováVeronika Dobrová | 04 | TJ Dukla Praha | 21.51 | |||||||||||||||
2 | Julie LeinweberováJulie Leinweberová | 07 | SC Radotín Praha | 23.44 | |||||||||||||||
3 | Adriana SvobodováAdriana Svobodová | 06 | SC Radotín Praha | 23.69 | |||||||||||||||
4 | Anežka MaříkováAnežka Maříková | 07 | PSK Olymp Praha, z.s. | 25.37 | |||||||||||||||
5 | Adéla BláhováAdéla Bláhová | 05 | SC Radotín Praha | 25.59 | |||||||||||||||
Justýna FílováJustýna Fílová | 07 | SC Radotín Praha | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 25 (st, 13.2.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna KrálováAnna Králová | 05 | ASK Slavia Praha | 21.13 | |||||||||||||||
2 | Petra VostráPetra Vostrá | 04 | SK Aritma Praha | 22.38 | |||||||||||||||
3 | Marija JablanovičMarija Jablanovič | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 22.89 | |||||||||||||||
4 | Tereza PrůšováTereza Průšová | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 23.06 | |||||||||||||||
5 | Anna KymlováAnna Kymlová | 04 | PSK Olymp Praha, z.s. | 23.15 | |||||||||||||||
Anna SejkotováAnna Sejkotová | 06 | TJ Dukla Praha | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 26 (st, 13.2.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza JakoubkováTereza Jakoubková | 04 | SK Aritma Praha | 21.24 | |||||||||||||||
2 | Adéla BrabcováAdéla Brabcová | 05 | TJ Dukla Praha | 22.27 | |||||||||||||||
3 | Kristýna ŘezáčováKristýna Řezáčová | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 22.40 | |||||||||||||||
4 | Vendula KadlecováVendula Kadlecová | 05 | ASK Slavia Praha | 22.59 | |||||||||||||||
5 | Tereza KadlecováTereza Kadlecová | 07 | SK Aritma Praha | 25.52 | |||||||||||||||
6 | Barbora SedláčkováBarbora Sedláčková | 06 | SC Radotín Praha | 27.56 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 27 (st, 13.2.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla KupkováAdéla Kupková | 04 | ASK Slavia Praha | 21.33 | |||||||||||||||
2 | Eva PotočkováEva Potočková | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 21.63 | |||||||||||||||
3 | Lucie JakoubkováLucie Jakoubková | 06 | SK Aritma Praha | 22.45 | |||||||||||||||
4 | Helena KahleHelena Kahle | 07 | SC Radotín Praha | 24.00 | |||||||||||||||
5 | Anna VolfováAnna Volfová | 06 | A. C. Sparta Praha | 25.27 | |||||||||||||||
Barbora KřížováBarbora Křížová | 05 | A. C. Sparta Praha | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 28 (st, 13.2.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Valerie DzurováValerie Dzurová | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 20.73 | |||||||||||||||
2 | Adriana MatouškováAdriana Matoušková | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 21.33 | |||||||||||||||
3 | Klaudie ŠrankotováKlaudie Šrankotová | 07 | ASK Slavia Praha | 23.76 | |||||||||||||||
4 | Soňa SnížkováSoňa Snížková | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 24.07 | |||||||||||||||
5 | Kateřina WolfováKateřina Wolfová | 05 | SC Radotín Praha | 24.45 | |||||||||||||||
6 | Monika SekáčováMonika Sekáčová | 06 | ASK Slavia Praha | 24.84 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 29 (st, 13.2.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Laura GrögerováLaura Grögerová | 05 | ASK Slavia Praha | 21.15 | |||||||||||||||
2 | Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská | 06 | AK Most | 21.47 | |||||||||||||||
3 | Johana BurdováJohana Burdová | 05 | ASK Slavia Praha | 21.70 | |||||||||||||||
4 | Tereza ZemanováTereza Zemanová | 06 | TJ Dukla Praha | 22.33 | |||||||||||||||
5 | Eliška MozgováEliška Mozgová | 07 | TJ Dukla Praha | 22.34 | |||||||||||||||
6 | Tereza GawthropeTereza Gawthrope | 07 | Univerzitní sportovní klub ... | 25.63 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 30 (st, 13.2.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sára ZvěřinováSára Zvěřinová | 05 | A. C. Sparta Praha | 22.79 | |||||||||||||||
2 | Denisa MoutelíkováDenisa Moutelíková | 04 | Atletický školní klub Mazur... | 22.80 | |||||||||||||||
3 | Veronika BrabcováVeronika Brabcová | 06 | SC Radotín Praha | 22.80 | |||||||||||||||
4 | Andrea BatalováAndrea Batalová | 06 | ASK Slavia Praha | 23.60 | |||||||||||||||
5 | Karolína KaškováKarolína Kašková | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. | 23.82 | |||||||||||||||
6 | Tereza Petra ČeškováTereza Petra Češková | 06 | Spartak Praha 4 | 25.03 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 31 (st, 13.2.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla BobkováAdéla Bobková | 05 | AC Turnov, z. s. | 21.44 | |||||||||||||||
2 | kateřina Paverovákateřina Paverová | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 21.44 | |||||||||||||||
3 | Adriana NerudaAdriana Neruda | 04 | PSK Olymp Praha, z.s. | 21.58 | |||||||||||||||
4 | Alžběta OlšovskáAlžběta Olšovská | 04 | Atletický školní klub Mazur... | 22.62 | |||||||||||||||
5 | Nikoletta BrejlováNikoletta Brejlová | 07 | ASK Slavia Praha | 26.39 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 32 (st, 13.2.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina VáchováKateřina Váchová | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 23.01 | |||||||||||||||
2 | Dita KuchařováDita Kuchařová | 06 | A. C. Sparta Praha | 23.88 | |||||||||||||||
3 | Claudia AldrovandiClaudia Aldrovandi | 07 | SK Aktis Praha z.s. | 24.22 | |||||||||||||||
4 | Natalia PakurováNatalia Pakurová | 06 | SC Radotín Praha | 28.71 | |||||||||||||||
Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová | 06 | Atletika Líbeznice | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 33 (st, 13.2.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola SukováNikola Suková | 07 | TJ Dukla Praha | 22.66 | |||||||||||||||
2 | Lucie HrodkováLucie Hrodková | 06 | ŠAK Novoborská Praha | 23.68 | |||||||||||||||
3 | Magdalena TomanMagdalena Toman | 07 | PSK Olymp Praha, z.s. | 24.23 | |||||||||||||||
4 | Zuzana JehlíkováZuzana Jehlíková | 06 | SK Aktis Praha z.s. | 24.23 | |||||||||||||||
Tereza HaveldováTereza Haveldová | 06 | SK Kotlářka Praha, z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 34 (st, 13.2.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška AugustováEliška Augustová | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 20.82 | |||||||||||||||
2 | Veronika HaškováVeronika Hašková | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 21.55 | |||||||||||||||
3 | Olívie FojtíkováOlívie Fojtíková | 07 | ASK Slavia Praha | 22.96 | |||||||||||||||
4 | Veronika VeseláVeronika Veselá | 06 | A. C. Sparta Praha | 23.50 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |