Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň

Praha - Stromovka (14. 12. 2019)

skok o tyči - Žáci

(so, 14.12.2019 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,95 2,10 2,25 2,40 2,55 2,70 2,85 3,00 3,10 3,20 3,30 3,40 3,50 3,60 3,70 3,80 3,90 4,00 4,10 4,65 Body
1 211 Jakub ŠafářJakub Šafář
Liberecký krajLiberecký kraj
04 17 4.65 -------------o-xo-o-xo 14.00
2 111 Tomáš KozaTomáš Koza
Plzeňský krajPlzeňský kraj
04 14 4.10 -------------o-o-oxo 12.00
3 25 Michal JáraMichal Jára
PrahaPraha
04 13 3.80 -------o--o-xooooxxx 11.00
4 360 Adam HavlíčekAdam Havlíček
VysočinaVysočina
04 10 3.70 ------ooo-oxoooxoxxx 10.00
5 340 Mario HajzlerMario Hajzler
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
04 16 3.60 ------------oxoxxx 9.00
6 184 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník
Středočeský krajStředočeský kraj
04 7 3.60 ------ooxooooxxoxoxxx 8.00
7 26 Dan JánskýDan Jánský
PrahaPraha
04 12 3.50 ------oooxooxoxxoxxx
8 141 Petr SvobodaPetr Svoboda
Jihočeský krajJihočeský kraj
04 6 3.20 ---------o--xxx 7.00
9 142 Vojtěch RodrVojtěch Rodr
Jihočeský krajJihočeský kraj
04 11 3.00 -------xo-xxx
10 341 Kryštof VinteraKryštof Vintera
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
05 1 2.85 --oooooxxx
11 219 Radek FišerRadek Fišer
Liberecký krajLiberecký kraj
04 8 2.85 -----xxooxxx
12 361 Jan VelebaJan Veleba
VysočinaVysočina
04 5 2.85 oooxoooxoxxx
13 106 Kryštof BaxaKryštof Baxa
Plzeňský krajPlzeňský kraj
04 3 2.85 -ooxoxooxxoxxx
14 265 Jakub ŠindlerJakub Šindler
Pardubický krajPardubický kraj
04 9 2.70 xxooooooxxx 6.00
15 436 Roman BrandtnerRoman Brandtner
Zlínský krajZlínský kraj
04 4 2.55 ooxoooxxx 5.00
411 Matěj KelnarMatěj Kelnar
Olomoucký krajOlomoucký kraj
04 15 NM ------------xxx
304 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko
Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj
04 2 NM -----xxx
Celkem 17 závodníků

skok o tyči - Žákyně

(so, 14.12.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,95 2,10 2,25 2,35 2,45 2,55 2,65 2,75 2,85 2,95 3,05 3,15 3,25 3,35 3,45 3,55 3,65 Body
1 198 Natálie KrubováNatálie Krubová
Středočeský krajStředočeský kraj
04 13 3.55 ----------o-ooooxxx 14.00
2 237 Hristiana AtanasováHristiana Atanasová
Liberecký krajLiberecký kraj
05 12 3.05 -----oooxxooxxoxxx 12.00
3 422 Lucie GolasovskáLucie Golasovská
Zlínský krajZlínský kraj
04 8 2.95 ----oooxooxoxxx 11.00
4 11 Eva CaldrováEva Caldrová
PrahaPraha
04 2 2.85 ----ooxoooxxx 10.00
5 423 Tereza HanákováTereza Hanáková
Zlínský krajZlínský kraj
04 11 2.75 ---ooooxxoxxx
6 12 Amélie JeřábkováAmélie Jeřábková
PrahaPraha
04 9 2.65 ----xoooxxx
7 264 Nikola BisováNikola Bisová
Pardubický krajPardubický kraj
04 10 2.65 --oooxxooxxx 9.00
8 160 Simona VoráčkováSimona Voráčková
Jihočeský krajJihočeský kraj
04 7 2.65 ooooxooxxoxxx 8.00
9 238 Markéta LindákováMarkéta Lindáková
Liberecký krajLiberecký kraj
05 3 2.55 --ooxoxxoxxx
10 161 Michaela PlešákováMichaela Plešáková
Jihočeský krajJihočeský kraj
05 4 2.45 oooooxxx
11 124 Anna MatouškováAnna Matoušková
Plzeňský krajPlzeňský kraj
05 6 2.35 xooxooxxx 7.00
128 Anna ŠobrováAnna Šobrová
Plzeňský krajPlzeňský kraj
04 5 DNS
374 Pavlína KonečnáPavlína Konečná
VysočinaVysočina
04 1 NM xxx
Celkem 13 závodníků