výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Baráž o postup do II. ligy mužů a žen v Čechách

Děčín (29. 9. 2019)

Body - závodníci

# Jméno Ročník Oddíl Body
1 Gläßer, Maria 96 Atletika Litvínov, z.s. 31,00
2 Borek, Michal 90 AK Slovan Moravská Třebová 30,00
3 Süssnerová, Veronika 94 AC Česká Lípa 30,00
4 Čechlovská, Kristýna 98 AC Česká Lípa 29,00
5 Ryšavá, Vendulka 02 AC Česká Lípa 27,00
6 Zábojníková, Kateřina 01 Atletika Litvínov, z.s. 26,00
7 Havlík, Michael 88 AK Slovan Moravská Třebová 26,00
8 Dunovský, Jan 97 Atletika Chrudim, z.s. 24,00
9 Kubíčková, Lucie 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 23,00
10 Šulcová, Zuzana 82 Atletika Litvínov, z.s. 23,00
11 Herles, Dominik 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 23,00
12 Dressler, Vojtěch 02 AC Česká Lípa 23,00
13 Richterová, Agáta 01 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 22,00
14 Pohůnek, Miroslav 83 A. C. Sparta Praha 22,00
15 Běloubková, Karolína 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s. 22,00
16 Kadlec, Aleš 98 Atletika Chrudim, z.s. 21,00
17 Stupka, Patrik 96 AC Česká Lípa 20,00
18 Pavlišen, Petr 99 Spartak Praha 4 20,00
19 Kollárová, Marina 04 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 20,00
20 Jirovec, Jan 89 ŠAK Chodov, z. s. 20,00
21 Janoušková, Zdena 82 AC Česká Lípa 19,00
22 Auředníková, Barbora 01 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 19,00
23 Mňatinoha, Milan 95 ŠAK Chodov, z. s. 19,00
24 Karko, Jan 92 AC Česká Lípa 19,00
25 Málková, Markéta 94 AC Česká Lípa 18,00
26 Vostatek, Jakub 95 SC Radotín Praha 18,00
27 Matulová, Laura 84 AC Česká Lípa 18,00
28 Nejedlý, Petr 88 AC Česká Lípa 18,00
29 Zdražil, Tomáš 86 Atletika Chrudim, z.s. 17,00
30 Flašar, Jan 86 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice 17,00
31 Röszlerová, Štěpánka 79 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 17,00
32 Stránský, Petr 03 AC Česká Lípa 17,00
33 Olšanský, Martin 99 SC Radotín Praha 17,00
34 Vyskočilová, Anna 01 Atletika Litvínov, z.s. 16,00
35 Strusková, Kateřina 02 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. 16,00
36 Šmídová, Petra 79 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 16,00
37 Konvičková, Mariana 05 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 16,00
38 Nemejtová, Adéla 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s. 15,00
39 Svoboda, Ondřej 87 AK Slovan Moravská Třebová 15,00
40 Doubravová, Eliška 03 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 15,00
41 Ajšmanová, Kamila 87 AC Česká Lípa 14,00
42 Brabcová, Veronika 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s. 14,00
43 Konečný, Matěj 99 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice 14,00
44 Martínková, Eliška 99 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 13,00
45 Junek, Jakub 97 SC Radotín Praha 13,00
46 Funiok Vajcová, Jitka 79 Atletika Litvínov, z.s. 13,00
47 Bauer, Adam 02 ŠAK Chodov, z. s. 13,00
48 Kulhánek, Martin 00 Spartak Praha 4 13,00
49 Starý, Adam 02 Spartak Praha 4 12,50
50 Suchá, Nikola 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s. 12,00
51 Bohman, Šimon 03 Spartak Praha 4 12,00
52 Franěk, Vladimír 76 Spartak Praha 4 12,00
53 Exner, Jan 86 A. C. Sparta Praha 12,00
54 Hellmich, Tomáš 75 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 12,00
55 Malá, Šárka 93 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 12,00
56 Slanař, Jan 93 Atletika Chrudim, z.s. 12,00
57 Bekr, Radek 97 AC Česká Lípa 11,00
58 John, Céline 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s. 11,00
59 Císařová, Lada 84 Athletic Club Ústí n/L. z.s. 11,00
60 Klíma, Mojmír 75 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 11,00
61 Hadravová, Kateřina 05 AC Česká Lípa 11,00
62 Vilhelmová, Lia 04 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. 11,00
63 Dudlová, Kateřina 04 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 11,00
64 Merhulíková, Lenka 78 AC Česká Lípa 11,00
65 Koubek, Jiří 84 Spartak Praha 4 11,00
66 Češka, Jiří Pavel 04 Spartak Praha 4 11,00
67 Trčová, Michaela 01 AC Česká Lípa 11,00
68 Jindra, Pavel 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 11,00
69 Žák, Adam 02 Spartak Praha 4 11,00
70 Nováček, Vít 00 AC Česká Lípa 11,00
71 Pap, Josef 00 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 11,00
72 Soukupová, Kateřina 00 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 11,00
73 Stránská, Dominika 00 AC Česká Lípa 11,00
74 Čermáková, Lucie 03 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. 10,00
75 Fetter, Lukáš 82 Spartak Praha 4 10,00
76 Wiesner, František 96 Atletika Chrudim, z.s. 9,50
77 Svěchota, Ondřej 93 Spartak Praha 4 9,00
78 Nárovec, Jiří 90 AK Slovan Moravská Třebová 9,00
79 Zahrádka, Jakub 90 SC Radotín Praha 9,00
80 Wohl, Pavel 97 SC Radotín Praha 9,00
81 Poláková, Alexandra 04 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 9,00
82 Marinov, Patrik 05 SC Radotín Praha 9,00
83 Svitáková, Alena 66 AC Česká Lípa 9,00
84 Ubryová, Linda 05 SKP Union Cheb - z.s. 9,00
85 Sehnal, Adrien 53 SC Radotín Praha 9,00
86 Dvořáková, Aneta 03 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 9,00
87 Bázlerová, Anna 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s. 9,00
88 Volf, Lukáš 02 ŠAK Chodov, z. s. 9,00
89 Bisová, Štěpánka 00 AC Česká Lípa 9,00
90 Bína, Martin 00 AK Slovan Moravská Třebová 9,00
91 Sgalitzer, Kryštof 02 SC Radotín Praha 9,00
92 Peterka, Tomáš 00 AC Česká Lípa 8,00
93 Březinová, Eva 01 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 8,00
94 Matoušek, Jiří 03 SC Radotín Praha 8,00
95 Uhlová, Kateřina 02 SKP Union Cheb - z.s. 8,00
96 Bártová, Lenka 02 AC Česká Lípa 8,00
97 Poborská, Eliška 03 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 8,00
98 Sviták, Miloslav 59 AC Česká Lípa 8,00
99 Vacek, Jan 72 Spartak Praha 4 8,00
100 Ciesla, Andrea 74 Atletika Litvínov, z.s. 8,00
101 Rada, Jiří 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 8,00
102 Šafanda, Filip 85 SC Radotín Praha 8,00
103 Hendrychová, Štěpánka 96 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 8,00
104 Kučera, Petr 90 Spartak Praha 4 8,00
105 Poncová, Tereza 99 SKP Union Cheb - z.s. 8,00
106 Prokopová, Karolína 74 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8,00
107 Kroulíková, Žaneta 01 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 8,00
108 Vodička, Tomáš 97 SC Radotín Praha 7,00
109 Bednář, Dominik 98 A. C. Sparta Praha 7,00
110 Pěkný, Martin 83 SC Radotín Praha 7,00
111 Suchý, Pavel 77 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice 7,00
112 Králová, Adéla 04 SKP Union Cheb - z.s. 7,00
113 Bláhová, Klára 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s. 7,00
114 Hynková, Kateřina 05 SKP Union Cheb - z.s. 7,00
115 Dlouhý, Jiří 03 AC Česká Lípa 7,00
116 Terč, Josef 03 ŠAK Chodov, z. s. 7,00
117 Šilarová, Michaela 02 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 6,00
118 Ben Othmene, Omar 03 ŠAK Chodov, z. s. 6,00
119 Nosková, Eliška 02 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6,00
120 Bouchnerová, Alena 74 AC Česká Lípa 6,00
121 Jára, Michal 04 Spartak Praha 4 6,00
122 Plosová, Simona 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6,00
123 Stejskal, Ladislav 77 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice 6,00
124 Jahnický, Erik 83 Atletika Chrudim, z.s. 6,00
125 Štychová, Martina 92 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6,00
126 Záhrobský, Lukáš 96 A. C. Sparta Praha 6,00
127 Šedová, Tereza 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 6,00
128 Mazůrek, Roman 80 AC Česká Lípa 5,00
129 Šmíd, Josef 92 Atletika Chrudim, z.s. 5,00
130 Dvořáček, Jiří 96 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5,00
131 Šulc, Rostislav 81 Spartak Praha 4 5,00
132 Patúc, Jakub 86 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5,00
133 Opolecká, Pavla 86 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 5,00
134 Hejdová, Dominika 05 SKP Union Cheb - z.s. 5,00
135 Prokopová, Kristýna 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5,00
136 Širlová, Dominika 02 AC Česká Lípa 5,00
137 Spišjak, Jakub 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5,00
138 Petrová, Eliška 01 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5,00
139 Klímová, Kateřina 01 AC Česká Lípa 5,00
140 Šafářová, Anežka 02 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 5,00
141 Svoboda, Dominik 03 ŠAK Chodov, z. s. 5,00
142 Dissou, Akinwale Adam 04 Spartak Praha 4 4,00
143 Štěrbová, Michaela 03 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4,00
144 Jaroš, Adam 03 Spartak Praha 4 4,00
145 Kundrát, Jan 03 ŠAK Chodov, z. s. 4,00
146 Dallal, Mike 03 Spartak Praha 4 4,00
147 Balášová, Kateřina 02 Atletika Litvínov, z.s. 4,00
148 Čížek, Erik 00 Spartak Praha 4 4,00
149 Pohl, Aleš 01 A. C. Sparta Praha 4,00
150 Tiralová, Aneta 00 SKP Union Cheb - z.s. 4,00
151 Šteierová, Nela 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. 4,00
152 Buchlová, Červená, Helena 87 Atletika Litvínov, z.s. 4,00
153 Strouhal, Luděk 84 AK Slovan Moravská Třebová 4,00
154 Špaček, Miroslav 94 AC Česká Lípa 4,00
155 Cmunt, Petr 96 AC Česká Lípa 4,00
156 Hrdina, Tomáš 99 Spartak Praha 4 4,00
157 Lill, Petr 02 ŠAK Chodov, z. s. 4,00
158 Mitáčová, Marie 02 AC Česká Lípa 3,00
159 Hadravová, Lucie 03 AC Česká Lípa 3,00
160 Sviták, Miloslav 93 AC Česká Lípa 3,00
161 Bárta, Hynek 94 AC Česká Lípa 3,00
162 Husáková, Kateřina 98 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 3,00
163 Dubský, Petr 89 SC Radotín Praha 3,00
164 Hubálková, Vendula 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3,00
165 Polák, Alexandr 02 SC Radotín Praha 3,00
166 Michálková, Alena 02 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 3,00
167 Horníková, Matylda 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3,00
168 Krutinová, Zuzana 03 SKP Union Cheb - z.s. 3,00
169 Kratochvílová, Adéla 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3,00
170 Cais, František 97 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2,50
171 Mach, Janis 02 A. C. Sparta Praha 2,00
172 Hejdová, Andrea 99 AC Česká Lípa 2,00
173 Gribbin, Daniel 03 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2,00
174 Sztoláriková, Adéla 01 AC Česká Lípa 2,00
175 Brotánková, Tereza 02 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2,00
176 Matuška, Jaroslav 87 AK Slovan Moravská Třebová 2,00
177 Janků, Jiří 87 AK Slovan Moravská Třebová 2,00
178 Váňová, Bohuslava 84 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. 2,00
179 Ješátko, Jiří 74 Atletika Chrudim, z.s. 2,00
180 Pícha, Štěpán 05 AC Česká Lípa 2,00
181 Votavová, Mariana 04 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 2,00
182 Mazůrková, Nela 04 AC Česká Lípa 2,00
183 Lafatová, Kateřina 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1,00
184 Váňová, Pavlína 85 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. 1,00
185 Pavlica, Marek 02 Spartak Praha 4 1,00
186 Petrová, Pavlína 01 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 1,00
187 Rozehnalová, Martina 03 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1,00
188 Řežábková, Adéla 03 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1,00
189 Matoušková, Tereza 02 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1,00
190 Kopřiva, Jan Alexandr 03 AC Česká Lípa 1,00
191 Kukrál, Tomáš 90 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1,00
192 Kozmová, Hana 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1,00
193 Sedláček, Cyril 92 SC Radotín Praha 1,00
194 Pilař, Lukáš 95 Atletika Chrudim, z.s. 0,50