Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Baráž o postup do II. ligy mužů a žen v Čechách

Děčín (29. 9. 2019)

5000 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 29.9.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan FlašarJan Flašar 86 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 16:28.15 11.00
2 Ondřej SvěchotaOndřej Svěchota 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 16:34.54 9.00
3 Petr KučeraPetr Kučera 90 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 16:34.81 8.00
4 48 Ondřej SvobodaOndřej Svoboda 87 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 16:38.27 7.00
5 Pavel WohlPavel Wohl 97 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 16:42.20 6.00
6 Jakub PatúcJakub Patúc 86 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 16:48.68 5.00
7 Petr CmuntPetr Cmunt 96 AC Česká LípaAC Česká Lípa 16:51.82 4.00
8 Roman MazůrekRoman Mazůrek 80 AC Česká LípaAC Česká Lípa 16:54.54 3.00
9 Janis MachJanis Mach 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 16:59.98 2.00
10 Cyril SedláčekCyril Sedláček 92 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 17:01.12 1.00
11 Alois KunaAlois Kuna 88 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 17:10.05
12 Jiří KalaJiří Kala 87 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 17:44.20
13 Filip ŠváchaFilip Švácha 95 AC Česká LípaAC Česká Lípa 17:49.04
14 Ondřej SedláčekOndřej Sedláček 82 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 17:56.27
15 Radek BurešRadek Bureš 01 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 18:30.90
16 Fabian LochschmidtFabian Lochschmidt 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 18:55.58
17 Jiří BradáčJiří Bradáč 82 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 19:12.66
18 Tomáš LangTomáš Lang 73 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 19:22.17
19 Jiří PatíkJiří Patík 76 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 19:26.57
20 Ladislav StejskalLadislav Stejskal 01 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 20:01.12
Adrien SehnalAdrien Sehnal 53 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha DNS
Petr LoudaPetr Louda 64 AC Česká LípaAC Česká Lípa DNS
Jiří KubanJiří Kuban 84 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. DNS
Adam HolomouckýAdam Holomoucký 99 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha DNF
Celkem 24 závodníků

5000 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 29.9.2019 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Laura MatulováLaura Matulová 84 AC Česká LípaAC Česká Lípa 19:37.33 11.00
2 Štěpánka BisováŠtěpánka Bisová 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 20:13.26 9.00
3 129 Jitka Funiok VajcováJitka Funiok Vajcová 79 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 20:31.20 8.00
4 Lada CísařováLada Císařová 84 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 20:41.20 7.00
5 Michaela ŠilarováMichaela Šilarová 02 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 21:03.32 6.00
6 Pavla OpoleckáPavla Opolecká 86 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 22:52.21 5.00
7 128 Helena Buchlová, ČervenáHelena Buchlová, Červená 87 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 23:41.90 4.00
8 Marie MitáčováMarie Mitáčová 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 24:16.67 3.00
Celkem 8 závodníků