Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mítink EA-Memoriál Josefa Odložila

Praha - Juliska (3. 6. 2019)

400 m - Muži

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 43.03 Wayde VAN NIEKERK RSA 14.08.2016 Rio de Janeiro (Estádio Olímpico)
WL 43.45 Michael NORMAN USA 20.04.2019 Torrance, CA (USA)
MR 45.23 Luka Janežić SLO 2017
(po, 3.6.2019 - 19:35) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Baboloki ThebeBaboloki Thebe 97 BotswanaBotswana 6 MR 45.09 0.221
2 Vernon NorwoodVernon Norwood 92 United StatesUnited States 5 SB 45.23 0.194
3 Luka JanežičLuka Janežič 95 SloveniaSlovenia 3 SB 45.80 0.201
4 Dwayne CowanDwayne Cowan 85 United KingdomUnited Kingdom 7 SB 45.91 0.185
5 Liemarvin BonevaciaLiemarvin Bonevacia 89 NetherlandsNetherlands 8 SB 46.23 0.189
6 Diepen Tony VanDiepen Tony Van 96 NetherlandsNetherlands 1 PB 46.34 0.156
7 Pavel MaslákPavel Maslák 91 Czech RepublicCzech Republic 4 SB 46.61 0.209
8 Michal DesenskýMichal Desenský 93 Czech RepublicCzech Republic 2 SB 47.12 0.223
Celkem 8 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 43.03 Wayde VAN NIEKERK RSA 14.08.2016 Rio de Janeiro (Estádio Olímpico)
WL 43.45 Michael NORMAN USA 20.04.2019 Torrance, CA (USA)
MR 45.23 Luka Janežić SLO 2017
Běh 1 (po, 3.6.2019 - 15:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Dukla mítink
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 SB 46.69 0.113
2 Jan TesařJan Tesař 90 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 =SB 46.86 0.378
3 104 Ladislav TöpferLadislav Töpfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 PB 47.34 0.143
4 97 Jakub VeselýJakub Veselý 98 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 47.58 0.242
5 100 Adam ZelinkaAdam Zelinka 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 PB 47.64 0.162
6 98 Michal TlustýMichal Tlustý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 48.66 0.147
7 101 Mazen Al-YassinMazen Al-Yassin 96 Saudi ArabiaSaudi Arabia 8 48.97 0.188
99 Roman FlaškaRoman Flaška 88 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (po, 3.6.2019 - 15:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Dukla mítink
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 102 Šimon BujnaŠimon Bujna 86 SlovakiaSlovakia 4 SB 47.67 0.190
2 105 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 47.94 0.216
3 106 Denis DanáčDenis Danáč 93 SlovakiaSlovakia 3 SB 48.28 0.166
4 103 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 48.49 0.201
5 109 Hakim SalehHakim Saleh 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 SB 49.23 0.212
6 190 Vojtěch JosefVojtěch Josef 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 49.73 0.156
7 110 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 50.59 0.158
8 107 Josef AdamecJosef Adamec 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 50.80 0.175
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 SB 46.69 0.113
2 Jan TesařJan Tesař 90 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 =SB 46.86 0.378
3 104 Ladislav TöpferLadislav Töpfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 PB 47.34 0.143
4 97 Jakub VeselýJakub Veselý 98 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 47.58 0.242
5 100 Adam ZelinkaAdam Zelinka 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 PB 47.64 0.162
6 102 Šimon BujnaŠimon Bujna 86 SlovakiaSlovakia 4 SB 47.67 0.190
7 105 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 47.94 0.216
8 106 Denis DanáčDenis Danáč 93 SlovakiaSlovakia 3 SB 48.28 0.166
9 103 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 48.49 0.201
10 98 Michal TlustýMichal Tlustý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 48.66 0.147
11 101 Mazen Al-YassinMazen Al-Yassin 96 Saudi ArabiaSaudi Arabia 8 48.97 0.188
12 109 Hakim SalehHakim Saleh 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 SB 49.23 0.212
13 190 Vojtěch JosefVojtěch Josef 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 49.73 0.156
14 110 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 50.59 0.158
15 107 Josef AdamecJosef Adamec 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 50.80 0.175
99 Roman FlaškaRoman Flaška 88 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 DNS

400 m - Ženy (Běh)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 47.60 Marita KOCH GDR 06.10.1985 Canberra (Bruce Stadium)
WL 49.05 Shaunae MILLER-UIBO BAH 27.04.2019 Gainesville, FL (USA)
MR 50.87 Helena FUCHSOVÁ CZE 2000
Běh 1 (po, 3.6.2019 - 15:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Dukla mítink
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 SB 55.45 0.175
2 111 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 PB 55.59 0.391
3 112 Anna KorbováAnna Korbová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 56.69 0.234
4 117 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 SB 57.46 0.160
5 115 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 SB 57.80 0.247
6 114 Anna TouskováAnna Tousková 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 7 59.25 0.175
113 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 AK SokolovAK Sokolov 3 DNF 0.463
116 Barbora TomkováBarbora Tomková 96 SlovakiaSlovakia 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (po, 3.6.2019 - 15:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Dukla mítink
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 118 Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 PB 56.13 0.230
2 119 Hana CaisováHana Caisová 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 SB 57.24 0.342
3 121 Adéla LorenčíkováAdéla Lorenčíková 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 PB 57.94 0.207
4 120 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 SB 57.99 0.410
5 122 Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 SB 58.27 0.180
6 123 Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 58.94 0.187
7 90 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 59.35
187 Šárka HájkováŠárka Hájková 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 SB 55.45 0.175
2 111 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 PB 55.59 0.391
3 118 Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 PB 56.13 0.230
4 112 Anna KorbováAnna Korbová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 56.69 0.234
5 119 Hana CaisováHana Caisová 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 SB 57.24 0.342
6 117 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 SB 57.46 0.160
7 115 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 SB 57.80 0.247
8 121 Adéla LorenčíkováAdéla Lorenčíková 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 PB 57.94 0.207
9 120 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 SB 57.99 0.410
10 122 Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 SB 58.27 0.180
11 123 Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 58.94 0.187
12 114 Anna TouskováAnna Tousková 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 7 59.25 0.175
13 90 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 59.35
113 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 AK SokolovAK Sokolov 3 DNF 0.463
116 Barbora TomkováBarbora Tomková 96 SlovakiaSlovakia 8 DNS
187 Šárka HájkováŠárka Hájková 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 DNS