Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko juniorů a juniorek
Györ (7. 7. 2019)100 m - Junioři (Běh)
Běh 1 (ne, 7.7.2019) | Vítr: +2.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj KrsekMatěj Krsek | 00 | A. C. TEPO Kladno | 10.50 | |||||||||||||||
2 | Matyáš KoškaMatyáš Koška | 00 | TJ Sokol Kolín-atletika | 10.75 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
Běh 2 (ne, 7.7.2019) | Vítr: +1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stanislav JíraStanislav Jíra | 00 | TJ Sokol Kolín-atletika | 10.87 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
100 m - Juniorky
(ne, 7.7.2019) | Vítr: +2.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3 | Barbora HůlkováBarbora Hůlková | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 11.86 | |||||||||||||||
4 | Johana KaiserováJohana Kaiserová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 12.01 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
200 m - Junioři
(ne, 7.7.2019) | Vítr: +2.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel VejražkaDaniel Vejražka | 00 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 21.29 | |||||||||||||||
2 | Tomáš NěmejcTomáš Němejc | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 21.37 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
200 m - Juniorky
(ne, 7.7.2019) | Vítr: +1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Linda HettlerováLinda Hettlerová | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 24.07 | |||||||||||||||
2 | Barbora MalíkováBarbora Malíková | 01 | TJ Sokol Opava | 24.54 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
400 m - Junioři
(ne, 7.7.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ladislav TöpferLadislav Töpfer | 00 | AC Mladá Boleslav z.s. | 47.96 | |||||||||||||||
3 | Tomáš NevoleTomáš Nevole | 00 | Spartak Praha 4 | 48.92 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
400 m - Juniorky
(ne, 7.7.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 56.02 | |||||||||||||||
1 | Věra HolubářováVěra Holubářová | 00 | AK Olymp Brno, spolek | 55.49 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
800 m - Junioři
(ne, 7.7.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | Jiří BrychtaJiří Brychta | 00 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 1:58.16 | |||||||||||||||
3 | Daniel KotyzaDaniel Kotyza | 00 | VSK Univerzita Brno | 1:57.28 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
800 m - Juniorky
(ne, 7.7.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla SádlováAdéla Sádlová | 01 | SK Nové Město nad Metují | 2:10.96 | |||||||||||||||
2 | Denisa FolkováDenisa Folková | 01 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 2:12.70 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
1500 m - Junioři
(ne, 7.7.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Martin KováčechMartin Kováčech | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 4:01.77 | |||||||||||||||
4 | Marek StrnadMarek Strnad | 01 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 4:03.05 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
1500 m - Juniorky
(ne, 7.7.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Adéla HlucháAdéla Hluchá | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 4:56.00 | |||||||||||||||
4 | Tereza HlucháTereza Hluchá | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 4:58.18 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
3000 m - Juniorky
(ne, 7.7.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3 | Adéla KoláčkováAdéla Koláčková | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 10:04.53 | |||||||||||||||
4 | Julia-Anna Lily BellJulia-Anna Lily Bell | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 10:10.20 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
5000 m - Junioři
(ne, 7.7.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | Václav VandrovecVáclav Vandrovec | 01 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 15:55.00 | |||||||||||||||
5 | Martin ZajícMartin Zajíc | 00 | VSK Univerzita Brno | 15:55.66 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Juniorky
(ne, 7.7.2019) | Vítr: +0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markéta ŠtolováMarkéta Štolová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 13.95 | |||||||||||||||
4 | Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 14.98 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
110 m překážek [99,1 cm] - Junioři
(ne, 7.7.2019) | Vítr: +1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5 | Martin JanskýMartin Janský | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 14.56 | |||||||||||||||
4 | David VrbataDavid Vrbata | 01 | TJ SOKOL Nová Paka | 14.37 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
400 m překážek [91,4 cm] - Junioři
(ne, 7.7.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Filip LičmanFilip Ličman | 00 | AK ŠKODA Plzeň | 51.86 | |||||||||||||||
7 | Tomáš ZajícTomáš Zajíc | 01 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 54.90 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
400 m překážek [76,2 cm] - Juniorky
(ne, 7.7.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora VeseláBarbora Veselá | 00 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 59.28 | |||||||||||||||
2 | Kristýna KorelováKristýna Korelová | 01 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 60.08 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
3000 m překážek [91,4 cm] - Junioři
(ne, 7.7.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Ondřej HodboďOndřej Hodboď | 01 | SKP Nymburk, z.s. | 09:35.72 | |||||||||||||||
3 | Jakub StibalJakub Stibal | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 09:44.83 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
3000 m překážek [76,2 cm] - Juniorky
(ne, 7.7.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bára PlacatkováBára Placatková | 00 | SK Sporting Příbram, Z.S. | 11:27.05 | |||||||||||||||
4 | Anita ZikmundováAnita Zikmundová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 11:46.85 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
4 x 100 m - Junioři
(ne, 7.7.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jíra, Němejc, Krsek, Vejražka Jíra, Němejc, Krsek, Vejražka | 00 | Česká republika junioři | 41.16 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
4 x 100 m - Juniorky
(ne, 7.7.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Štolová, Kaiserová, Hettlerová, Hůlková Štolová, Kaiserová, Hettlerová, Hůlková | 00 | Česká rerpublika juniorky | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
4 x 400 m - Junioři
(ne, 7.7.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Töpfer, Lehar, Nevole, Krsek Töpfer, Lehar, Nevole, Krsek | 00 | Česká republika junioři | 3:13.95 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
4 x 400 m - Juniorky
(ne, 7.7.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sekyrová, Korelová, Holubářová, Šmilauerová Sekyrová, Korelová, Holubářová, Šmilauerová | 00 | Česká rerpublika juniorky | 3:47.73 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
skok vysoký - Junioři
(ne, 7.7.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan ŠtefelaJan Štefela
AK ŠKODA Plzeň |
01 | 2.08 | ||||||||||||||||
3 |
Vojtěch Tadeáš HacušVojtěch Tadeáš Hacuš
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
00 | 2.00 | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
skok vysoký - Juniorky
(ne, 7.7.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 |
Bára SajdokováBára Sajdoková
TJ TŽ Třinec |
01 | 1.79 | ||||||||||||||||
4 |
Denisa PešováDenisa Pešová
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 1.75 | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
skok o tyči - Junioři
(ne, 7.7.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub VítekJakub Vítek
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 4.90 | ||||||||||||||||
2 |
Filip BartoněkFilip Bartoněk
PSK Olymp Praha, z.s. |
00 | 4.90 | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
skok o tyči - Juniorky
(ne, 7.7.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza SchejbalováTereza Schejbalová
AK ŠKODA Plzeň |
00 | 4.05 | ||||||||||||||||
4 |
Veronika ŠebákováVeronika Šebáková
ASK Slavia Praha |
02 | 3.60 | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
skok daleký - Junioři
(ne, 7.7.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5 |
Jan JirásekJan Jirásek
TJ Dukla Praha |
00 | 6.77 +3.0 m/s | ||||||||||||||||
6 |
Jakub KuntJakub Kunt
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
01 | 6.60 +3.4 m/s | 6.54 +1.3 m/s | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
skok daleký - Juniorky
(ne, 7.7.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 |
Barbora HůlkováBarbora Hůlková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
01 | 6.39 +5.5 m/s | 5.86 +1.6 m/s | |||||||||||||||
1 |
Linda SucháLinda Suchá
AK ŠKODA Plzeň |
01 | 6.43 +3.9 m/s | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
trojskok - Junioři
(ne, 7.7.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 |
František BubaFrantišek Buba
TJ TŽ Třinec |
00 | 14.63 +4.1 m/s | 13.38 +1.9 m/s | |||||||||||||||
6 |
Jakub KuntJakub Kunt
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
01 | 13.85 +3.2 m/s | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
trojskok - Juniorky
(ne, 7.7.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 |
Emma MaštalířováEmma Maštalířová
SK Jeseniova |
00 | 12.88 +2.6 m/s | 12.52 +1.4 m/s | |||||||||||||||
6 |
Lenka BurianováLenka Burianová
AK Olymp Brno, spolek |
00 | 11.50 +2.5 m/s | 11.34 +1.3 m/s | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
vrh koulí 4kg - Juniorky
(ne, 7.7.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Blanka TomáškováBlanka Tomášková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
00 | 14.39 | ||||||||||||||||
3 |
Michaela TrčováMichaela Trčová
AC Česká lípa |
01 | 13.57 | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
vrh koulí 6kg - Junioři
(ne, 7.7.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
David TupýDavid Tupý
Bechyňský atlet.klub Bechyně |
00 | 19.07 | ||||||||||||||||
4 |
Jakub HéžaJakub Héža
Atletický klub Olomouc z.s. |
00 | 17.65 | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
hod diskem 1kg - Juniorky
(ne, 7.7.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 |
Blanka TomáškováBlanka Tomášková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
00 | 46.58 | ||||||||||||||||
3 |
Denisa PřečkováDenisa Přečková
SSK Vítkovice, z.s. |
00 | 44.10 | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
hod diskem 1,75kg - Junioři
(ne, 7.7.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub ForejtJakub Forejt
AK ŠKODA Plzeň |
00 | 61.75 | ||||||||||||||||
2 |
Michal ForejtMichal Forejt
AK ŠKODA Plzeň |
00 | 61.18 | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
hod kladivem 4kg - Juniorky
(ne, 7.7.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3 |
Blanka TomáškováBlanka Tomášková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
00 | 54.13 | ||||||||||||||||
5 |
Tereza HolcováTereza Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
00 | 53.65 | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
hod kladivem 6kg - Junioři
(ne, 7.7.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3 |
Dominik KrálDominik Král
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 67.09 | ||||||||||||||||
9 |
Karel HanušKarel Hanuš
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 59.75 | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
hod oštěpem 600g - Juniorky
(ne, 7.7.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ivana KoktaváIvana Koktavá
Atletika Poruba z.s. |
01 | 51.20 | ||||||||||||||||
3 |
Veronika VallováVeronika Vallová
AK Olymp Brno, spolek |
01 | 43.99 | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
hod oštěpem 800g - Junioři
(ne, 7.7.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martin FlorianMartin Florian
AC TJ Jičín |
01 | 69.40 | ||||||||||||||||
4 |
Filip KaplanFilip Kaplan
USK PROVOD Ústí n/L. |
01 | 59.66 | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |