Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň

Praha - Stromovka (14. 12. 2019)

Body - závodníci

# Jméno Ročník Oddíl Body
1 Bruha, Jiří 04 Pardubický kraj 25,00
2 Koza, Tomáš 04 Plzeňský kraj 24,00
3 Červená, Eliška 04 Pardubický kraj 24,00
4 Polášková, Jana 04 Zlínský kraj 23,00
5 Dvořák, Tomáš 04 Středočeský kraj 23,00
6 Peterka, Jakub 04 Plzeňský kraj 22,00
7 Neufuss, Tomáš 04 Vysočina 21,00
8 Pavlidu, Sára 05 Vysočina 20,00
9 Svoboda, Petr 04 Jihočeský kraj 19,00
10 Sedlář, Petr 04 Zlínský kraj 18,00
11 Havlíček, Adam 04 Vysočina 17,00
12 Bahenská, Lucie 05 Jihočeský kraj 17,00
13 Hlouchová, Radka 04 Středočeský kraj 16,00
14 Maršálková, Jitka 04 Jihočeský kraj 16,00
15 Mazurová, Martina 05 Olomoucký kraj 14,00
16 Šobrová, Anna 04 Plzeňský kraj 14,00
17 Krubová, Natálie 04 Středočeský kraj 14,00
18 Kollár, Marina 04 Praha 14,00
19 Placatková, Tereza 04 Středočeský kraj 14,00
20 Blažková, Hana 04 Jihomoravský kraj 14,00
21 Svozil, Jan 04 Zlínský kraj 14,00
22 Sellner, Vojtěch 04 Praha 14,00
23 Šafář, Jakub 04 Liberecký kraj 14,00
24 Odehnal, Jan 04 Jihomoravský kraj 14,00
25 Žižka, Rudolf 04 Jihomoravský kraj 14,00
26 Markvart, Dominik 04 Jihočeský kraj 13,00
27 Princ, Roman 04 Liberecký kraj 13,00
28 Hýblová, Eliška 05 Liberecký kraj 13,00
29 Jelínek, Tomáš 04 Jihočeský kraj 12,00
30 Hutárková, Veronika 04 Jihomoravský kraj 12,00
31 Trojan, Adam 04 Vysočina 12,00
32 Křováček, Matěj 04 Liberecký kraj 12,00
33 Ullman, Jan 04 Středočeský kraj 12,00
34 Husáková, Adéla 04 Plzeňský kraj 12,00
35 Holubcová, Kateřina 04 Královéhradecký kraj 12,00
36 Pacltová, Kristýna 04 Středočeský kraj 12,00
37 Remešová, Eva 04 Vysočina 12,00
38 Chrastinová, Emílie 04 Středočeský kraj 12,00
39 Gieselová, Iva 04 Olomoucký kraj 12,00
40 Atanasová, Hristiana 05 Liberecký kraj 12,00
41 Horáček, Petr 05 Jihomoravský kraj 12,00
42 Křivková, Markéta 04 Pardubický kraj 11,00
43 Lasíková, Lucie 05 Praha 11,00
44 Kumstátová, Pavla 05 Liberecký kraj 11,00
45 Brandejsová, Klára 05 Praha 11,00
46 Křížová, Barbora 05 Praha 11,00
47 Vaníčková, Nela 04 Liberecký kraj 11,00
48 Golasovská, Lucie 04 Zlínský kraj 11,00
49 Bártek, Petr 04 Zlínský kraj 11,00
50 Štefl, Michael 04 Středočeský kraj 11,00
51 Jára, Michal 04 Praha 11,00
52 Češka, Jiří Pavel 04 Praha 11,00
53 Pokora, Vladimír 04 Jihomoravský kraj 11,00
54 Kurfürst, David 04 Karlovarský kraj 11,00
55 Dvořáková, Valentina 04 Středočeský kraj 11,00
56 Manuel, Lurdes Gloria 05 Jihočeský kraj 10,00
57 Hanousek, Tomáš 04 Středočeský kraj 10,00
58 Čáp, Jan Jakub 04 Jihomoravský kraj 10,00
59 Veselý, Lukáš 04 Praha 10,00
60 Jakob, Benjamin 04 Olomoucký kraj 10,00
61 Caldrová, Eva 04 Praha 10,00
62 Mráčková, Karla 04 Ústecký kraj 10,00
63 Vaňková, Barbora 04 Praha 10,00
64 Dobešová, Klára 04 Olomoucký kraj 10,00
65 Bohmová, Stella 05 Plzeňský kraj 10,00
66 Chýlová, Karolína 05 Ústecký kraj 10,00
67 Matoušková, Kateřina 04 Plzeňský kraj 10,00
68 Dudycha, Jakub 05 Pardubický kraj 10,00
69 Donneberger, Jan 05 Jihomoravský kraj 9,00
70 Bisová, Nikola 04 Pardubický kraj 9,00
71 Poslušný, Pavel 05 Jihočeský kraj 9,00
72 Stejskalová, Anna 05 Olomoucký kraj 9,00
73 Latislavová, Eliška 04 Liberecký kraj 9,00
74 Ďurčo, Patrik 04 Ústecký kraj 9,00
75 Šantavý, Jakub 04 Středočeský kraj 9,00
76 Kořének, Jan 04 Královéhradecký kraj 9,00
77 Tolj, Damjan 04 Praha 9,00
78 Hajzler, Mario 04 Jihomoravský kraj 9,00
79 Svobodová, Barbora 04 Jihomoravský kraj 9,00
80 Hefková, Adriana 05 Zlínský kraj 9,00
81 Burešová, Lenka 05 Karlovarský kraj 8,50
82 Novotná, Natálie 05 Zlínský kraj 8,00
83 Šmrha, Jan 05 Karlovarský kraj 8,00
84 Červinka, Jáchym 05 Liberecký kraj 8,00
85 Weinfurterová, Lucie Francesca 04 Plzeňský kraj 8,00
86 Válková, Tereza 04 Olomoucký kraj 8,00
87 Klementová, Klára 04 Jihomoravský kraj 8,00
88 Voráčková, Simona 04 Jihočeský kraj 8,00
89 Tvrzník, Antonín 04 Středočeský kraj 8,00
90 Brychta, Karel 04 Olomoucký kraj 8,00
91 Vaněk, Matyáš 04 Praha 8,00
92 Kverek, Vít 04 Pardubický kraj 8,00
93 Zajíček, Jakub 04 Liberecký kraj 8,00
94 Rodr, Vojtěch 04 Jihočeský kraj 8,00
95 Drásal, Marek 04 Olomoucký kraj 8,00
96 Kučerová, Eliška 05 Karlovarský kraj 8,00
97 Hošek, Štefan 04 Praha 7,00
98 Tran Thai, Bao 04 Praha 7,00
99 Künstler, Marek 04 Olomoucký kraj 7,00
100 Janecká, Michaela 04 Karlovarský kraj 7,00
101 Fialová, Michaela 04 Plzeňský kraj 7,00
102 Migová, Kristýna 04 Praha 7,00
103 Zajíc, Vojtěch 05 Plzeňský kraj 7,00
104 Matoušková, Anna 05 Plzeňský kraj 7,00
105 Sobotová, Anna 05 Pardubický kraj 6,50
106 Froněk, Pavel 05 Plzeňský kraj 6,00
107 Sajtlová, Natálie 04 Plzeňský kraj 6,00
108 Vašáková, Michaela 04 Královéhradecký kraj 6,00
109 Vrzalová, Patricie 04 Vysočina 6,00
110 Antoš, David Jaroslav 04 Ústecký kraj 6,00
111 Kraft, Šimon 04 Karlovarský kraj 6,00
112 Šindler, Jakub 04 Pardubický kraj 6,00
113 Todorov, Roman 04 Olomoucký kraj 6,00
114 Brabcová, Veronika 05 Ústecký kraj 6,00
115 Stašková, Viktorie 05 Zlínský kraj 5,00
116 Štěrbová, Barbora 05 Středočeský kraj 5,00
117 Rada, Jiří 04 Ústecký kraj 5,00
118 Kovář, Matěj 04 Plzeňský kraj 5,00
119 Slaba, František 04 Středočeský kraj 5,00
120 Brandtner, Roman 04 Zlínský kraj 5,00
121 Gregor, Štěpán 04 Ústecký kraj 5,00
122 Fliegelová, Kristýna 04 Praha 5,00
123 Herbánszká, Tereza 04 Karlovarský kraj 5,00
124 Chalupová, Petra 04 Jihočeský kraj 5,00
125 Apolen, Jan 05 Ústecký kraj 5,00
126 Kadavý, Roman 05 Liberecký kraj 5,00
127 Jakusidisová, Veronika 05 Jihomoravský kraj 5,00
128 Nemejtová, Adéla 05 Ústecký kraj 4,00
129 Pergler, Michal 05 Plzeňský kraj 4,00
130 Šrejber, Michal 05 Královéhradecký kraj 4,00
131 Peterka, Šimon 05 Olomoucký kraj 4,00
132 Jakubská, Beáta 04 Královéhradecký kraj 4,00
133 Hrdlička, Tadeáš 04 Liberecký kraj 4,00
134 Sváček, Roman 04 Pardubický kraj 4,00
135 Dutka, Alexandr 04 Olomoucký kraj 4,00
136 Novosad, Matěj 04 Pardubický kraj 4,00
137 Zmatlíková, Tereza 05 Liberecký kraj 4,00
138 Ubryová, Linda 05 Karlovarský kraj 4,00
139 Turková, Melanie 05 Jihočeský kraj 3,00
140 Pham, Martin 04 Jihomoravský kraj 3,00
141 Hustý, Adam 04 Zlínský kraj 3,00
142 Bednář, Matěj 04 Pardubický kraj 3,00
143 Dudlová, Kateřina 04 Pardubický kraj 3,00
144 Štrojsa, Miroslav 04 Ústecký kraj 3,00
145 Zacharová, Karolína 04 Olomoucký kraj 3,00
146 Mindlová, Zuzana 04 Liberecký kraj 3,00
147 Kumpoštová, Andrea 05 Pardubický kraj 3,00
148 Volf, Ondřej 05 Karlovarský kraj 2,00
149 Nový, Ondřej 05 Jihočeský kraj 2,00
150 Sedlář, Jan 04 Zlínský kraj 2,00
151 Havlíčková, Anna 05 Královéhradecký kraj 2,00
152 Machovcová, Julie 05 Vysočina 2,00
153 Kutová, Barbora 05 Ústecký kraj 2,00
154 Babjáková, Nela 05 Ústecký kraj 2,00
155 Síbrová, Barbora 05 Královéhradecký kraj 2,00
156 Chromý, Kristián 05 Vysočina 1,00
157 Kožant, Tomáš 04 Královéhradecký kraj 1,00
158 Bulíček, Lukáš 04 Vysočina 1,00
159 Teplá, Adéla 04 Jihomoravský kraj 1,00
160 Zahrádková, Denisa 05 Vysočina 1,00
161 Švihálková, Vendula 04 Vysočina 1,00
162 Kociánová, Vendula 04 Zlínský kraj 1,00