výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Baráž o postup do II. ligy mužů a žen v Čechách

Děčín (29. 9. 2019)

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 29.9.2019 - 14:45) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr NejedlýPetr Nejedlý 88 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 23.37 11.00
2 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 23.44 9.00
3 Dominik HerlesDominik Herles 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 23.50 8.00
4 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 23.75 7.00
5 Rostislav ŠulcRostislav Šulc 81 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 23.84 5.00
6 33 Martin BínaMartin Bína 00 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3 24.75
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 29.9.2019 - 14:45) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš VolfLukáš Volf 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 23.77 6.00
2 Radek BekrRadek Bekr 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 24.23 3.00
3 Patrik MarinovPatrik Marinov 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 24.53 2.00
4 Jan KundrátJan Kundrát 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 24.54 1.00
5 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 24.54
6 Aristarch NosalskyjAristarch Nosalskyj 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 24.90
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 29.9.2019 - 14:45) official Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef TerčJosef Terč 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 24.82
2 Ondřej KrajčOndřej Krajč 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 25.51
3 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 26.05
4 Jaromír HlubinkaJaromír Hlubinka 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 26.30
Tomáš BuchalTomáš Buchal 02 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 29.9.2019 - 14:45) official Vítr: -2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik BednářDominik Bednář 98 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 24.20 4.00
2 Dominik SvobodaDominik Svoboda 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 26.32
3 Albert HönigAlbert Hönig 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 26.80
4 Václav NovákVáclav Novák 00 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 28.07
Stanislav SpitzerStanislav Spitzer 97 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr NejedlýPetr Nejedlý 88 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 23.37 11.00
2 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 23.44 9.00
3 Dominik HerlesDominik Herles 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 23.50 8.00
4 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 23.75 7.00
5 Lukáš VolfLukáš Volf 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 23.77 6.00
6 Rostislav ŠulcRostislav Šulc 81 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 23.84 5.00
7 Dominik BednářDominik Bednář 98 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 24.20 4.00
8 Radek BekrRadek Bekr 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 24.23 3.00
9 Patrik MarinovPatrik Marinov 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 24.53 2.00
10 Jan KundrátJan Kundrát 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 24.54 1.00
10 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 24.54
12 33 Martin BínaMartin Bína 00 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3 24.75
13 Josef TerčJosef Terč 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 24.82
14 Aristarch NosalskyjAristarch Nosalskyj 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 24.90
15 Ondřej KrajčOndřej Krajč 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 25.51
16 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 26.05
17 Jaromír HlubinkaJaromír Hlubinka 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 26.30
18 Dominik SvobodaDominik Svoboda 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 26.32
19 Albert HönigAlbert Hönig 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 26.80
20 Václav NovákVáclav Novák 00 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 28.07
Tomáš BuchalTomáš Buchal 02 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 DNS
Stanislav SpitzerStanislav Spitzer 97 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 DNS

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 29.9.2019 - 15:00) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 26.36 11.00
2 Marina KollárováMarina Kollárová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 26.39 9.00
3 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 27.35 8.00
4 Adéla KrálováAdéla Králová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 27.61 7.00
5 272 Eliška DoubravováEliška Doubravová 03 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 27.66 6.00
6 Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 28.10 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 29.9.2019 - 15:00) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta MálkováMarkéta Málková 94 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 27.69 5.00
2 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 27.79 4.00
3 253 Vendula HubálkováVendula Hubálková 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 28.18
4 Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 28.78
5 Kristina KůtkováKristina Kůtková 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 29.40
Jana MalánováJana Malánová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 29.9.2019 - 15:00) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 27.90 3.00
2 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 04 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 5 27.91 2.00
3 Simona PlosováSimona Plosová 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 28.48
4 Kateřina LafatováKateřina Lafatová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 29.12
5 Lucie ŠrámováLucie Šrámová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 29.18
6 264 Eliška PetrováEliška Petrová 01 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 30.49
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 29.9.2019 - 15:00) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 139 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 28.84
2 Anežka ŠafářováAnežka Šafářová 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 29.21
3 Klára KompitováKlára Kompitová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 29.90
4 Zuzana JanouškováZuzana Janoušková 03 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 30.93
5 Michaela HájkováMichaela Hájková 99 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 32.64
Kateřina HusákováKateřina Husáková 98 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 26.36 11.00
2 Marina KollárováMarina Kollárová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 26.39 9.00
3 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 27.35 8.00
4 Adéla KrálováAdéla Králová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 27.61 7.00
5 272 Eliška DoubravováEliška Doubravová 03 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 27.66 6.00
6 Markéta MálkováMarkéta Málková 94 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 27.69 5.00
7 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 27.79 4.00
8 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 27.90 3.00
9 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 04 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 5 27.91 2.00
10 Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 28.10 1.00
11 253 Vendula HubálkováVendula Hubálková 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 28.18
12 Simona PlosováSimona Plosová 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 28.48
13 Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 28.78
14 139 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 28.84
15 Kateřina LafatováKateřina Lafatová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 29.12
16 Lucie ŠrámováLucie Šrámová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 29.18
17 Anežka ŠafářováAnežka Šafářová 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 29.21
18 Kristina KůtkováKristina Kůtková 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 29.40
19 Klára KompitováKlára Kompitová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 29.90
20 264 Eliška PetrováEliška Petrová 01 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 30.49
21 Zuzana JanouškováZuzana Janoušková 03 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 30.93
22 Michaela HájkováMichaela Hájková 99 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 32.64
Jana MalánováJana Malánová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 DNS
Kateřina HusákováKateřina Husáková 98 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 DNS