Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mítink EA-Memoriál Josefa Odložila

Praha - Juliska (3. 6. 2019)
100 m - Muži (pondělí, 3.6.2019 - 19:51:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Arthur Gue CisséArthur Gue Cissé 961229 CÔte D`ivoireCÔte D`ivoire SB 10.01 0.180
2 Jimmy VicautJimmy Vicaut 920227 FranceFrance SB 10.07 0.161
3 Mouhamadou FallMouhamadou Fall 920225 FranceFrance SB 10.23 0.164
400 m - Muži (pondělí, 3.6.2019 - 19:36:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Baboloki ThebeBaboloki Thebe 970318 BotswanaBotswana MR 45.09 0.221
2 Vernon NorwoodVernon Norwood 920410 United StatesUnited States SB 45.23 0.194
3 Luka JanežičLuka Janežič 951114 SloveniaSlovenia SB 45.80 0.201
800 m - Ženy (pondělí, 3.6.2019 - 16:09:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 13 Iveta PutalováIveta Putalová 880324 SlovakiaSlovakia PB 2:06.42
2 23 Kristýna KorelováKristýna Korelová 015927 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. PB 2:09.38
3 15 Adéla SádlováAdéla Sádlová 015504 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují PB 2:09.69
800 m - Ženy (pondělí, 3.6.2019 - 19:25:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 305 Malika AkkaouiMalika Akkaoui 871225 MoroccoMorocco SB 2:00.46
2 332 Gabriela GajanováGabriela Gajanová 991012 SlovakiaSlovakia PB 2:00.58
3 304 Selina BüchelSelina Büchel 910726 SwitzerlandSwitzerland SB 2:01.49
1500 m - Muži (pondělí, 3.6.2019 - 18:42:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 214 Hillary NgetichHillary Ngetich 950915 KenyaKenya SB 3:37.70
2 210 Isaac KimeliIsaac Kimeli 940309 BelgiumBelgium SB 3:37.72
3 215 Ben BlankenshipBen Blankenship 881215 United StatesUnited States SB 3:37.80
1500 m - Veteráni (pondělí, 3.6.2019 - 16:15:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 2 Jiří MilerJiří Miler 750730 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4:14.59
2 1 Bronislav KhýrBronislav Khýr 750608 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4:15.75
3 9 Pavel SuchýPavel Suchý 770717 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4:38.82
100 m překážek (0.84) - Ženy (pondělí, 3.6.2019 - 16:30:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Lucie KoudelováLucie Koudelová 945706 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 13.57 0.119
2 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 006001 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 13.84 0.141
3 130 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 935131 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 14.10 0.168
100 m překážek (0.84) - Ženy (pondělí, 3.6.2019 - 18:20:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Tobi AmusanTobi Amusan 970423 NigeriaNigeria SB 12.71 0.191
2 Tia JonesTia Jones 000908 United StatesUnited States SB 12.86 0.146
3 Jade BarberJade Barber 930404 United StatesUnited States SB 13.04 0.195
100 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (pondělí, 3.6.2019 - 16:24:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 124 Eliška SemeckáEliška Semecká 025330 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha PB 13.92 0.160
2 126 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 025816 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň SB 13.94 0.151
3 125 Lucie KrbcováLucie Krbcová 035515 SK JeseniovaSK Jeseniova 14.02 0.172
110 m překážek (1.06) - Muži (pondělí, 3.6.2019 - 16:49:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Michal BrožMichal Brož 920616 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha PB 14.21 0.133
2 Jiří KubešJiří Kubeš 950304 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha SB 14.41 0.174
3 150 Jan KisialaJan Kisiala 980410 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. PB 14.41 0.153
110 m překážek (1.06) - Muži (pondělí, 3.6.2019 - 18:28:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Antonio AlkanaAntonio Alkana 900412 South AfricaSouth Africa SB 13.37 0.122
2 David KingDavid King 940613 United KingdomUnited Kingdom SB 13.58 0.160
3 Ahmad Khader AlmuwalladAhmad Khader Almuwallad 880216 Saudi ArabiaSaudi Arabia SB 13.60 0.132
110 m překážek (0.99) - Junioři (pondělí, 3.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 144 Martin JanskýMartin Janský 000211 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. PB 14.37 0.133
2 147 Michal BlažekMichal Blažek 010306 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové PB 14.41 0.162
3 142 Sebastián MertaSebastián Merta 010412 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 14.43 0.147
110 m překážek (0.91) - Dorostenci (pondělí, 3.6.2019 - 16:37:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 135 Tomáš FlekačTomáš Flekač 020616 AC PardubiceAC Pardubice PB 14.15 0.148
2 137 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 020202 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. PB 14.30 0.146
3 134 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 020205 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 14.38 0.168
400 m překážek (0.91) - Muži (pondělí, 3.6.2019 - 15:35:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Martin KučeraMartin Kučera 900510 SlovakiaSlovakia SB 51.07 0.212
2 91 Abdullah Rezgallah Al-MelihiAbdullah Rezgallah Al-Melihi 900710 Saudi ArabiaSaudi Arabia 51.21 0.241
3 Martin TučekMartin Tuček 951205 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno SB 51.27 0.177
400 m překážek (0.91) - Muži (pondělí, 3.6.2019 - 18:58:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Abdelmalik LahoulouAbdelmalik Lahoulou 920507 AlgeriaAlgeria 49.20 0.185
2 Johnny DutchJohnny Dutch 890120 United StatesUnited States SB 49.61 0.201
3 Khallifah RosserKhallifah Rosser 950713 United StatesUnited States SB 49.68 0.268
400 m překážek (0.76) - Ženy (pondělí, 3.6.2019 - 15:30:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 83 Tereza JonášováTereza Jonášová 985624 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň SB 59.51 0.262
2 84 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 875213 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha SB 60.55 0.242
3 Michaela BičianováMichaela Bičianová 975617 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... SB 60.57 0.154
400 m překážek (0.76) - Ženy (pondělí, 3.6.2019 - 19:11:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Zuzana HejnováZuzana Hejnová 861219 Czech RepublicCzech Republic SB 55.02 0.204
2 Sage WatsonSage Watson 940620 CanadaCanada SB 55.76 0.209
3 Meghan BeesleyMeghan Beesley 891115 United KingdomUnited Kingdom SB 55.89 0.206
4 x 100 m - Muži (pondělí, 3.6.2019 - 16:55:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Stromšík Z., Veleba J., Jirka J., Záleský D. Stromšík Z., Veleba J., Jirka J., Záleský D. Czech RepublicCzech Republic MR 38.94 0.196
2 U23 - Vácha J., Hampl Š., Procházka J., Kolář D. U23 - Vácha J., Hampl Š., Procházka J., Kolář D. Czech RepublicCzech Republic 40.80 0.167
3 U20 - Benda J., Jelínek R., Sloboda S., Baluch M. U20 - Benda J., Jelínek R., Sloboda S., Baluch M. SlovakiaSlovakia 41.69 0.202