výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Republikové finále Středoškolského atletického poháru

Ostrava - Vítkovice (5. 12. 2019)

800 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (čt, 5.12.2019 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 240 Denisa FolkováDenisa Folková 01 Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec 3 2:11.54 942.00
2 227 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 Gymnázium V. Hlavatého LounyGymnázium V. Hlavatého Louny 4 2:13.62 912.00
3 224 Petra HelebrantováPetra Helebrantová 03 Gymnázium V. Hlavatého LounyGymnázium V. Hlavatého Louny 6 2:13.94 908.00
4 204 Barbora HesováBarbora Hesová 03 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 1 2:17.00 865.00
5 163 Iva GieselováIva Gieselová 04 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 5 2:17.43 859.00
6 148 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 2 2:18.04 850.00
7 179 Edita VaculíkováEdita Vaculíková 03 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 4 2:20.77 813.00
8 242 Emma HoráčkováEmma Horáčková 02 Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec 2 2:24.66 761.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 5.12.2019 - 11:17) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 260 Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná 01 Gymnázium, tř. Kpt Jaroše 14, BrnoGymnázium, tř. Kpt Jaroše 1... 4 2:23.79 773.00
2 176 Dana PřikrylováDana Přikrylová 03 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 2 2:25.68 748.00
3 61 Aneta ŠtorkováAneta Štorková 02 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 3 2:25.82 746.00
4 24 Eliška PoborskáEliška Poborská 03 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 4 2:26.00 744.00
5 215 Vanda KrsováVanda Krsová 02 Masarykovo gymnáziumMasarykovo gymnázium 6 2:29.72 696.00
6 196 Barbora LoufkováBarbora Loufková 03 První české gymnázium v Karlových VarechPrvní české gymnázium v Kar... 2 2:30.01 693.00
7 162 Martina DrásalováMartina Drásalová 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 5 2:32.01 668.00
8 235 Marie RočkováMarie Ročková 02 Gymnázium Mozartova PardubiceGymnázium Mozartova Pardubice 1 2:34.66 636.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 5.12.2019 - 11:24) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 301 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 3 2:24.24 767.00
2 66 Adéla SpoustováAdéla Spoustová 03 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 5 2:29.41 700.00
3 184 Beáta JakubskáBeáta Jakubská 04 Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové 6 2:31.18 678.00
4 231 Andrea MatějkováAndrea Matějková 02 Gymnázium Mozartova PardubiceGymnázium Mozartova Pardubice 4 2:31.61 673.00
5 27 Aneta ŠtrosováAneta Štrosová 04 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 1 2:32.31 664.00
6 267 Kateřina ŠvancarováKateřina Švancarová 02 Gymnázium, tř. Kpt Jaroše 14, BrnoGymnázium, tř. Kpt Jaroše 1... 4 2:36.37 615.00
7 274 Sabina StrachováSabina Strachová 03 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 2 2:36.68 612.00
8 214 Sára KolorosováSára Kolorosová 01 Masarykovo gymnáziumMasarykovo gymnázium 2 2:41.13 560.00
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (čt, 5.12.2019 - 11:31) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 208 Eliška ŘíhováEliška Říhová 02 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 4 2:30.24 690.00
2 248 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 03 Mendelovo gymnázium OpavaMendelovo gymnázium Opava 2 2:35.95 620.00
3 253 Tereza SmolkováTereza Smolková 01 Mendelovo gymnázium OpavaMendelovo gymnázium Opava 3 2:36.75 611.00
4 149 Tereza ŠandováTereza Šandová 04 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 4 2:39.11 583.00
5 300 Viktorie ŠevčíkováViktorie Ševčíková 01 Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 5 2:39.52 578.00
6 185 Kristýna JezdinskáKristýna Jezdinská 04 Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové 6 2:39.77 575.00
7 200 Adéla SvobodováAdéla Svobodová 03 První české gymnázium v Karlových VarechPrvní české gymnázium v Kar... 2 2:54.82 415.00
8 268 Markéta Izabela DostálováMarkéta Izabela Dostálová 03 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 1 3:06.64 306.00
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 240 Denisa FolkováDenisa Folková 01 Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec 3 2:11.54 942.00
2 227 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 Gymnázium V. Hlavatého LounyGymnázium V. Hlavatého Louny 4 2:13.62 912.00
3 224 Petra HelebrantováPetra Helebrantová 03 Gymnázium V. Hlavatého LounyGymnázium V. Hlavatého Louny 6 2:13.94 908.00
4 204 Barbora HesováBarbora Hesová 03 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 1 2:17.00 865.00
5 163 Iva GieselováIva Gieselová 04 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 5 2:17.43 859.00
6 148 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 2 2:18.04 850.00
7 179 Edita VaculíkováEdita Vaculíková 03 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 4 2:20.77 813.00
8 260 Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná 01 Gymnázium, tř. Kpt Jaroše 14, BrnoGymnázium, tř. Kpt Jaroše 1... 4 2:23.79 773.00
9 301 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 3 2:24.24 767.00
10 242 Emma HoráčkováEmma Horáčková 02 Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec 2 2:24.66 761.00
11 176 Dana PřikrylováDana Přikrylová 03 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 2 2:25.68 748.00
12 61 Aneta ŠtorkováAneta Štorková 02 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 3 2:25.82 746.00
13 24 Eliška PoborskáEliška Poborská 03 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 4 2:26.00 744.00
14 66 Adéla SpoustováAdéla Spoustová 03 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 5 2:29.41 700.00
15 215 Vanda KrsováVanda Krsová 02 Masarykovo gymnáziumMasarykovo gymnázium 6 2:29.72 696.00
16 196 Barbora LoufkováBarbora Loufková 03 První české gymnázium v Karlových VarechPrvní české gymnázium v Kar... 2 2:30.01 693.00
17 208 Eliška ŘíhováEliška Říhová 02 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 4 2:30.24 690.00
18 184 Beáta JakubskáBeáta Jakubská 04 Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové 6 2:31.18 678.00
19 231 Andrea MatějkováAndrea Matějková 02 Gymnázium Mozartova PardubiceGymnázium Mozartova Pardubice 4 2:31.61 673.00
20 162 Martina DrásalováMartina Drásalová 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 5 2:32.01 668.00
21 27 Aneta ŠtrosováAneta Štrosová 04 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 1 2:32.31 664.00
22 235 Marie RočkováMarie Ročková 02 Gymnázium Mozartova PardubiceGymnázium Mozartova Pardubice 1 2:34.66 636.00
23 248 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 03 Mendelovo gymnázium OpavaMendelovo gymnázium Opava 2 2:35.95 620.00
24 267 Kateřina ŠvancarováKateřina Švancarová 02 Gymnázium, tř. Kpt Jaroše 14, BrnoGymnázium, tř. Kpt Jaroše 1... 4 2:36.37 615.00
25 274 Sabina StrachováSabina Strachová 03 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 2 2:36.68 612.00
26 253 Tereza SmolkováTereza Smolková 01 Mendelovo gymnázium OpavaMendelovo gymnázium Opava 3 2:36.75 611.00
27 149 Tereza ŠandováTereza Šandová 04 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 4 2:39.11 583.00
28 300 Viktorie ŠevčíkováViktorie Ševčíková 01 Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 5 2:39.52 578.00
29 185 Kristýna JezdinskáKristýna Jezdinská 04 Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové 6 2:39.77 575.00
30 214 Sára KolorosováSára Kolorosová 01 Masarykovo gymnáziumMasarykovo gymnázium 2 2:41.13 560.00
31 200 Adéla SvobodováAdéla Svobodová 03 První české gymnázium v Karlových VarechPrvní české gymnázium v Kar... 2 2:54.82 415.00
32 268 Markéta Izabela DostálováMarkéta Izabela Dostálová 03 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 1 3:06.64 306.00