výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

10 km chůze pro 2. kolo I. a II. ligy mužů a žen

Milovice (11. 5. 2019)

3 km chůze - Žáci

(so, 11.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Matěj PitákMatěj Piták 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 17:12
Celkem 1 závodníků

3 km chůze - Žákyně

(so, 11.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adéla VeselkováAdéla Veselková 06 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 15:56
2 Michaela ŠkařoupkováMichaela Škařoupková 04 Orel VyškovOrel Vyškov 18:24
Celkem 2 závodníků

5 km chůze - Muži

(so, 11.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Patrik SolničkaPatrik Solnička 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 29:08
Celkem 1 závodníků

5 km chůze - Ženy

(so, 11.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Katka NedvídkováKatka Nedvídková 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 28:05
2 Naděžda DuškováNaděžda Dušková 80 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 28:19
3 Karolína HoličováKarolína Holičová 02 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 29:15
Celkem 3 závodníků

10 km chůze - Muži

(so, 11.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vít HlaváčVít Hlaváč 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 42:49
2 Lukáš GdulaLukáš Gdula 91 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 44:42
3 Tomáš HlavenkaTomáš Hlavenka 77 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 44:43
4 Martin NedvídekMartin Nedvídek 75 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 45:35
5 Michal ŠanderaMichal Šandera 76 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 47:11
6 Karel KetnerKarel Ketner 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 47:32
7 Petr DušekPetr Dušek 01 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 47:45
8 Filip HejkrlíkFilip Hejkrlík 79 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 48:33
9 Jaromír MorávekJaromír Morávek 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 49:01
10 Vojtěch LibnarVojtěch Libnar 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 50:47
11 Josef SmolaJosef Smola 64 SMOLA CHŮZE PrahaSMOLA CHŮZE Praha 52:06
12 Adam ZajíčekAdam Zajíček 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 53:11
13 Luděk ŠolcLuděk Šolc 61 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 53:57
14 Tomáš VojtíšekTomáš Vojtíšek 73 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 54:37
15 Jan ČervenkaJan Červenka 00 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 55:12
16 David ŠnajdrDavid Šnajdr 71 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 55:18
17 Karel HevessyKarel Hevessy 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 55:35
18 Jiří JonJiří Jon 68 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 56:09
19 Václav JanoušekVáclav Janoušek 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 56:15
20 Miroslav FlieglMiroslav Fliegl 54 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 57:04
21 Pavel FišerPavel Fišer 66 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 57:06
22 Robert HurdálekRobert Hurdálek 03 TJ Lokomotiva Trutnov, z.sTJ Lokomotiva Trutnov, z.s 57:27
23 Antonín KozelkaAntonín Kozelka 85 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 57:51
24 Petr KřenekPetr Křenek 81 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 58:06
25 Zbyněk HermanZbyněk Herman 69 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 58:23
26 Jakub ZajícJakub Zajíc 89 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 58:36
27 Petr JindraPetr Jindra 71 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 58:56
28 Josef KalátJosef Kalát 55 AK BílinaAK Bílina 59:19
29 Stanislav KynčlStanislav Kynčl 64 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 61:44
31 Milan ZeibertMilan Zeibert 63 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 63:14
32 Zdeněk BittenglZdeněk Bittengl 61 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 63:47
33 Lukáš KraftLukáš Kraft 79 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 64:23
34 Oliver ErnstOliver Ernst 91 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 65:31
35 Robert HebkýRobert Hebký 50 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 65:59
36 Jaromír HlochJaromír Hloch 92 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 66:27
37 Václav MrázVáclav Mráz 83 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 67:19
38 Jan ZajícJan Zajíc 53 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 67:49
40 Jaroslav PtákJaroslav Pták 47 AK BílinaAK Bílina 68:54
41 Ondřej ČerepušťákOndřej Čerepušťák 48 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 69:10
42 Petr MarkusekPetr Markusek 84 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 69:18
43 Jiří KovandaJiří Kovanda 46 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 69:34
44 Tomáš VymyslickýTomáš Vymyslický 89 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 69:38
46 Stanislav MarekStanislav Marek 42 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 76:22
Celkem 43 závodníků

10 km chůze - Ženy

(so, 11.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anežka DrahotováAnežka Drahotová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 49:19
3 Kučerová Štěpánka PohlováKučerová Štěpánka Pohlová 87 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 53:46
4 Eliška MartínkováEliška Martínková 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 54:06
5 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 55:37
6 Naděžda DuškováNaděžda Dušková 80 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 56:33
7 Lenka BorovičkováLenka Borovičková 73 SMOLA CHŮZE PrahaSMOLA CHŮZE Praha 57:36
8 Martina NetolickáMartina Netolická 82 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 58:12
9 Jana ZikmundováJana Zikmundová 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 58:40
10 Kristýna DenkováKristýna Denková 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 59:26
11 Ivana ŠkařoupkováIvana Škařoupková 74 Orel VyškovOrel Vyškov 61:16
12 Jana VildováJana Vildová 79 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 61:27
13 Kateřina MaternováKateřina Maternová 98 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 61:50
14 Petra JeníkováPetra Jeníková 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 61:53
15 Anna MálkováAnna Málková 63 Orel VyškovOrel Vyškov 62:09
16 Kristýna VejšickáKristýna Vejšická 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 63:22
17 Šárka KraisováŠárka Kraisová 76 Orel VyškovOrel Vyškov 63:31
18 Pavla CinkánováPavla Cinkánová 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 64:10
19 Vivien UvírováVivien Uvírová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 64:30
20 Štěpánka ŠlichtováŠtěpánka Šlichtová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 65:37
21 Stella SobotkováStella Sobotková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 66:39
22 Karolína JeníkováKarolína Jeníková 68 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 67:24
23 Krystýna PiotuchováKrystýna Piotuchová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 68:11
24 Ivana KvasničkováIvana Kvasničková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 71:28
25 Michaela VundererováMichaela Vundererová 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 75:25
Celkem 24 závodníků