výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Republikové finále Středoškolského atletického poháru

Ostrava - Vítkovice (5. 12. 2019)

60 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (čt, 5.12.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 74 Marek ŘehákMarek Řehák 01 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 4 07.05 865.00
2 82 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 SŠPTA JihlavaSŠPTA Jihlava 7 07.16 826.00
3 109 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 6 07.18 819.00
4 158 Štěpán PospíšilŠtěpán Pospíšil 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 5 07.21 809.00
5 142 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 2 07.28 785.00
6 293 Martin ŽenkaMartin Ženka 00 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 3 07.36 759.00
7 95 Tomáš MartynekTomáš Martynek 01 Gymnázium Třinec, Komenského 713Gymnázium Třinec, Komenskéh... 8 07.40 745.00
8 86 František VejmělekFrantišek Vejmělek 01 SŠPTA JihlavaSŠPTA Jihlava 1 07.44 732.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 5.12.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 57 Ondřej VeselýOndřej Veselý 03 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 2 07.35 762.00
2 39 Filip BlatníkFilip Blatník 00 SPŠ, SOŠ a SOU, Hradec KrálovéSPŠ, SOŠ a SOU, Hradec Králové 6 07.36 759.00
3 153 Jan BartoňJan Bartoň 03 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 1 07.39 749.00
4 9 Vojtěch TonarVojtěch Tonar 00 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ... 7 07.40 745.00
5 155 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 5 07.47 723.00
6 289 Filip MüllerFilip Müller 00 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 4 07.54 700.00
7 114 Cyril ŽeravaCyril Žerava 03 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 8 07.60 681.00
8 126 Marek VyšínMarek Vyšín 01 Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav... 3 07.63 671.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 5.12.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 49 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 02 SPŠ, SOŠ a SOU, Hradec KrálovéSPŠ, SOŠ a SOU, Hradec Králové 1 07.35 762.00
2 104 Ondřej JahodaOndřej Jahoda 00 Bezpečnostně právní akademie BrnoBezpečnostně právní akademi... 5 07.38 752.00
3 46 Jan KořénekJan Kořének 04 SPŠ, SOŠ a SOU, Hradec KrálovéSPŠ, SOŠ a SOU, Hradec Králové 3 07.45 729.00
4 18 Vojtěch SellnerVojtěch Sellner 04 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 2 07.56 694.00
5 92 Ondřej KiszaOndřej Kisza 01 Gymnázium Třinec, Komenského 713Gymnázium Třinec, Komenskéh... 4 07.56 694.00
6 17 Ondřej KubanOndřej Kuban 01 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 6 07.62 675.00
7 76 Martin ZradičkaMartin Zradička 03 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 7 07.75 634.00
8 108 Jakub FaistauerJakub Faistauer 02 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 8 07.80 619.00
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (čt, 5.12.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 97 Daniel BoďaDaniel Boďa 00 Bezpečnostně právní akademie BrnoBezpečnostně právní akademi... 4 07.39 749.00
2 6 Kevin MilerKevin Miler 03 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ... 6 07.44 732.00
3 137 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík 02 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 7 07.54 700.00
4 285 Pavel ŠvecPavel Švec 01 SPŠ TáborSPŠ Tábor 2 07.67 659.00
5 276 Radek KoloušekRadek Koloušek 03 SPŠ TáborSPŠ Tábor 3 07.70 650.00
6 75 Matěj SeveraMatěj Severa 03 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 1 07.79 622.00
7 31 Jan CharvátJan Charvát 02 SPgŠ, G a VOŠ Karlovy VarySPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary 8 07.86 601.00
8 29 Jakub GabrielJakub Gabriel 02 SPgŠ, G a VOŠ Karlovy VarySPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary 5 08.09 534.00
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (čt, 5.12.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 282 Martin MiklíkMartin Miklík 00 SPŠ TáborSPŠ Tábor 4 07.46 726.00
2 10 david Vodákdavid Vodák 01 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ... 5 07.62 675.00
3 140 Martin ReischMartin Reisch 00 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 1 07.69 653.00
4 122 Zbyněk PašekZbyněk Pašek 02 Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav... 7 07.91 586.00
5 54 Jakub ŘehůřekJakub Řehůřek 04 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 3 07.93 580.00
6 82 Dominik Matěj LengalDominik Matěj Lengal 01 SŠPTA JihlavaSŠPTA Jihlava 6 07.97 568.00
7 50 Adam DobrovolnýAdam Dobrovolný 04 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 8 08.22 498.00
17 Ondřej FišarOndřej Fišar 02 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (čt, 5.12.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 131 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 6 07.23 802.00
2 134 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 2 07.29 782.00
3 287 Filip ČervenkaFilip Červenka 03 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 4 07.51 710.00
4 105 Daniel LiškaDaniel Liška 04 Bezpečnostně právní akademie BrnoBezpečnostně právní akademi... 3 08.01 557.00
5 123 Minh Khoi PhamMinh Khoi Pham 03 Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav... 5 08.07 540.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 74 Marek ŘehákMarek Řehák 01 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 4 07.05 865.00
2 82 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 SŠPTA JihlavaSŠPTA Jihlava 7 07.16 826.00
3 109 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 6 07.18 819.00
4 158 Štěpán PospíšilŠtěpán Pospíšil 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 5 07.21 809.00
5 131 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 6 07.23 802.00
6 142 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 2 07.28 785.00
7 134 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 2 07.29 782.00
8 57 Ondřej VeselýOndřej Veselý 03 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 2 07.35 762.00
8 49 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 02 SPŠ, SOŠ a SOU, Hradec KrálovéSPŠ, SOŠ a SOU, Hradec Králové 1 07.35 762.00
10 293 Martin ŽenkaMartin Ženka 00 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 3 07.36 759.00
10 39 Filip BlatníkFilip Blatník 00 SPŠ, SOŠ a SOU, Hradec KrálovéSPŠ, SOŠ a SOU, Hradec Králové 6 07.36 759.00
12 104 Ondřej JahodaOndřej Jahoda 00 Bezpečnostně právní akademie BrnoBezpečnostně právní akademi... 5 07.38 752.00
13 153 Jan BartoňJan Bartoň 03 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 1 07.39 749.00
13 97 Daniel BoďaDaniel Boďa 00 Bezpečnostně právní akademie BrnoBezpečnostně právní akademi... 4 07.39 749.00
15 95 Tomáš MartynekTomáš Martynek 01 Gymnázium Třinec, Komenského 713Gymnázium Třinec, Komenskéh... 8 07.40 745.00
15 9 Vojtěch TonarVojtěch Tonar 00 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ... 7 07.40 745.00
17 86 František VejmělekFrantišek Vejmělek 01 SŠPTA JihlavaSŠPTA Jihlava 1 07.44 732.00
17 6 Kevin MilerKevin Miler 03 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ... 6 07.44 732.00
19 46 Jan KořénekJan Kořének 04 SPŠ, SOŠ a SOU, Hradec KrálovéSPŠ, SOŠ a SOU, Hradec Králové 3 07.45 729.00
20 282 Martin MiklíkMartin Miklík 00 SPŠ TáborSPŠ Tábor 4 07.46 726.00
21 155 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 5 07.47 723.00
22 287 Filip ČervenkaFilip Červenka 03 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 4 07.51 710.00
23 289 Filip MüllerFilip Müller 00 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 4 07.54 700.00
23 137 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík 02 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 7 07.54 700.00
25 18 Vojtěch SellnerVojtěch Sellner 04 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 2 07.56 694.00
25 92 Ondřej KiszaOndřej Kisza 01 Gymnázium Třinec, Komenského 713Gymnázium Třinec, Komenskéh... 4 07.56 694.00
27 114 Cyril ŽeravaCyril Žerava 03 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 8 07.60 681.00
28 17 Ondřej KubanOndřej Kuban 01 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 6 07.62 675.00
28 10 david Vodákdavid Vodák 01 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22Gymnázium, Ústí nad Labem, ... 5 07.62 675.00
30 126 Marek VyšínMarek Vyšín 01 Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav... 3 07.63 671.00
31 285 Pavel ŠvecPavel Švec 01 SPŠ TáborSPŠ Tábor 2 07.67 659.00
32 140 Martin ReischMartin Reisch 00 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 1 07.69 653.00
33 276 Radek KoloušekRadek Koloušek 03 SPŠ TáborSPŠ Tábor 3 07.70 650.00
34 76 Martin ZradičkaMartin Zradička 03 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 7 07.75 634.00
35 75 Matěj SeveraMatěj Severa 03 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 1 07.79 622.00
36 108 Jakub FaistauerJakub Faistauer 02 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 8 07.80 619.00
37 31 Jan CharvátJan Charvát 02 SPgŠ, G a VOŠ Karlovy VarySPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary 8 07.86 601.00
38 122 Zbyněk PašekZbyněk Pašek 02 Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav... 7 07.91 586.00
39 54 Jakub ŘehůřekJakub Řehůřek 04 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 3 07.93 580.00
40 82 Dominik Matěj LengalDominik Matěj Lengal 01 SŠPTA JihlavaSŠPTA Jihlava 6 07.97 568.00
41 105 Daniel LiškaDaniel Liška 04 Bezpečnostně právní akademie BrnoBezpečnostně právní akademi... 3 08.01 557.00
42 123 Minh Khoi PhamMinh Khoi Pham 03 Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav... 5 08.07 540.00
43 29 Jakub GabrielJakub Gabriel 02 SPgŠ, G a VOŠ Karlovy VarySPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary 5 08.09 534.00
44 50 Adam DobrovolnýAdam Dobrovolný 04 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 8 08.22 498.00
17 Ondřej FišarOndřej Fišar 02 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 2 DNS

60 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (čt, 5.12.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 259 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 Gymnázium, tř. Kpt Jaroše 14, BrnoGymnázium, tř. Kpt Jaroše 1... 4 07.85 895.00
2 172 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 5 07.88 885.00
3 295 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 1 07.90 879.00
4 233 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 Gymnázium Mozartova PardubiceGymnázium Mozartova Pardubice 3 07.91 876.00
5 22 Julie HlaváčováJulie Hlaváčová 03 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 2 07.95 864.00
6 23 Katarina KiškováKatarina Kišková 02 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 6 08.03 839.00
7 175 Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 8 08.16 800.00
8 180 Adéla ZunováAdéla Zunová 04 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 7 08.27 767.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 5.12.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 218 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 Masarykovo gymnáziumMasarykovo gymnázium 8 08.19 791.00
2 161 Klára DobešováKlára Dobešová 04 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 4 08.25 773.00
3 254 Marie ŠípkováMarie Šípková 04 Mendelovo gymnázium OpavaMendelovo gymnázium Opava 2 08.28 764.00
4 170 Marie SchubertováMarie Schubertová 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 6 08.30 758.00
5 61 Aneta KühwegováAneta Kühwegová 02 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 1 08.43 721.00
6 243 Linda JanďurováLinda Janďurová 04 Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec 7 08.48 706.00
7 205 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 03 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 5 08.85 605.00
8 26 Nicole PřibylováNicole Přibylová 02 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 3 09.30 492.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 5.12.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 229 Klára KopejtkováKlára Kopejtková 04 Gymnázium Mozartova PardubiceGymnázium Mozartova Pardubice 5 08.22 782.00
2 221 Tereza DivišováTereza Divišová 01 Gymnázium V. Hlavatého LounyGymnázium V. Hlavatého Louny 4 08.33 749.00
3 244 Natálie KopeckáNatálie Kopecká 01 Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec 2 08.39 732.00
4 270 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 8 08.48 706.00
5 298 Adéla MotyčkováAdéla Motyčková 01 Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 7 08.51 698.00
6 187 Natálie KuttichováNatálie Kuttichová 03 Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové 3 08.51 698.00
7 168 Šárka PavelkováŠárka Pavelková 04 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 6 08.59 676.00
8 220 Natálie BeckertováNatálie Beckertová 02 Gymnázium V. Hlavatého LounyGymnázium V. Hlavatého Louny 1 08.82 613.00
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (čt, 5.12.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 245 Veronika NoskováVeronika Nosková 02 Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec 2 08.40 729.00
2 182 Iveta BělohlávkováIveta Bělohlávková 02 Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové 5 08.40 729.00
3 253 Tereza SmolkováTereza Smolková 01 Mendelovo gymnázium OpavaMendelovo gymnázium Opava 7 08.47 709.00
4 249 Martina FialováMartina Fialová 04 Mendelovo gymnázium OpavaMendelovo gymnázium Opava 4 08.50 701.00
5 150 Laura TrávníkováLaura Trávníková 02 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 3 08.57 681.00
6 147 Kateřina MacharáčkováKateřina Macharáčková 01 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 6 08.67 654.00
7 202 Pavla BasíkováPavla Basíková 02 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 1 08.73 637.00
8 189 Kateřina ŠimůnkováKateřina Šimůnková 02 Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové 8 08.88 597.00
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (čt, 5.12.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 261 Kristýna FlorianováKristýna Florianová 03 Gymnázium, tř. Kpt Jaroše 14, BrnoGymnázium, tř. Kpt Jaroše 1... 6 08.51 698.00
2 59 Simona JonášováSimona Jonášová 01 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 4 08.70 645.00
3 263 Zuzana GöghováZuzana Göghová 00 Gymnázium, tř. Kpt Jaroše 14, BrnoGymnázium, tř. Kpt Jaroše 1... 5 08.77 626.00
4 228 Lucie RychtaříkováLucie Rychtaříková 04 Gymnázium V. Hlavatého LounyGymnázium V. Hlavatého Louny 2 08.83 610.00
5 271 Viktorie MalíčkováViktorie Malíčková 01 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 7 08.91 589.00
6 296 Kateřina KubíkováKateřina Kubíková 03 Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 1 08.98 571.00
7 217 Andrea PospíšilováAndrea Pospíšilová 01 Masarykovo gymnáziumMasarykovo gymnázium 3 09.05 553.00
8 64 Viktorie MelkusováViktorie Melkusová 01 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 8 09.20 516.00
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (čt, 5.12.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 215 Vanda KrsováVanda Krsová 02 Masarykovo gymnáziumMasarykovo gymnázium 5 08.63 665.00
2 200 Adéla SvobodováAdéla Svobodová 03 První české gymnázium v Karlových VarechPrvní české gymnázium v Kar... 3 09.33 484.00
3 201 Veronika VonšovskáVeronika Vonšovská 03 První české gymnázium v Karlových VarechPrvní české gymnázium v Kar... 6 09.44 458.00
4 194 Mona El-KayssiMona El-Kayssi 03 První české gymnázium v Karlových VarechPrvní české gymnázium v Kar... 4 09.89 359.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 259 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 Gymnázium, tř. Kpt Jaroše 14, BrnoGymnázium, tř. Kpt Jaroše 1... 4 07.85 895.00
2 172 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 5 07.88 885.00
3 295 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 1 07.90 879.00
4 233 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 Gymnázium Mozartova PardubiceGymnázium Mozartova Pardubice 3 07.91 876.00
5 22 Julie HlaváčováJulie Hlaváčová 03 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 2 07.95 864.00
6 23 Katarina KiškováKatarina Kišková 02 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 6 08.03 839.00
7 175 Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 8 08.16 800.00
8 218 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 Masarykovo gymnáziumMasarykovo gymnázium 8 08.19 791.00
9 229 Klára KopejtkováKlára Kopejtková 04 Gymnázium Mozartova PardubiceGymnázium Mozartova Pardubice 5 08.22 782.00
10 161 Klára DobešováKlára Dobešová 04 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 4 08.25 773.00
11 180 Adéla ZunováAdéla Zunová 04 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 7 08.27 767.00
12 254 Marie ŠípkováMarie Šípková 04 Mendelovo gymnázium OpavaMendelovo gymnázium Opava 2 08.28 764.00
13 170 Marie SchubertováMarie Schubertová 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 6 08.30 758.00
14 221 Tereza DivišováTereza Divišová 01 Gymnázium V. Hlavatého LounyGymnázium V. Hlavatého Louny 4 08.33 749.00
15 244 Natálie KopeckáNatálie Kopecká 01 Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec 2 08.39 732.00
16 245 Veronika NoskováVeronika Nosková 02 Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec 2 08.40 729.00
16 182 Iveta BělohlávkováIveta Bělohlávková 02 Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové 5 08.40 729.00
18 61 Aneta KühwegováAneta Kühwegová 02 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 1 08.43 721.00
19 253 Tereza SmolkováTereza Smolková 01 Mendelovo gymnázium OpavaMendelovo gymnázium Opava 7 08.47 709.00
20 243 Linda JanďurováLinda Janďurová 04 Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec 7 08.48 706.00
20 270 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 8 08.48 706.00
22 249 Martina FialováMartina Fialová 04 Mendelovo gymnázium OpavaMendelovo gymnázium Opava 4 08.50 701.00
23 298 Adéla MotyčkováAdéla Motyčková 01 Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 7 08.51 698.00
23 187 Natálie KuttichováNatálie Kuttichová 03 Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové 3 08.51 698.00
23 261 Kristýna FlorianováKristýna Florianová 03 Gymnázium, tř. Kpt Jaroše 14, BrnoGymnázium, tř. Kpt Jaroše 1... 6 08.51 698.00
26 150 Laura TrávníkováLaura Trávníková 02 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 3 08.57 681.00
27 168 Šárka PavelkováŠárka Pavelková 04 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 6 08.59 676.00
28 215 Vanda KrsováVanda Krsová 02 Masarykovo gymnáziumMasarykovo gymnázium 5 08.63 665.00
29 147 Kateřina MacharáčkováKateřina Macharáčková 01 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 6 08.67 654.00
30 59 Simona JonášováSimona Jonášová 01 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 4 08.70 645.00
31 202 Pavla BasíkováPavla Basíková 02 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 1 08.73 637.00
32 263 Zuzana GöghováZuzana Göghová 00 Gymnázium, tř. Kpt Jaroše 14, BrnoGymnázium, tř. Kpt Jaroše 1... 5 08.77 626.00
33 220 Natálie BeckertováNatálie Beckertová 02 Gymnázium V. Hlavatého LounyGymnázium V. Hlavatého Louny 1 08.82 613.00
34 228 Lucie RychtaříkováLucie Rychtaříková 04 Gymnázium V. Hlavatého LounyGymnázium V. Hlavatého Louny 2 08.83 610.00
35 205 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 03 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 5 08.85 605.00
36 189 Kateřina ŠimůnkováKateřina Šimůnková 02 Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové 8 08.88 597.00
37 271 Viktorie MalíčkováViktorie Malíčková 01 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 7 08.91 589.00
38 296 Kateřina KubíkováKateřina Kubíková 03 Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 1 08.98 571.00
39 217 Andrea PospíšilováAndrea Pospíšilová 01 Masarykovo gymnáziumMasarykovo gymnázium 3 09.05 553.00
40 64 Viktorie MelkusováViktorie Melkusová 01 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 8 09.20 516.00
41 26 Nicole PřibylováNicole Přibylová 02 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 3 09.30 492.00
42 200 Adéla SvobodováAdéla Svobodová 03 První české gymnázium v Karlových VarechPrvní české gymnázium v Kar... 3 09.33 484.00
43 201 Veronika VonšovskáVeronika Vonšovská 03 První české gymnázium v Karlových VarechPrvní české gymnázium v Kar... 6 09.44 458.00
44 194 Mona El-KayssiMona El-Kayssi 03 První české gymnázium v Karlových VarechPrvní české gymnázium v Kar... 4 09.89 359.00