výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Baráž o postup do II. ligy mužů a žen v Čechách

Děčín (29. 9. 2019)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 29.9.2019 - 10:45) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 11.67
2 Petr NejedlýPetr Nejedlý 88 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 11.67
3 Lukáš VolfLukáš Volf 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 11.85
4 Radek BekrRadek Bekr 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 12.05
5 Jan KundrátJan Kundrát 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 12.18
6 Martin PěknýMartin Pěkný 83 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 12.44
7 Stanislav SpitzerStanislav Spitzer 97 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 12.60
Rostislav ŠulcRostislav Šulc 81 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 DNF
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (ne, 29.9.2019 - 10:45) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 34 Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 4 11.43
2 Dominik HerlesDominik Herles 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 11.61
3 Adam BauerAdam Bauer 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 11.66
4 Aristarch NosalskyjAristarch Nosalskyj 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 12.02
5 Mike DallalMike Dallal 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 12.03
6 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 12.58
7 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 7 12.65
8 Václav NovákVáclav Novák 00 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 8 13.25
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (ne, 29.9.2019 - 10:45) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 38 Michael HavlíkMichael Havlík 88 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3 11.70
2 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 11.85
3 33 Martin BínaMartin Bína 00 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 4 11.96
4 43 Jiří NárovecJiří Nárovec 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 6 11.98
5 Dominik BednářDominik Bednář 98 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 12.08
6 Tomáš BuchalTomáš Buchal 02 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 12.35
7 Ondřej KrajčOndřej Krajč 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 12.61
8 45 Tomáš SekaninaTomáš Sekanina 89 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 1 13.21
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (ne, 29.9.2019 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Jan KundrátJan Kundrát 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 NM
Radek BekrRadek Bekr 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 NM
Lukáš VolfLukáš Volf 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 NM
Petr NejedlýPetr Nejedlý 88 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 NM
Jakub VostatekJakub Vostatek 95 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 NM
Stanislav SpitzerStanislav Spitzer 97 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 NM
Martin PěknýMartin Pěkný 83 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 NM
Rostislav ŠulcRostislav Šulc 81 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 NM
Celkem 8 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále A (ne, 29.9.2019 - 12:15) official Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 34 Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 4 11.50 11.00
2 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 11.54 9.00
3 38 Michael HavlíkMichael Havlík 88 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 7 11.63 8.00
4 Petr NejedlýPetr Nejedlý 88 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 11.63 7.00
5 Dominik HerlesDominik Herles 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 11.65 6.00
6 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 11.92 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 29.9.2019 - 12:15) official Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam BauerAdam Bauer 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 11.62 4.00
2 Lukáš VolfLukáš Volf 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 11.77 3.00
3 Radek BekrRadek Bekr 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 11.93 2.00
4 33 Martin BínaMartin Bína 00 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 6 12.07 1.00
5 Aristarch NosalskyjAristarch Nosalskyj 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 12.13
6 43 Jiří NárovecJiří Nárovec 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3 12.29
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 29.9.2019 - 11:00) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 12.93
2 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 13.23
3 Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 5 13.24
4 Kateřina LafatováKateřina Lafatová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 13.81
5 Matylda HorníkováMatylda Horníková 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 13.95
6 Adéla SztolárikováAdéla Sztoláriková 01 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 14.15
7 MIchaela HrůzováMIchaela Hrůzová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 14.62
8 Myroslava KlempushMyroslava Klempush 05 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 14.67
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (ne, 29.9.2019 - 11:00) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 13.31
2 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 13.36
3 Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 13.43
4 Lucie ŠrámováLucie Šrámová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 13.89
5 Zuzana JanouškováZuzana Janoušková 03 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 7 14.22
6 Adéla CarbováAdéla Carbová 05 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 14.74
7 Natálie JirglováNatálie Jirglová 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 8 15.25
8 Adéla ŘežábkováAdéla Řežábková 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 15.36
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (ne, 29.9.2019 - 11:00) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 272 Eliška DoubravováEliška Doubravová 03 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 13.17
2 Markéta MálkováMarkéta Málková 94 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 13.42
3 253 Vendula HubálkováVendula Hubálková 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 13.44
4 Nela MazůrkováNela Mazůrková 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 13.83
5 138 Štěpánka VítkováŠtěpánka Vítková 04 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 7 13.92
6 Karolína HosingerováKarolína Hosingerová 00 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 8 14.73
7 Klára LabuťováKlára Labuťová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 15.10
Jana MalánováJana Malánová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 DNS
Celkem 8 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (ne, 29.9.2019 - 12:30) official Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 13.00 11.00
2 272 Eliška DoubravováEliška Doubravová 03 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 13.28 9.00
3 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 13.29 8.00
4 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 13.30 7.00
5 Markéta MálkováMarkéta Málková 94 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 13.49 6.00
6 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 13.66 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 29.9.2019 - 12:30) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 13.47 4.00
2 253 Vendula HubálkováVendula Hubálková 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 13.58 3.00
3 Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 13.61 2.00
4 Kateřina LafatováKateřina Lafatová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 13.95 1.00
5 Lucie ŠrámováLucie Šrámová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 14.07
6 Nela MazůrkováNela Mazůrková 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 14.08
Celkem 6 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 29.9.2019 - 14:45) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr NejedlýPetr Nejedlý 88 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 23.37 11.00
2 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 23.44 9.00
3 Dominik HerlesDominik Herles 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 23.50 8.00
4 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 23.75 7.00
5 Rostislav ŠulcRostislav Šulc 81 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 23.84 5.00
6 33 Martin BínaMartin Bína 00 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3 24.75
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 29.9.2019 - 14:45) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš VolfLukáš Volf 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 23.77 6.00
2 Radek BekrRadek Bekr 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 24.23 3.00
3 Patrik MarinovPatrik Marinov 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 24.53 2.00
4 Jan KundrátJan Kundrát 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 24.54 1.00
5 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 24.54
6 Aristarch NosalskyjAristarch Nosalskyj 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 24.90
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 29.9.2019 - 14:45) official Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef TerčJosef Terč 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 24.82
2 Ondřej KrajčOndřej Krajč 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 25.51
3 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 26.05
4 Jaromír HlubinkaJaromír Hlubinka 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 26.30
Tomáš BuchalTomáš Buchal 02 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 29.9.2019 - 14:45) official Vítr: -2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik BednářDominik Bednář 98 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 24.20 4.00
2 Dominik SvobodaDominik Svoboda 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 26.32
3 Albert HönigAlbert Hönig 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 26.80
4 Václav NovákVáclav Novák 00 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 28.07
Stanislav SpitzerStanislav Spitzer 97 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 DNS
Celkem 5 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 29.9.2019 - 15:00) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 26.36 11.00
2 Marina KollárováMarina Kollárová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 26.39 9.00
3 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 27.35 8.00
4 Adéla KrálováAdéla Králová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 27.61 7.00
5 272 Eliška DoubravováEliška Doubravová 03 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 27.66 6.00
6 Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 28.10 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 29.9.2019 - 15:00) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta MálkováMarkéta Málková 94 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 27.69 5.00
2 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 27.79 4.00
3 253 Vendula HubálkováVendula Hubálková 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 28.18
4 Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 28.78
5 Kristina KůtkováKristina Kůtková 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 29.40
Jana MalánováJana Malánová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 29.9.2019 - 15:00) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 27.90 3.00
2 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 04 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 5 27.91 2.00
3 Simona PlosováSimona Plosová 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 28.48
4 Kateřina LafatováKateřina Lafatová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 29.12
5 Lucie ŠrámováLucie Šrámová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 29.18
6 264 Eliška PetrováEliška Petrová 01 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 30.49
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 29.9.2019 - 15:00) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 139 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 28.84
2 Anežka ŠafářováAnežka Šafářová 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 29.21
3 Klára KompitováKlára Kompitová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 29.90
4 Zuzana JanouškováZuzana Janoušková 03 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 30.93
5 Michaela HájkováMichaela Hájková 99 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 32.64
Kateřina HusákováKateřina Husáková 98 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 DNS
Celkem 6 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 29.9.2019 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik HerlesDominik Herles 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 53.04 9.00
2 33 Martin BínaMartin Bína 00 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3 53.40 8.00
3 Patrik MarinovPatrik Marinov 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 53.44 7.00
4 Lukáš ZáhrobskýLukáš Záhrobský 96 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 54.32 6.00
5 47 Luděk StrouhalLuděk Strouhal 84 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2 54.90 4.00
6 Matěj KonečnýMatěj Konečný 99 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 5 55.36 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 29.9.2019 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KarkoJan Karko 92 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 54.45 5.00
2 Jan Alexandr KopřivaJan Alexandr Kopřiva 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 56.20 1.00
3 Lukáš HofmannLukáš Hofmann 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 56.53
4 Jaromír HlubinkaJaromír Hlubinka 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 56.89
5 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 6 58.25
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 29.9.2019 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aleš KadlecAleš Kadlec 98 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 52.77 11.00
2 Jiří DlouhýJiří Dlouhý 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 56.10 2.00
3 Petr SlunečkoPetr Slunečko 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 56.35
4 Omar Ben OthmeneOmar Ben Othmene 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 56.50
5 Vojtěch ŠpetlíkVojtěch Špetlík 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 56.82
Celkem 5 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 29.9.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marina KollárováMarina Kollárová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 57.89 11.00
2 Linda UbryováLinda Ubryová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 64.17 9.00
3 139 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 64.53 7.00
4 Nikola SucháNikola Suchá 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 66.49 6.00
5 Kateřina HusákováKateřina Husáková 98 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 66.89 3.00
6 262 Martina RozehnalováMartina Rozehnalová 03 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 67.29 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 29.9.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela ŠtěrbováMichaela Štěrbová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 66.70 4.00
2 Tereza ŠedováTereza Šedová 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 68.68
3 Natálie LojdováNatálie Lojdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 69.69
4 Viktorie PatzeltováViktorie Patzeltová 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 71.88
270 Lenka SedláčkováLenka Sedláčková 01 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 29.9.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Žaneta KroulíkováŽaneta Kroulíková 01 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 64.32 8.00
2 Kristýna ProkopováKristýna Prokopová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 66.58 5.00
3 Mariana VotavováMariana Votavová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 67.14 2.00
4 Eliška PopelováEliška Popelová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 71.17
5 Lucie HadravováLucie Hadravová 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 72.85
Celkem 5 závodníků

800 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 29.9.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 2:01.48 11.00
2 Petr PavlišenPetr Pavlišen 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 2:02.41 9.00
3 Martin OlšanskýMartin Olšanský 99 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 2:03.47 8.00
4 Jan KarkoJan Karko 92 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 2:03.78 7.00
5 Vít NováčekVít Nováček 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 2:07.00 6.00
6 Martin KulhánekMartin Kulhánek 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 2:09.19 4.00
7 Tomáš HrdinaTomáš Hrdina 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 2:09.73 3.00
8 Alexandr PolákAlexandr Polák 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 2:11.10 1.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 29.9.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jiří DlouhýJiří Dlouhý 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 2:08.01 5.00
2 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 2:09.84 2.00
3 Tomáš HavelkaTomáš Havelka 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 6 2:13.03
4 Jan Alexandr KopřivaJan Alexandr Kopřiva 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 2:14.56
5 Vojtěch ŠpetlíkVojtěch Špetlík 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1 2:18.63
6 Jan TrunečekJan Truneček 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 2:22.54
7 Ondřej BurešOndřej Bureš 99 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 2:25.62
Adrien SehnalAdrien Sehnal 53 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 DNS
Celkem 8 závodníků

800 m - Ženy (Běh)

Běh (ne, 29.9.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2:30.35 11.00
2 139 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2:31.79 9.00
3 Mariana KonvičkováMariana Konvičková 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2:33.92 8.00
4 Kateřina HynkováKateřina Hynková 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2:35.65 7.00
5 Nikola SucháNikola Suchá 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2:36.87 6.00
6 Kateřina SoukupováKateřina Soukupová 00 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2:39.96 5.00
7 Dominika StránskáDominika Stránská 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2:42.21 4.00
8 Lucie HadravováLucie Hadravová 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2:53.52 3.00
9 Tereza BrotánkováTereza Brotánková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:58.50 2.00
10 Adéla ŘežábkováAdéla Řežábková 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3:22.74 1.00
Celkem 10 závodníků

1500 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 29.9.2019 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petr PavlišenPetr Pavlišen 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 4:25.93 11.00
2 Martin OlšanskýMartin Olšanský 99 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 4:27.50 9.00
3 48 Ondřej SvobodaOndřej Svoboda 87 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3 4:29.64 8.00
4 Jan KarkoJan Karko 92 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 4:30.40 7.00
5 Jan FlašarJan Flašar 86 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 12 4:32.75 6.00
6 Vít NováčekVít Nováček 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 8 4:33.27 5.00
7 Pavel WohlPavel Wohl 97 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 9 4:38.23 3.00
8 Tomáš HrdinaTomáš Hrdina 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 4:43.34 1.00
9 Lukáš ZáhrobskýLukáš Záhrobský 96 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 10 4:52.19
10 Adam HolomouckýAdam Holomoucký 99 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 11 4:52.94
11 Ondřej SedláčekOndřej Sedláček 82 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 4:55.80
Alois KunaAlois Kuna 88 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 7 DNS
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (ne, 29.9.2019 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petr LillPetr Lill 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 4:36.67 4.00
2 Roman MazůrekRoman Mazůrek 80 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 4:40.63 2.00
3 Filip ŠváchaFilip Švácha 95 AC Česká LípaAC Česká Lípa 8 4:45.73
4 Jan ApolenJan Apolen 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 4:46.71
5 Cyril SedláčekCyril Sedláček 92 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 4:47.62
6 Jakub PatúcJakub Patúc 86 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 4:47.68
7 Martin HelmichMartin Helmich 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 4:51.72
8 Jiří KalaJiří Kala 87 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 4:53.93
9 Jiří PatíkJiří Patík 76 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 10 5:02.33
10 Vítek OuzkýVítek Ouzký 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 11 5:04.60
11 Jiří BradáčJiří Bradáč 82 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 9 5:07.59
Jiří KoubekJiří Koubek 84 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12 DNS
Celkem 12 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 29.9.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina HadravováKateřina Hadravová 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1 5:09.97 11.00
2 Vendulka RyšaváVendulka Ryšavá 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 5:13.39 9.00
3 Eliška PoborskáEliška Poborská 03 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 5:14.21 8.00
4 Laura MatulováLaura Matulová 84 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 5:21.09 7.00
5 Tereza ŠedováTereza Šedová 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 5:26.60 6.00
6 129 Jitka Funiok VajcováJitka Funiok Vajcová 79 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6 5:32.06 5.00
7 Lada CísařováLada Císařová 84 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 8 5:35.32 4.00
8 126 Kateřina BalášováKateřina Balášová 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 9 5:41.28 3.00
9 Andrea HejdováAndrea Hejdová 99 AC Česká LípaAC Česká Lípa 11 5:42.52 2.00
10 Hana KozmováHana Kozmová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 7 6:01.48 1.00
11 Amálie ŠalátováAmálie Šalátová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 12 6:03.37
12 Magdalena KubecováMagdalena Kubecová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 10 6:07.65
13 Pavla OpoleckáPavla Opolecká 86 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 14 6:20.73
Štěpánka BisováŠtěpánka Bisová 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 13 DNS
Celkem 14 závodníků

5000 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 29.9.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan FlašarJan Flašar 86 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 16:28.15 11.00
2 Ondřej SvěchotaOndřej Svěchota 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 16:34.54 9.00
3 Petr KučeraPetr Kučera 90 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 16:34.81 8.00
4 48 Ondřej SvobodaOndřej Svoboda 87 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 16:38.27 7.00
5 Pavel WohlPavel Wohl 97 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 16:42.20 6.00
6 Jakub PatúcJakub Patúc 86 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 16:48.68 5.00
7 Petr CmuntPetr Cmunt 96 AC Česká LípaAC Česká Lípa 16:51.82 4.00
8 Roman MazůrekRoman Mazůrek 80 AC Česká LípaAC Česká Lípa 16:54.54 3.00
9 Janis MachJanis Mach 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 16:59.98 2.00
10 Cyril SedláčekCyril Sedláček 92 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 17:01.12 1.00
11 Alois KunaAlois Kuna 88 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 17:10.05
12 Jiří KalaJiří Kala 87 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 17:44.20
13 Filip ŠváchaFilip Švácha 95 AC Česká LípaAC Česká Lípa 17:49.04
14 Ondřej SedláčekOndřej Sedláček 82 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 17:56.27
15 Radek BurešRadek Bureš 01 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 18:30.90
16 Fabian LochschmidtFabian Lochschmidt 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 18:55.58
17 Jiří BradáčJiří Bradáč 82 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 19:12.66
18 Tomáš LangTomáš Lang 73 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 19:22.17
19 Jiří PatíkJiří Patík 76 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 19:26.57
20 Ladislav StejskalLadislav Stejskal 01 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 20:01.12
Adrien SehnalAdrien Sehnal 53 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha DNS
Petr LoudaPetr Louda 64 AC Česká LípaAC Česká Lípa DNS
Jiří KubanJiří Kuban 84 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. DNS
Adam HolomouckýAdam Holomoucký 99 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha DNF
Celkem 24 závodníků

5000 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 29.9.2019 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Laura MatulováLaura Matulová 84 AC Česká LípaAC Česká Lípa 19:37.33 11.00
2 Štěpánka BisováŠtěpánka Bisová 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 20:13.26 9.00
3 129 Jitka Funiok VajcováJitka Funiok Vajcová 79 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 20:31.20 8.00
4 Lada CísařováLada Císařová 84 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 20:41.20 7.00
5 Michaela ŠilarováMichaela Šilarová 02 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 21:03.32 6.00
6 Pavla OpoleckáPavla Opolecká 86 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 22:52.21 5.00
7 128 Helena Buchlová, ČervenáHelena Buchlová, Červená 87 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 23:41.90 4.00
8 Marie MitáčováMarie Mitáčová 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 24:16.67 3.00
Celkem 8 závodníků

100 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 29.9.2019 - 12:00) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KubíčkováLucie Kubíčková 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 16.44 11.00
2 130 Maria GläßerMaria Gläßer 96 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 16.64 9.00
3 Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 6 16.70 8.00
4 137 Zuzana ŠulcováZuzana Šulcová 82 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 17.77 4.00
5 Petra ŠmídováPetra Šmídová 79 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 17.83 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 29.9.2019 - 12:00) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška NoskováEliška Nosková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 17.39 6.00
2 Šárka MaláŠárka Malá 93 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 18.72 1.00
3 Tereza PoncováTereza Poncová 99 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 19.26
4 Monika ŠtěpánováMonika Štěpánová 96 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 19.65
5 Bára HeřmánkováBára Heřmánková 99 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 20.88
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 29.9.2019 - 12:00) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka BártováLenka Bártová 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 16.72 7.00
2 Štěpánka HendrychováŠtěpánka Hendrychová 96 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 17.71 5.00
3 Adéla SztolárikováAdéla Sztoláriková 01 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 18.30 2.00
4 Kateřina KlímováKateřina Klímová 01 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 19.83
5 Michaela SucháMichaela Suchá 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 20.20
Celkem 5 závodníků

110 m překážek - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 29.9.2019 - 11:45) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 38 Michael HavlíkMichael Havlík 88 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 5 16.06 11.00
2 Aleš KadlecAleš Kadlec 98 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 17.01 9.00
3 Jakub SpišjakJakub Spišjak 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 18.46 5.00
Lukáš PilařLukáš Pilař 95 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 DNS
MS Petr SvobodaPetr Svoboda 84 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 14.17
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 29.9.2019 - 11:45) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš PeterkaTomáš Peterka 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 17.77 8.00
2 Jan JirovecJan Jirovec 89 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 18.06 7.00
3 Patrik StupkaPatrik Stupka 96 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 18.37 6.00
4 43 Jiří NárovecJiří Nárovec 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 5 18.72 4.00
Jan SlanařJan Slanař 93 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 29.9.2019 - 11:45) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr DubskýPetr Dubský 89 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 18.96 3.00
2 42 Jaroslav MatuškaJaroslav Matuška 87 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 5 19.14 2.00
3 45 Tomáš SekaninaTomáš Sekanina 89 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2 20.28
4 40 Jiří JankůJiří Janků 87 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 6 20.32
5 Miroslav ŘíhaMiroslav Říha 74 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 22.83
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 29.9.2019 - 11:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek PavlicaMarek Pavlica 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 19.22 1.00
2 Hynek BártaHynek Bárta 94 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 20.00
3 36 Lukáš ČástkaLukáš Částka 88 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3 20.66
4 David PavelkaDavid Pavelka 74 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 25.51
Celkem 4 závodníků

400 m překážek - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 29.9.2019 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 57.31 11.00
2 Martin KulhánekMartin Kulhánek 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 58.55 9.00
3 34 Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 4 58.96 8.00
4 Radek BekrRadek Bekr 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 60.37 6.00
5 Jakub SpišjakJakub Spišjak 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 63.60
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 29.9.2019 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 38 Michael HavlíkMichael Havlík 88 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 4 59.57 7.00
2 43 Jiří NárovecJiří Nárovec 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3 61.70 5.00
3 Patrik StupkaPatrik Stupka 96 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 62.30 4.00
Matěj KonečnýMatěj Konečný 99 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 6 DNS
Tomáš VodičkaTomáš Vodička 97 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 29.9.2019 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 40 Jiří JankůJiří Janků 87 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 6 62.58 2.00
2 Lukáš FetterLukáš Fetter 82 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 63.24 1.00
3 Marek PavlicaMarek Pavlica 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 63.64
4 Tomáš PeterkaTomáš Peterka 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 64.09
5 Petr DubskýPetr Dubský 89 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 65.06
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 29.9.2019 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 45 Tomáš SekaninaTomáš Sekanina 89 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 5 64.76
2 42 Jaroslav MatuškaJaroslav Matuška 87 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3 65.40
3 David CzepiecDavid Czepiec 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 65.40
Miroslav ŘíhaMiroslav Říha 74 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 168.6 - závodník shodil překážku v sousední dráze
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (ne, 29.9.2019 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik BednářDominik Bednář 98 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 62.41 3.00
2 Jan ČernýJan Černý 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 76.72
Martin TonhauserMartin Tonhauser 01 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 DNS
David PavelkaDavid Pavelka 74 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 DNS
Celkem 4 závodníků

400 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 29.9.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendulka RyšaváVendulka Ryšavá 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 70.28 11.00
2 Lucie KubíčkováLucie Kubíčková 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 70.95 9.00
3 137 Zuzana ŠulcováZuzana Šulcová 82 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6 72.98 8.00
4 Dominika StránskáDominika Stránská 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 74.56 7.00
5 Lucie ČermákováLucie Čermáková 03 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 75.99 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 29.9.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 264 Eliška PetrováEliška Petrová 01 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 76.89 5.00
2 Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 5 77.21 4.00
3 Matylda HorníkováMatylda Horníková 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 77.66 3.00
4 Eliška NoskováEliška Nosková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 82.11
Bára HeřmánkováBára Heřmánková 99 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 29.9.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška MartínkováEliška Martínková 99 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 78.38 2.00
2 126 Kateřina BalášováKateřina Balášová 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6 79.19 1.00
3 Gabriela BalcarováGabriela Balcarová 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 80.03
4 Michaela SucháMichaela Suchá 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 84.56
Viktorie PatzeltováViktorie Patzeltová 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 DNS
Celkem 5 závodníků

4 x 100 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 29.9.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 43 Nárovec, Havlík, Bína, Borek Nárovec, Havlík, Bína, Borek AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 1 45.11 11.00
2 Bohman, Šulc, Nosalskyj, Dallal Bohman, Šulc, Nosalskyj, Dallal Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 45.32 9.00
3 Bárta, Bekr, Hofmann, Nejedlý Bárta, Bekr, Hofmann, Nejedlý AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 45.97 8.00
4 Ben Othmene, Volf, Terč, Bauer Ben Othmene, Volf, Terč, Bauer ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 46.08 7.00
5 Vostatek, Pěkný, Dubský, Sgalitzer Vostatek, Pěkný, Dubský, Sgalitzer SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 47.27 4.00
Herles, Hönig, Spišjak, Spišjak Herles, Hönig, Spišjak, Spišjak TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 29.9.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dunovský, Wiesner, Slanař, Kadlec Dunovský, Wiesner, Slanař, Kadlec Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 46.25 6.00
2 Žák, Žák, Kordík, Jaroš Žák, Žák, Kordík, Jaroš Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 46.33 5.00
3 Buchal, Gribbin, Kukrál, Konečný Buchal, Gribbin, Kukrál, Konečný SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 47.44 3.00
4 Černý, Karko, Peterka, Stupka Černý, Karko, Peterka, Stupka AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 49.36
5 Cais, Novák, Říha, Havelka Cais, Novák, Říha, Havelka SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 5 51.55
Bureš, Krajč, Slunečko, Bednář Bureš, Krajč, Slunečko, Bednář A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 29.9.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Češka, Jára, Kulhánek, Pavlišen Češka, Jára, Kulhánek, Pavlišen Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 47.59 2.00
2 42 Matuška, Janků, Sekanina, Strouhal Matuška, Janků, Sekanina, Strouhal AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 5 48.32 1.00
3 Junek, Matoušek, Polák, Olšanský Junek, Matoušek, Polák, Olšanský SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 49.55
4 Pícha, Dlouhý, Kopřiva, Špetlík Pícha, Dlouhý, Kopřiva, Špetlík AC Česká LípaAC Česká Lípa 1 50.15
5 Pavlica, Dissou, Helmich, Hrdina Pavlica, Dissou, Helmich, Hrdina Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 50.88
Celkem 5 závodníků

4 x 100 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 29.9.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 140 Zábojníková, Gläßer, Vyskočilová, Vítková Zábojníková, Gläßer, Vyskočilová, Vítková Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6 52.41 11.00
2 Málková, Süssnerová, Bártová, Klímová Málková, Süssnerová, Bártová, Klímová AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 52.64 9.00
3 Nosková, Šrámová, Brotánková, Štychová Nosková, Šrámová, Brotánková, Štychová TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 52.84 8.00
4 Hrůzová, Ubryová, Králová, Hejdová Hrůzová, Ubryová, Králová, Hejdová SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 53.01 7.00
5 Kratochvílová, Bázlerová, Horníková, Suchá Kratochvílová, Bázlerová, Horníková, Suchá Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 53.03 6.00
6 265 Březinová, Rozehnalová, Petrová, Hubálková Březinová, Rozehnalová, Petrová, Hubálková TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 54.64 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 29.9.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Váňová, Šteierová, Kollarová, Čermáková Váňová, Šteierová, Kollarová, Čermáková TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 1 54.01 5.00
2 Martínková, Husáková, Balcarová, Votavová Martínková, Husáková, Balcarová, Votavová TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 54.09 4.00
3 Tiralová, Uhlová, Poncová, Maydlová Tiralová, Uhlová, Poncová, Maydlová SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 54.87 1.00
4 Kubíčková, Hájková, Šedová, Šilarová Kubíčková, Hájková, Šedová, Šilarová TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 56.37
5 Štěpánová, Petrová, Kroulíková, Šmídová Štěpánová, Petrová, Kroulíková, Šmídová TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 57.90
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 29.9.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kůtková, Lojdová, Kompitová, Hynková Kůtková, Lojdová, Kompitová, Hynková SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 54.81 2.00
2 126 Balášová, Funiok Vajcová, Hosingerová, Šulcová Balášová, Funiok Vajcová, Hosingerová, Šulcová Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 56.31
3 Hendrychová, Šafářová, Labuťová, Jirglová Hendrychová, Šafářová, Labuťová, Jirglová TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 56.73
4 Matulová, Hadravová, Stránská, Sztoláriková Matulová, Hadravová, Stránská, Sztoláriková AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 57.61
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (ne, 29.9.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.551.601.641.681.721.751.781.811.831.851.871.89 Body
1 Matěj KonečnýMatěj Konečný
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
99 14 1.83 --o-oooxoo---xxx 11.00
2 Jan JirovecJan Jirovec
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
89 13 1.78 -ooxoxoxoxxo-xxx 9.00
3 Jiří MatoušekJiří Matoušek
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
03 5 1.75 oxoxoxoxxooxxx 8.00
4 Jiří RadaJiří Rada
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
04 12 1.72 -ooooxxx 7.00
5 Vladimír FraněkVladimír Franěk
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
76 6 1.72 -ooxxooxxx 6.00
6 Jakub JunekJakub Junek
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
97 7 1.68 ooxoxoxxx 5.00
7 Akinwale Adam DissouAkinwale Adam Dissou
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 9 1.68 o-xxoxxoxxx 4.00
8= František CaisFrantišek Cais
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
97 8 1.64 --o-xxx 2.50
8= Adam StarýAdam Starý
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 11 1.64 o-oxxx 2.50
10 Aleš KadlecAleš Kadlec
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
98 4 1.64 ooxoxxx 1.00
11 48 Ondřej SvobodaOndřej Svoboda
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
87 3 1.64 oxoxxoxxx
12 Jan GurbanJan Gurban
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
01 1 1.60 oxoxxx
13 Pavel JindraPavel Jindra
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
02 10 1.60 xoxxoxxx
Kryštof LinhartKryštof Linhart
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
99 2 DNS
Celkem 14 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (ne, 29.9.2019 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.301.351.401.451.501.531.561.591.621.65 Body
1 140 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
01 10 1.56 ---oooxoxxx 11.00
2 Anna BázlerováAnna Bázlerová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
03 5 1.53 ooooxxooxxx 9.00
3 265 Eva BřezinováEva Březinová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
01 9 1.53 -ooooxoxxx 8.00
4 Vendulka RyšaváVendulka Ryšavá
AC Česká LípaAC Česká Lípa
02 8 1.50 ooooxxoxxx 7.00
5 Kateřina SoukupováKateřina Soukupová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
00 6 1.50 -oxxooxxoxxx 6.00
6 Kamila AjšmanováKamila Ajšmanová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
87 2 1.45 -xoooxxx 5.00
7 Aneta TiralováAneta Tiralová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
00 3 1.40 oooxxx 4.00
8 Zuzana KrutinováZuzana Krutinová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
03 4 1.40 oxoxoxxx 3.00
9 Alexandra PolákováAlexandra Poláková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 7 1.30 o--xxx 2.00
Viktorie KlepetkováViktorie Klepetková
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
03 11 DNS
Michaela HájkováMichaela Hájková
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
99 1 NM xxx
Celkem 11 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (ne, 29.9.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.402.602.803.003.203.403.603.804.004.054.104.15 Body
1= Patrik StupkaPatrik Stupka
AC Česká LípaAC Česká Lípa
96 12 3.80 -----oooxxx 10.00
1= Jan DunovskýJan Dunovský
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
97 10 3.80 ------ooxxx 10.00
3 Adam StarýAdam Starý
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 11 3.80 ----ooxxooxxx 8.00
4 Tomáš ZdražilTomáš Zdražil
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
86 7 3.60 ---o-xoxoxx- 7.00
5 Michal JáraMichal Jára
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 8 3.40 ----oxoxxx 6.00
6 Josef ŠmídJosef Šmíd
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
92 6 3.20 ---oxoxxx 5.00
7 Adam JarošAdam Jaroš
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 3 3.20 oooxoxoxxx 4.00
8 Petr StránskýPetr Stránský
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 9 3.20 ---xxoxxoxxx 3.00
9 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha
AC Česká LípaAC Česká Lípa
05 2 2.40 xoxxx 2.00
David CzepiecDavid Czepiec
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
03 1 NM xxx
Pavel FiedlerPavel Fiedler
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
72 5 NM ---xxx
Jan FormánekJan Formánek
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
85 4 NM --xxx
Celkem 12 závodníků

Skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále (ne, 29.9.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.801.902.002.102.202.302.402.502.602.702.80 Body
1 137 Zuzana ŠulcováZuzana Šulcová
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
82 1 2.50 oooo---xo--xxx 11.00
2 Kateřina DudlováKateřina Dudlová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
04 3 2.10 ooxxooxxx 9.00
3 Mariana KonvičkováMariana Konvičková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
05 4 2.00 oooxxx 8.00
4 Eliška MartínkováEliška Martínková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
99 5 2.00 ooxxoxxx 7.00
Myroslava KlempushMyroslava Klempush
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
05 2 NM xxx
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (ne, 29.9.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 34 Michal BorekMichal Borek
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
90 22 6.42 -0.8 m/s 6.42  -0.8 -1.1-6.42--- 11.00
2 Adam BauerAdam Bauer
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
02 20 6.27 5.88  -1.0 -0.76.276.27 -0.6 -0.2 +0.0 9.00
3 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler
AC Česká LípaAC Česká Lípa
02 21 6.16 +0.0 m/s 5.84  -0.56.05  -0.95.79  -0.26.055.97  -0.36.16  +0.06.04  -0.7 8.00
4 Tomáš VodičkaTomáš Vodička
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
97 17 6.06 -1.2 m/s 6.06  -1.26.04  -0.2 -0.86.060.00.00.0 7.00
5 Omar Ben OthmeneOmar Ben Othmene
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
03 10 6.00 +0.4 m/s 6.00  +0.45.94  -0.55.82  -0.26.00 -0.45.55  +0.35.77  +0.0 6.00
6 Petr StránskýPetr Stránský
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 14 5.99 +0.4 m/s 5.96  -0.85.99  +0.45.955.995.86  -0.95.93  -0.65.98  -0.2 5.00
7 Mike DallalMike Dallal
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 15 5.95 +0.0 m/s 5.80  -1.15.95  +0.0 -0.75.955.66  -0.7 +0.0 -0.2 4.00
8 Jan KundrátJan Kundrát
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
03 18 5.87 5.80  +1.3 -0.85.875.870.0  -0.60.0  +0.00.0  -0.4 3.00
9 Adam StarýAdam Starý
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 12 5.84 -1.1 m/s 5.84  -1.15.78  +0.05.61  -0.95.840.00.00.0 2.00
10 Jiří RadaJiří Rada
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
04 1 5.56 -0.7 m/s 5.17  -0.45.56  -0.75.38  -0.75.560.00.00.0 1.00
11 Pavel JindraPavel Jindra
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
02 13 5.53 -0.7 m/s 5.37  -0.55.37  -1.05.53  -0.75.530.00.00.0
12 Kryštof LinhartKryštof Linhart
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
99 16 5.49 -1.2 m/s 5.49  -1.2 -0.4 -0.75.490.00.00.0
13 Hynek BártaHynek Bárta
AC Česká LípaAC Česká Lípa
94 9 5.41 -1.0 m/s 5.29  -1.15.36  -0.85.41  -1.05.410.00.00.0
14 Kryštof SgalitzerKryštof Sgalitzer
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
02 7 5.38 +0.0 m/s 5.24  -0.75.38  +0.05.04  +0.05.380.00.00.0
15 Lukáš VacekLukáš Vacek
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
05 11 5.34 -0.8 m/s  -0.75.34  -0.8 -0.55.340.00.00.0
16 David CzepiecDavid Czepiec
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
03 6 5.23 -0.3 m/s  -0.6 -0.25.23  -0.35.230.00.00.0
17 Stanislav SpitzerStanislav Spitzer
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
97 2 5.17 -0.7 m/s 5.17  -0.74.88  -0.55.14  -0.75.170.00.00.0
18 Adam JarošAdam Jaroš
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 8 5.07 -1.0 m/s 4.79  -1.24.90  -0.95.07  -1.05.070.00.00.0
19 František CaisFrantišek Cais
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
97 4 4.78 -0.3 m/s 3.76  -0.74.78  -0.3 -0.64.780.00.00.0
Petr DubskýPetr Dubský
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
89 5 NM  -1.4 -0.4 -0.80.00.00.00.0
Celkem 20 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (ne, 29.9.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 130 Maria GläßerMaria Gläßer
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
96 20 5.29 +0.7 m/s 5.05  +0.35.16  +0.7-5.165.22  +1.15.12  +0.95.29  +0.7 11.00
2 Lia VilhelmováLia Vilhelmová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
04 18 5.04 +1.0 m/s 4.89  +0.05.02  +0.4x5.02x5.04  +1.04.99  +1.1 9.00
3 Tereza PoncováTereza Poncová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
99 14 4.87 +0.0 m/s 4.66  +1.24.57  +0.44.71  +0.64.714.87  +0.04.70  +1.5x 8.00
4 Alexandra PolákováAlexandra Poláková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 17 4.82 +1.7 m/s 4.48  +0.64.48  +0.54.78  +0.64.784.69  +0.54.82  +1.74.72  +0.4 7.00
5 Simona PlosováSimona Plosová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
04 19 4.75 +0.2 m/s 4.74  +0.5xx4.744.75  +0.2xx 6.00
6 Anežka ŠafářováAnežka Šafářová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
02 1 4.71 -0.3 m/s 4.71  -0.34.40  +0.04.47  +0.54.714.56  +0.0 +0.64.56  +0.4 5.00
7 Lucie ČermákováLucie Čermáková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
03 16 4.68 +0.6 m/s 4.63  +0.44.57  +0.74.68  +0.64.684.66  +0.24.48  +2.04.45  +2.2 4.00
8 Lucie KubíčkováLucie Kubíčková
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
98 15 4.66 +0.0 m/s 4.59  +0.54.66  +0.04.65  +0.04.664.57  +1.14.54  +0.74.36  +0.8 3.00
9 Nela MazůrkováNela Mazůrková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
04 8 4.59 +0.8 m/s 4.59  +0.8x4.57  +0.04.590.00.00.0 2.00
10 Lenka BártováLenka Bártová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
02 7 4.56 +0.0 m/s 4.39  +0.54.56  +0.04.53  +0.54.560.00.00.0 1.00
11 Kateřina KlímováKateřina Klímová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
01 10 4.56 +0.0 m/s 4.56  +0.04.25  +0.64.45  +0.04.560.00.00.0
12 Eliška DobešováEliška Dobešová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 9 4.53 +1.0 m/s x4.53  +1.04.37  +1.54.530.00.00.0
13 Kristina KůtkováKristina Kůtková
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
03 4 4.43 +0.0 m/s 4.43  +0.04.26  +0.94.31  +0.74.430.00.00.0
14 Zuzana JanouškováZuzana Janoušková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
03 5 4.31 +1.4 m/s 4.22  +0.84.31  +1.44.28  +0.54.310.00.00.0
15 Adéla CarbováAdéla Carbová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
05 2 4.29 +0.0 m/s 4.28  +0.94.08  +0.84.29  +0.04.290.00.00.0
16 Michaela HájkováMichaela Hájková
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
99 6 4.29 +0.6 m/s x4.29  +0.6x4.290.00.00.0
17 Lenka KollarováLenka Kollarová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
05 12 4.28 +1.4 m/s 4.28  +1.44.12  +1.1x4.280.00.00.0
18 Zuzana KrutinováZuzana Krutinová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
03 3 4.24 +1.2 m/s x4.24  +1.24.20  +1.24.240.00.00.0
19 Veronika MaydlováVeronika Maydlová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
02 13 4.23 +0.4 m/s 4.23  +0.43.41  +0.54.05  +0.54.230.00.00.0
20 Michaela SucháMichaela Suchá
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
03 11 4.14 +0.0 m/s 4.14  +0.04.10  +0.4-4.140.00.00.0
Celkem 20 závodníků

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (ne, 29.9.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel JindraPavel Jindra
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
02 10 12.71 -1.7 m/s 12.36  -1.912.71  -1.7-12.7112.09  -0.7-x 11.00
2 Kryštof SgalitzerKryštof Sgalitzer
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
02 9 12.53 -0.8 m/s xx11.61  -1.211.6112.00  -0.911.95  -2.912.53  -0.8 9.00
3 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler
AC Česká LípaAC Česká Lípa
02 6 12.46 -1.0 m/s 12.20  +0.112.28  -1.611.51  -0.512.28x12.08  -0.412.46  -1.0 8.00
4 Josef TerčJosef Terč
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
03 8 12.29 -2.0 m/s 11.62  -0.611.81  -0.911.57  -1.311.8111.49  -2.412.29  -2.011.67  -1.8 7.00
5 Vladimír FraněkVladimír Franěk
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
76 2 12.17 -0.4 m/s 11.29  -1.6x12.17  -0.412.17xxx 6.00
6 Dominik SvobodaDominik Svoboda
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
03 5 12.00 -1.2 m/s 11.31  -1.111.46  -0.911.30  -0.611.4611.53  -1.511.97  -1.112.00  -1.2 5.00
7 Lukáš FetterLukáš Fetter
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
82 1 11.88 -1.1 m/s x11.57  -0.511.54  -1.911.5711.45  -2.611.88  -1.111.86  -1.1 4.00
8 Hynek BártaHynek Bárta
AC Česká LípaAC Česká Lípa
94 7 11.77 -0.3 m/s 11.32  -0.811.77  -0.3x11.77-xx 3.00
Jan KuptíkJan Kuptík
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
89 3 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Tomáš VodičkaTomáš Vodička
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
97 11 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Jiří MatoušekJiří Matoušek
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
03 4 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 11 závodníků

Trojskok - Ženy (Finále)

Finále (ne, 29.9.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 130 Maria GläßerMaria Gläßer
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
96 10 10.75 -0.5 m/s x10.68  -1.110.74  -1.110.7410.75  -0.510.54  -1.1x 11.00
2 Kamila AjšmanováKamila Ajšmanová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
87 8 10.36 -1.7 m/s x10.05  -1.310.10  +0.210.1010.11  -0.8x10.36  -1.7 9.00
3 Petra ŠmídováPetra Šmídová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
79 7 10.06 -1.0 m/s 09.81  -1.609.85  -0.909.77  -1.309.8509.79  +0.010.06  -1.009.89  -0.9 8.00
4 Markéta MálkováMarkéta Málková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
94 9 10.00 -0.4 m/s 09.74  -0.809.66  -2.409.66  -1.809.7409.82  -1.909.90  -0.710.00  -0.4 7.00
5 Šárka MaláŠárka Malá
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
93 2 09.97 -1.8 m/s 09.92  -0.609.97  -1.809.85  -0.709.97xxx 6.00
6 Kateřina KlímováKateřina Klímová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
01 6 09.67 -1.8 m/s 09.44  -0.309.52  -1.3x09.5209.62  -1.409.65  -2.609.67  -1.8 5.00
7 Eliška MartínkováEliška Martínková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
99 5 09.66 -1.2 m/s xx09.66  -1.209.66--- 4.00
Adéla SztolárikováAdéla Sztoláriková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
01 4 NM xxx0.00.00.00.0
Tereza PoncováTereza Poncová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
99 3 NM xxx0.00.00.00.0
Gabriela BalcarováGabriela Balcarová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
02 1 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 10 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (ne, 29.9.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela TrčováMichaela Trčová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
01 18 13.21 12.7212.58x12.72xx13.21 11.00
2 Štěpánka RöszlerováŠtěpánka Röszlerová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
79 15 11.30 10.7010.8010.7910.8010.6611.3011.20 9.00
3 Veronika SüssnerováVeronika Süssnerová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
94 17 10.83 10.5710.58x10.5810.6810.7810.83 8.00
4 140 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
01 16 10.75 10.23xx10.2310.19x10.75 7.00
5 Zdena JanouškováZdena Janoušková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
82 14 10.02 09.4509.7607.6709.76xx10.02 6.00
6 Agáta RichterováAgáta Richterová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
01 11 09.62 09.51x09.6209.62xxx 5.00
7 Barbora AuředníkováBarbora Auředníková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
01 13 09.58 09.3009.58x09.58--- 4.00
8 127 Andrea CieslaAndrea Ciesla
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
74 10 09.28 09.28x08.6709.28xx08.62 3.00
9 Dominika ŠirlováDominika Širlová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
02 12 09.23 09.2308.6908.8209.230.00.00.0 2.00
10 Pavlína PetrováPavlína Petrová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
01 9 08.45 07.9408.4508.2508.450.00.00.0 1.00
11 Aneta DvořákováAneta Dvořáková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
03 7 08.35 07.7708.0708.3508.350.00.00.0
12 Eliška PlecitáEliška Plecitá
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
97 1 08.24 08.24xx08.240.00.00.0
13 Bohuslava VáňováBohuslava Váňová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
84 8 08.02 x07.9308.0208.020.00.00.0
14 Martina ŠtychováMartina Štychová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
92 5 07.71 07.4507.0607.7107.710.00.00.0
15 Zuzana KrutinováZuzana Krutinová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
03 4 07.33 07.3307.1506.7307.330.00.00.0
16 Monika ŠtěpánováMonika Štěpánová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
96 6 07.01 06.94x07.0107.010.00.00.0
17 Veronika MaydlováVeronika Maydlová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
02 3 06.75 05.8606.7506.5506.750.00.00.0
Pavlína VáňováPavlína Váňová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
85 2 NM 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 18 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (ne, 29.9.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Miroslav PohůnekMiroslav Pohůnek
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
83 19 13.78 13.0513.0313.4813.48x13.3913.78 11.00
2 František WiesnerFrantišek Wiesner
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
96 1 13.48 13.2413.1212.7913.2413.0213.48x 9.00
3 Josef PapJosef Pap
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
00 20 13.01 13.01xx13.0112.93x12.95 8.00
4 Milan MňatinohaMilan Mňatinoha
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
95 18 12.50 12.28x12.0012.28x12.4112.50 7.00
5 Jan ExnerJan Exner
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
86 17 12.41 12.41x12.2412.41xxx 6.00
6 Jan DunovskýJan Dunovský
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
97 3 12.20 11.69x11.5111.6912.20xx 5.00
7 Miroslav ŠpačekMiroslav Špaček
AC Česká LípaAC Česká Lípa
94 13 11.97 11.3111.97x11.9711.5011.0911.58 4.00
8 Tomáš ZdražilTomáš Zdražil
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
86 10 11.79 10.7911.7911.7011.79x-- 3.00
9 Martin PěknýMartin Pěkný
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
83 15 11.51 11.39x11.5111.510.00.00.0 2.00
10 Jan SlanařJan Slanař
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
93 14 11.51 x11.2011.5111.510.00.00.0 1.00
11 Jan EfflerJan Effler
AC Česká LípaAC Česká Lípa
00 16 11.40 11.4011.18x11.400.00.00.0
12 Josef ŠmídJosef Šmíd
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
92 12 11.32 10.9711.3211.2711.320.00.00.0
13 Michal KudžaMichal Kudža
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
98 5 10.91 10.2910.6610.9110.910.00.00.0
14 Mojmír KlímaMojmír Klíma
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
75 8 10.89 10.4610.8910.5310.890.00.00.0
15 Tomáš HellmichTomáš Hellmich
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
75 11 10.87 10.87x10.7110.870.00.00.0
16 Filip ŠafandaFilip Šafanda
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
85 9 10.72 10.6810.2810.7210.720.00.00.0
17 Martin TonhauserMartin Tonhauser
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
01 6 10.61 10.5310.6110.5410.610.00.00.0
18 Jiří JešátkoJiří Ješátko
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
74 7 10.02 10.02x-10.020.00.00.0
Martin DušekMartin Dušek
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
90 2 NM x--0.00.00.00.0
Jakub ZahrádkaJakub Zahrádka
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
90 4 NM xx-0.00.00.00.0
Celkem 20 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy (Finále)

Finále (ne, 29.9.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika SüssnerováVeronika Süssnerová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
94 20 44.59 0.00.00.00.00.00.00.0 11.00
2 Kristýna ČechlovskáKristýna Čechlovská
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 19 40.79 0.00.00.00.00.00.00.0 9.00
3 Agáta RichterováAgáta Richterová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
01 18 35.50 0.00.00.00.00.00.00.0 8.00
4 Barbora AuředníkováBarbora Auředníková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
01 17 34.96 0.00.00.00.00.00.00.0 7.00
5 Štěpánka RöszlerováŠtěpánka Röszlerová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
79 15 29.49 0.00.00.00.00.00.00.0 6.00
6 Aneta DvořákováAneta Dvořáková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
03 14 29.11 0.00.00.00.00.00.00.0 5.00
7 Céline JohnCéline John
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
04 13 28.13 0.00.00.00.00.00.00.0 4.00
8 Dominika ŠirlováDominika Širlová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
02 16 28.05 0.00.00.00.00.00.00.0 3.00
9 Kateřina DudlováKateřina Dudlová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
04 10 26.99 0.00.00.00.00.00.00.0 2.00
10 127 Andrea CieslaAndrea Ciesla
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
74 9 25.18 0.00.00.00.00.00.00.0 1.00
11 Eliška PlecitáEliška Plecitá
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
97 12 24.99 0.00.00.00.00.00.00.0
12 Michaela TrčováMichaela Trčová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
01 6 24.74 0.00.00.00.00.00.00.0
13 Eliška DobešováEliška Dobešová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 3 24.35 0.00.00.00.00.00.00.0
14 Simona KršíkováSimona Kršíková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
04 11 24.09 0.00.00.00.00.00.00.0
15 Pavlína PetrováPavlína Petrová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
01 8 23.99 0.00.00.00.00.00.00.0
16 Bohuslava VáňováBohuslava Váňová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
84 5 21.88 0.00.00.00.00.00.00.0
17 Martina ŠtychováMartina Štychová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
92 7 21.79 0.00.00.00.00.00.00.0
Alena BouchnerováAlena Bouchnerová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
74 4 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Tereza MatouškováTereza Matoušková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
02 2 NM 0.00.00.00.00.00.00.0
Lada CísařováLada Císařová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
84 1 NM 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 20 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži (Finále)

Finále (ne, 29.9.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Milan MňatinohaMilan Mňatinoha
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
95 20 39.68 0.0 11.00
2 Jan DunovskýJan Dunovský
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
97 14 37.60 0.0 9.00
3 Miroslav PohůnekMiroslav Pohůnek
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
83 16 37.55 0.0 8.00
4 Tomáš HellmichTomáš Hellmich
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
75 18 36.86 0.0 7.00
5 Jan ExnerJan Exner
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
86 17 36.34 0.0 6.00
6 Martin PěknýMartin Pěkný
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
83 15 36.22 0.0 5.00
7 Jan JirovecJan Jirovec
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
89 19 36.04 0.0 4.00
8 Josef PapJosef Pap
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
00 13 33.53 0.0 3.00
9 Filip ŠafandaFilip Šafanda
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
85 12 32.57 0.0 2.00
10= František WiesnerFrantišek Wiesner
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
96 1 31.74 0.0 0.50
10= Lukáš PilařLukáš Pilař
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
95 11 31.74 0.0 0.50
12 Mojmír KlímaMojmír Klíma
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
75 5 31.08 0.0
13 Jakub ZahrádkaJakub Zahrádka
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
90 9 30.75 0.0
14 Miroslav ŠpačekMiroslav Špaček
AC Česká LípaAC Česká Lípa
94 10 30.32 0.0
15 Martin TonhauserMartin Tonhauser
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
01 7 27.99 0.0
16 Aleš PohlAleš Pohl
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 4 27.12 0.0
17 Tomáš KukrálTomáš Kukrál
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
90 2 26.37 0.0
18 Erik JahnickýErik Jahnický
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
83 3 26.16 0.0
Pavel FiedlerPavel Fiedler
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
72 6 DNS 0.0
Jiří JešátkoJiří Ješátko
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
74 8 DNS 0.0
Celkem 20 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy (Finále)

Finále (ne, 29.9.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristýna ČechlovskáKristýna Čechlovská
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 14 42.05 0.0 11.00
2 Agáta RichterováAgáta Richterová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
01 13 35.88 0.0 9.00
3 Barbora AuředníkováBarbora Auředníková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
01 11 29.14 0.0 8.00
4 Zdena JanouškováZdena Janoušková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
82 10 29.03 0.0 7.00
5 Alena BouchnerováAlena Bouchnerová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
74 12 28.24 0.0 6.00
6 Petra ŠmídováPetra Šmídová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
79 9 25.77 0.0 5.00
7 Aneta DvořákováAneta Dvořáková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
03 3 25.61 0.0 4.00
8 Alena MichálkováAlena Michálková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
02 8 24.46 0.0 3.00
9 Bohuslava VáňováBohuslava Váňová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
84 6 21.85 0.0 2.00
10 Pavlína VáňováPavlína Váňová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
85 4 20.61 0.0 1.00
11 Tereza MatouškováTereza Matoušková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
02 2 18.24 0.0
12 Pavlína PetrováPavlína Petrová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
01 5 18.06 0.0
13 Bára HeřmánkováBára Heřmánková
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
99 1 10.18 0.0
MS Simona KršíkováSimona Kršíková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
04 7 22.16 0.0
Celkem 14 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (ne, 29.9.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Mojmír KlímaMojmír Klíma
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
75 20 43.00 0.0 11.00
2 Jakub ZahrádkaJakub Zahrádka
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
90 17 42.09 0.0 9.00
3 Jan VacekJan Vacek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
72 19 40.08 0.0 8.00
4 Tomáš ZdražilTomáš Zdražil
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
86 13 39.48 0.0 7.00
5 Erik JahnickýErik Jahnický
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
83 14 38.14 0.0 6.00
6 Tomáš HellmichTomáš Hellmich
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
75 18 37.63 0.0 5.00
7 Erik ČížekErik Čížek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
00 16 37.57 0.0 4.00
8 Miroslav PohůnekMiroslav Pohůnek
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
83 3 34.42 0.0 3.00
9 Jiří JešátkoJiří Ješátko
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
74 12 33.31 0.0 2.00
10 Milan MňatinohaMilan Mňatinoha
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
95 15 30.92 0.0 1.00
11 František WiesnerFrantišek Wiesner
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
96 4 28.41 0.0
12 Martin DušekMartin Dušek
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
90 8 27.77 0.0
13 Josef PapJosef Pap
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
00 10 24.81 0.0
14 Bohumil JanoušekBohumil Janoušek
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 11 22.70 0.0
15 Jan EfflerJan Effler
AC Česká LípaAC Česká Lípa
00 7 22.58 0.0
16 Lukáš PilařLukáš Pilař
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
95 2 19.68 0.0
17 Aleš PohlAleš Pohl
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 19.00 0.0
18 36 Lukáš ČástkaLukáš Částka
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
88 5 18.18 0.0
19 Michal KudžaMichal Kudža
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
98 9 17.26 0.0
Jan FormánekJan Formánek
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
85 1 DNS 0.0
Celkem 20 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)

Finále (ne, 29.9.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika SüssnerováVeronika Süssnerová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
94 17 47.41 0.0 11.00
2 Kristýna ČechlovskáKristýna Čechlovská
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 15 38.23 0.0 9.00
3 140 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
01 16 37.97 0.0 8.00
4 Céline JohnCéline John
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
04 13 35.35 0.0 7.00
5 Zdena JanouškováZdena Janoušková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
82 14 34.74 0.0 6.00
6 Šárka MaláŠárka Malá
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
93 12 34.15 0.0 5.00
7 127 Andrea CieslaAndrea Ciesla
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
74 10 32.64 0.0 4.00
8 Štěpánka HendrychováŠtěpánka Hendrychová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
96 6 29.00 0.0 3.00
9 Štěpánka RöszlerováŠtěpánka Röszlerová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
79 7 28.43 0.0 2.00
10 Tereza MatouškováTereza Matoušková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
02 11 28.30 0.0 1.00
11 Alena MichálkováAlena Michálková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
02 9 28.15 0.0
12 Tereza BrotánkováTereza Brotánková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
02 8 26.24 0.0
13 264 Eliška PetrováEliška Petrová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
01 5 25.88 0.0
14 Michaela ŠtěrbováMichaela Štěrbová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
03 4 23.35 0.0
15 Kristýna ProkopováKristýna Prokopová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 3 23.31 0.0
16 Monika ŠtěpánováMonika Štěpánová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
96 2 23.24 0.0
17 Anna BázlerováAnna Bázlerová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
03 1 21.89 0.0
Celkem 17 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži (Finále)

Finále (ne, 29.9.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan SlanařJan Slanař
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
93 18 55.45 0.0 11.00
2 Petr StránskýPetr Stránský
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 17 51.15 0.0 9.00
3 Jakub JunekJakub Junek
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
97 15 47.35 0.0 8.00
4 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler
AC Česká LípaAC Česká Lípa
02 16 45.70 0.0 7.00
5 Filip ŠafandaFilip Šafanda
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
85 12 44.84 0.0 6.00
6 Lukáš FetterLukáš Fetter
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
82 14 42.11 0.0 5.00
7 Aleš PohlAleš Pohl
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 13 41.90 0.0 4.00
8 Miloslav SvitákMiloslav Sviták
AC Česká LípaAC Česká Lípa
93 8 40.68 0.0 3.00
9 Alexandr PolákAlexandr Polák
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
02 9 39.67 0.0 2.00
10 Tomáš KukrálTomáš Kukrál
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
90 6 39.02 0.0 1.00
11 David PavelkaDavid Pavelka
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
74 11 38.76 0.0
12 Pavel KordíkPavel Kordík
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 10 37.92 0.0
13 Josef ŠmídJosef Šmíd
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
92 5 37.30 0.0
14 Vladimír SpišjakVladimír Spišjak
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
73 4 35.42 0.0
15 Michal KudžaMichal Kudža
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
98 2 34.59 0.0
16 Pavel SuchýPavel Suchý
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
77 7 33.58 0.0
17 Bohumil JanoušekBohumil Janoušek
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 3 32.85 0.0
18 Jan EfflerJan Effler
AC Česká LípaAC Česká Lípa
00 1 29.54 0.0
Celkem 18 závodníků

Chůze dráha 5000 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 29.9.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jiří KoubekJiří Koubek 84 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 29:54.38 11.00
2 Adrien SehnalAdrien Sehnal 53 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 30:06.73 9.00
3 Miloslav SvitákMiloslav Sviták 59 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 33:26.94 8.00
4 Pavel SuchýPavel Suchý 77 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 8 34:48.96 7.00
5 Ladislav StejskalLadislav Stejskal 77 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 7 41:11.70 6.00
6 Jiří DvořáčekJiří Dvořáček 96 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 41:26.46 5.00
Jiří KubanJiří Kuban 84 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 DNS
Dominik ChmelíkDominik Chmelík 01 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 DQ
Celkem 8 závodníků

Chůze dráha 5000 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 29.9.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lenka MerhulíkováLenka Merhulíková 78 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 33:55.14 11.00
2 Alena SvitákováAlena Svitáková 66 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 37:13.71 9.00
3 Karolína ProkopováKarolína Prokopová 74 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 42:52.55 8.00
4 Klára BláhováKlára Bláhová 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 43:26.31 7.00
5 Martina ŠtychováMartina Štychová 92 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 43:51.62 6.00
Celkem 5 závodníků