výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

10 km chůze pro 3. kolo I. ligy mužů a žen, sk. C a 3. kolo II. ligy mužů a žen, sk. A, B, D, E

Praha - Opatov (25. 5. 2019)

5 km chůze - Muži

(so, 25.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan ZajícJan Zajíc 53 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 35:14
Celkem 1 závodníků

5 km chůze - Ženy

(so, 25.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kristýna VejšickáKristýna Vejšická 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 31:54
Celkem 1 závodníků

10 km chůze - Muži

(so, 25.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vít HlaváčVít Hlaváč 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 44:04
2 Lukáš GdulaLukáš Gdula 91 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 45:19
3 Tomáš HlavenkaTomáš Hlavenka 77 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 46:06
4 Martin NedvídekMartin Nedvídek 75 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 47:16
5 Karel KetnerKarel Ketner 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 48:57
6 Rostislav KolářRostislav Kolář 87 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 49:14
7 Michal ŠanderaMichal Šandera 76 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 49:23
8 Petr DušekPetr Dušek 01 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 53:59
9 Adam ZajíčekAdam Zajíček 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 54:11
10 Tomáš VojtíšekTomáš Vojtíšek 73 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 55:12
11 Jaromír MorávekJaromír Morávek 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 56:07
12 Tomáš GörnerTomáš Görner 81 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 56:31
13 Antonín KozelkaAntonín Kozelka 85 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 57:53
14 Jan PorubaJan Poruba 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 59:43
15 Petr KřenekPetr Křenek 81 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 59:49
16 Zbyněk HermanZbyněk Herman 69 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 59:51
17 Karel HevessyKarel Hevessy 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 60:32
18 Josef KalátJosef Kalát 55 AK BílinaAK Bílina 60:42
19 Pavel FišerPavel Fišer 66 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 61:17
20 Jakub ZajícJakub Zajíc 89 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 61:44
21 Petr JindraPetr Jindra 71 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 61:56
22 Jiří JanoušekJiří Janoušek 51 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 64:03
23 Ján ZáhončíkJán Záhončík 65 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 64:03
24 Jan ReinJan Rein 63 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 65:06
25 Miloš DušekMiloš Dušek 71 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 66:08
26 Jaromír HlochJaromír Hloch 92 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 66:56
27 Jiří KoubekJiří Koubek 84 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 68:00
28 Robert HebkýRobert Hebký 50 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 68:46
29 Tomáš VymyslickýTomáš Vymyslický 89 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 69:18
30 Jiří KovandaJiří Kovanda 46 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 70:06
31 Tomáš ChmelíkTomáš Chmelík 92 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 71:56
32 Zdeněk GonsiorovskýZdeněk Gonsiorovský 41 SC MARATHON PLZEŇ,z.s.SC MARATHON PLZEŇ,z.s. 72:54
33 Rostislav KovářRostislav Kovář 51 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 74:52
34 Stanislav MarekStanislav Marek 42 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 77:13
35 Filip KryštůfekFilip Kryštůfek 01 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 78:18
Celkem 35 závodníků

10 km chůze - Ženy

(so, 25.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Alžbeta RagasováAlžbeta Ragasová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 53:59
2 Kučerová Štěpánka PohlováKučerová Štěpánka Pohlová 87 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 55:25
3 Eliška MartínkováEliška Martínková 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 57:02
4 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 57:53
5 Jana VildováJana Vildová 79 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 59:02
6 Ivana ŠkařoupkováIvana Škařoupková 74 Orel VyškovOrel Vyškov 60:31
7 Kristýna DenkováKristýna Denková 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 61:44
8 Lenka SlabákováLenka Slabáková 66 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 62:03
9 Hana MálkováHana Málková 63 Orel VyškovOrel Vyškov 63:59
10 Šárka KraisováŠárka Kraisová 76 Orel VyškovOrel Vyškov 65:13
11 Vivien UvírováVivien Uvírová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 65:23
12 Štěpánka ŠlichtováŠtěpánka Šlichtová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 73:31
Celkem 12 závodníků