výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mezikrajová utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň sk. B

Jablonec nad Nisou (29. 9. 2019)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 29.9.2019 - 11:50) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 30 Lukáš HornaLukáš Horna 06 Liberecký krajLiberecký kraj 4 07.73
2 110 Kryštof TringelaKryštof Tringela 06 Pardubický krajPardubický kraj 5 08.10
3 109 Tomáš RezekTomáš Rezek 06 Pardubický krajPardubický kraj 3 08.19
4 70 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 PrahaPraha 6 08.30
5 141 Lukáš WenkeLukáš Wenke 06 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 2 08.55
6 29 Matyáš AntonMatyáš Anton 06 Liberecký krajLiberecký kraj 08.91
151 Adam VelechovskýAdam Velechovský 07 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (ne, 29.9.2019 - 11:50) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 72 Ondřej TůmaOndřej Tůma 06 PrahaPraha 4 07.98
2 111 Šimon BalhárekŠimon Balhárek 06 Pardubický krajPardubický kraj 5 08.06
3 63 Matyáš PallasMatyáš Pallas 06 PrahaPraha 6 08.25
4 31 Vojtěch NovákVojtěch Novák 07 Liberecký krajLiberecký kraj 08.41
5 152 Adam PecinaAdam Pecina 07 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 7 08.42
6 150 Matěj ČermákMatěj Čermák 06 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 1 08.44
7 32 Ondřej BoczanOndřej Boczan 06 Liberecký krajLiberecký kraj 3 08.45
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (ne, 29.9.2019 - 12:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 30 Lukáš HornaLukáš Horna 06 Liberecký krajLiberecký kraj 4 07.66 9.00
2 110 Kryštof TringelaKryštof Tringela 06 Pardubický krajPardubický kraj 6 08.05 7.00
3 72 Ondřej TůmaOndřej Tůma 06 PrahaPraha 5 08.05 6.00
4 111 Šimon BalhárekŠimon Balhárek 06 Pardubický krajPardubický kraj 3 08.09 5.00
5 63 Matyáš PallasMatyáš Pallas 06 PrahaPraha 2 08.26 4.00
6 152 Adam PecinaAdam Pecina 07 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 1 08.51 3.00
7 31 Vojtěch NovákVojtěch Novák 07 Liberecký krajLiberecký kraj 7 08.55 2.00
8 150 Matěj ČermákMatěj Čermák 06 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 8 08.62 1.00
Celkem 8 závodníků
Finále B (ne, 29.9.2019 - 12:50) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 70 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 PrahaPraha 5 08.16
2 141 Lukáš WenkeLukáš Wenke 06 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 6 08.37
3 29 Matyáš AntonMatyáš Anton 06 Liberecký krajLiberecký kraj 2 08.75
32 Ondřej BoczanOndřej Boczan 06 Liberecký krajLiberecký kraj 3 DNS
109 Tomáš RezekTomáš Rezek 06 Pardubický krajPardubický kraj 4 DNS
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 29.9.2019 - 12:00) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 52 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 PrahaPraha 4 07.99
2 81 Karolína UrbanováKarolína Urbanová 06 Pardubický krajPardubický kraj 5 08.24
3 3 Tereza KrykorkováTereza Krykorková 06 Liberecký krajLiberecký kraj 3 08.24
4 89 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 06 Pardubický krajPardubický kraj 6 08.32
5 11 Kateřina KrykorkováKateřina Krykorková 06 Liberecký krajLiberecký kraj 7 08.50
6 132 Kristýna SoučkováKristýna Součková 06 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 2 08.57
7 131 Bára PolívkováBára Polívková 07 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 8 08.59
8 51 Aneta JarouškováAneta Jaroušková 06 PrahaPraha 1 08.73
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (ne, 29.9.2019 - 12:00) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 88 Daniela VackováDaniela Vacková 06 Pardubický krajPardubický kraj 4 08.30
2 53 Eliška KramešováEliška Kramešová 06 PrahaPraha 3 08.32
3 10 Adéla HorčičkováAdéla Horčičková 06 Liberecký krajLiberecký kraj 5 08.44
4 50 Anežka KárníkováAnežka Kárníková 06 PrahaPraha 2 08.61
5 123 Michaela BašováMichaela Bašová 06 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 1 08.63
6 133 Tereza StejskalováTereza Stejskalová 06 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 7 08.77
1 Tereza LevinskáTereza Levinská 07 Liberecký krajLiberecký kraj 6 DNS
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (ne, 29.9.2019 - 13:00) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 52 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 PrahaPraha 4 08.07 9.00
2 3 Tereza KrykorkováTereza Krykorková 06 Liberecký krajLiberecký kraj 5 08.33 7.00
3 53 Eliška KramešováEliška Kramešová 06 PrahaPraha 2 08.39 6.00
4 81 Karolína UrbanováKarolína Urbanová 06 Pardubický krajPardubický kraj 3 08.40 5.00
5 88 Daniela VackováDaniela Vacková 06 Pardubický krajPardubický kraj 6 08.43 4.00
6 10 Adéla HorčičkováAdéla Horčičková 06 Liberecký krajLiberecký kraj 7 08.59 3.00
7 132 Kristýna SoučkováKristýna Součková 06 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 1 08.82 2.00
8 131 Bára PolívkováBára Polívková 07 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 8 08.90 1.00
Celkem 8 závodníků
Finále B (ne, 29.9.2019 - 13:00) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 89 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 06 Pardubický krajPardubický kraj 4 08.36
2 11 Kateřina KrykorkováKateřina Krykorková 06 Liberecký krajLiberecký kraj 5 08.41
3 51 Aneta JarouškováAneta Jaroušková 06 PrahaPraha 2 08.49
4 50 Anežka KárníkováAnežka Kárníková 06 PrahaPraha 3 08.51
5 123 Michaela BašováMichaela Bašová 06 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 6 08.71
133 Tereza StejskalováTereza Stejskalová 06 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 7 DNS
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 29.9.2019 - 13:25) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 36 Jan FilipecJan Filipec 06 Liberecký krajLiberecký kraj 4 18.68 9.00
2 72 Ondřej TůmaOndřej Tůma 06 PrahaPraha 6 19.22 7.00
3 155 Lukáš HorákLukáš Horák 07 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 8 19.32 6.00
4 110 Kryštof TringelaKryštof Tringela 06 Pardubický krajPardubický kraj 5 19.35 5.00
5 111 Šimon BalhárekŠimon Balhárek 06 Pardubický krajPardubický kraj 3 19.46 4.00
6 28 Josef TomašovJosef Tomašov 06 Liberecký krajLiberecký kraj 7 19.78 2.00
7 150 Matěj ČermákMatěj Čermák 06 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 2 20.37 1.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 29.9.2019 - 13:25) official Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 70 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 PrahaPraha 4 19.52 3.00
2 80 Filip VojáčekFilip Vojáček 07 PrahaPraha 5 19.88
3 40 Břetislav VystrčilBřetislav Vystrčil 06 Liberecký krajLiberecký kraj 6 20.23
4 114 Adam JulišAdam Juliš 07 Pardubický krajPardubický kraj 3 20.51
5 31 Vojtěch NovákVojtěch Novák 07 Liberecký krajLiberecký kraj 8 20.90
6 154 Adrian KováčAdrian Kováč 06 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 7 20.94
7 149 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 2 21.26
Celkem 7 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 29.9.2019 - 13:35) official Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 52 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 PrahaPraha 4 19.15 9.00
2 87 Eliška KoletováEliška Koletová 06 Pardubický krajPardubický kraj 3 20.03 7.00
3 53 Eliška KramešováEliška Kramešová 06 PrahaPraha 8 20.28 5.00
4 135 Jana ŠmídováJana Šmídová 06 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 7 20.44 4.00
5 9 Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová 06 Liberecký krajLiberecký kraj 5 20.50 2.00
6 122 Barbora FicencováBarbora Ficencová 06 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 2 20.59 1.00
7 10 Adéla HorčičkováAdéla Horčičková 06 Liberecký krajLiberecký kraj 6 21.46
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 29.9.2019 - 13:35) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 18 Natálie KožuškováNatálie Kožušková 06 Liberecký krajLiberecký kraj 5 20.14 6.00
2 89 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 06 Pardubický krajPardubický kraj 3 20.47 3.00
3 50 Anežka KárníkováAnežka Kárníková 06 PrahaPraha 6 20.91
4 12 Veronika MarkováVeronika Marková 06 Liberecký krajLiberecký kraj 4 20.93
5 131 Bára PolívkováBára Polívková 07 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 7 21.72
6 132 Kristýna SoučkováKristýna Součková 06 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 8 21.90
Celkem 6 závodníků

600 m - Ml. žákyně

(ne, 29.9.2019 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 47 Heda MikolášováHeda Mikolášová 06 PrahaPraha 12 1:40.24 9.00
2 9 Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová 06 Liberecký krajLiberecký kraj 1 1:42.62 7.00
3 87 Eliška KoletováEliška Koletová 06 Pardubický krajPardubický kraj 4 1:42.68 6.00
4 48 Vendula ChvátalováVendula Chvátalová 06 PrahaPraha 2 1:44.74 5.00
5 41 Karolína JarošováKarolína Jarošová 06 PrahaPraha 10 1:45.00
6 49 Daniela MandíkováDaniela Mandíková 07 PrahaPraha 11 1:47.41
7 8 Tereza PlecháčováTereza Plecháčová 06 Liberecký krajLiberecký kraj 5 1:48.24 4.00
8 7 Anna PůčkováAnna Půčková 07 Liberecký krajLiberecký kraj 6 1:49.35
9 127 Nikol FlečkováNikol Flečková 06 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 7 1:51.54 3.00
10 86 Rozálie VetcháRozálie Vetchá 07 Pardubický krajPardubický kraj 13 1:51.68 2.00
11 129 Ema DucháčováEma Ducháčová 06 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 3 1:52.24 1.00
12 128 Monika PodlešákováMonika Podlešáková 07 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 8 1:55.86
13 130 Anežka MaláAnežka Malá 07 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 9 1:57.83
Celkem 13 závodníků

1000 m - Ml. žáci

(ne, 29.9.2019 - 11:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 146 František KuhnFrantišek Kuhn 06 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 1 3:03.24 9.00
2 147 Jakub SalabaJakub Salaba 06 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 2 3:03.64 7.00
3 64 Jan MachalickýJan Machalický 07 PrahaPraha 9 3:03.70 6.00
4 65 Prokop SládekProkop Sládek 06 PrahaPraha 11 3:08.43 5.00
5 104 Josef BurešJosef Bureš 06 Pardubický krajPardubický kraj 3 3:11.17 4.00
6 106 Dominik BažoutDominik Bažout 07 Pardubický krajPardubický kraj 7 3:14.05 3.00
7 25 Richard HübnerRichard Hübner 07 Liberecký krajLiberecký kraj 5 3:14.11 2.00
8 144 Jiří ToucJiří Touc 06 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 6 3:17.85
9 66 Ondřej MlíchOndřej Mlích 07 PrahaPraha 10 3:20.17
10 105 Pankrác BoháčPankrác Boháč 06 Pardubický krajPardubický kraj 8 3:30.28
145 Ondřej SoučekOndřej Souček 06 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 4 DNS
26 Filip ŠenkFilip Šenk 06 Liberecký krajLiberecký kraj 12 DNS
Celkem 12 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 29.9.2019 - 12:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 152 Adam PecinaAdam Pecina 07 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 5 09.64 9.00
2 33 Vojtěch MarekVojtěch Marek 06 Liberecký krajLiberecký kraj 7 09.67 7.00
3 74 Roman KubelkaRoman Kubelka 06 PrahaPraha 6 09.74 6.00
4 34 Tomáš VrbaTomáš Vrba 06 Liberecký krajLiberecký kraj 4 09.81 5.00
5 112 Milan VíchMilan Vích 06 Pardubický krajPardubický kraj 2 09.83 4.00
6 114 Adam JulišAdam Juliš 07 Pardubický krajPardubický kraj 3 10.01 3.00
7 75 Martin OvčiakMartin Ovčiak 06 PrahaPraha 1 10.12 2.00
8 153 Antonín MalichAntonín Malich 06 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 8 11.09 1.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 29.9.2019 - 12:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 76 Filip StarýFilip Starý 06 PrahaPraha 4 10.14
2 73 Jakub PavingerJakub Pavinger 06 PrahaPraha 5 10.52
3 113 Samuel ŠafářSamuel Šafář 07 Pardubický krajPardubický kraj 3 10.69
4 35 František ProcházkaFrantišek Procházka 07 Liberecký krajLiberecký kraj 6 10.84
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 29.9.2019 - 12:30) official Vítr: +4.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 55 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 PrahaPraha 4 09.64 9.00
2 14 Anna ČernínováAnna Černínová 06 Liberecký krajLiberecký kraj 2 09.76 7.00
3 88 Daniela VackováDaniela Vacková 06 Pardubický krajPardubický kraj 5 09.77 6.00
4 13 Amálie LorenzováAmálie Lorenzová 06 Liberecký krajLiberecký kraj 3 10.04 4.50
5 135 Jana ŠmídováJana Šmídová 06 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 7 10.06 3.00
6 43 Magda VáchováMagda Váchová 06 PrahaPraha 6 10.21
7 91 Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová 06 Pardubický krajPardubický kraj 1 10.54
8 134 Nelly NovotnáNelly Novotná 06 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 8 11.48 1.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 29.9.2019 - 12:30) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 51 Aneta JarouškováAneta Jaroušková 06 PrahaPraha 4 10.04 4.50
2 12 Veronika MarkováVeronika Marková 06 Liberecký krajLiberecký kraj 6 10.15
3 2 Jasmína GrebeníčkováJasmína Grebeníčková 06 Liberecký krajLiberecký kraj 3 10.16
4 90 Lucie KvapilováLucie Kvapilová 07 Pardubický krajPardubický kraj 2 10.20 2.00
5 54 Valerie SteindlováValerie Steindlová 06 PrahaPraha 5 10.26
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 29.9.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 74 Kubelka, Matoušek, Pallas, Zajíček Kubelka, Matoušek, Pallas, Zajíček PrahaPraha 4 30.43 9.00
2 23 Novotný, Horna, Filipec, Boczan Novotný, Horna, Filipec, Boczan Liberecký krajLiberecký kraj 5 30.47 6.00
3 110 Tringela, Němec, Vích, Balhárek Tringela, Němec, Vích, Balhárek Pardubický krajPardubický kraj 6 31.37 4.00
4 152 Pecina, Horák, Čermák, Wenke Pecina, Horák, Čermák, Wenke Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 3 32.32 2.00
5 22 Vlk, Procházka, Šenk, Anton Vlk, Procházka, Šenk, Anton Liberecký krajLiberecký kraj 7 34.39
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 29.9.2019 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 51 Jaroušková, Kalendová, Váchová, Zbožínková Jaroušková, Kalendová, Váchová, Zbožínková PrahaPraha 5 31.68 9.00
2 10 Horčičková, Levinská, Krykorková, Krykorková Horčičková, Levinská, Krykorková, Krykorková Liberecký krajLiberecký kraj 4 31.85 6.00
3 133 Stejskalová, Součková, Šmídová, Ficencová Stejskalová, Součková, Šmídová, Ficencová Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 3 32.11 4.00
4 89 Svobodová, Zavoralová, Kadidlová, Vacková Svobodová, Zavoralová, Kadidlová, Vacková Pardubický krajPardubický kraj 6 32.85 2.00
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(ne, 29.9.2019 - 11:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.301.351.401.451.481.511.541.571.601.631.661.691.721.751.781.811.841.871.901.93 Body
1 149 Adam ŠulcAdam Šulc
Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj
07 4 1.57 oooxooxoxoxxo- 9.00
2= 28 Josef TomašovJosef Tomašov
Liberecký krajLiberecký kraj
06 9 1.54 ooooxooxoxxx 6.50
2= 108 Jakub RacekJakub Racek
Pardubický krajPardubický kraj
06 7 1.54 ooooxooxoxxx 6.50
4 107 Jiří WinklerJiří Winkler
Pardubický krajPardubický kraj
06 11 1.54 --ooxoxoxoxxx 5.00
5 148 Štěpán JiráskoŠtěpán Jirásko
Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj
06 5 1.54 ooooxoxxoxxoxxx 4.00
6 27 Jakub VlkJakub Vlk
Liberecký krajLiberecký kraj
06 3 1.45 oxoxoxoxxx 3.00
7 67 Mikuláš AndresMikuláš Andres
PrahaPraha
06 6 1.40 oooxxx 2.00
8 23 Ondřej NovotnýOndřej Novotný
Liberecký krajLiberecký kraj
06 8 1.40 -xoo-xx
9 76 Filip StarýFilip Starý
PrahaPraha
06 1 1.35 oxoxxx 1.00
10 68 Šimon MatoušekŠimon Matoušek
PrahaPraha
06 10 1.30 ox-
143 David JarolímekDavid Jarolímek
Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj
06 2 NM x-
Celkem 11 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(ne, 29.9.2019 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.201.251.301.351.401.431.461.491.521.551.581.611.641.671.701.731.761.791.821.85 Body
1 13 Amálie LorenzováAmálie Lorenzová
Liberecký krajLiberecký kraj
06 10 1.58 --oooxoooo-xxoxxx 9.00
2 58 Lucie ŽarikováLucie Žariková
PrahaPraha
06 9 1.49 --ooooxxoxoxxx 7.00
3 57 Apolena ŠvábíkováApolena Švábíková
PrahaPraha
06 8 1.46 ---ooooxxx 6.00
4 15 Viktorie BártováViktorie Bártová
Liberecký krajLiberecký kraj
06 6 1.43 ooxoxoxoxoxx 5.00
5= 133 Tereza StejskalováTereza Stejskalová
Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj
06 4 1.35 -oooxxx 4.00
5= 5 Anna SvobodováAnna Svobodová
Liberecký krajLiberecký kraj
06 7 1.35 ooooxxx
7= 92 Natálie KadidlováNatálie Kadidlová
Pardubický krajPardubický kraj
06 2 1.30 oooxxx 2.00
7= 136 Markéta HoráčkováMarkéta Horáčková
Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj
06 5 1.30 oooxxx 2.00
7= 93 Kateřina PeřinováKateřina Peřinová
Pardubický krajPardubický kraj
06 3 1.30 oooxxx 2.00
10 49 Daniela MandíkováDaniela Mandíková
PrahaPraha
07 1 1.30 ooxoxxx
Celkem 10 závodníků

8 x 200 m - Mix (Finále)

Finále (ne, 29.9.2019 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 73 Pavinger, Salač, Tůma, Vojáček, Steindlová, Táborská, Kárníková, Kramešová Pavinger, Salač, Tůma, Vojáček, Steindlová, Táborská, Kárníková, Kramešová PrahaPraha 6 3:39.26 9.00
2 18 Kožušková, Novák, Novák, Plecháčová, Plecháčová, Tomašov, Vystrčil, Krykorková Kožušková, Novák, Novák, Plecháčová, Plecháčová, Tomašov, Vystrčil, Krykorková Liberecký krajLiberecký kraj 3 3:43.09 6.00
3 106 Bažout, Koletová, Kvapilová, Rezek, Urbanová, Vích, Winkler, Zavoralová Bažout, Koletová, Kvapilová, Rezek, Urbanová, Vích, Winkler, Zavoralová Pardubický krajPardubický kraj 5 3:44.67 4.00
4 123 Bašová, Čechová, Horáčková, Kováč, Polívková, Říha, Šulc, Touc Bašová, Čechová, Horáčková, Kováč, Polívková, Říha, Šulc, Touc Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 4 3:57.35 2.00
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(ne, 29.9.2019 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 36 Jan FilipecJan Filipec
Liberecký krajLiberecký kraj
06 10 5.47 -0.6 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0 9.00
2 30 Lukáš HornaLukáš Horna
Liberecký krajLiberecký kraj
06 1 5.30 -2.0 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0 7.00
3 107 Jiří WinklerJiří Winkler
Pardubický krajPardubický kraj
06 11 5.28 -2.6 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0 6.00
4 74 Roman KubelkaRoman Kubelka
PrahaPraha
06 9 4.77 -0.4 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0 5.00
5 38 Filip SenešiFilip Seneši
Liberecký krajLiberecký kraj
06 6 4.72 +0.4 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
6 34 Tomáš VrbaTomáš Vrba
Liberecký krajLiberecký kraj
06 7 4.54 -0.5 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
7 115 Jakub NěmecJakub Němec
Pardubický krajPardubický kraj
07 2 4.54 -0.6 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0 4.00
8 77 Lukáš SalačLukáš Salač
PrahaPraha
06 8 4.54 +0.0 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0 3.00
9 154 Adrian KováčAdrian Kováč
Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj
06 4 4.48 +0.8 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0 2.00
151 Adam VelechovskýAdam Velechovský
Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj
07 3 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
68 Šimon MatoušekŠimon Matoušek
PrahaPraha
06 5 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(ne, 29.9.2019 - 11:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 122 Barbora FicencováBarbora Ficencová
Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj
06 11 4.71 0.00.00.00.00.00.00.0 9.00
2 3 Tereza KrykorkováTereza Krykorková
Liberecký krajLiberecký kraj
06 10 4.69 0.00.00.00.00.00.00.0 7.00
3 42 Nela FrankováNela Franková
PrahaPraha
06 5 4.63 0.00.00.00.00.00.00.0 6.00
4 81 Karolína UrbanováKarolína Urbanová
Pardubický krajPardubický kraj
06 9 4.61 0.00.00.00.00.00.00.0 5.00
5 41 Karolína JarošováKarolína Jarošová
PrahaPraha
06 6 4.61 0.00.00.00.00.00.00.0 4.00
6 123 Michaela BašováMichaela Bašová
Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj
06 2 4.56 0.00.00.00.00.00.00.0 3.00
7 2 Jasmína GrebeníčkováJasmína Grebeníčková
Liberecký krajLiberecký kraj
06 4 4.53 0.00.00.00.00.00.00.0 2.00
8 121 Martina ČechováMartina Čechová
Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj
07 3 4.51 0.00.00.00.00.00.00.0
9 43 Magda VáchováMagda Váchová
PrahaPraha
06 8 4.43 0.00.00.00.00.00.00.0
10 93 Kateřina PeřinováKateřina Peřinová
Pardubický krajPardubický kraj
06 1 4.24 0.00.00.00.00.00.00.0 1.00
11 1 Tereza LevinskáTereza Levinská
Liberecký krajLiberecký kraj
07 7 4.13 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 11 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(ne, 29.9.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 57 Apolena ŠvábíkováApolena Švábíková
PrahaPraha
06 7 11.33 0.0 9.00
2 17 Michaela ČepelákováMichaela Čepeláková
Liberecký krajLiberecký kraj
06 11 11.11 0.0 7.00
3 94 Magdaléna OtcovskáMagdaléna Otcovská
Pardubický krajPardubický kraj
06 12 10.57 0.0 6.00
4 59 Teodora KalendováTeodora Kalendová
PrahaPraha
06 5 10.54 0.0 5.00
5 16 Pavlína DrahoňovskáPavlína Drahoňovská
Liberecký krajLiberecký kraj
06 9 10.30 0.0 4.00
6 4 Leona KoškováLeona Košková
Liberecký krajLiberecký kraj
06 10 10.00 0.0
7 60 Eliška UngerováEliška Ungerová
PrahaPraha
07 6 09.95 0.0
8 95 Dominika FenikováDominika Feniková
Pardubický krajPardubický kraj
06 8 09.84 0.0 3.00
9 137 Tereza KlimekováTereza Klimeková
Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj
06 3 09.42 0.0 2.00
10 83 Michaela TomšůMichaela Tomšů
Pardubický krajPardubický kraj
06 4 09.28 0.0
11 126 Michaela JakouběováMichaela Jakouběová
Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj
06 2 09.14 0.0 1.00
12 138 Zuzana SedláčkováZuzana Sedláčková
Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj
07 1 08.05 0.0
Celkem 12 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(ne, 29.9.2019 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 102 Jaroslav FialaJaroslav Fiala
Pardubický krajPardubický kraj
06 9 10.87 0.0 9.00
2 23 Ondřej NovotnýOndřej Novotný
Liberecký krajLiberecký kraj
06 11 10.85 0.0 7.00
3 62 Filip KlusáčekFilip Klusáček
PrahaPraha
06 8 10.54 0.0 6.00
4 143 David JarolímekDavid Jarolímek
Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj
06 10 10.36 0.0 5.00
5 63 Matyáš PallasMatyáš Pallas
PrahaPraha
06 2 10.15 0.0 4.00
6 103 Vilém VoříšekVilém Voříšek
Pardubický krajPardubický kraj
07 5 09.79 0.0 3.00
7 21 Tomáš VorelTomáš Vorel
Liberecký krajLiberecký kraj
06 7 09.78 0.0 2.00
8 141 Lukáš WenkeLukáš Wenke
Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj
06 6 09.57 0.0 1.00
9 22 Ondřej VlkOndřej Vlk
Liberecký krajLiberecký kraj
06 4 09.54 0.0
10 61 Jan HurdálekJan Hurdálek
PrahaPraha
06 12 09.45 0.0
11 101 Denis BurdaDenis Burda
Pardubický krajPardubický kraj
07 3 09.19 0.0
12 142 Jakub ŘíhaJakub Říha
Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj
07 1 09.11 0.0
Celkem 12 závodníků

Hod oštěpem 400g - Ml. žákyně

(ne, 29.9.2019 - 11:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 85 Kateřina BílkováKateřina Bílková
Pardubický krajPardubický kraj
06 12 34.85 0.0 9.00
2 5 Anna SvobodováAnna Svobodová
Liberecký krajLiberecký kraj
06 11 31.63 0.0 7.00
3 83 Michaela TomšůMichaela Tomšů
Pardubický krajPardubický kraj
06 10 30.40 0.0 6.00
4 125 Rozálie HorskáRozálie Horská
Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj
06 9 28.18 0.0 5.00
5 4 Leona KoškováLeona Košková
Liberecký krajLiberecký kraj
06 8 27.74 0.0 4.00
6 46 Veronika NoskováVeronika Nosková
PrahaPraha
06 6 27.08 0.0 3.00
7 44 Anna ŠtěpánkováAnna Štěpánková
PrahaPraha
07 5 25.42 0.0 2.00
8 126 Michaela JakouběováMichaela Jakouběová
Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj
06 4 24.12 0.0 1.00
9 6 Josefína PreislerováJosefína Preislerová
Liberecký krajLiberecký kraj
06 2 24.07 0.0
10 124 Eliška KholováEliška Kholová
Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj
07 7 23.52 0.0
11 45 Dominika MatouškováDominika Matoušková
PrahaPraha
06 3 22.75 0.0
12 84 Žaneta ZavoralováŽaneta Zavoralová
Pardubický krajPardubický kraj
06 1 22.32 0.0
Celkem 12 závodníků

Hod oštěpem 500g - Ml. žáci

(ne, 29.9.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 105 Pankrác BoháčPankrác Boháč
Pardubický krajPardubický kraj
06 12 37.09 0.0 9.00
2 155 Lukáš HorákLukáš Horák
Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj
07 4 35.47 0.0 7.00
3 37 Tomáš NovákTomáš Novák
Liberecký krajLiberecký kraj
06 9 34.65 0.0 6.00
4 78 Jonáš KloudaJonáš Klouda
PrahaPraha
06 10 34.05 0.0 5.00
5 79 David MoggDavid Mogg
PrahaPraha
06 3 30.61 0.0 4.00
6 156 Jakub KarelJakub Karel
Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj
06 1 30.46 0.0 3.00
7 21 Tomáš VorelTomáš Vorel
Liberecký krajLiberecký kraj
06 5 30.00 0.0 2.00
8 116 Adrien ŠpačekAdrien Špaček
Pardubický krajPardubický kraj
07 8 28.71 0.0 1.00
9 153 Antonín MalichAntonín Malich
Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj
06 7 28.23 0.0
10 39 Ondřej BouchalOndřej Bouchal
Liberecký krajLiberecký kraj
06 2 28.23 0.0
11 61 Jan HurdálekJan Hurdálek
PrahaPraha
06 11 27.48 0.0
12 109 Tomáš RezekTomáš Rezek
Pardubický krajPardubický kraj
06 6 25.11 0.0
Celkem 12 závodníků